اخبار اسنپ

طرح هفتگی قدردانی از قهرمانان اسنپ!

با شیوع ویروس کرونا، رعایت موارد بهداشتی و حفظ سلامت حین سفر اهمیت دوچندانی پیدا کرده است. باتوجه به شیوع ویروس از انسان به انسان دیگر نمی‌توان از بسیاری از وسایل حمل‌ونقل همگانی به‌سادگی استفاده کرد، چرا که تراکم زیاد جمعیت یکی از عوامل انتقال گسترده ویروس است.

در این میان قهرمانان اسنپ، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شبکه حمل و نقل شهری را امن و فعال نگه داشته‌اند. در همین راستا به‌منظور قدردانی از شما عزیزان هر هفته جوایز و تسهیلاتی به کاربران راننده عزیز تقدیم می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این طرح همراه ما باشید.

جزییات طرح

از روز یکشنبه ۹۹/۹/۹ هرهفته به ۵ هزار کاربر راننده‌ای که بهترین عملکرد و بالاترین امتیاز را داشته‌ باشند، جوایز و تسهیلات متعددی اهدا خواهد شد. بررسی عملکرد کاربران راننده در زمینه‌های زیر خواهد بود:

 • نظافت و پاکیزگی خودرو
 • رانندگی ایمن
 • رفتار و برخورد مناسب
 • استفاده نکردن از موبایل حین رانندگی

لازم به ذکر است امتیاز کاربران راننده بر اساس بازخورد مسافران در پایان سفرهای اسنپی ثبت می‌شود.

جوایز

هر هفته به ۵ هزار کاربر راننده‌ فعال که بالاترین امتیاز و بهترین عملکرد را داشته‌اند، یکی از جوایز زیر اهدا خواهد شد:

 • سهمیه ویژه خرید لاستیک به نرخ دولتی
 • روغن موتور، فیلتر هوا و تعویض رایگان
 • ۱۵۰ هزار تومان جایزه نقدی

نحوه شرکت در طرح

برای قرار گرفتن در لیست ۵ هزار راننده برتر هفته و بهره‌مندی از مزایای ذکر شده، سعی کنید سفرهای اسنپی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و امتیاز بالایی کسب کنید. اهمیت به خواسته‌های مسافر، عدم درخواست وجه نقد، رانندگی ایمن و پاکیزگی خودرو از مواردی است که باعث می‌شود، امتیاز بالایی کسب کند.

نظافت و پاکیزگی خودرو (هفته دوم)

از ۱۶ تا ۲۲ آذر به ۵ هزار کاربر راننده فعال که بهترین عملکرد و بالاترین امتیاز را در زمینه نظافت و پاکیزگی خودرو کسب کنند، جوایز و تسهیلاتی اهدا خواهد شد. لازم به یادآوری است که امتیاز کاربران راننده بر اساس بازخودرهایی محاسبه میشود که مسافران در پایان سفر برای شما عزیزان ثبت می‌کنند.

رانندگی اصولی و رعایت نکات ایمنی (هفته سوم)

از ۲۳ تا ۲۹ آذر به ۵ هزار کاربر راننده فعال که بهترین عملکرد و بالاترین امتیاز را در زمینه رانندگی اصولی و رعایت نکات ایمنی کسب کنند، جوایز و تسهیلاتی اهدا خواهد شد.

 • رعایت فاصله ایمنی
 • عدم استفاده از موبایل حین رانندگی
 • رانندگی با سرعت مطمئن
 • بستن کمربند ایمنی
 • استفاده از آینه‌ها
 • رانندگی میان دو خط

لازم به یادآوری است که امتیاز کاربران راننده بر اساس بازخودرهایی محاسبه می‌شود که مسافران در پایان سفر برای شما عزیزان ثبت می‌کنند.

رعایت اخلاق حرفه‌ای و خوش برخوردی حین سفر (هفته چهارم)

از ۳۰ آذر تا ۶ دی ماه به ۵ هزار کاربر راننده فعال که بهترین عملکرد و بالاترین امتیاز را در زمینه رعایت اخلاق حرفه‌ای و خوش برخوردی کسب کنند، جوایز و تسهیلاتی اهدا خواهد شد. لازم به یادآوری است که امتیاز کاربران راننده بر اساس بازخودرهایی محاسبه می‌شود که مسافران در پایان سفر برای شما عزیزان ثبت می‌کنند.

عدم تماس با مسافر و استفاده از قابلیت «چت با مسافر» (هفته پنجم)

از ۷ تا ۱۳ دی ماه به ۵ هزار کاربر راننده فعال که بهترین عملکرد و بالاترین امتیاز را در استفاده از قابلیت «چت با مسافر» و عدم تماس با مسافر پس از پایان سفر کسب کنند، جوایز و تسهیلاتی اهدا خواهد شد. لازم به یادآوری است که امتیاز کاربران راننده بر اساس بازخودرهایی محاسبه می‌شود که مسافران در پایان سفر برای شما عزیزان ثبت می‌کنند.

نحوه اطلاع از اسامی برندگان

کاربران راننده عزیز در نظر داشته باشید اسامی برندگان هفتگی، یکشنبه هر هفته از طریق پیامک به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

سلامتی و سفرهای پردرآمدی را برای شما عزیزان آرزومندیم!

نوشته های مشابه

112 دیدگاه

 1. رانندگی بایدباسرعت مطمئنه برویدجریمها سنگین اگرکسی هم گفت عجله دارم باید سرعت مطمئنه بریم جریمه نشوییم

 2. سلام تاحالا من نشده بامسافر چت کنم یاتماس بگیرم مگراینکه خودش تماس گرفته چیزی داخل ماشین جا گذاشته اونم کم چون زمان پیاده کردن من خوذم اکرشب باشه چراغ داخل راروشن میکنم مهتابی پرنورتمام ماشین چک کنندبعد میرم

 3. بامسافربغیرازپیام داخل برنامه رسیدم یلدرمسیرمبداهستم ویا ادرس رادقیقتربدونی چنبعضی مواقع اشتباه میشه مسافزنلگهلنی دستش میخوزه یک کوچه اینطرف اونطرف میشه دیگه نیازی به چت کردن نیست صلاح نیست ماهمه راباید مل خواهرمادر زن وبچه هم بدونیم

 4. اگرایندفعه حسابم مسدود بشه دیگه فعال ‌نمیکنم برای دائم قطع همکاری میکنم چون دیگه فایده نداره بعد۴سال حساب قطع ووصل بشه تشکر

 5. اگه حساب من را وصل کنید مثلذمقصد بهار نکنید۴۰۸سفررفتم بهتون قول میدم برنده بشوم

 6. واقعا عجیبه ، پرداختیای روزای 5 شنبه روز شنبه به حساب راننده واریز میشه ، سر این موضوع 2 سال من مسدود دائمم و زمانی که تشخیص بدن شما مسدود دائمید دیگه حتی راه اعتراض به این رای نیست و خیلی ساده با زندگی مردم بازی می کنند ، اصلا این غیر قانونی نیست که حق اعتراض به رای وجود نداشته باشه به نظر شما ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا