درباره باشگاه رانندگان

کاربران راننده اسنپ در هنگام فعالیت در این مجموعه، نیازهای متنوعی دارند. بخشی از این نیازها مربوط به خودرو است و بخش دیگری به خدمات درمانی و رفاهی مربوط می‌شود. هزینه‌های بالا و در درسترس نبودن برخی خدمات، باعث می‌شوند کاربران راننده در اکثر مواقع، موفق به تامین نیازهای شخصی‌شان نشوند.

باشگاه رانندگان اسنپ تلاش می‌کند نیازهای کاربران راننده را در زمینه‌های مختلف شناسایی کرده و امکانات لازم برای رفع آنها را فراهم آورد. این مجموعه با ایجاد طرح‌های تخفیفی و تشویقی گوناگون، می‌کوشد نیازهای اساسی و غیراساسی کاربران راننده را به شایستگی تامین کند. هم‌اکنون باشگاه رانندگان اسنپ در ۱۰ شهر بزرگ کشور فعال است و خدمات و تسهیلات خود را در دسته‌های تخفیفی، تشویقی و رفاهی در اختیار رانندگان عزیز قرار می‌دهد.

طرح‌های تخفیفی

باشگاه رانندگان اسنپ برای ارائه‌ی طرح‌های تخفیفی، قراردادهایی را با تامین‌کنندگان قطعات، خدمات و محصولات مورد نیاز کاربران راننده اسنپ منعقد می‌کند. بر اساس این قراردادها، کاربران می‌توانند به نشانی‌های اعلام شده در شهرهای خود مراجعه کرده و از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوند.

طرح‌های تخفیفی باشگاه رانندگان اسنپ، تنها به خدمات خودرویی محدود نیستند. بخش دیگری از خدمات این باشگاه، به تسهیلات رفاهی و تفریحی کاربران راننده و خانواده‌های آنها مربوط است. خدمات دیگری از جمله خدمات پزشکی، درمانی و تسهیلات مرتبط با این خدمات از سوی باشگاه رانندگان اسنپ و مخصوص کاربران راننده ارائه می‌شوند.

خدمات و محصولاتی که با تخفیف‌های ویژه ارائه می‌شوند، از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی، شبکه‌های اجتماعی و پیامک به اطلاع کاربران راننده می‌رسند.

طرح‌های تشویقی

بخش دیگر خدمات باشگاه رانندگان اسنپ، طرح‌های تشویقی هستند که از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی، شبکه‌های فعال در فضای مجازی و پیامک به اطلاع کاربران می‌رسند. معرفی ساعت‌ها و مناطق پردرآمد، روزهای ویژه برای کار در پلتفرم اسنپ و برنامه‌های معرفی کاربر راننده جدید، از جمله طرح‌های تشویقی است. سفرهای جایزه‌دار و افزایش درآمد پلکانی هم از دیگر طرح‌های تشویقی باشگاه رانندگان اسنپ هستند که کاربران با استفاده از آنها می‌توانند درآمدشان را افزایش دهند.

باشگاه رانندگان در کنار شما

باشگاه رانندگان اسنپ با هدف تمرکز بر خواسته‌های کاربران راننده طراحی شده است. ما قصد داریم، تا حد توان، برای نیازهای کاربران راننده، راهکاری داشته باشیم. هدف از راه‌اندازی باشگاه رانندگان اسنپ، ساختن یک زندگی خوب برای کاربران راننده‌ و خانواده عزیزانی است که در اسنپ فعالیت می‌کنند.

دکمه بازگشت به بالا