آکادمی تامین‌کنندگان

راهنمای دریافت «کد معرفی» رانندگان توسط مراکز ارائه‌کننده خدمات

کسب‌وکارهای همکار باشگاه رانندگان، صرف‌نظر از نوع خدماتی که ارائه می‌کنند، نیاز به دریافت مدرکی از سوی کاربران راننده مراجعه‌کننده به این مراکز دارند تا از حضور آنها از سوی اسنپ اطمینان حاصل کنند.

شما همکار تأمین‌کننده عزیز، لازم است هنگام مراجعه کاربران راننده اسنپ، «کد معرفی» راننده را از او دریافت کرده و در صورت ارائه خدمات، این کد را همراه سایر اطلاعات لازم در فرم ویژه‌ای به‌ نام «تأمین‌کننده» ثبت کنید.

همان‌طور که می‌دانید، تا پیش از این، استفاده از تسهیلات باشگاه رانندگان از طریق ارائه اپلیکیشن فعال راننده به مراکز ارائه‌کننده خدمات امکان‌پذیر بود؛ اما به‌منظور ثبت بهتر اطلاعات مراجعان، تغییراتی در این روند صورت گرفته است.

برای آشنایی با نحوه دریافت کد معرف کاربران راننده در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

کد معرفی چیست و چه کاربردی دارد؟

هر کاربر راننده اسنپ، یک کد معرفی منحصر‌به‌فرد برای استفاده از تسهیلات باشگاه رانندگان اسنپ دارد که در اپلیکیشن رانندگان قابل مشاهده است. تعداد رقم‌های این کد برای همه کاربران راننده یکسان نبوده و می‌تواند بین اعداد 4 تا 8 رقمی متغیر باشد.

ممکن است برخی کاربران راننده هنگام مراجعه به شما، هنوز با نحوه ارائه کد معرفی آشنا نباشند. در این موارد شما همکار عزیز می‌توانید کاربر راننده را برای مشاهده کد معرفی راهنمایی کنید.

شما همکار عزیز اسنپ، به‌عنوان کسب‌وکار ارائه‌کننده خدمات به کاربران راننده، لازم است هنگام مراجعه رانندگان، این کد را از آنها دریافت کرده و سپس در فرم «تأمین‌کننده»، همراه سایر اطلاعات لازم وارد کنید.

برای پر کردن اطلاعات فروش در فرم تأمین‌کننده، دکمه زیر را لمس کنید:

نحوه مشاهده کد معرفی در اپلیکیشن رانندگان اسنپ و اسنپ‌باکس، دارای تفاوت‌هایی جزئی است. به همین دلیل، در این مطلب ابتدا راهنمای دریافت کد معرفی کاربران راننده اسنپ (حمل‌ونقل مسافر) را با هم مرور کرده و سپس به بررسی نحوه دریافت این کد از کاربران موتورسوار، راننده وانت و کامیون ناوگان اسنپ‌باکس (حمل کالا و بار) می‌پردازیم.

نحوه دریافت کد معرفی کاربران راننده اسنپ

کد معرفی کاربران راننده اسنپ، از طریق اپلیکیشن رانندگان که هر راننده روی گوشی موبایل خود نصب کرده است قابل دریافت است.

هنگام مراجعه کاربران راننده اسنپ، از آنها بخواهید طی مراحل زیر، کد معرفی خود را مشاهده و به شما اعلام کنند:

۱- در صفحه اصلی اپلیکیشن راننده، گوشه بالا سمت راست، گزینه منو (سه خط) را لمس کرده و در صفحه‌ جدیدی که باز می‌شود، گزینه «اطلاعات کاربری» را انتخاب کنید.

۲- پس از لمس گزینه «اطلاعات کاربری»، صفحه ای باز می‌شود که کد معرفی کاربر راننده در آن قابل مشاهده است.

از مراجعه‌کننده بخواهید این کد را به شما ارائه کرده و سپس توضیحات لازم درباره خدمات و امتیازات خاص باشگاه رانندگان در این مرکز را با او به اشتراک بگذارید.

نیازی به دریافت گوشی موبایل کاربر راننده توسط شما همکار عزیز وجود ندارد. فقط کافیست او را راهنمایی کنید تا کد معرفی خود را مشاهده و به شما ارائه کند.

نحوه دریافت کد معرفی کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس

کد معرفی کاربران اسنپ‌باکس نیز مشابه رانندگان اسنپ، از طریق طریق اپلیکیشن رانندگان و با کمی تفاوت قابل مشاهده است.

هنگام مراجعه کاربران اسنپ‌باکس، از آنها بخواهید طی مراحل زیر، کد معرفی خود را مشاهده و به شما اعلام کنند:

۱- در صفحه اصلی اپلیکیشن، گوشه بالا سمت راست، تصویر پروفایل را لمس کرده و در صفحه‌ای که باز می‌شود، کد معرفی را مشاهده کنید.

سخن پایانی

با دریافت کد معرفی کاربران راننده و وارد کردن اطلاعات ارائه خدمات، علاوه بر کمک به گردآوری اطلاعات فروش، امکان رصد نحوه و میزان مراجعه کاربران راننده اسنپ به مرکز شما و دریافت راهنمایی و برنامه‌های تبلیغاتی از سوی تیم اسنپ، برای شما همکار عزیز راحت‌تر صورت خواهد گرفت.

از همراهی شما سپاسگزاریم و امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (%s دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا