آموزشآموزش رانندگاناسنپ باکس

درخواست‌های هم‌زمان در اپلیکیشن اسنپ‌باکس

کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس هنگام دریافت درخواست سفر امکان مشاهده چند درخواست به صورت هم‌زمان را دارند. مشاهده درخواست‌های هم‌زمان این فرصت را به شما می‌دهد که از بین درخواست‌های متنوع سرویس‌های مختلف  با توجه به مبلغ درخواست، آدرس مبدأ و مقصد و با درنظرگرفتن شرایط خود، بهترین درخواست را انتخاب کنید

نحوه مشاهده چند درخواست به‌طور هم‌زمان

هنگامی که در اپلیکیشن کاربر موتورسوار اسنپ‌باکس برای دریافت درخواست سفر آنلاین (روشن) ‌شوید، یک درخواست‌ سفر برای شما نمایش داده می‌شود

اگر درخواست‌های سفر بیشتری برایتان ارسال شده باشد، بالای صفحه پیامی حاوی تعداد درخواست‌های سفر هم‌زمان را مشاهده می‌کنید. به‌طور مثال پیام «۳ پیشنهاد دیگر دارید» بالای صفحه ظاهر می‌شود.

با لمس پیام «۳ پیشنهاد دیگر دارید» می‌توانید جزئیات سایر درخواست‌ها را مشاهده کنید.

در فهرست درخواست‌ها چه جزئیاتی نمایش داده می‌شود؟

 • مبدأ و مقصد سفر
 • مبلغ درخواست
 • نوع سرویس (اسنپ‌دکتر، اسنپ‌مارکت، اسنپ‌شاپ و غیره )
 • نقشه مسیر درخواست
 • برچسب جعبه الزامی، مسافر و غیره

نکات مهم

۱ – مبدأ و مقصد درخواست سفر را با دقت بررسی کنید و در صورتی که مناسب شرایطتان است و از انجام سفر مطمئن هستید درخواست را قبول کنید. توجه داشته باشید در برخی درخواست‌ها چند مقصد سفر انتخاب شده است. به‌طور مثال همان‌طور که درتصویر زیر مشاهده می‌کنید درخواست اسنپ‌دکتر با دو مقصد نمایش داده شده است. بررسی دقیق درخواست‌ها مانع از لغو بی‌دلیل سفرها می‌شود.

۲ – سعی کنید انواع درخواست‌های سفر از سرویس‌های مختلف اسنپ‌باکس و ویژگی‌های هر یک را به خوبی بشناسید. این کار باعث می‌شود که درخواست‌ها را به بهترین حالت انجام دهید.

برای مشاهده انواع درخواست‌های سفر سرویس‌های مختلف می‌توانید مطلب زیر را مشاهده کنید.

۳ – لمس گزینه نقشه، امکان مشاهده مسیر بین مبدأ و مقصد را برای شما فراهم می‌کند و مسیر هر درخواست به صورت مجزا نمایش داده می‌شود. بررسی مسیر درخواست‌سفر لغو بی‌مورد سفرها را کاهش می‌دهد.

۴ – اطمینان از انجام سفر مهم است اما بهتر است برای قبول سفر معطل نکنید. قبول سفر بیشتر باعث درخواست سفر بالاتر و درنهایت درآمد بیشتر است.

با رعایت نکات و قوانین فعالیت در ناوگان اسنپ‌باکس، سفرهایی بی‌دغدغه و پردرآمد را تجربه کنید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (8 دیدگاه)

 1. کار با موتور واقعا سخته و خطرای خودشو داره با این قیمتای اسنپ بدرد نمیخوره از ناچاریو بیکاریه،اونایی که با موتور تو بازار کار میکنن چند برابر اسنپ در میارن بدون اینکه کمیسون بدن…

 2. سلام اکثر رانندگان شهرستان چی پی اس فیک دارن و روبات خودش سفارش قبول میکنه دیگه نیازی نیست چشات دربیاد یا اینکه انگشت شصت خسته بشه من بلد نیستم لطفا کسی تجربه داره در اختیار ما هم بگذار ه یاد بگیرم.

 3. استپ خوبه ولی کرایه پرداخت میکنند خدای خیلی کم از میدان ولیعصر تا تهرانپارس دلاوران 100تومان نمیشه که
  بعدش پیک از ترمینال جنوب یه بسته اورده تا ولیعصر 230هزارتومان

 4. سلام من زمانی وارد این شدم بهم گفتن فقط استپ باکس نیست استپ فود و غیره هم درخواست سرویس میگیرم ولی الان فقط اسنپ باکس درخواست میده

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا