اخبار اسنپ

معافیت کاربران راننده مبتلا به بیماری هموفیلی از پرداخت کمیسیون

کاربران راننده اسنپ طیف متنوعی از تمام اقشار جامعه را تشکیل می‌دهند و این مسئله‌ایست که ما به آن افتخار می‌کنیم. افراد دارای بیماری‌های خاص نیز بخشی از ناوگان بزرگ اسنپ را تشکیل می‌دهد و تلاش ما در باشگاه رانندگان، حمایت از این کاربران راننده عزیز با توجه به شرایط خاص آنها است.

به همین منظور و در راستای مسئولیت اجتماعی اسنپ، همه کاربران راننده مبتلا به بیماری هموفیلی از ابتدای آذر 1399 تا اول آذر 1400 از پرداخت کمیسیون معاف می‌شوند.

برای ثبت‌نام در این طرح لازم نیست حتما از قبل عضو ناوگان اسنپ شده باشید، با ثبت‌نام به‌عنوان کاربر راننده و ارسال مدارک مورد نیاز می‌توانید از پرداخت کمیسیون معاف شوید.

مسئولیت اجتماعی اسنپ در مقابل کاربران راننده با شرایط خاص

  • در حال حاضر بیش از 12 هزار راننده دارای معلولیت در ناوگان اسنپ مشغول به فعالیتند و این عزیزان در مجموع حدود 28 میلیون سفر اسنپی انجام داده‌اند و از جمله کاربران راننده فعال اسنپ هستند.

اسنپ همواره تلاش می‌کند با حمایت لازم، فعالیت این عزیزان را تسهیل کند و شرایط کاری بهتری را برای آنها فراهم کند.

بیش از 12 هزار کاربر راننده دارای معلولیت در ناوگان اسنپ مشغول به کار هستند و مجموع مبلغ معافیت این عزیزان از پرداخت کمیسیون به بیش از 355 میلیارد ریال می‌رسد.

  • از جمله طرح‌های حمایتی دیگر ، معافیت زنان سرپرست خانوار ناوگان اسنپ از پرداخت کمیسیون است که از اول آذر 99 دوباره اجرایی می‌شود. این طرح برای اولین بار از سال 1398 آغاز به کار کرد و از 31 مرداد تا پایان سال 98، 417 کاربر راننده سرپرست خانوار از پرداخت کمیسیون معاف شدند.
  • در ادامه این طرح‌ها، این بار کاربران راننده اسنپ دارای بیماری هموفیلی تحت حمایت اسنپ قرار می‌گیرند و از ابتدای آذر 99 تا اول آذر 1400 از پرداخت کمیسیون معاف خواهند شد.

شرایط لازم برای ثبت‌نام

برای برخورداری از این طرح لازم نیست حتما از قبل عضو اسنپ شده باشید. همه بیماران هموفیلی عزیز می‌توانند با ثبت‌نام آنلاین به‌عنوان کاربر راننده از پرداخت کمیسیون معاف شوند.

این طرح شامل همه بیماران هموفیلی که کارت عضویت در کانون هموفیلی ایران را دارند خواهد شد.

شما عزیزان برای معاف شدن از پرداخت کمیسیون لازم است اقدامات زیر را انجام دهید:

1- اگر هنوز عضو ناوگان اسنپ نیستید، ابتدا ثبت‌نام خود را به‌صورت آنلاین از لینک زیر انجام دهید:

2- شماره تلفن اسنپی و کدملی ثبت‌شده خود را به کانون هموفیلی ایران اطلاع دهید (حتما باید کارت کانون هموفیلی را داشته باشید). این کانون به‌صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند، در اختیار اسنپ قرار می‌دهد.

نوشته های مشابه

15 دیدگاه

  1. باسلام وخسته نباشید فراوان خدمت تمامی کارکنان اسنپ.باید افرادی که زیر نظر کمیته امداد هستن وبعنوان سرپرست در تامین مخارج زندگی هستن کمسیون کسر نشود.یاعلی خسته نباشید

  2. باسلام ایجانب تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)میباشم ازکمیسیون معاف میشم یانه؟

  3. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم فرزند جانباز هم باید کمیسیون بده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا