اخبار اسنپ

۲۵ میلیون تومان، جایزه قرعه‌کشی اسنپ‌کارپِی 

کاربران راننده اسنپ با پرداخت عوارض، خلافی و طرح ترافیک در اسنپ‌کارپِی، یک امتیاز برای قرعه‌کشی جوایز نقدی یک میلیون تومانی خواهند داشت.

اسنپ‌کارپِی یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ است که امکان استعلام و پرداخت عوارض و بدهی خودرویی را از طریق اپلیکیشن برای کاربران راننده فراهم کرده است. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا فقط با چند کلیک از خدمات پرداخت آنلاین بدهی خودرو، مانند استعلام و پرداخت خلافی خودرو، عوارض آزادراهی و طرح ترافیک تهران استفاده کنید.

پرداخت و استعلام هر یک از خدمات در اسنپ‌کارپِی، برای کاربران راننده اسنپ یک شانس بیشتر خواهد داشت. جوایز قرعه‌کشی این هفته اسنپ‌کارپِی ۲۵ جایزه نقدی یک میلیون تومانی است، پس بهتر است پرداختی‌های خود را به‌صورت جداگانه انجام دهید تا با هر تراکنش یک شانس بیشتر در قرعه‌کشی این کمپین داشته باشید.

همچنین شما می‌توانید علاوه بر پلاک اسنپی خود، سایر پلاک‌های خودرویی مورد نظرتان را نیز در اسنپ‌کارپِی ثبت کنید و عوارض و خلافی‌های آن را پرداخت کنید. با این کار شانس شما در قرعه‌کشی بیشتر خواهد شد.

این کمپین از امروز آغاز شده است و اسامی ۲۵ برنده جایزه نقدی یک میلیون تومانی، دوشنبه ۹ بهمن اعلام خواهد شد.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (3 دیدگاه)

  1. سلام وخسته نباشین ماهی که بنزین نداریم این ۱۶۰ لیتر برای کارکردن در اسنپ هیچی نیست بنزین اینجاها گیر نمیاد باید آزاد بگیریم اونم لیتری ۱۱هزار تومن به فکر باشین یا این که کمک کنین ماشین سی ان جی کنیم دستت تون درد نکنه

  2. قیمت سفرها بسیار پایینه و با تورم و هزینه های ماشین همسان نیست لطف کنید قیمت ها را بیشتر کنید ممنون

  3. سلام وخسته نباشین .
    من در طول مدتی که در اسنپ بودم خدارو شکر راصی هستم ولی کمسیون اسنپ و پورسانت تغییر نکرده
    لطف کنید در قیمت ها تجدید نظر و به روز کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا