پشتیبانی آنلاین

معافیت زنان سرپرست خانوار از پرداخت کمیسیون

طرح معافیت زنان سرپرست خانوار از پرداخت کمیسیون که در سال گذشته اجرا شده بود، از آذر ماه امسال دوباره اجرایی می‌شود.

در طرح «همراه زنان سرزمینم»، تمام زنان سرپرست خانوار اسنپ از آذر 99 تا پایان سال از پرداخت کمیسیون اسنپ معاف می‌شوند.

در این طرح که در راستای حمایت از کاربران راننده زن ناوگان اسنپ اجرا می‌شود، تمام کاربران راننده زن که همسر خود را از دست داده‌اند یا زنانی که از همسر خود جدا شده و حضانت فرزندان خود را به‌عهده دارند تحت پوشش قرار می‌گیرند.

برای ثبت‌نام در این طرح لازم نیست حتما از قبل عضو ناوگان اسنپ شده باشید، با ثبت‌نام به‌عنوان کاربر راننده و ارسال مدارک مورد نیاز می‌توانید از پرداخت کمیسیون معاف شوید.

تاریخچه و چرایی طرح «همراه زنان سرزمینم»

در طرح «همراه زنان سرزمینم» که سال گذشته همزمان با روز ملی کارآفرینی آغاز شد، ۴۱۷ نفر از زنان سرپرست خانواده عضو ناوگان اسنپ از پرداخت کمیسیون معاف شدند. افراد مشمول این طرح از ۳۱ مرداد تا پایان اسفند ۱۳۹۸ از پرداخت کمیسیون معاف بودند و در مجموع مبلغ معافیتشان به حدود ۲۴۰ میلیون تومان رسید.

طبق آخرین آمار رسمی اعلام شده، ۸۵ درصد از زنان سرپرست خانواده بیکار هستند و با توجه به همه‌گیری کرونا و مشکلات اقتصادی پیش آمده احتمالا این تعداد افزایش یافته است. به همین دلیل و با توجه به استقبال گسترده از طرح معافیت زنان از پرداخت کمیسیون، اسنپ تصمیم گرفته بار دیگر همراه زنان سرزمین خود شود. به گزارش روابط عمومی اسنپ، در حال حاضر بیش از 50 هزار راننده زن در سراسر ایران در ناوگان اسنپ مشغول به فعالیت هستند و زنانی که تاکنون عضو ناوگان اسنپ نبوده‌اند نیز می‌توانند با ثبت‌نام و ورود به این ناوگان از طرح معافیت از پرداخت کمیسیون برای زنان سرپرست خانواده بهره‌مند شوند.

شرایط و مدارک لازم برای ثبت‌نام

طرح معافیت از کمیسیون زنان سرپرست خانوار شامل دو دسته از زنان کاربر راننده اسنپ می‌شود:

  • زنانی که همسر آنها فوت شده است.
  • زنانی که حضانت فرزندان خود را به‌عهده دارند.

زنان واجد شرایط از 20 آبان تا پایان آذر فرصت دارند تا به‌صورت آنلاین برای شرکت در طرح معافیت از پرداخت کمیسیون اقدام کنند. در حال حاضر ثبت‌نام متقاضیان از طریق سامانه ثبت‌نام غیرحضوری اسنپ انجام می‌شود. متقاضیان می‌توانند مدارک مربوط به سرپرستی خود را از طریق پشتیبانی آنلاین اسنپ ارسال کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام

  • شناسنامه
  • گواهی فوت همسر و مدرک دال بر حق حضانت فرزندان

افراد متقاضی برای استفاده از این طرح باید مدارک ذکر شده را از طریق پشتیبانی آنلاین اسنپ ارسال کنند.

کسانی که سال گذشته ثبت‌نام کرده‌اند در صورت تمایل به استفاده دوباره از این طرح، عدد 900 را به سرشماره 1000550 ارسال کنند و بار دیگر مدارک خود را از طریق پشتیبانی آنلاین اسنپ برای ما بفرستند.

مهلت ثبت‌نام

مهلت ثبت‌نام طرح معافیت از پرداخت کمیسیون زنان خانوار از 20 آبان تا پایان آذر 99 است.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x