طرح دوگانه‌سوز سازی دولتی با ٧٠٪ تخفیف (ویژه خودروهای اسنپی)

اسنپ با همکاری نهاد دولتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، اقدام به ارائه خدمات دوگانه‌سوز‌ سازی برای کاربران راننده با تخفیف ٧٠٪ کرده است.

کاربران راننده عزیز، شما می‌توانید در صورتی که واجد شرایط شرکت در این طرح هستید، فرم اولیه ثبت‌نام را پر کرده و از این پس با خودروی دو‌گانه سوز، به فعالیت خود در اسنپ ادامه دهید.

به این ترتیب در هزینه سوخت صرفه‌جویی کرده و درآمد بیشتری کسب می‌کنید. علاوه بر این با توجه به افزایش قیمت بنزین در کشورمان، خودروهای دوگانه سوز طرفداران بیشتری پیدا کرده‌اند و قیمت آن‌ها نیز افزایش یافته است. با شرکت در طرح دوگانه‌سوز کردن، قیمت خودروتان تا ١٥٪ افزایش پیدا می‌کند.

با توجه به فرصت محدود ثبت‌نام در این طرح، هر چه سریعتر نسبت به پر کردن فرم درخواست اولیه برای دوگانه‌سوز کردن خودروی خود با ٧٠٪ تخفیف (حداقل به میزان ٦ میلیون تومان تخفیف و با قیمت نهایی ٢ تا ٢میلیون و پانصد هزارتومان ) اقدام کنید.

رانندگانی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که در یکی از دو ماه گذشته حداقل ١٠٠٠ کیلومتر پیمایش داشته باشند؛ ( به عنوان مثال در اسفند یا فروردین ١٠٠٠ کیلومتر پیمایش داشته باشند.)

شرایط کلی گازسوز کردن خودروها چیست؟

شما می‌توانید در طرح گازسوز کردن، پلاک خودروهایی را ثبت‌ کنید که شرایط لازم برای تبدیل به خودروی دوگانه‌سوز را داشته باشند. در ادامه به بررسی این شرایط می‌پردازیم.

مدل و سال تولید خودرو

صاحبان انواع خودروهای شخصی و وانت‌های ایران ‌خودرو و سایپا می‌توانند پلاک خودروی خود را در این طرح ثبت‌ کنند؛ به استثنای خودروهایی که صندوق ندارند، مثل پژو ٢٠٦ هاچ بک، پراید هاچ بک و تیبا هاچ بک.

تبدیل خودرو

فقط خودروهایی را می‌توانید در سامانه طرح دوگانه‌سوز کردن ثبت کنید که فاقد مخزن دوگانه‌سوز باشند و تا پیش از این، برای گازسوز کردنشان اقدامی صورت نگرفته باشد.

معاینه فنی

خودروی شما برای دوگانه‌سوز شدن حتما باید معاینه فنی داشته باشد.

مراحل ثبت‌نام در سامانه و دریافت نوبت

برای شرکت در طرح گازسوز کردن خودرو، دکمه زیر را لمس کرده و درخواست خود را در اسنپ ثبت کنید. چنانچه مالک خودرو شخص دیگری است، کد ملی و مشخصات متعلق به مالک را در فرم وارد کنید.

فرصت ثبت‌نام مرحله اول: تا ١٠ اردیبهشت ماه

حداکثر تا ٢ هفته بعد از تاریخ ۱۰ اردیبهشت، منتظر دریافت پیامک تایید اطلاعات باشید. پس از دریافت پیامک، باید به سامانه اینترنتی «اطلاعات جامع خودروهای دوگانه سوز کشور»مراجعه کرده و برای گازسوز کردن خودرو با ٧٠٪ تخفیف، نوبت بگیرید.

سوالات رایج درباره تسهیلات دوگانه‌سوز کردن خودرو

برای ثبت درخواست، سند خودرو حتما باید به نام خودم باشد؟

هنگام ثبت‌نام لازم است شماره تماس و کد ملی مالک خودرو را وارد کنید.

برای شرکت در این طرح تا کی فرصت دارم؟

اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای رانندگان اسنپی با توجه به ظرفیت اعلام شده از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، صورت می‌گیرد و در حال حاضر محدودیت زمانی برای ثبت‌نام در نظر گرفته شده است. اولویت با کسانی است که زودتر از همه تا تاریخ ١٠ اردیبهشت ماه فرم را پر کرده و درخواست خود را ارسال کنند. زمان آغاز مرحله دوم برای گازسوز کردن خودرو، متعاقبا اعلام می‌شود.

میزان تخفیف این طرح و هزینه انجام گازسوز کردن خودرو چقدر است؟

این طرح با ٧٠٪ تخفیف با همکاری شرکت دولتی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با حداقل میزان تخفیف ٦ میلیون تومان انجام می‌شود. قیمت نهایی با توجه به مدل خودرو، نوع مخزن و خدمات تکمیلی، محاسبه و میزان ٧٠٪ تخفیف بر روی آن اعمال می‌شود و در نهایت شما به طور میانگین حدود ٢ الی ٢ میلیون و پانصد هزارتومان برای گازسوز شدن خودروی خود پرداخت می‌کنید.

guest
115 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
حمزه
حمزه
13 اردیبهشت 1400 15:59

سلام من مشخصات خودم رو ارسال کردم ولی جوابی نیامده چه کار باید دکنم

مهدی
مهدی
12 اردیبهشت 1400 04:51

سلام خواهشا دوباره این طرح رو تمدید کنید من دیر متوجه شدم ممنون میشم سپاس از عوامل زحمت کش اسنپ

Last edited 12 روز قبل by مهدی
Ali
Ali
12 اردیبهشت 1400 03:15

سوال پرسیدم جواب ندادید.
بعد از دریافت پیامک. نیاز هست ک تو سایت سامانه جامع دوگانه سوز کردن به نشانی https://gcr.niopdc.ir/login
مراجعه و ثبت نام کرد یا خیر؟

1 5 6 7
115
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x