آموزش رانندگان

هرآنچه باید درباره «پشتیبانی در اسنپ» بدانید!

کاربران راننده اسنپ در مراحل مختلف فعالیت خود به پشتیبانی نیاز پیدا می‌کنند. بنابراین بستر‌های متفاوتی برای پشتیبانی از کاربران راننده در نظر گرفته شده است. مجموعه اسنپ همواره در تلاش است با بهبود سرویس پشتیبانی، خدمات بهتری را به کاربران راننده ارائه دهد.

در این مقاله به بررسی بسترهای مختلفی می‌پردازیم که برای پشتیبانی کاربران راننده در نظر گرفته شده است. به‌طور کلی پشتیبانی کاربران راننده از طریق بسترهای زیر انجام می‌شود:

• پشتیبانی داخل اپلیکیشن
  • پشتیبانی تلفنی (مرکز پشتیبانی)
  • خدمات دفاتر غیرحضوری (سایت باشگاه رانندگان)

برای آشنایی بیشتر با هر سرویس و نحوه استفاده از آن با ما همراه باشید.

پشتیبانی داخل اپلیکیشن

با توجه به ماهیت سوالات کاربران راننده، معمولا بسیاری از این پرسش‌ها تکراری است. یعنی پرسش‌های کاربران راننده در شرایط مشابه، یکسان است. بنابراین در مواقع زیادی، کاربر راننده نیازی به تماس با مرکز پشتیبانی ندارند. چرا که گاهی اوقات با خط‌های شلوغ روبرو شده و زمان زیادی در صف، منتظر می‌ماند. در حالی که روش‌های جایگزین زیادی برای رسیدن به پاسخ‌ سوالات کاربران راننده وجود دارد.

همچنین در صورتی که پس از مطالعه پاسخ پرسش‌های متداول، جواب خود را نیافتید می‌توانید از قابلیت «ثبت درخواست» استفاده کنید. کارشناسان اسنپ در سریع‌ترین زمان پاسخ درخواست شما را خواهند داد.

برای استفاده از قابلیت «ثبت درخواست» به دسته‌بندی موردنظر مراجعه کرده و سوال خود را انتخاب کنید. پس از مطالعه پاسخ سوال، گزینه «ثبت درخواست» را لمس کنید و پیام خود را بنویسید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده از قابلیت «پشتیبانی داخل اپلیکیشن» لینک زیر را لمس کنید.

پشتیبانی تلفنی (مرکز تماس)

گاهی اوقات نیاز است با مرکز پشتیبانی صحبت کنید. به‌طور مثال حین انجام سفر مشکلی برای شما پیش آمده است و نیاز دارید در لحظه، مجموعه اسنپ را باخبر کنید. در چنین مواردی می‌توانید با پشتیبانی تلفنی تماس برقرار کنید. البته پیشنهاد ما به شما کاربران عزیز راننده این است که به‌منظور صرفه‌جویی در زمان و هزینه جز در موارد ضروری با «پشتیبانی تلفنی» تماس نگیرید.

همچنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن راننده، با پشتیبانی تلفنی تماس بگیرید.

خدمات دفاتر غیرحضوری

مجموعه‌ی اسنپ با شیوع کرونا، در اسفند ۱۳۹۸، با هدف جلوگیری از شیوع ویروس و حفظ سلامت کارکنان، تمام دفاتر حضوری را تعطیل کرد و خدمت‌رسانی را به شکل غیرحضوری ادامه داد.

باتوجه به شرایط کنونی شما کاربران راننده عزیز می‌توانید از خدمات دفاتر غیرحضوری استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات باید به سایت باشگاه رانندگان مراجعه کنید، سپس با انتخاب محل استان خود، فرآیند پیگیری را تکمیل کنید.

ساعت کاری دفاتر خدمات غیرحضوری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷:۳۰ است و در تهران کارشناسان از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ و پنجشنبه‌ها ۸ تا ۱۲ پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

برخی از خدمات ارائه شده در دفاتر غیرحضوری اسنپ عبارتند از:

• تغییر مشخصات
  • پیگیری غیرفعالی یا مشکلات نرم‌افزاری

برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده از قابلیت «خدمات دفاتر غیرحضوری» لینک زیر را لمس کنید.

برای استفاده از این قابلیت، نصب به‌روزترین نسخه اپلیکیشن الزامی است، برای دریافت آخرین نسخه، لینک زیر را لمس کنید

دانلود اپلیکیشن اسنپ رانندگان

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (81 دیدگاه)

1. با عرض سلام و خدا قوت خودروی قبلی خود را فروختم و اکنون با خودرویی که به نام شخص دیگری است قصد فعالیت در اسنپ را دارم مشخصات را چگونه تغییر دهم.
    ممنون
    montazer282@gmail.com

2. واقعا کاربااسنپ عالیه من ۶ساله دارم فعالیت میکنم بلاخره کم وزیاد خدایی درکل خوبه

3. Mohammadnavabi246@gmail.com
    بنده رمز کارت سوخت سهمیه ی بنزین اسنپ خود را گم کرده ام و چهار رقم شماره ملی رو هم میزنم بالا نمیاره.خواهشا این مورد را بررسی کنید.نزدیک یک سال میشه که سهمیه ی سوخت دریافت نکرده ام

4. سلام،من ده روزه اسنپ ثبت نام کردم دوسه روز اول خوب بود ولی بعدش کلا تعطیل،الان سه چهار روزه که در طول شبانه روز تنها یدونه درخواست سفر برای من ارسال میشه یعنی کلا هیچی نمیاد بهم ازتون خواهش میکنم پیگیری کنین مشکل مارو صبح تا شب به امید یه لقمه نون میریم خیابون اینجوری انصاف نیست هیچکسم دلیلشو نمیگه اینترنت و مکان و همه چیمم درسته خاهش میکنم پیگیری کنین رفع مشکل کنین

5. سلام خسته نباشید من تکمیل مدارک ارسال کردم اما تایید نکردید

6. سلام وقت بخیر ، چرا برای رانندگان فعال ، سرویس اعتباری اسنپ پی فعال نیست ؟

7. سلام ثبت نامم انجام نمیشه و نمیتونم داخل برنامه وارد بشم
    چیکار کنم ؟

8. سلام این برنامه خوب است قابل استفاده هم برای آقایون و خانم ها است سپاس گزارم

1. سلام ثبت نام کردم هنوز تایید نشده!
      چیکار کنم؟
      میتونید راهنماییم کنید

9. سلام و عرض ادب بنده مدت چند سالی از اسنب فاصله گرفتم از شروع کرونا حالا دوباره اکر ممکنه میخوام فعالیت کنم ممنون از توجه مسعولن اسنب

10. یک کلمه بفرمائین که پشتیبان زنده هم دارین که تماس بگیریم و حرف بزنیم …؟
    اگه دارین،همینجا شماره بذارین
    یا اس کنین برام …
    09364709584

11. سلام . خسته نباشید
    حساب کاربری من به دلیل نقض مدارک مسدود شده
    به پشتیبانی هم پیام داده ام ولی هیچ جوابی نگرفته ام
    خواهشمندم پیگیری کنید .

1. با سلام
      اسماعیل عزیز در صفحه اول سایت، خدمات غیر حضوری را انتخاب کنید و در قسمت موضوع گزینه (نفص مدارک کاربری) را انتخاب کنید و مدارک خواسته شده رو ارسال کنید.

2. سلام خسته نباش من ۵روز منتظر پول برداشت کنم هرکاری کردم نمیشه لطف برام پیگیر کن باز شود تا تسویه حساب بزن

1. با سلام، میخواستم بدونم چرا تو قسمت پیامها برام پیام خرید از اسنپ شاپ میاد ولی میرم خرید انجام بدم هیچ محصولی برای خریدن وجود نداره میشه توضیح بدید ممنون میشم

12. سلام من حدود ۱۰روزه ثبت نام کردمو مدارک آپلود کردم ولی هنوزبرام کد فعالسازی اسنپ درایور نمیاد لطفا رسیدگی بفرمایید.

13. سلام .آقا یا خانم محترم من نزدیک یک ماه ثبت نام کردم مدارک مشکل داشت حلش کردم . الان میزنم ثبت نام شما انجام شده ولی میرم تویی نامه میزنم حساب شما مسدود هزاربار زنگ زدم میگن امروز فردا هروز یکی ی حرف میزنه به امید اسنپ ماشینی خریدم اما…..به خدا میخوام خودمو اتیش بزنم فیلم بگیرم از دست اسنپ این کار رو کردم

1. سلام یه شماره نیست ما تلفنی مشکلمون رو باهاش در میون بذاریم؟ کارشناسهای پاسخگو رو حذف کردین؟

14. سلام عزیزان گرامی
    چرا فقط به فکر راننده اسنپ حرف واهمیت میدی.در حالی که هیچ اعتباری ندارید جزء از کاربرانی که اسنپ برای سفر استفاده میکنند امتیاز گرفتید. لطف کنید یک پشتیبانی برای کاربرانی که از اسنپ هنگام سفر استفاده میکنند بزارید ..که مشکلاتی که مثل فراموشی وسایل در خودرو راننده اسنپ وتا پایان سفر ارتباط قطع میشود. ونمی تواند وسایل که گم راه وفراموش کرده تو خودور راننده اسنپ ارتباطی پیدا کند.

با تشکر کا این مشکل بزرگ در ارسرع وقت حل شود.

15. سلام
    نزدیک یک هفته حساب کاربری من مسدود شده وبه دفتر شهر خودم رفتم ودرازمون شرکت کردم ولی هنوز حساب کاربری من مسدود لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

1. سلام هزار بار ممنون از پیگیریتون همسرم باید یاد بگیره یه کم طاقت داشته باشه شرمندتونم مزاحمت ایجاد کردم

16. حساب من خودش یهو غیر فعال شد میگه عدم امتیاز کافی لطفا حساب کاربری رو فعال کنید

17. سلام ،ماشین از تهران گرفتم پلاک تهران روشه، میخواستم بدونم با پلاک تهران میشه در اصفهان فعالیت کرد؟؟؟؟

18. سلام حساب من مسدود شده تو رو بخدا اگر می‌خواهد ۱۰روز مسدود باشد بگین تا فکری بکنم نان شب تهیه کردن برایم ممکن نیست چه برسد به گوشت ومیوه

19. سلام .حساب کاربری بنده ده روزه که مسدود شده توآزمونهام دوازده باری شرکت کردم وجواب هارو هم درست دادم متاسفانه هنوز حساب کاربریم مسدوده لطفا پیگیری کنید

20. سلام حساب کاربری من ده روزه مسدود شده دوازده باری هم آزمون دادم .جواب آزمونها هم درست بوده ،متاسفانه هنوز حساب کاربریم مسدوده لطفا پیگیری کنید

21. سلام حساب کاربری من موقت قطع کردن سه ماهه هنوز وصل نشده ممنون میشم پیگیریکنید

1. سلام حساب كاربرى من چند ماه است كه قطع شده است و در اين مدت تمامى پيام هاى شركت برايم ارسال ميشه و امروز نيز پيامى مبنى بر كسر مبلغ ٣٥ هزار تومان از حساب براى تسهيلات دوگانه سوز كردن خودرو برايم آمده است ممنون ميشم كه پيگيري و اطلاع بديد چطورى ميتونم فعال بشم ،اينكه بدون هيچگونه پيام و اطلاع از طرف شركت حساب كاربرى يكمرطبه بسته ميشه اگر خطايى صورت گرفته بلاخره راهى براى فعال شدن باشد تعهدى چيزى …

22. سلام وقت بخیر 3 روزه حسابم بخاطر امتیاز موقت مسدود شده تاحالا 2 بار آزمون دادم هربار زنگ میزنم میگن حدنصاب کسب نکردی این وضعیت کی میخواد درست بشه ؟

23. سلام ازدیروز نمیتونم مسافردریافت کنم به مشکل برخوردم هیچ کس پاسخگو نیستم

24. خدا وکیلی این درست نیس که یک ماه هست کسی به من کمک نمیکند با لینکی
    که اسنپ برای مشکل کاربران گذاشته به قسمتی که کار بر میخاد اشکال کارشو بدونه به کارشناس یا مشاور وصل نمیشه
    انگار اونجا الکیه تورو خدا یکی جواب منو بده چرا مسدود شدم اگه اگه مدارک کم هست کجا تحویل بدم کسی پاسخ گو نیست ولی تپسی گروهی در واتساپ درست
    کرده که به همه سوال وجوابا پاسخ میده حد عقل ادم دلش خوشه خواهش میکنم هر کس این مطلب را میخاند و کاری دستش هست کمکم کنه ممنون از همه اسنپیها

25. متاسفانه اونقدر این اسنپ بی صاحبه ویه عده بی مسعولیت نشستن اونجا یکماهه من میخوام مسدود شده کاربریم اول تاکسی بود کارنامه نداشتم مسدود شد الان ماشینمو عوض کردم شخصی کردم دوبار دفتر بلوار موذن رفتم چندین بار پشتیبانی تماس گرفتم فقط با کسشر گفتن گمراه کردن منو واقعا اونایی که کارشکنن خدا به زمین گرمشون بزنه بحق علی
    یه عده بی حوصله گذاشتین نون مفت میدین فقط مثل یابو لم دادن بلدن

26. سلام،من کمترازیکماه هست ک وارداسنپ شدم وحساب کاربریم مسدودشده کد31،در آزمون شرکت کردم ولی همچنان حسابم مسدوده،بنظرم بایدتواین زمینه تجدیدنظر بشه چراکه من تازه داشتم قلق کارو یاد می گرفتم اماالان حدود 10روزه حسابم مسدود هست وبااین اوضاع توروم ومخارج استهلاک ماشین وغیره آدم رودلسردمیکنه باپشتیبانی هم ک تماس میگرم میگه هر72 ساعت جواب آزمون روارسال کن تاوقتی ک حسابت فعال بشه.

27. سلام مدت سه هفتس برا تغییر کاربری ثبت کردم منتها کاری انجام نشده به نظرم قبلنا اسنپ بهتر بوده و بیشتر اهمیت میداده

28. لینک خدمات غیرحضوری باز نمیشود، کارم ضروری بوده و نیاز به راهنمایی فوری دارم

29. سلام خسته نباشید کاربری اینجانب قطع شده است بنده در هیچ جای دیگری کار نمیکنم فقط و فقط در اسنپ شاغل هستم و کمال رضایت را دارم و خواهش میکنم کاربری اینجانب را وصل بفرمائید من قسط بیمه و لاستیک دارم و مشکلات دیگر در ضمن چون سرویس خدماتی برای متقاضی انجام نمی دهم آنها لغوم نمیکنند خودم باید لغو کنم و تعداد لغوم بالا می رود با کمال تشکر سیدفرهادجاریانی

30. سلام من قصد ثبت نام دارم تمام مراحل را انجام داده‌ام اما در نهایت پیامی ک میاد اینه این شماره رزرو شده است منظور این پیام چیه

31. سلام وقت بخیر
    اسنپ یه تاکسی اینترنتی خیلی عالیه که از طریق اپلیکشین در اختیار راننده یا مسافر قرار گرفته که دیگه نیازی به ماشین داشتن نداری هر وقت میخوای ماشین میتونی بگیری و مسیرت رو به مقصد برسی و راننده ها ام اینطوری خیلی بیشتر از قبل که در مکان های عمومی و اژانس های تلفنی درامد دارن الان آژانس یا عمومی یا گذری خیلی کمتر شده چون اسنپ اومده الان منی که اژانس کار میکردم و قبل از این که اسنپی در ایران باشه من تاکسی تلفنی کار میکردم الان بیشتر مسافر ها مال اسنپه و مردم به ندرت اژانس میگیرن بنده اسنپ کار کردم و در کادر کاری شما بودم از من گذشت رفت شما منو از کادر خودتون بیرون کردید به دلیل اینکه مسافر شما نمیدونم چی در مورد من به شما گفته نباید باور بشه خب متاسفانه دینمون مسلمون و شیعه هستیم ولی اونی که مسحیه یا زرتشتیه شرفش بیشتر از مسلمون شده چون دروغ نمیگه
    گفته میشه که اسنپ مال سپاه ایران
    پاسدار توسط اسنپ بنده به نوبعی بیکار شدم بار ها تماس گرفتم با کار پشتیبان اسنپ حرف زدم ولی جواب نه به من دادن
    پاسدار من بابت اسنپ بیکار شدم و بخاطر قسط و امور زندگیم باید ماشینم رو بفروشم ولی قبلش اگه بخوام بیام میدون ازادی وایسم و خبر نگار صدا بزنم اسنپ سوژه خبری درست میکنم اسنپ بنده از سواد بالایی برخوردارم ولی بخاطر اینکه کار نیست دارم رانندگی کار میکنم الان هم با محبت کردن شما باز کردن حساب کاربریم
    من حداقل داخل این موقعیتی که کسی نمیتونه صاحب چیزی بشه ماشینمو بابت قسط و بدهکاری و امور زندگی نفروشم

32. سلام خسته نباشید من توی مسابقه برنده شدم کسی جواب گو نیست از کجا پیگیری کنم ممنونم میشم کمکم کنید

33. سلام خسته نباشید
    میخواستم تغییر کاربری از موتور ب ماشین داشته باشم غیر حضوری، چ کدی رو بزنم؟

34. امروز سفری بمن خوردکه بعدا متوجه شدم شهرستان نیشابور است ماندم اگرازشهر خارج شم شایدجریمه شم یاشاید آن شهر قرمزکرونایی باشد آن وقت چی لطفا در این مورد توضیح دهید متشکرم

35. سلام الان یک ماه حساب کار بری من غیر فعال شده ۴بار آزمون دادم هنوز فعال نشده به پشتیبانی هم زنگ میزنم میگن فقط باید آزمون بدید.ممنون میشم راهنمایی کنید

36. سلام وقت بخیر
    من قبلا فعالیت داشتم .و مدت دو سال است فعالیت ندارم الان نتونستم فعال بشم حساب کاربری من غیر فعال شده چکار باید بکنم

37. من الان یه مشکلی دارم ثبت نام کردم تایید هم شدم ولی اپلیکیشن رو نصب کردم شمارمو وارد میکنم کد نمیاد که وردو کنم به پنل رانندگانم پشتیبانی هم زنگ میزنم بوق نمیخوره اصلا

38. اسنپ منو مسدود کردن یکی سرویس خواست بعد لغو کرد بعد چند زنگزد قط کرد منم اگهی گذاشته بودم دیوار فکر کردم از اونجاست فوش دادم اسنپمو قط کردن تاحالا کی به مسافر پیام داده بودم اینم بار دوم باشه بخدا اشتباه شده بود

39. سلام وقت بخیر چرا هر مدت یه بار اسنپ من و مسدود میکنه بعد باز میکنه هیچ نفهمیدم هم دلیلش چیه امروز باز هم این اتفاق افتاد

1. سلام خسته نباشید
      بنده تمام گزینه هایه که باید اکو پلاس باشم را دارم چرا پلاس من فعال نمیشود ممنون میشم پیکر باشید

40. با عرض سلام و خسته نباشید.من الان ۱۰ روزه ثبت نام کردم ولی هیچکس جوابگو نیست و فقط پیام میاد در حال بررسی.ببخشید چقدر باید بررسی بشه.

41. لطفا پیگیر بیمه رانندگان باشید…شما وضعیت رو میبینید اکثرا شغل اول و اخرشان اسنپ است

42. سلام بنده در تمام آزمون هایه آنلاین شرکت کردم خواهشمندم پیگیری کنید

43. سلام …حال شما …خسته نباشید….حساب کاربری من غیر فعال شده است‌….از شما خواهش میکنم حساب کاربری من را فعال کنید …..با سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا