پروموکلاب

برنامه‌های ویژه یلدای 1402 پروموکلاب

سفری جادویی به جزیره گنج تا تخفیف 50 درصدی تسهیلات

پروموکلاب

یلدای امسال باید شب گرمی باشد. صدای همهمه حرف‌ها و خنده‌ها در هوا بپیچد، نگاه‌هایمان لبخند بزند و برای یک شب هم که شده، همه چیز دنیا را پشت دیوار خوشی قایم کنیم.

ما در پروموکلاب یلدا را ساده نمی‌گیریم. برایش آماده می‌شویم و از روزها قبل به استقبال آن می‌رویم.

امسال هم به رسم هر سال پروموکلاب، برنامه‌های ویژه‌ای برای یلدا تدارک دیده‌ایم تا در طولانی‌ترین شب سال کنار شما باشیم و مقداری شادی و گرما برای گذراندن زمستان ذخیره کنیم.

برنامه‌های یلدای پروموکلاب در 2 بخش جذاب و هیجان‌انگیز برگزار می‌شود:

قسمت اول مهمانی شب یلداست که به تخفیف ویژه 3 تا از تسهیلات پرطرفدار پروموکلاب اختصاص دارد، تا با آمادگی لازم به پیشواز مهمانی شب یلدا برویم؛ و در قسمت دوم، سفری اسرارآمیز به جزیره گنج، با جعبه‌های جادویی پروموکلاب به انتظارمان نشسته.

جایزه جعبه جادویی یلدای امسال، یک دستگاه پلی‌استیشن 5 برای یک پروموتر اسنپ است، ولی در مسیر رسیدن به این جایزه، گنج‌های هیجان‌انگیزی در انتظار شماست.

برای اینکه در جریان تمام جزئیات برنامه‌های شب یلدای امسال قرار بگیرید، تا پایان این مطلب با ما همراه شوید.

مهمانی شب یلدای پروموکلاب، یک ضیافت گرم و شیرین

کم‌کم وقتش رسیده که برای مهمانی شب یلدا آماده شویم. لباس‌های قشنگمان را بپوشیم یا شاید لباس نو بخریم. آجیل و هندوانه شب یلدا را سر سفره بچینیم و چند ساعت دلچسب را در کنار عزیزترین‌هایمان تجربه کنیم.

پروموکلاب 3 تا از تسهیلاتی را که حسابی در شب یلدای امسال به کارتان می‌آید، تا پایان آذر با 50 درصد تخفیف در پورتال قرار داده:

 • کد تخفیف 200 هزارتومانی خرید غذا از اسنپ‌فود: با 17 امتیاز به‌جای 34 امتیاز
 • کد تخفیف 400 هزارتومانی خرید آجیل از مای‌آجیل: با 34 امتیاز به‌جای 68 امتیاز
 • کد تخفیف 600 هزار تومانی خرید پوشاک زمستانه از دلیچی: با 50 امتیاز به‌جای 100 امتیاز

پیشنهادهای ویژه شب یلدا، تا پایان آذر با 50 درصد تخفیف در پورتال در دسترس شماست، ولی پیشنهاد می‌کنیم کدهای تخفیفتان را زودتر بگیرید و سفارشتان را از مای‌آجیل و دلیچی ثبت کنید؛ تا خریدهای شب یلدا به موقع به دستتان برسد.

هر یک از پیشنهادهای ویژه شب یلدا، فقط یک بار، تا پایان آذر قابل سفارش بوده و در دسترس همه دسته‌های پروموکلاب از طلایی تا عمومی قرار دارد.

جعبه‌ جادویی پروموکلاب، سفری اسرارآمیز تا پلی‌استیشن 5!

اگر از پروموترهای قدیمی اسنپ باشید، اسم جعبه‌های جادویی پروموکلاب برایتان آشناست.

جایزه جعبه جادویی آذر 1402، یک دستگاه پلی‌استیشن 5 است که به‌قیدقرعه به یکی از شما پروموترهای عزیز تعلق می‌گیرد.

برای شرکت در قرعه‌کشی جعبه جادویی، کافی است با خرج مقدار مشخصی از امتیازات پروموکلابمان، شانس بخریم:

 • برای گرفتن هر شانس شرکت در جعبه جادویی، 29 امتیاز لازم داریم.
 • هرچقدر تعداد شانس‌های ما برای شرکت در قرعه‌کشی جعبه جادویی بیشتر باشد، شانس بالاتری هم برای برنده‌شدن پلی‌استیشن 5 خواهیم داشت.

با خرید هر شانس شرکت در قرعه‌کشی جعبه جادویی، 29 امتیاز از مجموع امتیازات پروموکلاب شما کسر می‌شود. یعنی اگر بخواهید 3 شانس در قرعه‌کشی داشته باشید، باید 87 امتیاز پروموکلابتان را خرج کنید.

جعبه‌های گنج در کنار شانس‌های قرعه‌کشی مخفی شده!

خرید شانس‌های جعبه جادویی فقط به شرکت در قرعه‌کشی ختم نمی‌شود!

با شرکت در جعبه جادویی، در واقع قدم به جزیره اسرارآمیز گنج پروموکلاب می‌گذارید. در این جزیره، گنج‌های کوچک و بزرگ زیادی مخفی شده که با خرید هر شانس، یکی از آنها را پیدا ‌می‌کنید.

هر شانس قرعه‌کشی، حاوی یک جعبه گنج است که به محض خرید، در آن برای شما باز می‌شود. در این جعبه‌ها، گنج‌های هیجان‌انگیزی قرار داده شده که به پروموتری که آن شانس را خریده باشد تعلق می‌گیرد:

 • 10 جایزه یک میلیون‌تومانی
 • اشتراک یک ماهه رایگان فیلیمو
 • کدهای تخفیف اسنپ‌اکسپرس
 • کدهای تخفیف اسنپ‌دکتر
 • کدهای تخفیف دلیچی
 • کدهای تخفیف مای‌آجیل

با خرید هر شانس شرکت در قرعه‌کشی پلی‌استیشن 5، در جعبه گنج آن باز شده و جایزه‌ای را که در آن پنهان است می‌بینید. اگر جایزه شما کد تخفیف باشد، می‌توانید بلافاصله کد را کپی کرده و از آن استفاده کنید.

هر چقدر تعداد شانس‌هایی که می‌خرید بیشتر باشد، احتمال گرفتن گنج یک میلیون‌تومانی هم طبیعتا برای شما بیشتر خواهد شد. پس در جزیره اسرارآمیز گنج پروموکلاب حسابی بچرخید و فقط به باز کردن یک جعبه اکتفا نکنید!

شانس‌های جعبه جادو را چطور بخریم؟

شانس‌های جعبه جادویی یلدای پروموکلاب، با جایزه پلی‌استیشن 5، مثل تسهیلات پروموکلاب در بخش پیشنهادات پورتال قابل سفارش هستند.

برای خرید شانس، ابتدا وارد حساب کاربری‌تان در پورتال شوید، از بخش پیشنهادات، گزینه جعبه جادو را انتخاب کرده و در نهایت روی دکمه ثبت سفارش بزنید. با هر بار ثبت سفارش جعبه جادو، یک شانس برای شما محاسبه خواهد شد.

حواستان باشد که کنار هر شانس جعبه جادو، یک گنج هم خوابیده که ممکن است یک میلیون تومان جایزه نقدی، اشتراک رایگان فیلیمو و یا کدهای تخفیف جذاب برای خرید باشد!

یلدا مبارک

چه خوشحالی بیشتر از اینکه یک سال دیگر هم شب یلدا را کنار شما هستیم و با هم جشن طولانی‌ترین شب سال را با شادی برگزار می‌کنیم.

امسال تلاش کرده‌ایم تا در کنار فراهم‌کردن تسهیلاتی برای گرم‌تر شدن مهمانی‌های شب یلدای شما، با بازگشت جعبه‌ جادویی، هیجان را هم به دفتر خاطرات یلدای امسال اضافه کنیم.

جزیره اسرارآمیز گنج پروموکلاب با 10 جایزه یک‌میلیون‌تومانی، اشتراک رایگان فیلیمو و صدها جایزه جذاب دیگر منتظر است تا افراد جدید در آن قدم بگذارند. همه راه‌ها در جزیره گنج، به جعبه جادوی پروموکلاب ختم می‌شود. پس راهی را نرفته نگذارید و اجازه ندهید هیچ گنجی بازنشده زیر خاک باقی بماند!

مشتاقانه منتظریم تا ببینیم این بار چه کسی برنده جعبه جادویی با جایزه پلی‌استیشن 5 است!

برای همه شما آرزوی یک شب شاد و به‌یادماندنی در یلدای امسال داریم.

یلدا مبارک!

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (4 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا