پروموکلاب، باشگاه بازاریابان حرفه ای اسنپ

آموزش قوانین و نحوه استفاده

پروموکلاب یا همان باشگاه بازاریابان حرفه‌ای اسنپ، با هدف ارائه خدمات متنوع به پروموترهای اسنپ در تمام شهرهای فعال تأسیس شده و همه پروموترها، با کسب امتیازات لازم می‌توانند از آن استفاده کنند.

پروموترها با افزایش امتیازات خود، در رده اعضای عمومی، برنزی، نقره‌ای و طلایی قرار می‌گیرند و می‌توانند با خرج کردن این امتیازها از مزایا و تسهیلات گروه خود استفاده کنند.

مزایای پروموکلاب، شامل طیف متنوعی از خدمات، کالاها و تسهیلات، از بسته‌های اینترنتی گرفته تا دریافت وام می‌شود.

ورود به پرتال پروموکلاب

نحوه محاسبه امتیازات در پروموکلاب چگونه است؟

امتیازات پروموکلاب از طریق فعالیت‌های معمول روزانه به دست می‌آید. مجموع امتیازات شما در پورتال قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری پورتال پروموکلاب، امتیازات و دسته‌ای که در آن قرار می‌گیرید، یعنی یکی از دسته‌های عمومی، برنزی، نقره‌ای یا طلایی را مشاهده کنید.

راه‌های کسب امتیاز به شکل زیر است:

ثبت‌نام کاربر راننده جدید

1

به ازای ثبت‌نام هر کاربر راننده، یک امتیاز به مجموع امتیازات پروموکلاب شما اضافه می‌شود. (در آن دسته از شهرها که اسنب باکس در آنها فعال است، ثبت‌نام هر کاربر راننده موتورسوار و وانت هم یک امتیاز محسوب می‌شود)

تعداد روزهای فعالیت

2

شما به ازای هر ۵ روز فعالیت به عنوان پروموتر، ۱۰ امتیاز دریافت می‌کنید. منظور از روزهای فعالیت، روزهایی است که حداقل یک ثبت‌نام کامل را انجام داده باشید. طبیعی است، هر چه روزهای فعال بیشتری در ماه داشته باشید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.

معرفی پروموتر جدید

3

شما به ازای معرفی هر ۲ پروموتر جدید به ناوگان اسنپ، ۱۰ امتیاز دریافت می‌کنید. پروموتر جدید به کسانی گفته می‌شود که در هفته اول فعالیت خود ۵ ثبت‌نام موفق داشته باشند.

برای تشخیص پروموتر فعال در پروموکلاب، به ۲ هفته زمان نیاز است. از این رو جهت دریافت امتیاز معرفی پروموتر تا ۱۵ هر ماه فرصت دارید. در نظر داشته باشید که امتیاز پروموتر معرفی شده، دو هفته بعد از ثبت و آغاز به کار پروموتر جدید به مجموع امتیازات شما افزوده می‌شود. برای مثال برای دریافت امتیاز معرفی پروموتر فعال در دوره آبان، امتیاز پروموتر معرفی شده‌ای محاسبه میشود که از ۱۶ مهر تا ۱۵ آبان معرفی شده باشد.

مشاهده جدول

حداقل امتیاز لازم برای قرار گرفتن در یکی از گروه‌های عمومی، برنزی، نقره‌ای و طلایی چقدر است؟

شما با توجه به مجموع امتیازهایی که در هر ماه بدست آورده‌اید در یکی از گروه‌های «عمومی»، «برنزی»، «نقره‌ای» یا «طلایی» قرار می‌گیرید.

برای قرار گرفتن در دسته عمومی فارغ از شهر محل فعالیتتان، فقط لازم است حداقل 1 امتیاز در ماه کسب کرده باشید، اما حداقل امتیاز لازم ماهانه برای قرار گرفتن در گروه‌های برنزی، نقره‌ای و طلایی برای شهرهای مختلف، با توجه به شرایط جمعیتی و میانگین ثبت‌نام‌های روزانه متفاوت است. به عنوان مثال، شما برای قرارگیری در رده طلایی در شهر تهران، لازم است حداقل امتیاز مورد نیاز مطابق جدول زیر را کسب کنید.

توجه داشته باشید محاسبه حداقل امتیاز کسب شده برای رده‌بندی در هر یک از گروه‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی به صورت ماهانه انجام می‌شود. به این معنی که برای آن‌که در دو ماه متوالی در رده طلایی شهر تهران قرار بگیرید، لازم است هر ماه به طور مجزا حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب کرده‌ باشید.

مشاهده جدول

«پروموکلاب» علاوه بر اعضای برنزی، نقره‌ای و طلایی، یک‌سری اعضای ویژه نیز دارد. افرادی به مجموعه اعضای ویژه راه پیدا می‌کنند که در چند ماه متوالی در دسته طلایی قرار بگیرند. در چنین شرایطی دسترسی به تسهیلات ویژه‌ای برای آن‌ها امکان‌پذیر می‌شود و می‌توانند جایزه‌های مختلفی را به انتخاب خود دریافت کنند.

اعضای پلاتینیومی:

پلاتینیومی‌ها پروموترهای برگزیده‌ای هستند که سه ماه متوالی به عنوان عضو طلایی شناخته‌شده‌اند. اعضای گروه پلاتینیومی علاوه بر تسهیلاتی که برای اعضای گروه‌های برنزی، نقره‌ای و طلایی فعال است، به یک‌سری تسهیلات ویژه نیز دسترسی دارند.

نکته: پروموتر در صورتی در گروه پلاتینیومی قرار می‌گیرد که سه ماه متوالی طلایی شود. اما به این موضوع توجه کنید که برای آنکه مجددا به گروه پلاتینیومی دست یابد باید 3 ماه متوالی دیگر در گروه طلایی ها قرار بگیرد.

هر سه ماه متوالی طلایی = یک ماه پلاتینیوم

کاپیتان:

با پروموترهایی که 3 بار در یک سال در بین اعضای پلاتینیومی قرار می‌گیرند، به‌عنوان کاپیتان شناخته می‌شوند و دسترسی به تسهیلات و جایزه‌های جدید برای آن‌ها امکان‌پذیر می‌شود. با قرارگیری در دسته کاپیتان‌ها، ۵۰۰ امتیاز به عنوان هدیه به شما تعلق خواهد گرفت.

توجه کنید این مزایا مختص کاپیتان‌ها است و به سایر گروه‌ها تعلق نمی‌گیرد.

هر کدام از گروه‌های عمومی، برنزی، نقره‌ای و طلایی چه مزایایی دارند؟

با قرار گرفتن در هریک از گروه‌های عمومی، برنزی، نقره‌ای و طلایی امکان استفاده از یک‌سری تسهیلات برای شما امکان‌پذیر می‌شود. هرچه در رده‌بندی بالاتری قرار داشته باشید، تسهیلات باز شده برای شما هم بیشتر خواهد بود.

به این معنا که کاربران رده طلایی به بیشترین مزایا دسترسی دارند، پس از آن کاربران نقره‌ای، در رتبه سوم کاربران برنزی و در آخر اعضای دسته عمومی قرار می‌گیرند.

علاوه بر رده‌بندی کلی، چنانچه عنوان پلاتینیومی یا کاپیتان را به دست بیاورید، می‌توانید از مزایای ویژه این گروه‌ها استفاده کنید.

برای استفاده از امتیازات خود باید به چند نکته مهم توجه کنید:

فهرست مزایا و خدمات

چگونه امتیاز خود را مشاهده کنیم؟

امتیازات پروموکلاب شما از طریق فعالیت‌های روزانه مثل تعداد ثبت‌نام‌ها و روزهای فعالیت به‌دست می‌آید. مجموع این امتیازات همیشه در پورتال پروموکلاب به‌روز می‌شود و شما می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری پورتال، امتیازات و جایگاه خود را مشاهده کنید.

آیا امتیازات قبلی در صورت عدم استفاده به ماه‌های بعد منتقل می‌شود؟

برای خرج کردن امتیازات، ابتدا لازم است با مفهوم امتیازات ماهانه و مجموع کل امتیاز‌های کسب‌ شده آشنا شویم:

امتیازات ماهانه

مجموع امتیازهایی است که در یک ماه به ‌دست آورده‌اید. این امتیاز مشخص می‌کند در ماه آینده، در کدام گروه عمومی، برنزی، نقره‌ای یا طلایی قرار می‌گیرید.

مجموع کل امتیازها

تمام امتیازاتی را که تاکنون به دست آورده اید، نشان میدهد. به عنوان مثال شما ممکن است در آذر ۹۹، ۱۳۰ امتیاز کسب کنید ولی مجموع امتیازاتی که از ماه‌های پیش بدست آورده‌اید ۵۰۰ امتیاز باشد.

سوختن امتیازها

برای استفاده از تسهیلات پروموکلاب باید پروموتر فعال اسنپ باشید. پروموترهای فعال اسنپ لازم است حداقل یک ثبت‌نام موفق در ماه داشته باشند. چنان‌چه به مدت دو ماه فعالیتی (ثبت‌نام موفق) در پروموکلاب نداشته باشید، تمام امتیازات پروموکلاب شما می‌سوزد. یعنی امتیاز کل شما صفر خواهد شد.

بنابراین امتیازات هر ماه به ماه بعد منتقل می شود

چطور امتیازهای بدست‌آمده را خرج کنیم؟

برای خرج کردن امتیازات و انتخاب تسهیلات به حساب کاربری پورتال پروموکلاب خود ورود کنید، مجموع امتیازاتتان را ببینید و با توجه به آن و جایگاهی که در آن قرار گرفته‌اید (عمومی، برنزی، نقره‌ای یا طلایی)، از قسمت پیشنهادها در پورتال برای انتخاب تسهیلات اقدام کنید.

درخواست‌های ثبت‌شده شما در پورتال حداکثر طی دو روز کاری بررسی می‌شود و تسهیلاتی که انتخاب کرده‌اید برای شما فعال خواهد شد. نتیجه فعال شدن تسهیلات از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد.

فعال‌سازی برخی تسهیلات پروموکلاب، مانند دریافت وام، به‌علت دخلیل بودن عوامل و سازمان‌های بیرونی ممکن است زمان بیشتری ببرد. برای اطلاع از روند دریافت این تسهیلات با کارشناس فروش خود در ارتباط باشید.

راهنمای استفاده از امتیازات