اخبار اسنپ

«به مقصد بهار ۱۴۰۳» با یک دستگاه دنا و صدها میلیون تومان جایزه نقدی

قرعه‌کشی نوروزی باشگاه رانندگان اسنپ، از امروز آغاز شد. با ثبت‌نام در این مسابقه برنده‌ یک دستگاه دنا، ۱۰۰ میلیون تومان یا ده‌ها میلیون تومان وجه نقد باشید.

باشگاه رانندگان اسنپ به‌رسم هرسال قرعه‌کشی‌ سال نو خود را با جوایز ویژه و استثنایی برگزار می‌کند. کاربران راننده در سفرهای روزهای پایانی سال، علاوه بر کسب درآمد در مسابقه بزرگ نوروزی اسنپ نیز شرکت می‌کنند.

برای اینکه شما یکی از برندگان جوایز «به مقصد بهار» باشید کافی است وارد لینک زیر شوید و با زدن روی «ثبت‌نام در مسابقه به مقصد بهار» کد ملی و شماره اسنپی خود را وارد کرده و ثبت‌نام کنید. یک بار ثبت‌نام کافی است.

پس از ثبت‌نام، برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی باید حداقل ۲۰ سفر در هر هفته انجام دهید و از سفر بیستم به بعد، هر سفر یک امتیاز اضافه برای شما محاسبه خواهد شد.

برای شرکت در قرعه‌کشی جوایز پایانی (یک دستگاه دنا و ۳۰۰ میلیون تومان) لازم است ۱۰۰ سفر اسنپی را در 3 هفته برگزاری مسابقه، یعنی 28 بهمن تا 18 اسفند به پایان برسانید. با انجام 10 سفر بین‌شهری در مدت برگزاری مسابقه هم می‌توانید در قرعه‌کشی جوایز بزرگ پایانی شرکت کنید.

زمان برگزاری مسابقه و قرعه‌کشی

این مسابقه از ۲۸ بهمن آغاز شده و تا ۱۸ اسفند ادامه دارد. هر هفته قرعه‌کشی جوایز هفتگی انجام شده و هرچقدر سفرهای بیشتری در طول مدت برگزاری مسابقه بروید، شانس بالاتری برای برنده‌شدن در قرعه‌کشی خواهید داشت.

تمام قرعه‌کشی‌های به مقصد بهار، به‌صورت زنده در اینستاگرام باشگاه رانندگان برگزار می‌شود. قرعه‌کشی هفته اول ۶ اسفند، هفته دوم ۱۳ اسفند و لایو قرعه‌کشی جوایز بزرگ نهایی هم همراه برنامه ویژه عید و سورپرایزهای هیجان‌انگیز در روز 23 اسفند پخش خواهد شد.

برای دنبال‌کردن زمان دقیق قرعه‌کشی‌های هفتگی و نهایی و قرارگرفتن در جریان خبرهای داغ به مقصد بهار، صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان را دنبال کنید:

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (203 دیدگاه)

1. سلام وخسته نباشید من یه خودرو میخواستم که هم بتونم باهاش کار کنم هم پدرم بیمارستان بتونم باهاش کاراشو انجام بدم هم بتونم ازدواج کنم اهل ایرانم شیعه هستم ممنون باتشکر فراوان

2. سلام خسته نباشید چرا ماشین دنا با جوایز ۱۰۰ میلیونی بر گزار نشد
    دلیلش چیه

3. سلام
    برای من پیام آمده که ۵۰۰هزار تومان برنده ده ام الان از کجا باید این مبلغ را بگیرم.

4. سلام چطوره که هیچ کد قرعه کشی برام نیومده با اینکه بیشتر از 200 سفر را انجام دادم؟!به نظر شما اگه سفر های بالاتر از ۱۰۰ را طی کرده باشم نمی‌بایست کدی برام ارسال می شده؟!!!

5. سلام چطوره که هیچ کد قرعه کشی برام نیومده با اینکه بیشتر از 200 سفر را انجام دادم؟!

6. سلام خلاصه قرعه کشی اسنپ انجام شد معلوم نیست کی برنده شد ماشین به نام چه کسی در اومد، سه تا صدمیلیون به نام کیا دراوم بطور کلی نتایج قرعه کشی اسنپ چی شد خدا خیرتون بده حداقل تو پیاماتون برامون ارسال کنید ممنون میشم

7. بیست سوم گفتید پخش مستقیم دارین ولی هنوز که اسامی برندگان نشون ندادین و کدی هم واسه ماها راننده‌ها نیومده احتمالاً سرکارین

8. باباشماخیلی ساده هستین کدوم جایزه کدوم کد اینهافقط بفکرکمیسیون خودشون هستن تاتعدادسفرهاشون بره بالا اونم بااین کرایه های کم

9. سلام
    من حدود ۶۰۰ تاسفر رفتم چندسال که تواسنپم تاحالا ۱۰۰ هزارتومنم برنده نشدم خیلی جالب حتی کدهم برام نمیاد متاسفانه خیلی دراین موردهاپیگیریها ضعیف ولی مهم صداقت که ماراننده هاداریم این عیدی ما…..
    نمازوروزتون قبول حق باشه

10. بلاخره خیلیا به طمع دنا کلی سرویس بردن حتی ۱ م هم برنده نشدن اسنپ هم به هدف خودش رسید

11. شما فقط ب فکر کمیسیون خودتونین نه هیچی کمسیون که برداشتیم مهم نی سفر خوب باشه یا غلط هر چی که دلتون بخاد انجام میدین

12. سلام من توی این چند روز صبح تا شب کار می‌کردم بالای ۴۰۰ سفر داشتم هیچ تخلفی هم نداشتم چرا تا الان هیچ کدی برام ارسال نشده پشتیبانی هم که جوابگو نیست همش میگه تیکت ثبت کنید که اونم یک پیغام تکراری سیستمی ارسال میکنه که هیچ معنایی نداره .

13. بنظر من همه قرعه کشی الکی و سرگرم کننده،چون اکثرا کد برا کسی نیومده و وقتی هم ثبت نام کردم نوشت فقط یک بار ثبت نام کافیه،در صورتی که برا قرعه کشی ماشین و موتور نوشته باید کد داشته باشیم،واقعا مردم و راننده ها برای شما فقط منبع درامد هستند و به هیچکس اهمیت نمیدهید،در اخر هم هر اسمی بخواهید مینویسید و میگویید اینها برنده ها هستند

14. سلام من �ی‌دونم چقدر سفر رفتم ولی یکی پیام اومده که شگفت انگیز است بقیه‌اش هم سپردم دست بالایی خداوندا آرامش عطا فرما تا بپذیرم �چه را که نمی‌توانم تغییر دهم شهامتی را تغییر دهم �چه را که می‌توانم دانشی که تفاوت این دو را بدانم آمین یا رب العالمین والسلام

15. سلام من ۲۷۰ سفر انجام دادم چرا برای من کد قرعه کشی نمیاد انصاف نیس با ما بازی کنید

16. من از چی بگم آخه من ۶۰۰تا سفر رفتم کل مدال هارو گرفتم آخه تو کل ایران کسی هس که ۶۰۰تاسفررفته باشه بیاد بگه من رفتم من اونموقع جایزه نمیخوام هیچ یک ماهم مفت کار میکنم یکی به من جواب قانع کننده بده من قانع بشم

17. من از چی بگم آخه من ۶۰۰تا سفر رفتم کل مدال هارو گرفتم آخه تو کل ایران کسی هس که ۶۰۰تاسفررفته باشه بیاد بگه من رفتم من اونموقع جایزه نمیخوام هیچ یک ماهم مفت کار میکنم

18. سلام
    من روزی ۴۰ سفر میرم تا ب الان هیچ کدی تا بحال برام نیومده

متاسفم برای کسایی که قرعه کشی الکی و قلابی میزارن و مردمو سر کار میزارن

19. سلام.من بیش از صد سفر در محدوده زمانی مشخص(28تا18) شده توسط اسنپ رفتم ولی هیچگونه کد قرعه کشی برام نیومد از کجا باید پیگیری کنم؟

20. مگه کد قراره برای کسی که ۱۰۰ تا سفرو رفته باشه میخواد ! ثبت نام داشت دیگه

21. سلام به همه دوستان
    خیلی جالبه منم مثل خیلی از دوستان تو این طرح به مقصد بهار ثبت نام کردیم و جز هفته اول کد اومد دو هفته دیگر هیچ کدی نیومد حتی برای قرعه کشی نهایی تو پیام های نرم افزار اسنپ برام اومده که بالای 225 سفر تا چند روز قبل از اتمام طرح رفتم و هیچ کدی هم برای قرعه کشی نهایی برای من نیامده
    جالب اینجاست که به پشتیبانی هم تیکت میزنم جواب های سیستمی میفرستن که برو تو طرح ثبت نام کن و ثبت نام که تمام شده و اینم از پشتیبانی اسنپ
    در حال حاضر هم موقع قرعه کشی نهایی هست که خود اسنپ اعلام کرده ساعت 19 شروع میشه و روی لینک ارسالی کلیک میکنی هیچ لایوی از قرعه کشی نهایی وجود ندارد حتی لایو ذخیره شده قرعه های هفته سوم هم نیست
    من موندم فقط رانندگان رو مچل کردن و مسخره خودشون که ثبت نام کنین و… ولی همش کشک بود و یک ملت که الکی دلخوش بودن

22. سلام چرا کد قرعه کشی هفته دوم وسوم برای من نیومده؟یعنی من در قرعه‌کشی نیستم؟

23. سلام من ۴۰۰ تا سفر رفتم هفته اول ۲تا کد اومد ولی دیگه هیچ کدی نیومده پس قرعه کشی بین چه کسانی هست

24. سلام. خسته نباشید.
    من نزدیک 140 سفر رفتم و کمتر از 4 ساعت مونده تا برنامه قرعه کشی اما هنوز کدی نیومده برام.
    و انگار این مشکل رو خیلی از کاربران دارند. لطفا برسی کنید
    باتشکر

25. سلام چرا کد قرعه کشی برام نمیاد من ۴۰۰سفر انجام دادم؟خدا رو خوش نمیاد با روان ما بازی می کنید

26. سلام من ۱۱۲ سفر موفق داشتم چرا برای من کد ارسال نشده چرا؟تو متن های بالا خوندم که اعلام داشتید طبق قوانین نبوده اگه طبق قوانین نبوده چطور مسافر به مقصدشان رسیده.اگه چند نفر کسیو ندارند درست نیست که حقشون خورده بشه.در ضمن من بالای ۱۰سفر بین شهری هم رفتم که مجددا دلیلی برای شرکت در قرعه کشی هستم .کدمنو لطف کنید بفرستید.لطفا اول بررسی کنید و ببینید درست میگم یا نه

27. سلام باتوجه به اینکه من کارمند هستم و از اسنپ هم استفاده میکنم تو این مدت ۱۱۲تا سفر رفتم ولی کدی برام نیومده و متون بالا رو که خوندم متوجه این شدم که اسنپ اعلام کرده که سفرها طبق قوانین صورت نگرفته چرا ؟روی چه دلیلی اعلام میکنید که ما قوانین رو رعایت نکردیم؟تازه اگه هم قوانین تو این ۱۱۲ تا سفر رعایت نشده من ۱۲سفر بیت شهری هم داشتم اونو چرا حساب نمیکنید؟ یه زحمت بکشید بگید علت ارسال نشدن کد برای ما چیه؟بند پ

28. سلام من سرویسامو بردم داخل برنامه هم میاد که چند تا سرویس بردین و چند امتیاز دارین ولی کدی ارسال نمیشه

29. سلام وقتتون بخیر فقط و فقط و فقط از اسنپ ممنونم نه بخاطر اینکه طرح گذاشته خیلی از اونایی که مثل من بیکارن رو سر کار آورده دست تک تک عزیزان را می‌بوسم خدا قوت

30. خدا لعنت کنه هر کسانی رو که حق و ناحق میکنند ما که راضی نیستیم

31. آقا چرا بعضی از راننده ها با این همه زحمتی که کشیدیم از قرعه کشی هفته سوم و نهایی حذف شدیم ِلطفا یکی جواب مارو بده

32. آقا خداوکیلی این درست نیست واسه چی ما که این همه زحمت کشیدیم نباید تو قرعه کشی شرکت کنیم خداییش کارتون درست نیست هفته اول و دوم کد قرعه کشی واسمون اومد ولی هفته سوم نیومده واقعا چرا؟

33. آقا خداوکیلی این درست نیست واسه چی ما که این همه زحمت کشیدیم نباید تو قرعه کشی شرکت کنیم خداییش کارتون درست نیست هفته اول و دوم کد قرعه کشی واسمون اومد ولی هفته سوم نیومده واقعا چرا؟

34. سلام من از ۲۸بهمن تا ۱۸ اسفند ۴۵۰ سفر رفتم ولی اصلا هیچ کدی برای من نیومده و فقط هفته ی اول کد برام اومد هیچی هم به اسمم در نیومد ممنون از لطف و مرحمت شما واقعا که

35. درود.با وجود انجام ۱۵۸ سفر از ۲۸ بهمن تا ۱۸ اسفند و رعایت کامل قوانین اسنپ و باز دریافت کد در هفته ی اول و داشتن امتیاز ۴/۷ از ۵ ، ولی برای هفته ی پایانی قرعه کشی ویژه کد برام ارسال نشده.از طریق پشتیبانی هم پیگیری کردم اما متاسفانه پاسخگو نبودن.اگر قرعه کشی هاتون سرکاری هست بگید که ما هم به خودمون زحمت این همه سفر رو ندیم

36. با سلام وقتتون بخیر
    یک سوالی خدمتتون داشتم من در قرعه کشی به مقصد بهار ثبت نام کردم و در قسمت پیام ها که گفتید امتیاز ما را نمایش میده هیچ پیامی در این رابطه برای من ارسال نشده الان از کجا میتونم متوجه بشم که جز افراد شرکت کرده در قرعه کشی هستم
    با تشکر

37. سلام و وقت بخیر به همگی
    ارگان‌هایی که به کرایه اسنپ گیر دادن بهتره برن یه آمار بگیرن ببینن که نسبت به ۵ سال پیش همه چی ۱۰ الی ۱۵ برابر گرون شده آیا کرایه اسنپ به اندازه هزینه ها بالا رفته؟
    اگر اشتباه نکنم سال ۹۷ روزی ۴۰۰ کار می‌کردم

38. سلام وقت بخیر
    با تشکر از مدیریت محترم اسنپ کار کاری فراهم کرده تا همه بتونن در مدت کوتاه مبلغ اندکی در بیارن
    اما واقعا کرایه ها پایین لطفا یه فکری براش بکنین من به شخصه از ساعت 6صبح تا 12شب ی بند پشت فرمونم خوب باید ارزش مادی داشته باشه

39. سلام.اگر عملکردهمکاران در طول یه سال معقول هست یه عیدی بهش بدین دیگه چرا هی قرعه کشی راه میندازین.یکی ببره یکی نبره.اصلا منطقی نیست هرجا که کار کنیم یه حداقل عیدی میدن.مثلا هر کی کارکرد یا فلان امتیازو در طول سال و داشته باشه یک ماه پایانی سال و از پرداخت کمیسیون معافه.یا نسبت به عملکردش یه پاداش بهش تعلق میگیره.اینارو محض دلگرمی عرض کردم

40. سلام وقت بخیر.من ۱۰۰ سفر تا تاریخ ۱۸ اسفند انجام دادم ولی کد قرعه کشی هنوز برام ارسال نشده

41. باسلام اسامی برندگان یک میلیونی اسنپ چطورمیشه پیگیری کنیم که آیا اسم ماهست یانه.دوم اینکه من ضدتاسفرآخربرای قرعه کشی نهایی راانجام دادم هیچ کدی برایم نیامده چطورمیشه متوجه شدکه آیادرقرعه کشی نهایی قرارگرفتم یاخیر.باتشکر

42. دروغه نوشته بود هفته ای ۲۰ سفر من روزی ۲۳ سفر رفتم ولی واسه مسابقه های هفتگی هیچ کدی برام نیامد ثبت نامم انجام داده بودم دیگه فهمیدم همش الکیه

43. خیلی خوبه ولی کاش ماشینارو بیشتر میکردن…
    من با ماشین بابام اسنپ کار میکردم و دچار سانحه تصادف شدم…
    تا ماشین درست شد ۶۰ میلیون پیاده شدم…
    امیدوارم برای این موارد هم چیزی در نظر بگیرن…
    و در آخر اینکه قرعه کشی بر اساس چیه؟
    تلفن همراه؟
    کد ملی؟
    اسم؟

44. خیلی خوبه ولی کاش ماشینارو بیشتر میکردن…
    من با ماشین بابام اسنپ کار میکردم و دچار سانحه تصادف شدم…
    تا ماشین درست شد ۶۰ میلیون پیاده شدم…
    امیدوارم برای این موارد هم چیزی در نظر بگیرن…

45. سلام آیا بایدهای شرکت در قرعه کشی کد وارد کرد یابد ثبت نام وانجام سفر وارد قرعه کشی میشویم

46. سلام برای شرکت درقرعه کشی در جریان کدهای ارسالی نیستم آیا باید کد وارد کرد یا با ثبت نام وانجام سفر وارد قرعه کشی مشویم

47. سلام وقت بخیر
    من تمامی قوانین اسنپ رو رعایت کردم سفرهای مجاز زیادی هم انجام دادم خیلی بیشتر از100سفر و در قرعه کشی به مقصد بهار هم ثبت نام کردم اما کد قرعه کشی برام ارسال نشده!

48. با سلام بنده در طرح قرعه کشی بهار شرکت کردم اما به خاطر بیماری دخترم نتونستم همه روزه کار کنم و طی این مدت 100 سفر بگیریم و تعداد سفرهای بنده 89 سفر بوده لطفا یه فرصت دیگر به رانندگان شبیه بنده داده بشن که اسم ما هم در قرعه کشی لحاظ بشه برای جوایز نهایی با تشکر حداقل برای راننده های خانم چون همه یه جورایی گرفتار هستن

49. الان پنج روز پول کارکرد روزانه من رو واریز نکردید . پول کارکرد روزانه من را واریز کنید

50. سلام وقت بخیر برای قرعه کشی نهایی دنا چرا برام کد نیومده؟از کجا بفهمیم اسممون رفته برای قرعه کشی

51. سلام من 100 سفر انجام دادم ولی کد قرعه کشی. برام ارسال نشد. و هفته ایی بالای 20 سفر انجام دادم نه کد قرعه کشی برام ارسال شده نه میتونم ف
    بفهمم که تو قرعه کشی هستم یا نه. چطوری متوجه بشم.؟

52. سلام من تا 18 اسفند تا ساعت 24 تونستم فقط 97 تا سفر برم ولی 12 به بعد 3 تا رو رفتم و 3 سفر برای روز 19 اسفند برام ثبت شده آیا در قرعه کشی شرکت داده میشه ممنون میشم اگر جواب بدید تشکر

53. گردونه قرعه کشی خیلی بده در ضمن فرد گرداننده مشکوکانه میچرخونه عوضش کنید بی زحمت

54. سلام من هم تمام تلاشم رو میکنم و امیدوارم که در قرعه کشی دنا برنده بشم چون نذر کردم برنده بشم با بچهام برم امام رضا

55. سلام ، قبل از شروع طرح به مقصد بهار ثبت نام کردم هم سفر بین شهری دارم و هم حدود ۲۰۰ سفر داخلی دارم ولی کلا برای من هیچ کدی اعلام نشده چرا ؟

56. سلام
    من تا الان ۱۸ام ۳۰۰وخورده ای سفر انجام دادم الان باید کد واسم بیاد چجوریه داستان چرا نیومده؟

57. سلاام
    من ۱۹۰ سفر انجام دادم ولی کد قرعه کشی برلیم نیومده آیا در قرعه کشی دنا شرکت داده میشم

58. با سلام.چرا کد قرعه کشی واسه من تاکنون ارسال نشده.من هم ثبت نام کردمو بیش از ۱۰۰ سفر رفتم

59. چرا کد قرعه کشی برام نیومده از یکم ثبت نام کردم ولی هیچ کدی به خطم نیومده لطفا جواب بدین

60. سلام
    دو ماه از ثبت نام من بعنوان راننده جدید میگذره ولی تا حالا پاداش ثبت نام رانندگان جدید برام واریز نشده و در تیکت ثبت میکنم جواب میاد بعد از سه الی چهار هفته بطور خودکار واریز میشه!!!! ولی خبری نشده تلفن هم بطور ضبط شده همین رو میگه راهنمایی بفرمایید از کجا پیگیر بشم؟!

61. سلام وعرض ادب برای من در هفته اول کد اومد ولی در هفته ی دوم کد ارسال نشد کارشناسان لطفا پیگیری کنند آلان جواب میدید که شرایط و رعایت باید میکردم نت شرایط رو هم رعایت کردم درخواست چک کردن توسط کارشناسان رو دارم که حداقل برای جایزه اصلی مشکل رفع بشه سپاسگذارم

62. سلام و احترام من درهفته دوم هم سفرهای لازم رو انجام داده بودم ولی کد برای من نیومد ولی هفته اول اومد کارشناسان محترم چک بکنید حداقل توی جایزه بزرگ این مشکل برطرف بشه لطفا همه ی بچه ها دارن زحمت میکشن .

63. سلام وعرض ادب واحترام،اگرامکان داردومقدورهست یک یادو روزبه مقصدبهارراتمدیدبفرمائیدتابتونیم سفرها رابه حدنصاب برسونیم مشکلاتی داشتم که نتونستم به ۱۰۰سفربرسونم.

64. سلام،من از اولین کسانی بودم که در اصفهان ثبت نام کردم و همیشه شغلم اسنپ بوده.صد درصد مستحق بردن دنا هستم و از روز اول قرعه کشی هدفم فقط و فقط دنا بوده.تو سخت ترین روزها و بدترین اوضاع تمام و کمال در خدمت اسنپ بودم و همیشه کارم را به نحو احسنت انجام دادم،حتی ماشین قبلیم دزدیده شد و دیگه رنگش هم ندیدم،اما از تلاش دست نکشیدم و میانگین روزی ۲۵تا۳۰ سرویس روزانه را همیشه داشتم،الان هم غرق مشکلاتم ولی دلم عجیب روشنه که جوابه زحمتها و احترام به تمامه مسافرانم را به امیده خدا با بردن دنا میگیرم و خستگیم در میاد.ممنون از تمام عوامل اسنپ و خدا قوت به تمامه همکاران عزیزم

65. سلام چطور متوجه بشم چند سفر دیگع لازم دارم برای ورود به قرعه کشی بزرگ!!؟

66. چرا این همه سرویس میرم امتیازمم میگه ولی کد قرعه کشی برام نمیاد یعنی چی الکیه مسابقتون

67. سلام و درود

بعد از انجام مراحل ثبت نام توی سایت گفت شما ثبت نام شدید آیا نباید کدی چیزی برامون بیاد؟
    و اینکه توی اون بخش که ایمیل میخاد میگه مشخص میکنه چند سفر تا الان انجام دادیم ولی چیزی نیومده!علتش چیه؟

68. سلام چرا قرعه کشی هفته دوم پخش نشد و اسامی برندگان اعلام نشده است

69. برای قرعه کشی هفته دوم برای من کد نفرستادید این انصاف نیست پشیبانی تلفنی هم برداشتید نمیشه با کارسناس صحبت کرد

70. سلام و درود من در هفته بجای ۲۰ سفر ۴۰ سفر رفتم ولی کد قرعه برام این هفته نیومد هفته اول که ۲۰ سفر رفته بودم کد اومد این هفته که ۴۰ تا رفتم کد نیومد چرا؟

71. سلام من تومسابقه شرکت کردم امتیازبرایم ارسال شده ولی چیزی به عنوان کدقرعه کشی نه
    آیا درسته؟

72. با سلام من سفرهامو کامل کردم حتی دو برابر ام رفتم ولی کد به من ندادن ابن هفته

73. درود و عرض ادب
    آیا سفرهای بین شهری گفته شده در طرح، طی طریق بین تهرن و شهرهای اقماری اطرفش را هم شامل میشود؟مثل تهران به کرج یا حتی وردآورد

74. سلام اگه امکانش هست بجای این قرعه کشیا،سهمیه بنزینو واریز کنید که ۷ ماه گذشته هنوز خبری نشده و اینکه یه مقدار نرخ کرایه ها مخصوصا تو شهرستانارو بالا ببرید که آدم دلو دماغ کار کردنو داشته باشه دم عیدی با این هزینه های سنگین…هزینه های کنسلی رو هم که دیگه کلا حذف کردین فقط ضررشو ما راننده ها میدیم،فقط مسافر براتون اهمیت داره نه راننده واینکه به کامنتا توجه کردم،باشگاه رانندگان به هیچکدوم از انتقادا جواب نمیده

75. سلام.من در هفته دوم قرعه کشی کد دریافت نکردم.چرا؟در صورتیکه هر روز بالای ۳۰ سفر انجام داده ام.و آیا توی قرعه کشی جایزه بزرگ شرکت داده میشم؟

76. من ثبت نام کردم سفر هم رفتم همه چی رو رعایت کردم ولی اصلا تو قرعه کشی نیستم میشه جواب بدید مشکل چیه؟

77. سلام.برای جایزه بزرگ نهایی حتما باید سفر بین شهری انجام بدیم .
    اگر فقط درون شهری انجام بدیم در قرعه کشی خودروی دنا و صد میلیون شرکت داده نمیشیم؟؟
    آخه من واقعا نمیتونم بیرون از شهر برم شرایطشو ندارم.

78. با سلام و خدا قوت
    طرح جالبیه👍 من که دارم تلاش میکنم امتیاز و شرایط لازمو کسب کنم.
    “در ضمن ممنون بابت جوایز لیگ رانندگان ”
    سفرهاتون بی خطر🙏

79. سلام من در هفته اول 95 و هفته دوم 122 سرویس انجام دادم چرا سه شنبه کدهلی شانس در اپلیکیشن نیست

1. سلام دوست عزیز
      اگر تمام قوانین و خطوط قرمز رو در سفرهای اسنپ رعایت کرده باشید، کد قرعه‌کشی برای شما ارسال می‌شه.
      برای اطلاع از قوانین هم این مطلب رو مطالعه کنید. https://club.snapp.ir/snapp-red-lines/

80. سلام ممنون بابت طرح بهار اما کاش هزینه بنزین راپرداخت می‌کردید 12 هزارکیلومتر رفتم سفر بعلت خرابی گازماشین بنزین ازاداستفاده کردم ولی بنزین دوماه پرداخت شد الان 12 ماه ندادند مشکل حل کنید

81. سلام من نمیتونم تو مسابقه شرکت کنم یعنی ثبت نام نمیشه میگه کد ملی،و شماره اشتباه است لطفا کمک،کنید ثبت نان کنم

1. سلام دوست عزیز، روزتون بخیر
      گر شما ۱۰ رقم کد ملی‌تون رو کامل رو وارد کرده باشید و شماره تلفن همراهتون رو با صفر وارد کرده باشید، ثبت‌نامتون با موفقیت انجام شده.

82. باسلام.من امروز شماره موبایلمو تغییر دادم با شماره قبلی ثبت نام کردم امروزم با شماره جدیدم ثبت نام کردم خواستم بدونم سفرهای قبلی با شماره قبلی با سفرهای جدیدم باهم محاسبه میشه یا جدا؟

83. باسلام.من امروز شماره موبایلمو تغییر دادم با شماره قبلی ثبت نام کردم امروزم با شماره جدیدم ثبت نام کردم خواستم بدونم سفرهای قبلی با شماره قبلی با سفرهای جدیدم باهم محاسبه میشه یا جدا؟

84. با سلام و خسته نباشید . من طرح تشویقی به شماره همراهم پیامک شد و توی نرم افزار نبود .سفرها رو انجام دادم پاداش بهم تعلق میگیره؟

85. سلام چرا تسهیلات وام در این عید برای رانندگان اسنپ قرار نمیدین ۱۰ تومن یا ۵ تومن شما که عیدی نمیدین حداقل وام بدین

86. باعرض سلام واقعا طرح اکوپلاس مشخص نیست چطوره چون بدون هیچ مشکلی سرویسهاروانجام دادم اماهیچوقت پولی بحساب من نیومده ولی طرحهای تشویقی معمولی رودریافت کردم.

87. باسلام من آپارات و اینستوگرام ندارم اگه برنده شدم اطلاع بدهید یا به اعتبارم اضافه کند دلم روشنه برندا میشم

88. سلام من ۲۶ سفر رفتم که شامل ۶ امتیاز میشه اما بهم سه امتیاز داده قضیه چیه

89. داخل برنامه پیام اومده که کدهای قرعه کشی برای کاربران ارسال شده،اما برای من پیامکی نیومده

90. باشلام. میگن هفته اول قرعه کشی ۱ میلیونی ها انجام شده و در سایت قرار گرفته منتها نمیتونم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید یا سایت را بفرستید لینکشو

91. سلام وقت بخیر
    اسامی برندگان یک میلیونی که ۴۰۳ نفر گفتین پس کجا زدن

92. سلام وقت بخیر.من اسمم توی قرعکشی هفته چهارم دراومده و برنده ۱ میلیون تومان شدم و اسمم توی لیست هست،ولی الان یک هفته گذشته و نه کسی تماس گرفته و مبلغی واریز شده.چطور پیگیری کنیم

93. سلام وقت شما بخیر.برا ثبت نام وارد لینک میشم اما تا شماره اسنپی رو وارد می کنم می نویسه اشتباهه.خب چه فایده وقتی نمیشه ثبت نام کرد

1. سلام دوست عزیز، روزتون بخیر
      گر شما ۱۰ رقم کد ملی‌تون رو کامل رو وارد کرده باشید و شماره تلفن همراهتون رو با صفر وارد کرده باشید، ثبت‌نامتون با موفقیت انجام شده.

94. سلام خسته نباشی وعرض ادب اینکه قرعه کشی ميکنيد اونهایی که قبلا ثبت نام کردن تو قرعه کشی نیستن یا هستن ممنون جواب بدید بطفا

95. سلام خدمت عوامل محترم اسنپ خدا قوت لطفا امتیازهای هر راننده از سفرهای طرح به مقصد بهار رو به راننده بصورت پیام اعلام فرمایید تا راننده متوجه عملکردش درطول هفته وکل امتیازهایش بشود ممنونم

1. سلام حسین جان، روز بخیر
      در بخش پیام‌های داخل اپلیکیشن، هر سه‌شنبه امتیازهای شما نمایش داده میشه.

96. سلام
    ممنون از طرح های تشویقی که میزارید
    بابت اطلاع کامل طرح و همچنین شفاف سازی قرعه کشیتون ازتون تشکر میکنم که شخصیت راننده با طرح های فیک مثل سهام و سفر بدون کمسیون و…به سخره نمیگیرید.

97. سلام 100سفربراشرکت تو قرعه کشی کافیه
    یا بعداز100تا تازه امتیاز داده میشه
    .ممنون

1. سلام مجتبی جان
      حداقل تعداد سفرها برای شرکت در قرعه‌کشی ۱۰۰ تاست و امتیاز بیشتر با سفرهای بیش از ۱۰۰ تا محاسبه میشه.

98. سلام.میخواهم سفر به مقصد بهار ثبت نام کنم ولی نمیتوانم.میگه شموبایل وکد ملی اشتباه است.لطفا کمک کنید

1. سلام عبدالله جان
      برای ثبت‌نام کافیه که شماره اسنپی و کد ملیتون رو داخل لینک اعلام شده وارد کنید.

99. سلام من از ۲۸ بهمن بخاطر همین مقصد بهار سفرهای زیادی رفتم اما ۲اسفند ثبت نام انجام دادم آیا از ۲۸بهمن حساب میشه یا از الان که ثبت نام کردم؟؟

100. سلام
    من هر چی میخوام ثبت نام کنم نمی تونم شماره اسنپ میخواد چکار کنم برام توضح گنید ممنون

1. سلام دوست عزیز
      شما برای ثبت‌نام باید شماره‌ای که با اون در اسنپ عضو شدید رو وارد کنید.

101. باسلام کرایه ها خیلی پایین با اضافه کردن عجله دارم به گفته مسافران بازهم خیلی پایینه بااین خرج مخارج ماشین علاوه براین نه بنزین ونه لاستیک نه بیمه ونه عیدی. پاداش واین دور ازانصافه اسنپ به نظرمن کسانی که شغل ثابت اسنپ دارن لااقل پاداش یاعیدی به آنها بدهیدتاکمی دلگرم باشندوخداوندهم عوضش رابه شمامیدهدمطمین باشید

1. ناصر جان، با وارد کردن اطلاعات لازم، ثبت‌نام شما انجام میشه.

102. سلام من اشتباها دوبار در طرح به مقصد بهار ثبتنام کردم.
    ایا امتیاز سفر های قبلی ام پاک میشه؟ یا نه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

1. دوست عزیز، با وارد کردن اطلاعات لازم، ثبت‌نام شما انجام میشه.

103. کرایه موتور سوارها خیلی پایینه توروخدا کرایه هارو افزایش بدید سوپر مارکت ۱۵۰۰۰تومن چیزی نیس

1. ابراهیم جان، با وارد کردن اطلاعات لازم، ثبت‌نام شما انجام میشه.

104. سلام آیا مسافت طی شده تأثیر در امتیاز دارد یا نه؟؟؟ ممنون از اسنپ

105. باسلام خیلی خوب وعالی می‌شود که امکان پذیرفتن چند سفر نزدیک میسر وفراهم شود وباعث دلگرمی کاربران اسنپ خواهدشد وهمچنین باعث فعالیت بیشتر در این ناوگان

106. باسلام وخسته نباشید خدمت تمامی خانواده بزرگ اسنپ،تشکراززحمات تمامی عوامل..
    لطفا آدرس پیج اینستاگرام باشگاه را درج‌کنید،تشکر

107. سسلام مشخصاتمو که وارد میکنم میزنه صحیح نیست چه کار باید بکنم

1. سلام سعید جان

108. واقعا کارتون عالیه فقط میخواستم بگم من موتورم قدیمیه باور کنید خرج زندگیمو درمیارم بعضی روزها نمیتونم برم سرکار چون موتورم …..بگذریم خدایی هم هست

109. سلام ممنونم اگه ابنجوری باشه بیشتر کار میکنیم اونم با خرجهای الان

110. سلام خسته نباشید
    بنده شماره موبایلم و اشتباه زدم دوباره وارد شدم درست کردم مشکل حل شد یا نه
    ممنون

111. سلام اگر در جایزه هفتگی برنده بشیم فرصت برنده شدم در جایزه نهایی رو از دست میدیم ؟

1. سلام علیرضا جان
      نه، بعد از ثبت‌نام با انجام تعداد سفرهای مشخص (۲۰ سفر هر هفته و ۱۰۰ سفر تا پایان سه هفته) شما در قرعه‌کشی نهایی هم شرکت می‌کنید.

112. نوشته هفته ای ۲۰ سفر و بعد نوشته در پایان سه هفته باید ۱۰۰ سفر رفته باشی!!! بالاخره هفته ای ۲۰ سفر می شود ۶۰ سفر یا ۱۰۰ سفر؟

1. سلام وقت بخیر
      برای مسابقه هفتگی انجام ۲۰ سفر و برای مسابقه نهایی انجام ۱۰۰ سفر الزامیه. اما این ۱۰۰ سفر الزامی نداره که در سه هفته انجام شه، شما می‌تونید در یک هفته تمام سفرهای مسابقه نهایی رو انجام بدید.

113. با عرض سلام از مسئولین این مسابقه تقاضا دارم ما را درثبت نام نمودن در مسابقه یاری نمایند

با تشکر امینی از کرج

114. سلام شماره و کارت ملی میزنم میگه اشتباه میشه راهنمایی کنید ممنون

115. سلام اگه اشتباهی دو بار ثبت نام کنیم ثبت نام اولمون باطل میشه؟

1. سلام ابوالفضل جان
      نه ثبت‌نام شما به هیچ وجه باطل نمیشه.

116. باسلام من تمام سعی امو میکنم اسنپ باپر افتخار ادامه بده واقعا برنامه خوبیه ایشالا دنا هم برامن دربیاد کل ایران رو بادنا اسنپ کار میکنم تبلیغ میکنم ممنون ازعوامل اسنپ😍😍

1. سلام امیرحسین جان
      نتایج قرعه‌کشی به صورت هفتگی در اینستاگرام باشگاه رانندگان و اخبار سایت منتشر میشه.

117. سلام من کلان اینستاگرام ندارم الان هم تو این طرح ثبت نام کردم مشکلی که نداره فقط چطور از نتیجه قرعه کشی اطلاع پیدا کنم

1. سلام علی جان
      نتایج قرعه‌کشی در بخش اخبار اسنپ سایت باشگاه رانندگان هم هر هفته اعلام میشه و در صورت برنده شدن همکاران ما با شما تماس میگیرن.

118. شماره موبایل اسنپی و کد ملی رو وارد می کنم هر دو می نویسه اشتباه وارد کردین؟!

1. سلام علیرضا جان

119. داخل برنامه چطوری میشه تعداد سفر هارو برای این طرح مشاهده کرد؟اصلا همچین قابلیتی هست؟

1. سلام مهدی جان
      در بخش پیام‌های داخل اپلیکیشن، هر سه‌شنبه امتیازهای شما نمایش داده میشه.

1. من چطوری وارد سیتم قرعه‌كشي شو چیکار باید کنم

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا