پروموکلاب

راهنمای عضویت در صفحه اینستاگرام پروموکلاب

اینستاگرام پروموکلاب، قلب تپنده باشگاه بازاریابان میدانی و جایی است که همه پروموترهای فوق‌العاده اسنپ در آن جمع شده‌اند.

ما در صفحه اینستاگرام در جریان آخرین و داغ‌ترین اخبار پروموکلاب قرار می‌گیریم، مسابقه‌های جذاب برگزار می‌کنیم، با تسهیلات جدید و نحوه استفاده از آنها آشنا می‌شویم، نکات طلایی مذاکره و آموزش‌های لازم برای کارمان را مرور می‌کنیم؛ و از همه مهم‌تر، با هم حرف می‌زنیم و نظراتمان را به اشتراک می‌گذاریم.

اینستاگرام پروموکلاب یک صفحه خصوصی و فقط ویژه شما پروموترهای عزیز است. به‌ همین‌ دلیل، برای عضویت در آن لازم است دو مرحله ساده را پشت سر بگذاریم.

در این مطلب نحوه ارسال درخواست فالو کردن صفحه اینستاگرام پروموکلاب را با هم مرور می‌کنیم.

چطور اینستاگرام پروموکلاب را دنبال کنیم؟

همان‌طور که گفتیم، اینستاگرام پروموکلاب یک صفحه خصوصی و ویژه پروموترهای اسنپ است. یعنی باید برای فالوکردن آن درخواست بدهیم.

همکاران شما در پروموکلاب، در سریع‌ترین زمان ممکن، درخواست‌های عضویت صفحه را بررسی می‌کنند و آن دسته از درخواست‌هایی که با آیدی‌های اینستاگرام پروموترهای اسنپ مطابقت داشته باشد را می‌پذیرند.

برای دنبال‌کردن ما در اینستاگرام پروموکلاب کافی است 2 مرحله ساده زیر را انجام دهید:

1- آیدی اینستاگرامتان را در بخش پشتیبانی پورتال پروموکلاب برای ما بفرستید.

برای ورود به حساب کاربری‌تان در پورتال لینک زیر را لمس کنید:

2- از لینک زیر وارد صفحه اینستاگرام پروموکلاب شده و سپس دکمه فالو (Follow) را لمس کنید.

همچنین با جستجوی آیدی صفحه پروموکلاب نیز می‌توانید آن را پیدا کنید و درخواست عضویتتان را برای ما بفرستید.

آیدی اینستاگرام پروموکلاب: snapp.promoclub

همکاران شما در پروموکلاب، درخواست‌ها را بررسی و با توجه به مطابقت آنها با آیدی‌های اینستاگرام ارسال‌شده در بخش پشتیبانی، درخواست‌های رسیده از سوی شما پروموترهای عزیز را تأیید می‌کنند.

پس فراموش نکنید حتما قبل از فالوکردن صفحه، آیدی اینستاگرامتان را از طریق بخش پشتیبانی پورتال برای ما ارسال کنید.

به دوستان پروموترتان صفحه اینستاگرام پروموکلاب را معرفی کنید

مهم‌ترین و جدیدترین اخبار پروموکلاب، پیش از هر جا، توسط اینستاگرام پروموکلاب اعلام عمومی می‌شود. برگزاری مسابقات و قرعه‌کشی‌های هیجان‌انگیز، تخفیف‌های ناگهانی سفارش تسهیلات، پیشنهادهای جدید پروموکلاب؛ همه‌وهمه از طریق اینستاگرام پروموکلاب به اطلاع شما خواهد رسید.

علاوه بر این مطالب آموزشی جدید، راهکارها و تکنیک‌های فروش ویژه پروموترها، پست‌های انگیزشی و ده‌ها محتوای متنوع دیگر نیز به‌صورت منظم در صفحه اینستاگرام پروموکلاب قرار می‌گیرد.

در کنار موضوعات گفته‌شده، مهم‌ترین کارکرد صفحه اینستاگرام پروموکلاب، امکان بحث و گفتگو و به اشتراک گذاشتن نظر همه پروموترهای اسنپ است.

اینستاگرام پروموکلاب را به اعضای جدید پروموکلاب و آن دسته از دوستانتان که هنوز این صفحه را دنبال نمی‌کنند؛ معرفی کنید تا جمعمان در شبکه اجتماعی اختصاصی بازاریابان میدانی اسنپ، بزرگ‌تر، گرم‌تر و مؤثرتر شود.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا