اخبار اسنپ

باشگاه رانندگان اسنپ در سالی که گذشت

33

دور جدید فعالیت‌های باشگاه رانندگان اسنپ، همزمان با پایان سال ۱۳۹۸ یک ساله شد. کنار شما کاربران راننده، فعال بودیم و تلاش کردیم در سالی که گذشت همراه شما عزیزان، زمینه‌ساز فعالیت بی‌دغدغه‌تان باشیم.

باشگاه رانندگان اسنپ در سال گذشته تلاش کرد با کاهش هزینه‌های جاری زندگی کاربران راننده، بستر مناسبی ایجاد کند تا شما با کمترین دغدغه به فعالیت‌های خود ادامه دهید. مفتخریم که یک سال دیگر در کنار هم به سوی هدف‌های بزرگ حرکت کردیم. در ادامه برخی از مهمترین فعالیت‌های باشگاه در سال ۱۳۹۸ را مرور می‌کنیم.

سایت باشگاه رانندگان اسنپ

سایت باشگاه رانندگان اسنپ در سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد. این وب سایت، مهمترین و اصلی‌ترین مرجع اطلاع‌رسانی برای خدمات و تسهیلات باشگاه است. اطلاع‌رسانی اخبار مهم و مرتبط با فعالیت‌های شما عزیزان در کنار تسهیلات ارائه شده در این سایت  قرار گرفت.

معرفی تامین‌کنندگان و نحوه استفاده از خدماتشان به تفکیک شهر برای اولین بار در سال گذشته در سایت باشگاه منتشر شد. همچنین جشنواره‌ها و کمپین‌های مرتبط با کاربران راننده بخش مهمی از این سایت را تشکیل می‌داد.

همچنین در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸، قابلیت پشتیبانی آنلاین برای ارتباط کاربران راننده با کارشناسان پشتیبانی آغاز به کار کرد. شما کاربران عزیز می‌توانید با استفاده از پشتیبانی آنلاین سوالات و موضوعات مرتبط با استفاده از سامانه سماس، اپلیکیشن کاربران راننده و خدمات باشگاه رانندگان را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

برای آشنایی با نحوه استفاده از پشتیبانی آنلاین می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

گسترش شهرهای تحت پوشش

در ابتدای سال ۱۳۹۸ باشگاه رانندگان اسنپ و خدمات ارائه شده از سوی تامین کنندگان طرف قرارداد، در ۱۰ شهر و استان کشور به کاربران راننده ارائه شد که اکنون این تعداد به ۱۴ شهر و استان افزایش پیدا کرده است. در ماه‌های پایانی سال، کرمان و ارومیه از جمله شهرهایی بودند که به فهرست شهرهای تحت پوشش باشگاه افزوده شدند.

اکنون در نظر داریم با آغاز سال جدید، شهرهای تحت پوشش باشگاه را افزایش دهیم. بنابراین شما عزیزان می‌توانید با دنبال کردن مطالب سایت باشگاه، در جریان آخرین اتفاقات و افزوده شدن شهرهای جدید قرار بگیرید.

استفاده از خدمات باشگاه در سال گذشته

خدمات باشگاه رانندگان اسنپ در سال گدشته در دسته‌های متنوع ویژه کاربران راننده ارائه شده است. این خدمات در دسته‌های خدمات خودرویی، درمانی، آموزشی و رفاهی قرار دارند که در ادامه میزان استفاده از هر کدام به تفکیک آمده است.

بیش از ۱۱۰ هزار کاربر راننده در سال ۱۳۹۸ از خدمات باشگاه رانندگان اسنپ بهره‌مند شده‌اند. از این تعداد بیش از ۷۵ هزار کاربر راننده از خدمات تهیه لوازم یدکی، روغن‌موتور و تایر خودرو استفاده کرده‌اند و نزدیک به ۱۷ هزار کاربر راننده نیز از خدمات کارواش در سراسر کشور بهره‌مند شده‌اند.

بیمه‌های خودرویی شامل بیمه شخص‌ ثالث و بیمه‌ بدنه از دیگر دغدغه‌های کاربران راننده اسنپ است. در همین راستا حدود ۷ هزار کاربر راننده امسال از خدمات بیمه با تسهیلات و تخفیف‌های ویژه استفاده کرده‌اند.

خدمات درمانی و تخفیف‌های استفاده از کلینیک‌ها و مراکز پزشکی یکی از تسهیلات پرطرفدار باشگاه رانندگان اسنپ در سال گذشته بود. در همین راستا حدود ۵ هزار کاربر راننده، در سال ۹۸ به مراکز درمانی طرف قرارداد باشگاه رانندگان مراجعه کردند.

باشگاه رانندگان اسنپ همواره نیاز‌های آموزشی و تفریحی کاربران راننده اسنپ را مورد توجه قرار می‌دهد در این زمینه نیز ۴ هزار کاربر راننده از خدماتی چون سینما، کلاسهای آموزشی و استخر استفاده کرده‌اند.

در سال گذشته موفق شدیم در باشگاه رانندگان اسنپ مبلغ ۱ میلیارد تومان در مجموع به صورت وام کم‌بهره در اختیار کاربران راننده  قرار دهیم. این وام‌ها با همکاری موسسات مالی و بانک‌های معتبر در اختیار کاربران قرار گرفته است.

علاوه بر این تسهیلات، جشنواره‌ها و کمپین‌های متنوعی در طول سال گذشته از سوی باشگاه رانندگان اسنپ برگزار شد که در نهایت جوایز نقدی و غیر نقدی از طریق آنها به کاربران اعطا شد.

امیدواریم در سال آینده نیز با برنامه‌ها و خدمات جدید و متنوع در خدمت شما کاربران راننده باشیم تا مثل گذشته بتوانیم دغدغه‌های جانبی فعالیت شما را کاهش دهیم. افق‌های وسیع سال ۱۳۹۹ امروز پیش چشم همه ما قرار دارد.

با آرزوی سلامتی برای همه اعضای خانواده بزرگ اسنپ

خدمات پشتیبانی آنلاین در سایت باشگاه رانندگان اسنپ

مقاله قبلی

قسمت بیست و ششم رادیو اسنپ: در راه شکست کرونا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در اخبار اسنپ

33
نظرتان را بگویید

avatar
مسعود
مهمان
مسعود

قیمتها خیلی پایینه.قیمتارو با تپسی یکسان کنید.اصلا نمیصرفه.فقط حمالیه

عین اله اوحدی
مهمان
عین اله اوحدی

سلام وام دو میلیونی به رانندگانی که خوب بودن و امتیازشان بالا ست تعلق بگیره خیلی خوب میشه

ali
مهمان
ali

سلام من چهل روزاست سفرداشتم وازسیصدکیلومترم بیشتررفتم ولی برام بنزین نریختن تواین مدت بنزین آزادزدم کارتم ندارم برام روزی پنج هزارتومنم نمیموندولی بازم میرفتم میگفتم بهم سوخت میدن جبران میشه تورخدارسیدگی کنین اینطورباشه واقعانمیتونم ادامه بدم باتشکر

کیان
مهمان
کیان

چرا لیسته راننده ها رو به وزارت رفاه اعلام نمیکنید????