پروموکلاب

هر آنچه باید از پورتال پروموکلاب اسنپ بدانیم

پروموکلاب

از شروع به کار پورتال پروموکلاب اسنپ چند ماهی می‌گذرد و یاد گرفته‌ایم چطور برای خرج امتیازات و مشاهده وضعیت و جایگاه هر ما‌ه‌ از آن استفاده کنیم.

اما هدف اصلی ایجاد پورتال پروموکلاب از ابتدا چه بوده است؟

هدف اصلی پورتال پروموکلاب، ایجاد یک پلتفرم جامع برای مشاهده و انتخاب سریع تسهیلات پروموکلاب، امکان مشاهده عملکرد ماهانه، گزارش واریزی‌های ماهانه و هفتگی به صورت شفاف و دنبال کردن وضعیت ثبت‌نام‌ها برای بهبود عملکرد و پیشگیری از دد شدن راننده و از دست رفتن پاداش شما پروموترهای عزیز بوده است.

با اضافه شدن ویژگی‌های جدید پورتال، قدم به قدم به هدف اصلی پورتال جامع پروموکلاب نزدیک‌تر می‌شویم. در نسخه جدید پورتال، امکان مشاهده وضعیت ثبت‌نام‌ها و گزارش جامع واریزی‌ها و پاداش طرح‌های تشویقی فراهم شده است و تغییراتی در بخش پیشنهادات برای راحتی و تسریع هر چه بیشتر انتخاب و ثبت درخواست تسهیلات پروموکلاب ایجاد شده است.

پیشنهاد می‌کنیم ابتدا از لینک زیر وارد حساب کاربری‌تان پورتال شده و سپس با ادامه این مطلب و آموزش استفاده از بخش‌های مختلف پورتال پروموکلاب همراه شوید:

داشبورد پروموکلاب؛ امتیازات، جایگاه و مشخصات پروموتر

اولین بخشی که با وارد شدن به حساب کاربری خود در پورتال مشاهده می‌کنیم، داشبورد آن است. بخش‌های مختلف داشبورد، از بالا به پایین به ترتیب موارد زیر را به ما نشان می‌دهد:

 • مشخصات پروموتر: در این قسمت اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی، شهر محل فعالیت، کد پروموتری و شماره موبایل خود را می‌بینیم. به دقت مشخصات خود را بررسی کنید و در صورت هر گونه مغایرت، برای اصلاح اطلاعات به کارشناس فروشتان اطلاع دهید.
 • وضعیت جایگاه شما: در این بخش دسته‌ای که این ماه در آن قرار گرفته‌اید را مشاهده می‌کنید (مثلا ماه آبان). کمی پایین‌تر، امتیازات لازم برای قرار گرفتن در هر یک از دسته‌های طلایی، نقره‌ای، برنزی و عمومی در شهر‌تان را می‌بینید و در آخر، امتیازات شما در ماه جدید نمایش داده خواهد شد. این بخش را به طور مرتب چک کنید تا ببینید تا رسیدن به دسته‌های بالاتر چقدر امتیاز دیگر باید کسب کنید.
 • سوابق قرارگیری در گروه‌ها: این بخش آخرین قسمت قابل مشاهده در داشبورد است. در این بخش مجموع امتیازات پروموکلاب شما نمایش داده می‌شود. مجموع امتیازها، تعداد امتیاز قابل خرج کردن را مشخص می‌کند. در ادامه می‌توانید ببینید که تا حالا چند بار در هر یک از دسته‌های پروموکلاب قرار گرفته‌اید.

پیشنهادها؛ مشاهده، انتخاب و ارسال درخواست

«پیشنهادها» تا امروز پرکاربردترین بخش پروموکلاب بوده است. در این بخش همه تسهیلات را مشاهده می‌کنیم و می‌توانیم برای دریافت هر یک از آنها درخواست خود را ثبت کنیم. در نسخه جدید پورتال، امکان دریافت لحظه‌ای کد تخفیف، برای تسهیلاتی که به صورت کد تخفیف ارائه می‌شوند، فراهم شده است. یعنی به طور کلی دو نوع تسهیلات در بخش پیشنهادها ثبت می‌شود:

 • تسهیلات دارای کد تخفیف لحظه‌ای: این تسهیلات، به‌محض ثبت سفارش در پورتال برای شما فعال می‌شود. اسنپ‌دکتر، اسنپ‌کارفیکس، اسنپ‌بیمه، اشتراک فیلیمو، نماوا، فیلم‌نت و… در این دسته قرار می‌گیرد
 • . پس از ثبت درخواست برای هر یک از این تسهیلات، بلافاصله کد تخفیف آن را دریافت می‌کنید و می‌توانید از آن استفاده کنید. علاوه بر این، کدهای تخفیف تسهیلات خریداری‌شده شما، در بخش «خریدها» نیز قابل دسترس است. هر زمان که مایل باشید می‌توانید کدهای خود را از این بخش کپی و استفاده کنید.
 • تسهیلاتی که باید مورد تایید قرار گیرد: این تسهیلات پس از ثبت سفارش و طی فرآیندهای اداری موردنیاز، برای شما پروموترهای عزیز فعال می‌شود. شارژ سیم‌کارت، بسته‌های اینترنت، کدهای تخفیف اسنپ‌فود و اکسپرس در این دسته تسهیلات قرار می‌گیرد.

طرح‌های تشویقی

از این به بعد در بخش «طرح‌های تشویقی» می‌توانید تمام طرح‌های تشویقی فعال برای خودتان، همراه با شرایط و تاریخ انقضای آنها را مشاهده کنید.

طرح‌های تشویقی طبق روال سابق از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید و می‌توانید هر زمان که بخواهید از طریق پورتال به شرایط و امتیازات لازم آنها دسترسی داشته باشید.

همچنین در این بخش، لیستی از طرح‌های تشویقی قبلی شما (منقضی شده‌ها) نیز نمایش داده می‌شود. برای اطلاع از واریزی پاداش طرح‌های تشویقی به بخش «واریزی‌ها» مراجعه کنید. توضیحات مربوط به این بخش در قسمت بعدی قرار داده شده است.

پیام‌ها

در این بخش تمام پیام‌های مربوط به شما، شامل پیام‌های خصوصی و عمومی پروموکلاب نمایش داده می‌شود. توجه داشته باشید، پیام‌های ضروری علاوه بر این بخش توسط پیامک و سایر کانال‌های اطلاع‌رسانی پروموکلاب به اطلاع شما خواهد رسید.

سوابق؛ خریدها، امتیازها و جایگاه‌های شما

بخش «سوابق پورتال»، شامل سه زیربخش «خریدها»، «امتیازها» و «جایگاه» شما در ماه‌های مختلف در پروموکلاب است. در این قسمت جزئیات خرج امتیازات، امتیازات کسب شده و دسته‌ای که در ماه‌های مختلف در آن قرار گرفته‌اید را به صورت مجزا مشاهده می‌کنید.

 • خریدها: در این بخش خریدهای 30 روز اخیر شما از پروموکلاب قابل مشاهده است. نوع تسهیلات خریداری شده، میزان امتیاز کسر شده و تاریخ خرید را برای هر یک از سفارش‌‌های شما در این قسمت لیست شده است. اگر تسهیلات خریداری شده شما دارای کد تخفیف باشد، با لمس گزینه «جزئیات سفارش» می‌توانید کد تخفیف مورد نظر را کپی و از آن استفاده کنید.
 • امتیازها: در این بخش امتیازات خرج شده و همچنین کسب شده شما نمایش داده می‌شود. جزئیات خرج امتیازات شما به تفکیک ثبت خرید در این بخش لیست شده است.
 • جایگاه‌ها: همان‌طور که از نام این بخش پیداست، به جایگاه ماهانه شما در یکی از دسته‌های طلایی، نقره‌ای، برنزی و عمومی اختصاص دارد. همچنین در صورتی که در هر ماه دارای بازوبند کاپیتانی یا یکی از پروموترهای پلاتینیومی اسنپ شوید، جایگاه شما در ستون «جایگاه افتخاری» نشان داده خواهد شد.

گزارشات؛ واریزی درآمد، وضعیت رانندگان و کارنامه ماهانه

گزارشات، یکی از بخش‌های جدید و شاید مهم‌ترین و کاربردی‌ترین بخش برای پروموترهای اسنپ است. گزارشات شامل سه زیربخش «وازیری و درآمد»، «وضعیت رانندگان» و «کارنامه ماهانه» است که هر یک از این بخش‌ها اطلاعات مهمی را برای شما به نمایش می‌گذارد.

 • واریزی و درآمد: با وارد شدن به این قست، در صفحه نخست، جزئیات آخرین واریزی و آخرین پاداش (مربوط به پاداش طرح‌های تشویقی) خود را مشاهده می‌کنید. با انتخاب هر یک از سه گزینه «کب»، «باکس» و «وانت» آخرین واریزی مربوط به ثبت‌نام آنها در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای مشاهده سایر واریزی‌های خود، گزینه «مشاهده سوابق واریزی» را لمس کنید تا لیست تمام پرداختی‌ها در یک ماه اخیر را مشاهده کنید.
 • وضعیت رانندگان: در این قسمت عملکرد راننده‌های ثبت‌نام شده توسط شما نمایش داده شده. این اطلاعات شامل نام راننده، تاریخ ثبت‌نام و تعداد سفرهای انجام‌شده هر راننده است. این بخش شاید مهم‌ترین قسمت برای بهبود عملکرد شما پروموترهای عزیز باشد. با مشاهده و بررسی اطلاعات راننده‌های ثبت‌نام شده می‌توانید به موقع آنها را دنبال کنید و با رفع مشکلات و آموزش‌های لازم، ثبت‌نام موفقی داشته باشید و پاداش ثبت‌نام خود را از دست ندهید. پس هر روز این قسمت را به دقت بررسی کنید و در صورت لزوم، پیش از پایان هفته اول کاری راننده، او را به فعالیت بیشتر تشویق کنید.
 • کارنامه ماهانه: این بخش در واقع نامه اعمال ماهانه شماست. تمام دریافتی‌ها، تعداد ثبت‌نام‌های موفق و رانندگان دد، رتبه عملکرد شما در شهر فعالیتتان و بسیاری اطلاعات دیگر در این قسمت قابل مشاهده است. با بررسی این قسمت می‌توانید علاوه بر مقایسه عملکرد این ماه با ماه‌های قبل، میزان فعالییتان را با سایر همکارانتان مقایسه و از ظرفیت‌های درآمدی پروموتری اسنپ بیشتر مطلع شوید. بررسی گاه به گاه این بخش را در لیست کارهای هفتگی‌تان قرار دهید.

راهنما؛ آموزش قوانین پروموکلاب، نحوه استفاده از امتیازات و مقالات آموزشی

این بخش شامل راهنماهای لازم برای آشنایی بیشتر با قوانین پروموکلاب و تسهیلات ارائه شده، نحوه خرج امتیازات شما و مقالات آموزشی ویژه پروموترهای اسنپ است.

مطالعه مقاله‎‌های آموزشی را به هیچ وجه از دست ندهید و نظر خود را در مورد این مطالب در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

پیش از انتخاب تسهیلات و خرج امتیازات حتما، آموزش قوانین پروموکلاب و راهنمای استفاده از امتیازات را به وقت مطالعه کنید. تمام اطلاعات لازم درباره تسهیلات جدید، در راهنمای استفاده از امتیازات پروموکلاب به طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود.

سخن پایانی

پس از خواندن این مطلب سری به پورتال بزنید و با ویژگی‌های جدید آن بیشتر آشنا شوید.

 • بخش‌های جدید پورتال، امکانات خوبی برای دنبال کردن وضعیت راننده و اقدام به موقع برای پیشگیری از دد شدن او ایجاد کرده است.
 • در بخش واریزی‌ها، تمام پرداختی‌های ثبت‌نام و پاداش‌های شما، در سه بخش مجزای کب، باکس و وانت به صورت شفاف قابل دسترس است.
 • تسهیلات دارای کد تخفیف لحظه‌ای، از لحظه ثبت سفارش در پورتال و با کپی کردن کد تخفیف در دسترس شماست.
 • و با اضافه شدن بخش کارنامه می‌توانید از ظرفیت‌های درآمدی و فعالیت‌های پروموترهای برتر آگاه شده و هر روز عملکرد خود را بهبود بخشید.

ویزگی‌های جدید پروموکلاب براساس نظرات و پیشنهادات شما پروموترهای عزیز ایجاد شده است. نظرات خود را در مورد نسخه جدید با ما درمیان بگذارید و ویژگی‌های کاربردی دیگر که مورد نیاز شماست به ما پیشنهاد کنید. منتظر نظرات شما هستیم و امیدواریم از نسخه جدید پورتال لذت ببرید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (%s دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا