اخبار اسنپ

خرید لاستیک دولتی از اسنپ‌کارفیکس

باشگاه رانندگان اسنپ با همکاری اسنپ‌کارفیکس، امکان خرید لاستیک خودرو به نرخ دولتی را برای کاربران راننده در سراسر کشور فراهم کرده است.

داشتن خودرویی با لاستیک‌های سالم، نه‌تنها باعث بهبود عملکرد و بهینه‌سازی سوخت مصرفی خودرو می‌شود، بلکه در حفظ امنیت سرنشینان خودرو اهمیت حیاتی دارد و به همین علت لاستیک یکی از نیازهای ضروری کاربران راننده اسنپ است. باشگاه رانندگان اسنپ در راستای اهداف خود مبنی بر رفع نیازهای اساسی کاربران و باتوجه‌به افزایش قیمت لاستیک خودرو، تأمین لاستیک با قیمت مناسب را در اولویت اقدامات باشگاه رانندگان قرار داده است.

کاربران راننده اسنپ در حال حاضر می‌توانند با مراجعه به سایت اسنپ‌کارفیکس اقدام به خرید لاستیک با نرخ دولتی کنند. در صورت موجود بودن لاستیک در شهر و مرکز انتخابی موردنظر، رانندگان می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند. لازم به ذکر است که در فرایند خرید لاستیک از اسنپ‌کارفیکس ارائه اطلاعات برگ سبز خودرو و واردکردن آن در سایت الزامی است.

باتوجه‌به محدودیت موجودی و شارژ دوره‌ای تایر در سایت کارفیکس، با زدن روی لینک زیر از موجود بودن لاستیک موردنظرتان مطمئن شوید. (در صورت عدم موجودی، در بازه زمانی متفاوتی دوباره موجودی تایرها را بررسی کنید، چرا که این محصولات به‌صورت مقطعی در شهرهای مختلف موجود می‌شوند.)

در فرایند خرید لاستیک از اسنپ‌کارفیکس باید کد ملی کاربر راننده با کد ملی درج‌شده در برگ سبز خودرو یکسان باشد. همچنین شماره‌تلفن وارد شده در اسنپ‌کارفیکس نیز باید به نام کد ملی ثبت شده باشد.

اگر کاربر راننده‌ای با استفاده از برگ سبز خودروی خود از مراکزی به‌غیراز اسنپ‌کارفیکس لاستیک دولتی خریده باشد، خرید ثبت‌شده در کارفیکس رد شده و مبلغ واریز شده با کسر ۵ درصد کارمزد، عودت داده می‌شود.

کاربران راننده با ارائه اطلاعات برگ سبز خودرو، در طول ۶ ماه تنها ۲ حلقه لاستیک می‌توانند خریداری کنند.

اسنپ‌کارفیکس بازار آنلاین قطعات و خدمات خودرویی است که شما کاربران راننده عزیز می‌توانید تمام نیازهای خودرویی خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. برای استفاده از خدمات «اسنپ‌کارفیکس» کافی است وارد وبسایت شده و استان محل فعالیت خود را انتخاب کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن رانندگان اسنپ و استفاده از گزینه «اسنپ‌کارفیکس» نیز می‌توانید به خدمات این بخش دسترسی داشته باشید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (14 دیدگاه)

 1. بادرود نیاز به لاستیک..دارم چون بخاطر نداشتن لاستیک ضعیف ماشین زیاد نمیتونم فعالیت کنم…

 2. سلام ،لاستیک پراید فقط اسمی هست هر زمان خواستیم بخریم موجود نبود،لطفا رسیدگی کنید

 3. سلام همش علکیه من ۳سال دارم تلاش می‌کنم ولی وارد نمیشه پشتیبانی پیام میدم یک رباط فقط یک کلمه میگه سعی کنید

 4. سلام من اسنپ سفیر موتوری هستم ایا لاستیک دولتی شامل حال ما میشود حیدری ممنون میشم

 5. سلام من الان برای لاستیک از اسنپ ثبت نام کردم آدرس یک لحظه آمد و بعد حذف شد

 6. چنین گزینه ای در اسنپ کارفیکس قبلا بوده ودر حال حاضر فعال نمی‌باشد.
  لطفا اطلاعات خود را به روز رسانی نموده ،بعد خبر را اعلام نمایید. گزینه خرید لاستیک در اسنپ کارفیکس وجود ندارد.

 7. چنین گزینه ای در اسنپ کارفیکس قبلا بوده ودر حال حاضر فعال نمی‌باشد.
  لطفا اطلاعات خود را به روز رسانی نموده ،بعد خبر را اعلام نمایید. گزینه خرید لاستیک در اسنپ کارفیکس وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا