اخبار اسنپ

«تختِ‌گاز تا 1403» همراه با جوایز میلیونی

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ، در جریان تازه‌ترین اخبار، رویدادها، وقایع و اطلاعیه‌های اسنپی قرار بگیرید و یک شانس در قرعه‌کشی ۱۰ جایزه یک میلیون تومانی داشته باشید.

 در کمپین جدید باشگاه رانندگان اسنپ، با دنبال‌کردن صفحه اینستاگرام باشگاه، لایک مطالب، ذخیره آنها و یا به‌اشتراک‌گذاری هر مطلب با دیگران، شما هر هفته یک شانس برای ۱۰ جایزه یک‌میلیون‌تومانی خواهید داشت.

 کمپین «تختِ‌گاز تا ۱۴۰۳» از ۱۲ بهمن آغاز شده و تا ۲۴ اسفند ادامه دارد. هر هفته ۱۰ کاربر راننده اسنپ برنده یک میلیون تومان خواهند شد. طبیعی است که پس از دنبال‌کردن صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ، با ذخیره‌سازی، لایک، ثبت نظرات و اشتراک‌گذاری مطالب، شانس بیشتری در این قرعه‌کشی داشته باشید.

 با دنبال‌کردن اینستاگرام باشگاه رانندگان، روزانه در جریان آموزش‌های مختلف، اخبار اسنپی، ترفندهای خودرویی و رانندگی مختلفی قرار بگیرید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (7 دیدگاه)

  1. سلام این مسابقه که از ۲۸ بهمن تا ۱۸اسفند گزاشته ای همه رانندگان موتوری اسنپ میتونند برند مثلا اسنپ فود هم شاملش میشه

    1. سلام محمد جان
      بله شامل همه کاربران موتورسوار اسنپ هست.

  2. سلام کمیسیون اسنپ در اهواز بتازگی ۲۰درصد شده که با این کرایه های کم و هزینه های با لای تعمیر و نگهداری خود رو و پرداخت نشدن سهمیه بنزین ش این را بسیار سخت و ظا لمانه در حق قشر زحمت کش راننده کردید این شرایط منصفانه نیست ونتیجه خوبی در بر ندارد

  3. با سلام خدمت همه دوستان
    با این اوضاع اقتصادی سخت، کرایه 60 کیلومتر راه که 25 کیلومتر در شهر و 35 کیلومتر بین شهر را 70هزار تومان زده، حالا به نظر شما به غیر از کمیسیون و رضایت مسافر، چه سودی به حال راننده داره؟ اصلا با دیدن این کرایه به جز کارتون خواب هایی که تازه اومدن تو اسنپ، راننده قدیمی اصلا چنین سفری رو نمیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا