آکادمی تامین‌کنندگان

نحوه ارسال «درخواست همکاری» با باشگاه رانندگان اسنپ

همکاری با باشگاه رانندگان، به‌طور خلاصه یعنی دسترسی به مشتریان جدید و وفادار و توسعه بازار کار، بدون اینکه هزینه‌ جداگانه‌ای را صرف تبلیغات کسب‌وکارتان کرده باشید.

برای شروع همکاری با باشگاه رانندگان، کافی است از طریق فرم «درخواست همکاری»، اطلاعات لازم از نوع کسب‌وکارتان را برای ما ارسال کنید. اگر خدمات ارائه‌شده در مرکز شما با تقاضای موجود در شهرتان مطابقت داشته باشد، کارشناسان فروش اسنپ برای مذاکره و شروع همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای اطلاع از نحوه پر کردن فرم درخواست همکاری، در ادامه این مطلب با ما همراه شوید.

نحوه پر کردن فرم «درخواست همکاری»

برای شروع همکاری به‌عنوان تأمین‌کننده، ابتدا از وارد فرم «درخواست همکاری» شده و سپس موارد زیر را مرحله‌به‌مرحله و به‌دقت وارد کنید:

  1. در اولین بخش فرم، لازم است نام مرکز ارائه خدمات و یا برندتان را وارد کنید.
  • مثلا درمانگاه «آسمان» و یا تعمیرگاه «تکنوصنعت»

2. در قسمت بعد، نام استان خود را بنویسد.

3. سپس شماره تماستان را وارد کنید.

  • شماره تماس شما می‌تواند شماره موبایل خودتان، تلفن ثابت محل کارتان و… باشد. شماره‌ای را در این بخش وارد کنید که معمولا امکان پاسخگویی به آن را دارید.

4. در بخش بعد نوع خدماتی را که در مرکز شما ارائه می‌شود وارد کنید.

  • مثلا خدمات دندانپزشکی، پزشکی، اورژانس و پرستاری یا خدمات جلوبندی خودرو

محدودیتی در نوع خدمات ارائه‌شده مراکز همکار با باشگاه رانندگان وجود ندارد. هر کسب‌کاری که دارید، اعم از مرکز تفریحی، درمانی، فروشگاهی و… می‌توانید برای شروع همکاری با باشگاه رانندگان درخواست دهید.

5. در بخش بعدی فرم، به‌ طور مختصر درباره خدماتی که ارائه‌ می‌کنید، توضیح دهید.

  • خدمات شما به‌صورت حضوری یا مجازی ارائه می‌شود؟ ظرفیت ارائه خدمات روزانه شما چقدر است؟ چه امکان ویژه‌ای را می‌توانید برای کاربران راننده اسنپ فراهم کنید؟ انواع خدماتی را قادر به ارائه آنها هستید نام ببرید و… .

6. پس از پر کردن تمام بخش‌های فرم درخواست روی گزینه «اتمام» بزنید تا درخواست همکاری شما از سوی باشگاه رانندگان مورد بررسی و در صورت نیاز با شما تماس گرفته شود.

سخن پایانی

همکاری با باشگاه رانندگان یک رابطه برد – برد بین تأمین‌کنندگان و اسنپ است. هرچه خدمات ارائه‌شده مرکز شما باکیفیت‌تر و به نیاز کاربر راننده نزدیک‌تر باشد، امکان توسعه کاری و جذب مشتریان جدید برای شما بیشتر خواهد بود. باشگاه رانندگان در طول این مسیر همراه و پشتیبان شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا