آموزش رانندگان و موتورسواران اسنپ‌باکس

دوست خود را به اسنپ‌باکس معرفی کنید و پاداش بگیرید

کاربران راننده و موتورسوار در ناوگان اسنپ‌باکس علاوه بر درآمدهای روزانه خود، از تسهیلات و مزایای گوناگون و متنوعی برخوردار می‌شوند. یکی از این مزایا طرح‌های تشویقی است که با رسیدن به هدف اعلام‌شده می‌توانند علاوه بر درآمد خود، پاداش نیز دریافت کنند. یکی از طرح‌هایی که بیشترین مقدار پاداش را نصیب کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس می‌کند طرح معرفی دیگران برای عضویت در ناوگان اسنپ‌باکس از طریق اپلیکیشن است.

در طرح معرفی دیگران برای عضویت در ناوگان اسنپ‌باکس، پس از ثبت‌نام اینترنتی فرد معرفی‌شده و انجام ۱۰ سفر موفق در یک هفته، مبلغ یک میلیون تومان پاداش به شما تعلق می‌گیرد.

طرح معرفی دیگران به اسنپ‌باکس

کاربران موتورسوار و راننده اسنپ‌باکس می‌توانند از طریق اپلیکیشن، برای دوستان خود لینک اختصاصی عضویت در اسنپ‌باکس ارسال کنند و بعد از ثبت‌نام و انجام تعداد سفر مشخص توسط وی، پاداش دریافت کنند.

راهنمای ارسال لینک اختصاصی معرفی به دیگران

در صفحه اصلی اپلیکیشن، گوشه بالا سمت چپ، علامت منو (سه خط) را لمس کنید و از صفحه باز شده گزینه «معرفی به دیگران» را انتخاب کنید.

یکی از پیام‌رسان‌های نمایش داده‌شده را انتخاب کرده و لینک اختصاصی خودتان را از طریق پیام‌رسان برای دوستتان ارسال کنید. برای ثبت‌نام لازم است فرد معرفی شده، لینک ارسالی را لمس کرده و فرم ثبت‌نام را تکمیل کند. در انتخاب پیام‌رسان‌ها محدودیتی وجود ندارد و می‌توانید از همه پیام‌رسان‌ها استفاده کنید.

نحوه دریافت پاداش طرح معرفی دیگران

 پس از آنکه دوستتان به‌صورت اینترنتی ثبت‌نام کرد، پیامکی دریافت می‌کند که باید در طول یک هفته ۱۰ سفر موفق انجام دهد. پس از انجام سفرها، مبلغ یک میلیون تومان پاداش طرح معرفی به شما تعلق می‌گیرد. مبالغ پاداش، پس از دو هفته محاسبه و به‌حساب کاربری شما افزوده می‌شود.

سؤالات پرتکرار

 شرایط دریافت پاداش معرفی دیگران چیست؟

 پس از ثبت‌نام اینترنتی فرد معرفی شده از طریق لینک اختصاصی، دوستتان باید در طول یک هفته ۱۰ سفر موفق انجام دهد.

 آیا محدودیتی برای ارسال لینک معرفی دیگران، وجود دارد؟

 خیر، محدودی برای ارسال لینک وجود ندارد و می‌توانید لینک اختصاصی خودتان را از طریق پیام‌رسان‌ها به هر فردی که می‌خواهید ارسال کنید.

 چرا پاداش معرفی دوستم را دریافت نکرده‌ام؟

 پاداش طرح معرفی دیگران، پس از ثبت‌نام اینترنتی فرد معرفی شده و انجام ۱۰ سفر موفق در یک هفته، به شما تعلق می‌گیرد که بعد از دو هفته پاداش محاسبه و به‌حساب کاربری‌تان افزوده می‌شود.

اگر لینک معرفی دیگران را برای افرادی ارسال کنم که قبلاً عضو اسنپ باکس شده‌اند، آیا همچنان پاداش می‌گیرم؟

 خیر، لینک معرفی دیگران برای عضویت در ناوگان اسنپ را فقط برای افرادی ارسال کنید که در حال حاضر عضو ناوگان اسنپ‌باکس نیستند.

 درصورتی‌که دوست من از طریق لینک اختصاصی ثبت‌نام نکند و به‌صورت مستقیم عضو ناوگان اسنپ‌باکس شود، آیا پاداش به من تعلق می‌گیرد؟

 خیر، پاداش طرح معرفی دوستان فقط در شرایطی به شما تعلق می‌گیرد که ثبت‌نام از طریق لینک ارسالی شما انجام شده باشد و فرد معرفی شده ۱۰ سفر موفق در طول یک هفته انجام دهد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا