پروموکلاب

همه چیز درباره پروموتری در اسنپ!

پروموکلاب

معمولا با لباس‌هایی خاص، مثلا تیشرت سبز با نشان اسنپ، تخته‌شاسی در دست و مقابل یک بنر در محل‌های پررفت‌وآمد ایستاده‌اند و رهگذران را دعوت به صحبت می‌کنند. همیشه در جنبش تکاپو دیده می‌شوند یا با حرارات در حال توضیح یک‌سری نکات مهم هستند و آنها را درحال بالا و پایین کردن برگه‌ها و ردوبدل کردن آنها با افراد می‌بینیم. به دنیای پروموترهای اسنپ خوش‌آمدید!

پروموترها یا همان بازاریابان میدانی، بخش مهم بدنه تیم فروش سازمانی اسنپ را تشکیل می‌دهند. در واقع پروموترها، وظیفه جذب راننده و آماده کردن او برای ورود به ناوگان اسنپ را به‌عهده دارند. شما با عضویت به‌عنوان پروموتر اولین قدم‌های خود را در دنیای فروش و بازاریابی برمی‌دارید و هرچه مهارت‌های بیشتری در این رشته کسب کنید، موفقیت بیشتری به دست می‌آورید.

در آغاز هر شغلی سؤالات مختلفی ذهن ما را به خود مشغول می‌کند. چقدر می‌توانم درآمد داشته باشم؟ آیا امکان ارتقای شغلی هم وجود دارد؟ برای این‌که در کار خود بهترین باشم باید چه‌کارهایی انجام دهم؟ شغل جدید من چه مزایایی دارد؟ و سوالات بسیار دیگر.

اگر این سوالات ذهن شما را هم به خود مشغول کرده، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

درآمد پروموترهای اسنپ چقدر است؟

درآمد پروموترهای اسنپ از راه‌های مختلفی به دست می‌آید که اصلی‌ترین آنها عبارتند از:

  • ثبت‌نام‌های روزانه (رانندگان کب، موتورسواران و رانندگان وانت اسنپ باکس)
  • معرفی پروموترهای جدید: علاوه بر پاداش ویژه معرفی پروموتر جدید، به‌ازای هر ثبت‌نام پروموتر معرفی‌شده از سوی شما، مبلغی به شما تعلق می‌گیرد.
  • طرح‌های تشویقی: در این طرح‌ها، با رسیدن به حد نصاب‌های تعیین شده برای تعداد ثبت‌نام مشخص در یک بازه زمانی تعیین‌شده، درآمد شما تا حد قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

هر پروموتر با 6 روز فعالیت در هفته، با احتساب درآمدهای حاصل از ثبت‌نام‌ها، طرح‌های تشویقی و درآمدهای اضافی معرفی پروموتر جدید، می‌تواند به طور میانگین، ماهانه می‌تواند یک درآمد فوق‌العاده از پروموتری اسنپ کسب کند.

پروموترهای اسنپ چه مزایای ویژه‌ای دارند؟

اسنپ امتیازات مختلفی مانند طرح‌های تشویقی، پاداش معرفی پروموتر جدید و بسیاری مزایای دیگر برای بازاریابان میدانی در نظر گرفته است. اما جذاب‌ترین مزایای پروموترهای اسنپ کدام‌ها هستند؟

  • پروموکلاب اسنپ: شما از لحظه‌ای که فعالیت خود را به‌عنوان بازاریاب شروع می‌کنید، یکی از اعضای پروموکلاب اسنپ هستید و با انجام فعالیت‌های روزانه در پروموکلاب امتیاز می‌گیرید و امتیازات خود تسهیلات و خدمات مختلف دریافت می‌کنید.

تسهیلات پروموکلاب اسنپ، طیف گسترده‌‌ای از خدمات، جوایز و کدهای تخفیف، مثل دریافت وام، کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف خرید بیمه، کمک‌هزینه خدمات درمانی، اینترنت موبایل و جوایز جذابی مثل پلی‌استیشن را در برمی‌گیرد. برای استفاده از این تسهیلات فقط کافیست امتیازاتی که از فعالیت‌های معمول خود به دست می‌آورید را در پروموکلاب خرج کنید.

هرآنچه باید درباره پروموکلاب بدانید را در لینک زیر می‌توانید پیدا کنید:

پیشرفت شغلی پروموترهای اسنپ چه مراحلی دارد؟

تقریبا تمام کارشناسان، کارشناسان ارشد، سرپرست‌ها و مدیران فروش اسنپ، کار خود را از پروموتری و به قول معروف از زمین‌های خاکی اسپات شروع کرده‌اند.

اگر استعداد و علاقه کار در زمینه فروش و بازاریابی را در خود می‌بینید و اعتقاد دارید می‌توانید یک مدیر موفق و باهوش باشید، حتما به کارشناس شهرتان اطلاع دهید. آموزش‌های پروموکلاب را از دست ندهید و برای پیشرفت مطالعت خود را در زمینه فروش و بازاریابی افزایش دهید.

طرح‌های تشویقی و افزایش درآمد پروموترها

درآمد اصلی پروموترهای اسنپ از تعداد ثبت‌نام‌های موفق آنها به‌دست می‌آید. ثبت‌نام موفق به ثبت‌نام‌هایی گفته می‌شود که فرآیند اداری ثبت‌نام با موفقیت انجام شود (مدارک راننده تکمیل باشد) و راننده تعداد به حدنصاب سفرهای روزانه لازم برسد.

افزایش درآمد شما به فاکتورهای مختلفی از جمله افزایش مستمر ساعات فعالیت روزانه، تعداد روزهای کاری و افزایش فعالیت طی دوره طرح‌های تشویقی بستگی دارد.

چه تجهیزاتی در اختیار پروموترهای اسنپ قرار می‌گیرد؟

هرچه تجربه بیشتری از بازاریابی میدانی داشته باشید، اهمیت استفاده از تجهیزات و المان‌های تبلیغاتی اسنپ را بیشتر درمی‌یابید. المان‌های تبلیغاتی مانند بنر، تخته‌شاسی، تیشرت و کلاه اسنپ حضور شما برای ثبت‌نام را فریاد می‌زنند و بیش از هرچیزی رهگذرها را برای آغاز صحبت جلب می‌کنند.

برای دریافت اقلام و تجهیزات تبلیغاتی با مدیران فروش خود هماهنگ کنید.

پروموترهای اسنپ چه کاری انجام می‌دهند؟

به زبان ساده، پروموتر اسنپ کسی است که افراد مستعد برای ثبت‌نام به‌عنوان راننده را پیدا می‌کند، سعی می‌کند او را برای ثبت‌نام متقاعد کند و پس از ثبت‌نام، راننده را با آموزش‌های لازم برای آغاز کار آماده می‌کند.

شرح شغلی متنوع پروموترها و ارتباط مستقیم آنها با جامعه، بازاریابی اسنپ را به شغلی مهیج و پر از یادگیری و کسب تجربه تبدیل کرده است. ارتباط با آدم‌های مختلف باعث می‌شود هیچ دو مورد ثبت‌نام و پشتیبانی‌ به راننده‌ای کاملا شبیه به هم نباشد و در عین حال بتوانید از تجربه‌های موارد قبلی خود استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای کار به‌عنوان پروموتر، ساعات و روزهای کاری انعطاف‌پذیر است که باعث می‌شود بتوانید این شغل راحتی در کنار کارهای دیگر خود دنبال کنید. شما می‌توانید هر ساعتی برای فعالیت شما مناسب‌تر است کار خود را آغاز کنید یا روزهای تعطیل کار کنید. محدودیت و الزامی در ساعات و روزهای کاری بازیابان میدانی اسنپ وجود ندارد.

پروموترهای اسنپ به‌طور کلی چند وظیفه اصلی دارند:

  1. جذب افراد و متقاعد کردن آنها برای پیوستن به ناوگان اسنپ
  2. تکمیل فرآیند ثبت‌نام و نظارت بر کامل بودن مدارک راننده هنگام ثبت‌نام
  3. آموزش قوانین اسنپ و استفاده از اپلیکیشن راننده به کاربران راننده
  4. پشتیبانی و رفع مشکلات پیش‌آمده برای راننده‌ها و جلوگیری از غیر فعال شدن آنها

همه این مراحل در جای خود و به یک اندازه اهمیت دارند. توجه صرف به بالا بردن تعداد ثبت‌نام‌ها علاوه بر افزایش احتمال غیر فعال شدن راننده‌ها، شما را از شبکه‌سازی که عامل اساسی پیشرفت شما در این شغل است دور می‌کند.

مهمترین مهارت و کار اصلی شما به‌عنوان پروموتر، برقراری ارتباط مؤثر و حفظ و گسترش آن در طول زمان است. وقتی با برخورد دوستانه و راهنمایی‌های درست دوستی‌های جدید می‌سازید، افراد بیشتری به‌صورت زنجیروار برای ثبت‌نام به شما مراجعه خواهند کرد.

ما در پروموکلاب، نکات و ترفندهای پروموترهای موفق را جمع‌آوری کرده‌ایم. این نکات را می‌توانید از لینک زیر بخوانید:

سخن پایانی

با ثبت‌نام به‌عنوان پروموتر پا در راهی پر از یادگیری، هیجان و ساختن دوستی‌های تازه می‌گذارید. اگر در آغاز راه باز کردن صحبت با غریبه‌ها یا به سرانجام رساندن ثبت‌نام‌های زیاد روزانه برایتان سخت است، به‌هیچ‌وجه ناامید نشوید. به‌زودی تجربه و دانش لازم را کسب می‌کنید و روزهایی پر از موفقیت و خاطرات خوب در انتظار شماست.

مهارت‌های فروش خود را افزایش دهید و از دست‌وپنجه نرم کردن با چالش‌های جدید نترسید. در کانال تلگرام پروموکلاب مطالب آموزشی متنوعی را به‌طور مرتب قرار می‌دهیم و کتاب‌هایی خوبی که در زمینه آموزش نکات بازاریابی وجود دارند معرفی می‌کنیم. پروموتری اسنپ بهترین فرصت برای یادگیری و تمرین مهارت‌های جدید است. این فرصت را از دست ندهید. برای همه شما آروزی سلامتی و موفقیت روزافزون می‌کنیم.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (%s دیدگاه)

  1. سلام نحوه ارتباط با مسئولین ذیربط در همدان چگونه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا