اخبار اسنپ

جوایز میلیونی هفتگی، ویژه اعضای جدید خانواده اسنپ

ثبت‌نام کنید، سفر بروید، جایزه بگیرید!

اگر هنوز عضو خانواده بزرگ اسنپ نیستید و دنبال یک فرصت شغلی مناسب، با درآمد خوب و ساعات کاری انعطاف‌پذیر می‌گردید و یا می‌خواهید یک منبع درآمد دیگر برای کمک به اقتصاد خانواده پیدا کنید؛ این فرصت برای شماست.

از 23 دی امسال، با پیوستن به ناوگان اسنپ به‌عنوان کاربر راننده، علاوه بر کسب درآمد بالا، می‌توانید در قرعه‌کشی‌های هفتگی جوایز 250 میلیون‌تومانی ویژه کاربران راننده جدید اسنپ شرکت کنید و برنده جوایز هیجان‌انگیز آن باشید.

شرط لازم و کافی برای شرکت در قرعه‌کشی جوایز هفتگی، ثبت‌نام در اسنپ و انجام سه سفر در هفته است.

هر چه سفرهای بیشتری در هفته بروید، طبیعتا شانس بالاتری هم برای برنده‌شدن در هر قرعه‌کشی به دست می‌آورید.

پس همین حالا ثبت‌نام‌ کنید، سفر بروید و جایزه بگیرید:

جوایز قرعه‌کشی‌های هفتگی اعضای جدید خانواده اسنپ

قرعه‌کشی‌های ویژه کاربران راننده جدید اسنپ، به صورت هفتگی برگزار می‌شود و شما می‌توانید با انجام سفرهای اسنپی در آن شرکت کنید.

قرعه‌کشی جوایز 250 میلیون‌تومانی، هر هفته برگزار می‌شود و اسامی 19 برنده خوش‌شانس به‌قیدقرعه اعلام خواهد شد.

جوایز هیجان‌انگیز هر هفته عبارتند از:

• گوشی آیفون 13 پرو برای یک نفر
  • سکه تمام بهار آزادی برای 3 نفر
  • گوشی سامسونگ گلکسی A54 برای 5 نفر
  • پاوربانک برای 10 نفر

شما هم می‌توانید از همین امروز فعالیت خود را در ناوگان اسنپ شروع کنید و یکی از برنده‌های جوایز هفتگی باشید.

نحوه شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی

جشنواره ویژه اعضای جدید ناوگان اسنپ، از 23 دی شروع شده و به‌مدت 4 هفته ادامه دارد.

برای شرکت در قرعه‌کشی هر هفته، کافی است 3 سفر را با موفقیت و رعایت کامل قوانین اسنپی به پایان برسانید.

هر آنچه برای آشنایی با قوانین سفر و شروع فعالیت در اسنپ باید بدانید از اینجا مشاهده کنید.

هر 3 سفر اسنپی، یک امتیاز در قرعه‌کشی‌ هر هفته محسوب می‌شود. یعنی با انجام سفرهای بیشتر می‌توانید امتیاز بالاتر و بنابراین شانس بیشتری برای شرکت در قرعه‌کشی برای خود ثبت کنید.

هر 3 سفر اسنپی = یک امتیاز در قرعه‌کشی هفتگی

با سفرهای بیشتر، شانستان را برای برنده‌شدن در قرعه‌کشی جوایز میلیونی هفتگی بالا ببرید.

سخن پایانی

پیوستن به ناوگان اسنپ، یک فرصت عالی برای پیدا کردن یک منبع درآمد مطمئن است که همیشه می‌توانید روی آن حساب کنید.

پس اگر عضویت در اسنپ، یکی از گزینه‌های شغلی شماست، برای ثبت‌نام تردید نکنید. در طول مدت جشنواره فعالیتتان را شروع کنید و علاوه بر کسب درآمد، برنده جوایز 250 میلیون‌تومانی هفتگی باشید.

همین امروز ثبت‌نام کنید، سفر بروید و برنده جوایز میلیونی شوید.

با آرزوی موفقیت، سلامتی و شانس برای همه شما.

با دنبال‌کردن صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ، از خبرهای داغ اسنپی و مسابقه‌های هیجان‌انگیز زودتر از همه با خبر شوید و به جدیدترین مطالب آموزشی ویژه کاربران راننده دسترسی داشته باشید:

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (54 دیدگاه)

1. سلام وقت بخیر
    خواهشمندم هزینه کنسلی در نرم افزار اضافه شود تا حق راننده ضایع نشود
    و همچنین تجدید نظر در رابطه با قیمتهای وانت اسنپ
    الان در شهر مشهد ورودی وانت 200هزار تومان است در حالیکه ورودی اسنپ به 100هزار تومان نمی‌رسه لطفاً بررسی شود.

2. با درود و وقت بخیر.
    هزینه های سفر در شهرستانهای خراسان رضوی بسیار پایین است و با توجه به استهلاک خودرو اصلا مقرون به صرفه نیست، این در حالی است که سایر ناوگان های مسافربری از جمله تاکسیرانی و توربو تاکسی ۱۸۸۰ افزایش چشمگیری در نرخ کرایه های خود اعمال نموده اند.
    لطفا بررسی و در خصوص افزایش کرایه ها با توجه به نرخ تورم اقدام شایسته صورت پذیرد. باسپاس

3. من 1ماه کار کردم الان مسدود شدم برا عدم تایید صلاحیت توسط ناجا…….از پشت کوه می‌آمدیم که کلاهبرداره این اسنپ…..اسنپ نباشه از گشنگی می‌میریم…

4. جوایز مسابقه چند وقت بعد به دست برندگام میرسه بعد جوایز نقدی چطور؟

5. سلام به خانواده بزرگ اسنپ ‌‌کاردراسنپ خیلی خوب هست ولی کرایه ها نسبت به مسیر کم است

6. سلام خسته نباشید من چهار روزه ثبت نام کردم اما هنوز مدارکم تایید نشده میخواستم بپرسم برا همه رانندگان اینقدر زمان می‌بره

7. سلام
    وقت خودت و سرمایی ماشین در روز۶ ساعت کار کنی که برابر با مبلغ ۲۵۰ الی ۲۸۰ هزار درامد است ودرماه به اندازه حقوق کارگر که کار یدی میکنه و بدونه سرمایه ۵۰۰ میلیونی رو مستهلک در کار اسنپ بشه نیست حقوق اون بیشتر هست من نمی دونم چرا دارم اسنپ کار میکنم کرایه ها بسیار پائین هست کفایت هزینه زندگی رو اصلا نمیده چه برسه به تامین استهلاک ماشین . خدا عاقبت کار کردن در اسنپ رو بخیر کنه وگرنه تو خرج ماشین گیر میکنیم.

8. من همین الآن یعنی ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ به اسنپ پیوستم ، امیدوارم که همگی عاقبت به خیر بشیم ، گرونی ها کم بشن ، سارقان جیب مردم رسوا شن و مردم عزیز ایران به یاری خدا و در زیر سایه امام زمان و رهبری همیشه سربلند و پیروز باشند

9. من هم تازه به ناوگان اسنپ پیوستم قبل از عضویت خیلی وعده میدن ولی متأسفانه بعد از ثبت نام خبری نیست و با این اوضاع بنزین و خرج و مخارج ماشین و زندگی کرایه‌ها واقعا خیلی کمه،لطفا به فکر راننده‌ای که به عنوان شغل اصلی کار می‌کنه باشید.

10. از پاسخگویی اپراتورای پشتیبانی هیچ رضایتی ندارم ،چون حق و نا حق میکنن،
    بخاطر لغو سفر از من ۱۵۰۰تومن کم کردن،
    تو همون روز هم مسافر کنسل کرد ،اپراتور میگه اگه مسافر به ما پرداخت کرد ما هم به شما میدیم ،نمیدونم پس این کمیسیونی که از ما میگیرین بابت چیه

11. سلام واقعاممنون ازخانواده عزیزاسنپ من تازه واردرانندگان اسنپ شدم عالیه

12. درود بر اسنپِ عزیز💗لطف کنید درصد اسنپ رو در سنندج کمتر کنید، ممنون میشویم. چون واقعا ۲۰درصد خیلی زیاده.
    پاینده باشید.

13. درود بر شما خدا قوت
    کمسیون چند در صد برمی‌دارید .
    من تازه وارد اسنپ شدم

14. سلام من مدتی است که در اسنپ باکس با موتور
    مشغول کار هستم ولی از 21 دی ماه همینسال یعنی 1402 مریض شدم بدلیل سرماخوردگی شدید تا الان که 8بهمن هست با اینکه دوبار هم به پزشک مراجعه کردم ولی هنوز حالم خوب نشده با اینکه اسنپ مبلغی به عنوان بیمه از من کم کرده ولی تاکنون خدماتی به من نداده با این هزینه های سنگین پزشکی

15. سلام اینجانب عبدالجبار باشقره هستم چند روز هست به خانواده اسنپ وارد شدم یکم قیمت ها نصبت به مسافت خیلی پایین هست وهم میخوام در قرعه کشی اسنپ شرکت کنم

16. سلام دوستان من تازه به اسنپ پیوستم میخوام در قرعه کشی هاتون شرکت کنم با تشکر از شما

17. سلام من تازه به اسنپ پیوستم میخوان در قرعه کشی شرکت کنم با تشکر از شما

18. بعداز۵سال کار روزی۷ساعت وداشتن نمره ی بالا از مسافران،فقط بخاطر یک‌مورد گزارش کذب مسافر هم شخصیت راننده زیر سوال رفت وهم ۲روز حسابم مسدود شد.متاسفم واسه این نوع از مدیریت ونحوه برخورد با راننده نمونه

19. سلام من تازه به اسنپ پیوستم راضی هستم می خوام در قرعه کشی شرکت کنم. با تشکر از شما

20. با سلام،همه چیز عالی.
    فقط یک درخواست دارم که میدونم درخواست تمام اعضای خانواده اسنپ هست،و اونم اینه که اگر ممکنه هزینه کمسیون را از مسافر کم کنید،برای مسافر مبلغ اندکی هست ولی برای ما راننده ها خیلی کمک خوبیه!
    تشکر میکنم از همه عوامل زحمت کش اسنپ❤️❤️

21. سلام بنده هم به ناوگان بزرگ اسنپ پیوستم وخوشحالم وامیدوارم روزهای خوبی را در کنار شما دوستان تجربه کنم

22. باسلام بنده در شهرستان نورآباد به عنوان راننده آسنپ مشغول به کار وانجام‌دادن سفرهای اسنپی هستم ولی در اینجا متاسفانه کرایه ها خیلی خیلی پایین گرفته میشود و اصلا نمیشود که کار کرد و بصورتی که هزینه های خود ماشین وپول بنزین را هم به سختی می‌توان در آورد که جای بازنگری در قیمتها و کرایه های مسافران عزیز را دارد باتشکر

23. سلام کرایه ها واقعا تو قم برای راننده ها کمه من امروز ۶ساعت فعالیت داشتم همش ۳۰۰هزار تومان با این خرج گرانی ماشین

24. برای سهمیه بنزین اگر لطف کنید جواب بدید چجوری شامل حالمون میشه ممنون میشم

25. به همه تازه واردان تسلیت عرض میکنم چون اسنب ارزشی براتون قایل نمیشه فقط مسافر مهم هستش

26. رانندگانی که در یک ماه گذشته ثبت نام کردن در قرعه کشی شرکت داده نمیشن.

27. من الان تقریبا دو سه ماهه عضو اسنپ شدم،حقیقتا همین تبلیغات لاستیک دولتی و بنزین و پاداش ورود… از این جور چیزا ترغیبم کرد، اما هیچ کدوم عملی نشد،خب تکلیف چیه؟

28. سلام واقعا به اسنپ نمیتوان به عنوان یک منبع مطمن نگاه کرد به ضرر راننده و به نفع اسنپ هست کرایه پایین به خاطر اینکه مشتری بیشتری داشته باشه بنزین نمیده تشویقی را یه جوری برانامه میذاره که نتوانی انجام بدی

29. سلام خسته نباشید ممنون از شما ناوگان اسنپ خیلی عالی فقط خواستم تشکری کرده باشم ممنون ازشما…

30. صدرا فاز یک بلوار فردوسی
    سلام من هم به یاری خدا از ۲۳/۱۰/۱۴۰۲ شروع به کار
    در اسنپ شدم ممنون از خدمات ارزنده شما

31. راننده ها قدیم که چند سال شده که هیچ فقط برا جذب راننده جدید این جایزه ها روگذاشتین راننده قدیم که تعطیل

32. باسلام به خانواده بزرگ اسنپ خیلی ممنون که به مردم کمک کردید واین کار را برای ما ایجاد کرده اید ولی سهمیه سوخت برای ما درست کنید چون آخر کار هیچی برای مان نمی ماند چون بنزین آزاد گرونه و فقط ماشین خرج بنزین خودشه در میاره ممنونم یه فکری بکنید برای سهمیه ما تشکر

33. سلام من چند ماه هستش راننده اسنپ در مشهد هستم و کرایه ها در مشهد بسیار کم و غیرمنصفانه هست حالا قبلا طرح تشویقی میدادین و کمی جبران میکرد ولی الان با ندادن طرح واقعا برای منی که کلا کارم اسنپ هستش و با این هزینه های ماشین اصلا صرف نمیکنه که در اسنپ کار کنم و هرچه تیکت زدم و با پشتیبانی تماس گرفتم فایده ای نداشته لطفا پیگیری کنید….ممنون

34. بسیار عالیست
    من هم حدودادوسال است که عضوخانواده اسنپ هستم
    اگرامکانش هست سهمیه سوخت به ما بدهید چون در این مدت هیچ گونه سهمیه نگرفتم
    باز هم ازخدمات ارزنده شما واطلاع رسانی به موقعیتان درتمام زمینه ها کمال تشکررا دارم

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا