اخبار اسنپ

استفاده از ماسک برای کاربران راننده اسنپ اجباری شد

118

شیوع کرونا در هفته‌ها و ماه‌های اخیر، سبک زندگی و‌فعالیت‌های اجتماعی همه ما را تغییر داده است. کم‌کم فراموش کرده‌ایم دست دادن با دیگران چگونه بود و ماسک و دستکش به بخش‌های اصلی پوشش‌مان تبدیل شد.

در اسنپ نیز ما جهت حفظ سلامت کاربران راننده و مقابله با شیوع ویروس کرونا ساز‌و‌کارهایی برای رعایت‌بهداشت‌ و پوشش مناسب در نظر گرفته‌ایم.

اخیرا استفاده از ماسک‌ برای کاربران راننده اسنپ اجباری شده است. این قانون جدید فقط برای حفظ بهداشت اعضای ناوگان اسنپ ایجاد شده تا هم سلامت این عزیزان و هم سلامت مسافرانشان طی سفرهای اسنپی حفظ شود. در صورت تمایل شما میتوانید با استفاده از این پست، آموزش تهیه ماسک در منزل، ماسک‌ مورد نیاز خود را در خانه بسازید.

علاوه بر این گزینه‌های ارزشیابی کاربران راننده در انتهای هر سفر تغییراتی داشته و‌گزینه‌های‌ مرتبط با بهداشت مانند استفاده از ماسک به آن اضافه شده است. مسافران از این به بعد در پایان سفر میتوانند به کاربران راننده‌ای که از ماسک استفاده می‌کنند امتیاز مثبت‌ دهند.

وام قرض‌الحسنه اسنپ برای حمایت از کاربران راننده در شرایط کرونا

مقاله قبلی

قسمت بیست و هشتم رادیو اسنپ: دستورالعمل‌های بهداشتی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در اخبار اسنپ

118
نظرتان را بگویید

avatar
مهدی اسکندری
مهمان
مهدی اسکندری

چشم

محمد
مهمان
محمد

این مسخره بازیا چیه من ماسک میزنم اما اسنپ پیام داده ک من استفاده نمیکنم و در صورت تکرار تعویق این یعنی چی مثلا ک چ بشه ؟؟؟

باشگاه رانندگان اسنپ
ویرایشگر
باشگاه رانندگان اسنپ

سلام محمد جان

اگر تعداد مشخصی گزارش مشابه از مسافرین داشته باشید، این پیام برای شما ارسال میشه

مهدی
مهمان
مهدی

سهمیه بنزینارو کی میریزین؟

باشگاه رانندگان اسنپ
ویرایشگر
باشگاه رانندگان اسنپ

سلام مهدی جان

از نهاد های ذیربط پیگیر سهمیه ها هستیم

محمود حاجی محمدباقرشیرازی
مهمان
محمود حاجی محمدباقرشیرازی

دوست عزیز من من ماکس می زنم وقتی مسافر ندارم یا خالی هستم نمی زنم در ضمن به پمپ بنزین رفتم دیدم کارت اینجانب را مسدود گریید چرا َشما می توانی به من مسافر ندهید چرا کارت اینجانب را مسدود کرده اید متشکر

باشگاه رانندگان اسنپ
ویرایشگر
باشگاه رانندگان اسنپ

سلام محمود جان

مسدود شدن کارت سوخت شما ارتباطی به اسنپ نداره

آرشام
مهمان
آرشام

بابت بیمه رانندگان هیچ تدبیری شده ؟

عبداله
مهمان
عبداله

سلام قیمت کرایه اسنب برون شهری خیلی کم هست لطفا اصلاح کنید ما رانندگان اسنب جونمون کف دستمان میزاریم زحمت میکشیم تو این وضعیت خراب رسیدگی کنید ممنون

رضا صمدی
مهمان
رضا صمدی

چرا این ماه سهمیه ها رو نریختین

مسلمی
مهمان
مسلمی

برای راننده هم گزینه استفاده نکردن ماسک مسافر رو بزنید چرا فقط برا قسمت مسافرا گذاشتید اگه مسافر ماسک نزنه ایرادنداره؟بهداشت فقط برا راننده هاست که مسافر الکی برا خودش امتیاز بده به راننده بدبخت ؟امتیازو برا سمت راننده هم بزارین که به مسافرش امتیاز بده تا ببینین با چه مسافرایی سرو کار داریم
با تشکر

باشگاه رانندگان اسنپ
ویرایشگر
باشگاه رانندگان اسنپ

سلام جناب مسلمی

دلیل الزام استفاده از ماسک برای کاربران راننده، در درجه اول حفظ سلامت کاربر راننده است. برای مسافران هم اطلاع رسانی های مربوطه انجام شده. اگر مسافری موارد بهداشتی رو رعایت نکرد در انتهای سفر در قسمت پشتیبانی به ما گزارش کنید.

مسعود
مهمان
مسعود

به جای اینکه مکرر پیام غیر ضروری بدین سهمیه بنزین رو واریز کنید

مهدی
مهمان
مهدی

عالیه👌

1 9 10 11