پروموکلاب

کمک‌هزینه خرید تلفن‌همراه و لوازم‌جانبی، ویژه پروموترهای اسنپ

دیگر نگران هزینه خرید گوشی موردعلاقه خود نباشید. پروموکلاب کمک‌هزینه‌ای ویژه خرید گوشی موبایل و لوازم جانبی، همچنین تعمیرات آنها، برای شما در نظر گرفته است و می‌توانید با استفاده از امتیازات پروموکلاب خود از آنها بهره‌مند شوید.

با صرف امتیازات خود، بدون دغدغه از کمک‌هزینه خرید و تعمیرات تلفن‌همراه بهره‌مند شوید.

امتیازات طرح

استفاده از این تسهیلات شما را یک گام به خرید گوشی موردنظر خود نزدیک‌تر می‌کند. این تسهیلات در 5 گروه برای دسته‌های مختلف، داخل پورتال در دسترس شماست.

مبلغ کمک‌هزینهقابل‌استفاده برای دسته‌هایامتیاز موردنیاز
150 هزارتومانیتمام دسته‌ها27
300 هزارتومانیتمام دسته‌ها52
750 هزارتومانیبرنزی، نقره‌ای و طلایی135
یک میلیون و 500 هزارتومانیطلایی، پلاتینیومی و کاپیتان‌ها260
3 میلیون تومانیپلاتینیومی و کاپیتان‌ها500

استفاده از کمک‌هزینه خرید و تعمیر تلفن‌همراه برای شما پروموترهای عزیز، در حال حاضر در برخی شهرهای فعال ارائه شده است. توجه داشته باشید، تسهیلات هر شهر باتوجه‌به مراکز ارائه خدمات آن، با هم متفاوت است و شما حتما باید پیش از استفاده از این کمک‌هزینه، لیست زیر را بررسی کنید تا خدمات موردنیاز در شهر شما ارائه شده باشد:

پیش از مراجعه حضوری به مراکز همکار پروموکلاب، حتما با شماره این مراکز تماس گرفته و از جزئیات خدمات ارائه‌شده و موجودی محصولات آن مطمئن شوید.

نحوه استفاده

برای اطلاع از امتیازات خود و استفاده از این تسهیلات باید وارد «پورتال پروموکلاب» شوید. کمک‌هزینه خرید تلفن همراه، مانند سایر تسهیلات پروموکلاب، از طریق پورتال پروموکلاب و در بخش «پیشنهادات» در دسترس شماست.

پس از ثبت درخواست خود در قسمت «پیشنهادات»، حداکثر تا ۷ روز کاری، پیامکی تأیید از سوی پروموکلاب برای شما ارسال می‌شود. این پیامک معرفی‌نامه شما پروموتر عزیز برای ارائه به مراکز همکار پروموکلاب و دریافت خدمات است.

فراموش نکنید بعد از خرید محصولات موردنیاز خود، حتما از فروشگاه فاکتور مهر شده دریافت کنید و تصویر فاکتور مهر شده را در بخش «پشتیبانی» پورتال پروموکلاب آپلود کنید. در صورت تأیید فاکتور ارسالی، مبلغ کمک‌هزینه حداکثر تا 15 روز کاری به‌حساب شما واریز خواهد شد.

پشتیبانی

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرایند ثبت درخواست کمک‌هزینه از طریق بخش «پشتیبانی» پورتال، مسئله را با همکاران در پروموکلاب مطرح کنید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (%s دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا