اخبار اسنپ

جشنواره بزرگ آپ و اسنپ برای کاربران راننده اسنپ

برنده جایزه ۲۰ میلیون تومانی جشنواره اسنپ و آپ مشخص شد

مهر امسال، جشنواره مشترکی بین اسنپ و آپ ویژه کاربران راننده برگزار شد. در این جشنواره که از هفتم تا پایان مهر ۱۳۹۸ ادامه داشت، کاربران راننده با خرید شارژ یا بسته اینترنت از اپلیکیشن آپ در این جشنواره شرکت می‌کردند. بعد از هر تراکنش در آسان پرداخت آپ، ۵ درصد مبلغ آن تراکنش به حساب کاربری راننده  بر می‌گشت. این کاربران همچنین با انجام تراکنش در قرعه‌کشی جایزه ۲۰ میلیون تومانی آپ شرکت می‌کردند.

این قرعه‌کشی انجام شد و از میان تمام کاربران راننده‌ای که در این طرح شرکت کرده بودند، جایزه ۲۰ میلیون تومانی به آقای صباح اشعری رسید.

باشگاه رانندگان اسنپ در همکاری با اپلیکیشن کاربردی آپ (آسان پرداخت)، فرصتی را فراهم کرده است تا شما کاربران راننده علاوه بر بهره‌مندی از امکانات این اپلیکیشن، امکان حضور در قرعه‌کشی جایزه بزرگ این جشنواره را هم داشته باشید.

شانس برنده شدن جایزه ۲۰ میلیون‌ تومانی و ۵ درصد تخفیف

برای استفاده از این تسهیلات ابتدا شماره اسنپی خود (شماره فعال در اپلیکیشن آپ) را در لینک زیر وارد کنید. سپس با نصب نرم‌افزار آپ و خرید اینترنت یا شارژ، در قرعه‌کشی شرکت کنید:

کافی است شما راننده عزیز، اپلیکیشن آپ را از این نشانی دریافت یا بروزرسانی کنید. حالا از تاریخ ششم تا سی‌ام مهر ماه 1398 برای هر تراکنش خرید شارژ یا اینترنت که انجام دهید، ۵ درصد از مبلغ آن تراکنش به کیف پول آپ شما برمی‌گردد. این مبلغ شنبه هر هفته واریز می‌شود و می‌توانید در تراکنش بعدی‌تان از آن استفاده کنید. با انجام هر تراکنش، شانس‌تان را در قرعه‌کشی یک جایزه بزرگ ۲۰ میلیون تومانی افزایش می‌دهید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (8 دیدگاه)

1. با سلام ، بنده بعد از کلی تماس تلفنی با اسنپ و هدر رفت هزینه شارژ موبایل اساتید به این نتیجه رسیدند که ما سالها پیش پسوند شناسنامه را حذف کرده ایم، لذا با توجه به اینکه در دنیای احد بوق زندگی میکنیم و دسترسی به همچین اطلاعاتی بسیار سخت و نشدنی است‌ اعلام کردند بایستی اصل شناسنامه خود را به مرکز اسنپ تسلیم کنم و ارسال عکس و .‌.. به هیچ وجه مورد قبول نیست، حالا باید بکوبیم بریم و وارد طرح بشیم و یه روز از کار بزنیم تا شاید این مهم بر اساتید ثابت بشود ( فقط نمیدونم این پسوند چرا تو کارت بانکی و کارت ملی و کارت ماشین چرا مشکل ساز نبوده ) از طرفی هم که میدونین حال یه همچین سوالیو از اپراتورهای پاسخگوی تلفن بپرسی چه علم شنگه ای به پا میکنن. با تشکر از زحمات بی ریغ و شبانه روزی پرسنل حاظر در گروه فوق تخصصی اسنپ

2. من سهمیه بنزین نگرفتم و هنوز نمیدونم به چه صورت سهمیه و چه مقدار داده میشه،

3. من نمیتونم نسخه جدید رانندگان را نصب کنم همون نسخه قبلی نصب میشه،،

4. باسلام با نظر شما موافقم من خودم یبار رفتم جلو در یکی زنگ زدم گفتم تشریف میارین 10دقیقه میشه منتظرم درجواب برگشت گفت فلان جا هستم گفتم من اونجایی که زدین هستم بهم گفت با عصبانیت بی ادبی نمیای بگو نمیام قطع کرد دیدم کنسل اومد به نظر من شرکت محترم اسنپ مبلغ 5تومان حساب کاربری مسافر مسدودی داشته باشه در صورت دوبار کنسلی دریک روز مبلغ 1000تومان از حسابش کسر کنه بقرآن دیگه شاهد کنسل شدن نمیشیم

5. واقعا خودتونم میدونین خیلی مفته و بیشتر ماها مجبوری داریم میسازیم . از بعد از سهمیه بندی که گاهی کمتر هم شده حتی اون ۵۰۰ تومن اضافه شده ۶۰ لیتری ماه هم حساب نکردین تا به همون لیتری ۵۰۰ هم توجه کنین و افزایش قیمت بزنین . باور کنین و حتما میدونین ۹۹ درصد راننده ها کاملاناراضی هستن … و همشون منتظر یه فرصت شغلی بهترن …. کاش میدونستین راننده راضی بهتر سرویس میده و مسافر هم بلاخره شرایطو درک میکنه و دوباره با رضایت به اسنپ رجوع میکنه . حیف که ما فقط دوروز جلو ترو نمیبینیم ‌‌. این که عده ای مجبوری کار میکنن آینده خوبی نداره

6. سلام. به تاکسی های زردبین شهری که در اسنپ کارمی کنند سهمیه بنزین میدهند برای من پیامک واریز سهمیه اومده میخوام بدونم واقعیت داره. ممنون که جواب میدین

7. سلام خسته نباشید من راننده فعال اسنپ هستم هنوز بنزین شامل من نشده لطفا راهنمایی فرمائید با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا