استفاده از ماسک برای کاربران راننده اسنپ اجباری شد

شیوع کرونا در هفته‌ها و ماه‌های اخیر، سبک زندگی و‌فعالیت‌های اجتماعی همه ما را تغییر داده است. کم‌کم فراموش کرده‌ایم دست دادن با دیگران چگونه بود و ماسک و دستکش به بخش‌های اصلی پوشش‌مان تبدیل شد.

در اسنپ نیز ما جهت حفظ سلامت کاربران راننده و مقابله با شیوع ویروس کرونا ساز‌و‌کارهایی برای رعایت‌بهداشت‌ و پوشش مناسب در نظر گرفته‌ایم.

اخیرا استفاده از ماسک‌ برای کاربران راننده اسنپ اجباری شده است. این قانون جدید فقط برای حفظ بهداشت اعضای ناوگان اسنپ ایجاد شده تا هم سلامت این عزیزان و هم سلامت مسافرانشان طی سفرهای اسنپی حفظ شود. در صورت تمایل شما میتوانید با استفاده از این پست، آموزش تهیه ماسک در منزل، ماسک‌ مورد نیاز خود را در خانه بسازید.

علاوه بر این گزینه‌های ارزشیابی کاربران راننده در انتهای هر سفر تغییراتی داشته و‌گزینه‌های‌ مرتبط با بهداشت مانند استفاده از ماسک به آن اضافه شده است. مسافران از این به بعد در پایان سفر میتوانند به کاربران راننده‌ای که از ماسک استفاده می‌کنند امتیاز مثبت‌ دهند.

193 Comments

 • جمشید کاکی
  28 مرداد 1399

  طرح بسیار عالی است در صورتی که مسافر هم رعایت کند

 • آمین
  20 مرداد 1399

  تخفیفهای ویژه تعمیرات تعویض روغن مکانیکی برای کاربران بندرعباس هم در نظر بگیرید ممنون

 • حمیدرضا صالح نژاد
  20 مرداد 1399

  بنام یکتا بی همتا،من ممنون میشم ازمسافرانی که با بهداشت کامل سوارخودرومیشن ،ماسک ودستکش،،ما رانندگان هم بخاطرخودمان وحال مسافران وخانواده،باید رعایت کنیم،اسنپ هم اگرامکان داره هوای راننده روداشته باشه،،با تشکر

 • سیدسعید رییس الساداتی
  20 مرداد 1399

  سلام خسته نباشید خداوکیلی بخاطر اینکه یک مسافر پر توقع باید حساب کاربریم بستة بشه وهروقت هم مراجعه کنم دفتر مشهد کسی نیست بخاطر کرونا اون شماره هايي که دادید اصلا جواب نميدن پس چیشد اون شورحسینی که شماکارکردتون عالیه وغیره نمیخواهید بگيد چراوقت وشخصیتمون منظورم همه رانندهاست زيرسوال میبرید بدون تحقیق ممنونم از لطفتان

 • کاظم علیزاده
  19 مرداد 1399

  سلام
  چرا بعد از هر سفر امتیاز من کم میشود. از ماسک هم استفاده میکنم.

  • باشگاه رانندگان اسنپ
   19 مرداد 1399

   سلام کاظم عزیز
   شما می‌توانید با تماس با پشتیبانی از دلایلی که باعث کسر نمره شده است
   آگاه شوید

1 15 16 17

Post a Comment