آموزش رانندگان و موتورسواران اسنپ‌باکس

راهنمای خرید جعبه (باکس) از اسنپ‌کارفیکس ویژه کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس

کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس روزانه سفارش‌های متنوعی دریافت می‌کنند. از میان این سفارش‌ها، درخواست‌های اسنپ‌فود (رستورانی) و سوپرمارکتی شرایط خاصی دارند و باید هنگام ارسال نهایت دقت را داشته باشید که به مرسوله آسیبی نرسد. به همین دلیل داشتن جعبه (باکس) برای سفارش‌های اسنپ‌فود الزامی است. در این مطلب نحوه خرید جعبه (باکس) از اسنپ‌کارفیکس را با هم مرور می‌کنیم. با خرید جعبه از سایت اسنپ‌کارفیکس، سفارش‌های اسنپ‌فود و سوپرمارکتی برایتان ارسال خواهد شد و می‌توانید درآمد خود را افزایش داده و جز کاربران برتر اسنپ‌باکس باشید.

با خرید و دریافت جعبه (باکس)، درخواست‌های سفری که داشتن جعبه الزامی است، مانند درخواست‌های اسنپ‌فود و سوپرمارکتی، برایتان ارسال خواهد شد.

مراحل خرید جعبه (باکس) از اسنپ‌کارفیکس

۱- برای خرید جعبه (باکس) نشانی سایت اسنپ‌کارفیس (https://snappcarfix.com) را در مرورگر خود وارد کنید.

۲- در صفحه اصلی سایت اسنپ‌کارفیکس، روی علامت سه خط گوشه بالا سمت راست بزنید و در صفحه‌ای که باز می‌شود، شهر محل فعالیت خود را انتخاب کرده و گزینه ثبت را بزنید.

۳- مطابق تصویر زیر، از قسمت بالای صفحه گزینه موتورسیکلت را انتخاب کرده و سپس روی گزینه تجهیزات سازمانی بزنید.

۴- در مرحله بعد، گزینه افزودن به سبد باکس کارتن پلاست سبز را انتخاب کنید و در صفحه بعدی روی گزینه انتخاب شیوه تحویل بزنید.

۵- در این مرحله، مرکز موردنظر برای تحویل جعبه (باکس) را مشخص کرده و گزینه ثبت را بزنید.

۶- در این مرحله صفحه‌ای برای‌تان باز می‌شود که از شما می‌خواهد تاریخ و ساعت موردنظرتان برای تحویل جعبه را مشخص کنید و در انتها پرداخت خود را تکمیل کنید.

۷- پس از تکمیل پرداخت، در روز و ساعت مشخص‌شده به نشانی اعلام‌شده مراجعه کرده و جعبه (باکس) خود را دریافت کنید. پس از دریافت باکس (جعبه)، حساب کاربری شما برای انجام سفرهایی که داشتن جعبه الزامی است، مثل درخواست های سفر رستورانی (اسنپ‌فود) فعال شده و درآمدتان افزایش خواهد یافت.

سخن پایانی

حمل سفارش‌های اسنپ‌فود (غذایی) و سوپرمارکتی به‌ دلیل حساسیت‌هایی که دارند نیازمند شرایط خاص است و باید حتما در جعبه (باکس) حمل شوند. برای خرید جعبه لازم است از طریق سایت اسنپ‌کارفیکس اقدام کنید که راهنمای گام‌به‌گام خرید جعبه از اسنپ‌کارفیکس را در این مطلب باهم مرور کردیم.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (10 دیدگاه)

  1. با سلام پیلم جعبه رایگان برام نیومده می خوام با پول جعفه بخرم فودم فعال شه

  2. باکس اسنپ هم باید سالم نگهداری شود و هم تمیز باشد

    این نشانه اهمیت دادن به کار میباشد

    از شما سپاسگزارم بابت محبت بسیار

  3. آخه این چکاریه کلا جعبه و تعویض جعبه های خراب باید برای اسنپ باکس رایگان باشه نه اینکه بخرن مگه درامدمون چیه که یه جعبه رو 350 تومن بخریم خجالت خوب چیزیه ها

  4. سلام جعبه اسنپ در حالی که در خود شهر تهران و اصفهان قرار دارد در شهر من کاشان نیست باید چه کار کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا