اخبار اسنپ

سفرهای خنک اسنپی؛ با هر بازخورد مثبت مسافر، بدون قرعه‌کشی پاداش بگیرید!

اسنپ برای قدردانی از نحوه عملکرد کاربران حرفه‌ای راننده در تابستان و با وجود شرایط سخت حاکم بر کشورمان به خاطر شیوع ویروس کرونا، قرار است از تاریخ شنبه ۵ تیر به صورت هفتگی به شما عزیزان به ازای بازخوردهای مثبتی که از مسافران دریافت می‌کنید، پاداش هفتگی تقدیم کند.

این مطلب را تا انتها بخوانید و از شرایط و نحوه دریافت پاداش هفتگی اسنپ مطلع شده و درآمد خود را افزایش دهید.

درباره طرح دریافت پاداش هفتگی به ازای ثبت بازخورد مثبت

تهویه مناسب حین سفرهای اسنپی، یکی از الزامات مهم است. استفاده از کولر نه تنها موجب رضایت خاطر مسافران شده و امتیاز بالای کاربران راننده را به دنبال دارد، بلکه موجب حفظ سلامتی راننده و مسافر نیز می‌شود.

با در نظرگرفتن مسئولیت‌پذیری شما در مقابل مسافران، باشگاه رانندگان اسنپ تصمیم گرفته است که برنامه‌ای را جهت قدردانی و حمایت از شما کاربران راننده همراه و هم‌دل تدارک ببیند.

در این طرح از شنبه ۵ تیر به تمام رانندگان اسنپ که در طول یک هفته حداقل ۱۰ بازخورد مثبت از سوی مسافر درباره روشن کردن کولر و فراهم آوردن تهویه مناسب در خودرو دریافت کرده‌اند، پاداش هفتگی اهدا خواهد شد.

منظور از بازخورد مثبت درباره تهویه مناسب در سفر چیست؟

مسافر در پایان هر سفر در صورتی که از سفر انجام شده رضایت داشته باشد، با ثبت ستاره‌ها، امتیاز خود را ثبت می‌کند. بعد از ثبت امتیاز، صفحه دلایل ثبت بازخورد که شامل نقطه‌قوت انجام سفر با شماست، نمایش داده می‌شود. اگر شما بر اساس پروتکل‌های بهداشتی در خودرو از کولر استفاده کرده باشید، مسافر گزینه استفاده از کولر را به عنوان دلیل ثبت امتیاز مثبت برای شما انتخاب می‌کند.

اسنپ براساس تعداد ثبت این بازخورد که مسافر پس از انجام سفر، ثبت می‌کند، برای شما پاداش در نظر می‌گیرد.

دقت کنید برای دریافت پاداش، نباید در طول هفته، بازخورد منفی درباره تهویه مناسب برای شما ثبت شده باشد.

مقدار پاداش چقدر است و چه زمانی پرداخت می‌شود؟

با ثبت هر ١٠ بازخورد مثبت در ارتباط با استفاده از کولر و تهویه مناسب، روزهای ابتدایی هفته یعنی پیش از دوشنبه هر هفته پاداش ١٠٠ هزارتومانی به حساب شما واریز می‌شود.

به همین ترتیب در صورت دریافت ٢٠ بازخورد مثبت در ارتباط با کولر و تهویه مناسب، پیش از دوشنبه هر هفته ٢٠٠ هزارتومان پاداش به حساب‌تان واریز می‌شود.

نکات مهم روشن کردن کولر خودرو در شرایط شیوع ویروس کرونا

برای اینکه خیال‌تان از گسترش و شیوع ویروس کرونا در امان باشد، این چند نکته مهم را قبل از شروع سفر، حین انجام آن و پس از پایان سفر، رعایت کنید.

  • پیش از آغاز سفر پنجره‌های خودرو را باز بگذارید تا هوای تازه وارد خودرو شود.
  • پیش از سوار شدن مسافر، کولر خودرو را روشن کرده و گردش هوای خودرو را در حالت تهویه از خارج قرار دهید.
  • پس از رسیدن مسافر به مقصد، دستگیره‌های خودرو را ضد عفونی کنید.
  • پس از رسیدن مسافر به مقصد، پنجره‌های خودرو را باز گذاشته تا دوباره هوای داخل خودرو عوض شود.

خدمات ویژه سرویس کولر در اسنپ‌کارفیکس

باشگاه رانندگان اسنپ با هدف حمایت از شما کاربران راننده عزیز، امکان دریافت خدمات سرویس کولر با تسهیلات ویژه را در اسنپ کارفیکس برای شما فراهم کرده است.

همین امروز به سایت اسنپ‌کارفیکس سر بزنید و خدمات سرویس کولر را با قیمتی استثنائی رزرو کنید.

توضیح: پس از ورود به سایت اسنپ کارفیکس با انتخاب شهر محل فعالیت خود، خدمات موجود را مشاهده کنید.

سخن پایانی

با روشن کردن کولر، علاوه بر حفظ سلامتی خود و مسافر همراه‌تان، رضایت او را جلب کرده و این موضوع تاثیر به سزایی در میزان درآمد شما خواهد داشت.

نوشته های مشابه

367 دیدگاه

  1. ایا از استانی به استان دیگر هم می شود با اسنپ برد به نظرم برای ایام تعطیلات خیلی خوبه اگر فعال باشه

  2. و لطف کنید برای امنیت رانندگان به جای وعده و وعیدهای که انجام نمیشه برای حفظ جان و مالشون موارد امنیتی مثل بالا بودن شیشه ها و قفل درب ها در زمان انتظار یا استراحت مابین سفرها و عدم توقف در اماکن خلوت مخصوصا شب ها و… رو هم اطلاع رسانی کنید در پیام های روزانه.

  3. فکر میکنم بهتره در امکانات اپلیکیشن قسمتی رو طراحی کنید تا رانندگان بتوانند بازخوردهای مثبت و منفی خود را ببینند تا بهتر بتوانند نقطه ضعف خود را تشخیص بدهند و اصلاح کنند. شخصا امتیازم از ۴/۸ پایین تر نیامده تا به حال ولی چون نمیدانم همان تعدادی هم که کم شده بابت چه مواردی بوده نمیدانم چه موردی رو باید اصلاح کنم.

  4. خداقوت به تمامی کارکنان اسنپ عالی هستین تشکربابت تمام زحمات خدا پشت و پناهتان باشد .
    خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا