آموزش رانندگان اسنپ

تغییر عکس پروفایل در اپلیکیشن راننده اسنپ

گاهی اوقات پس از مدتی فعالیت در اسنپ، ممکن است از نظر ظاهری تغییراتی کرده‌ باشید. این تغییرات باعث می‌شود شناسایی شما توسط مسافر از روی عکس پروفایلتان مشکل شود. برای اینکه به دلیل عدم تشخیص مسافر از روی عکس قدیمی، حساب کاربری‌تان مسدود نشود، حتما در صورت تغییر در چهره‌تان، عکس پروفایلتان را به‌روز کنید.

در به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن راننده اسنپ، قابلیتی اضافه شده که می‌توانید به‌راحتی از طریق اپلیکیشن، عکس پروفایلتان را تغییر دهید. در ادامه مراحل تغییر عکس پروفایل راننده اسنپ با اپلیکیشن را مرور می‌کنیم.

مراحل تغییر عکس پروفایل راننده اسنپ در اپلیکیشن

۱- وارد اپلیکیشن خود شده و در صفحه اصلی، روی گزینه سه خط بالا سمت راست بزنید و در صفحه‌ای که باز می‌شود گزینه «اطلاعات کاربری» را انتخاب کنید.

۲- در صفحه اطلاعات کاربری، روی گزینه «ویرایش» زده و در صفحه‌ای که باز می‌شود همان‌طور که در تصویر می‌بینید، روی علامت قلم بزنید تا صفحه «درخواست ویرایش عکس» باز شود.

۳- در صفحه «درخواست ویرایش عکس» روی گزینه «راهنمای تصویری» بزنید تا راهنمای قوانین تصویربرداری را مشاهده کنید.

مشخصات عکس پروفایل قابل‌قبول
عکس بدون کلاه و عینک
کاملا از روبه‌رو و تمام‌رخ
زمینه عکس سفید
سرشانه‌ها کاملا داخل کادر

۴- پس از اطلاع از قوانین و مشخصات عکس پروفایل قابل‌قبول، گوشی همراه را در حالت سلفی و مقابل صورت خود گرفته و گزینه «شروع عکس‌برداری» را بزنید و از خودتان تصویر سلفی بگیرید. سپس گزینه «بارگذاری» را زده و عکستان را ارسال کنید.

اگر از کیفیت تصویر ارسالی راضی نیستید، روی گزینه «عکس‌برداری دوباره» بزنید و عکس دیگری بگیرید.

۵- در مرحله بعد عکس گواهینامه‌تان را بارگذاری کنید. پس از ارسال عکس پروفایل و تصویر گواهینامه، پیام «درخواستتان با موفقیت ثبت شد» دریافت می‌کنید.

۶- پس از ارسال باید منتظر تأیید تصویرتان بمانید. درخواست شما توسط کارشناسان در اسرع وقت بررسی و نتیجه درخواستتان در قسمت پیام‌های اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد.

۷- توجه داشته باشید فقط هفته‌ای یکبار می‌توانید از گزینه ویرایش تصویر پروفایل استفاده کنید.

سخن پایانی

تطابق مشخصات کاربر راننده با آنچه در اپلیکیشن ثبت شده است از الزامات سفرهای اسنپی است و مسافران می‌توانند در صورت عدم تطابق سفر را لغو کنند. با اضافه‌شدن گزینه تغییر عکس پروفایل به اپلیکیشن راننده، می‌توانید به‌راحتی و در زمان کوتاه عکس پروفایلتان را به‌روزرسانی کنید و احتمال لغو سفر توسط مسافر را به دلیل قابل‌تشخیص نبودن عکس قبلی، کاهش دهید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (10 دیدگاه)

  1. عکس روی اپلیکیشن مسافر خیلی کوچک و ناواضح هست. پیشنهاد میشود عکس راننده را بزرگتر نشان دهد یا وقتی روش کلیک میکنی بزرگ شود

  2. باید اجازه بده از گالری عکس برداشت بشه،وعکس را هم رنگی نمایش بده.والا با ادامه این روش اتفاق مثبتی نمی افتد

  3. سلام چه عجب هزارباردرخواست دادم ویرایش عکس بزاریدتاراننده مشخص باشه حتی براشناسایی که مسافرراننده راتشخیص بده به نظرم کارمنطقی هست 🌹🙏

  4. سلام خسته نباشید ؛ یه مشکلی هست ؛ با تغییر اطلاعات کاربری ۴۸ ساعت باید منتظر تبعید موند و نمیشه کار کرد

  5. سلام .
    کمیسیون ۲۰ در صد واسه اسنپ باکس زیاده ،هم هوای مشتری را داشته باشین با قیمت ارزون تر وهم هوای راننده را ممنون

  6. اسنپ اصلا عکس رنگی نمیزاره که راننده بزاره یه عکس سیاه سفید میزاره که خودمون هم میترسیم از عکسمون اصلا شبیع خودمون نمیشه همش تو تبلیغ ها الکی عکس رنگی میزاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا