اخبار اسنپ

معافیت کاربران راننده مبتلا به بیماری ام‌اس از پرداخت کمیسیون

کاربران راننده اسنپ طیف متنوعی از تمام اقشار جامعه را تشکیل می‌دهند؛ موضوعی که همواره ما در اسنپ به آن افتخار می‌کنیم. افراد دارای بیماری‌های خاص نیز بخشی از ناوگان بزرگ اسنپ را تشکیل می‌دهد و تلاش ما در باشگاه رانندگان اسنپ، حمایت از این کاربران راننده عزیز با توجه به شرایط خاص آنها است.

به همین منظور و در راستای مسئولیت اجتماعی اسنپ، همه کاربران راننده مبتلا به بیماری ام‌اس از ۱۷ آبان ۱۴۰۲ تا پایان سال ۱۴۰۲ از پرداخت کمیسیون معاف می‌شوند.

نحوه اقدام برای معافیت از کمیسیون


در ادامه طرح‌های حمایتی اسنپ از اقشار خاص، افراد مبتلا به ام اس که کارت عضویت در انجمن ام اس ایران را دارند، می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام آنلاین از طریق سامانه ثبت‌نام غیرحضوری اسنپ، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده خود را به انجمن ام اس اطلاع دهند.

همچنین کاربران راننده‌ای که در حال حاضر عضو اسنپ هستند هم با ارائه مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده) به انجمن، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

کاربران راننده‌ای که قبلا در طرح معافیت از کمیسیون مبتلا به ام اس ثبت‌نام کرده‌اند، به طور خودکار معافیت برایشان تمدید می‌شود.

انجمن ام اس ایران، به‌‌صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند، در اختیار اسنپ قرار می‌دهد تا شرکت آنها را از پرداخت کمیسیون معاف کند.

ارتقای سطح و کیفیت زندگی افراد مبتلا به بیماری‌های خاص، وظیفه همگی ما است. به امید روزی که دنیایی روشن و سرشار از سلامتی را به همه این عزیزان هدیه کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا