آموزش رانندگان

لغو مجاز سفر اسنپ بدون تماس با پشتیبانی

برد برد

کاربران راننده گاهی بعد از قبول درخواست سفر با موقعیت‌هایی مواجه می‌شوند که مجبور به لغو سفر می‌شوند. شرایط و موقعیت‌های لغو مجاز سفر در اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ مشخص شده است و لغو سفر در چارچوب قوانین اسنپ مجاز بوده و مشمول هزینه کنسلی نمی‌شود. کاربران راننده در مواجهه با شرایط مجاز لغو سفر، باید شخصاً سفر را لغو کنند؛ به این معنی که در چنین شرایطی به‌هیچ‌وجه با پشتیبانی تماس نگیرید و خودتان سفر را لغو کنید. برای آشنایی بیشتر با شرایط و نحوه لغو مجاز سفر اسنپ با ما همراه باشید!

فقط در شرایطی که چاره‌ای جز لغو سفر نباشد، از قابلیت لغو سفر استفاده کنید. کاربران راننده‌ای که درصد زیادی از درخواست سفرهای روزانه خود را لغو می‌کنند، ممکن است مشمول پرداخت هزینه کنسلی شوند.

شرایط لغو مجاز سفر اسنپ

موقعیت‌هایی که پیش از لمس گزینه «مسافر سوار شد»، کاربران راننده می‌توانند سفر را لغو کنند و باعث کسر امتیاز یا مسدودشدن حساب کاربری نمی‌شود به شرح زیر است:

عدم پاسخگویی و حضور مسافر

درصورتی‌که در محل مبدأ حاضر شده‌اید؛ اما مسافر در مبدأ حضور ندارد، پس از ۵ دقیقه انتظار با مشتری تماس بگیرید و درصورتی‌که پاسخگو نبود یا اعلام کرد که از سفر منصرف شده است، می‌توانید بدون نگرانی سفر را لغو کنید. همچنین درصورتی‌که مسافر با تأخیر بیش از ۵ دقیقه در مبدأ حاضر شود به مسافر اعلام کنید که از گزینه توقف در سفر استفاده کند. در صورت عدم موافقت مسافر با پشتیبانی تماس بگیرید.

انصراف مسافر

امکان دارد مسافر پاسخگو باشد؛ اما به شما بگوید مایل به انجام سفر نیست. برای سرعت‌بخشیدن به فرایند لغو سفر، خود شما نیز می‌توانید سفر را لغو کنید و درخواست بعدی را بپذیرید.

بار نامتعارف

درصورتی‌که مسافر تقاضای حمل بار نامتعارف و خارج از محدوده وزنی برای حمل بار توسط خودروی شما را داشته باشد، می‌توانید سفر را لغو کنید. هنگام انتخاب دلایل لغو سفر گزینه «عدم پایبندی مسافر به قوانین اسنپ» را انتخاب کنید.

حمل حیوان خانگی بدون هماهنگی

حمل حیوان خانگی اگر با اجازه و هماهنگی با شما نباشد، ممنوع است و می‌توانید سفر را لغو کنید. هنگام انتخاب دلایل لغو سفر گزینه «عدم پایبندی مسافر به قوانین اسنپ» را انتخاب کنید.

مسافر زیر سن قانونی (۱۸ سال) بدون همراه

امکان دارد از شما بخواهند مسافری که زیر سن قانونی است را بدون همراه به مقصد برسانید. این کار خلاف قوانین اسنپ است و می‌توانید با انتخاب دلیل «عدم پایبندی مسافر به قوانین اسنپ» در اپلیکیشن اقدام به لغو سفر کنید.

درخواست ارسال بسته بدون حضور مسافر

در چنین شرایطی شما می‌توانید بدون تماس با پشتیبانی، سفر را لغو کنید و درخواست دیگری را بپذیرید. از میان دلایل لغو سفر گزینه «عدم پایبندی مسافر به قوانین اسنپ» را انتخاب کنید.

مقصد نادرست

همیشه هنگام قبول درخواست سفر مبدأ و مقصد را به‌دقت روی نقشه بررسی کنید و پس از اطمینان از انجام سفر، گزینه «قبول سفر» را انتخاب کنید. قبل از سوارشدن مسافر و رسیدن به مبدأ می‌توانید سفر را بدون تماس با پشتیبانی لغو کنید.

مبدأ نادرست

گاهی پیش می‌آید که موفق به پیداکردن مبدأ مسافر نمی‌شوید، مسافر موقعیت مکانی خود را اشتباه ثبت کرده است و مسافتی طولانی را باید برای رسیدن به مبدأ طی کنید. در چنین موقعیت‌هایی بدون تماس با پشتیبانی مجاز به لغو سفر هستید.

مشکل اپلیکیشن

 امکان دارد بعد از قبول سفر و هنگام استفاده از اپلیکیشن با مشکل فنی روبه‌رو شوید. سعی کنید بدون تماس با پشتیبانی سفر را لغو کرده و به بررسی اتصال اینترنت یا دلایل دیگر مشکل به وجود آمده بپردازید.

خرابی خودرو

در صورت به‌وجودآمدن مشکل در خودرو و خراب‌شدن ناگهانی آن درصورتی‌که مسافر هنوز سوار خودروی شما نشده است، می‌توانید بدون تماس با پشتیبانی سفر را لغو کنید.

توجه داشته باشید همه سفرهای لغو شده، به‌وسیله کارشناسان پشتیبانی بررسی شده و در صورتی که لغو سفر جز موارد مجاز نباشد، ممکن است مشمول پرداخت هزینه کنسلی شوید.

نحوه لغو مجاز سفر بدون تماس با پشتیبانی

برای لغو سفر مجاز اسنپ، در صفحه درخواست سفر در قسمت بالا سمت چپ، روی گزینه ضربدر بزنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود، از بین دلایل موجود دلیل لغو سفر را انتخاب کرده و گزینه «لغو سفر» را انتخاب کنید.

سخن پایانی

بنا بر قوانین سفر اسنپ شرایطی وجود دارد که بعد از قبول سفر و پیش از لمس گزینه «مسافر سوار شد» می‌توانید سفر را لغو کنید. در این مطلب موقعیت‌هایی که می‌توانید سفر را لغو کنید بررسی کردیم. سعی کنید استفاده از گزینه «لغو سفر» آخرین انتخاب شما باشد و دلیل قانع‌کننده‌ای داشته باشید و فراموش نکنید همه موارد لغو سفر توسط کارشناسان بررسی می‌شود.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (2,075 دیدگاه)

 1. با سلام، من امروز 2سفر لغو شد داشتم،اولی بعد از رسیدن به مبدا با مسافر تماس گرفتم که جواب نداد بعد از 7دقیقه انتظار سفر را لغو کردم، بعد از 2ساعت مسافر زنگ زده میگه شما تماس گرفته بودید، گفتم راننده اسنپ هستم، میگه ببخشید کار پیش امد یادم رفت، سفر دوم به مبدا که رسیدم تماس گرفتم مسافر گفت الان خانمم میاد بعد 10دقیقه هرچی تماس گرفتم تلفن مسافر مشغول بود، سفر را لغو کردم، 2000تومان جریمه شدم، این قانون فقط به سود مسافره.یک سفر 13دقیقه ای چرا باید 10دقیقه انتظار داشته باشه.

 2. سلام وقت بخیر رفتم به لوکیشن مسافر پنج دقیقه صبر کردم بعد پیام میده مگه بیا به این لوکیشن .چند بار پیام دادم گفتم لغو کن نکرد

 3. سلام این سفر من لغو شده توسط مسافر ولی اینجا ثبت نشده کارمزدشم از من کم کردن چرا

 4. باسلام.لطفا بگویید اندازه بارمجاز همراه مسافر چقدر بایدباشد. یادرمواردی پیش می آیدتعداد مسافرها ازچهار نفر بیشتر می شود.لطفا دربرنامه اسنپ مسافران موارد راثبت کنید.

 5. سلام چرا مسافر لغو میکنه واسه من نمیاد چند کیلومتر تو گرمای بندرمیرم مبدا دنبال مسافر تازه مطلع میشم اونم با ناراحتی و اعتراض مسافر که میگه خیلی وقته لغو کرده لطفا بفرمایید جریان چیه ؟

 6. سلام، بنده بعد از درخواست مسافر که نفر اضافی دارد گزینه لغو سفر( عدم پایبندی مسافر به قوانین اسنپ ) را زدم، متاسفانه اسنپ اصلا متوجه علت لغو سفر را نشده و از حساب کاربری بنده مبلغ ۱۲ هزار تومان بابت لغو سفر کسر نمودند!

 7. سلام خسته نباشید…مسافر درخواست سفر کرده به مبدا رسید که سوارش کنم بهم گفت لغو سفر زده لطفا راهنمایم کنیدوالانم اعتبارم منفی شده
  کد سفر0967

 8. با سلام متاسفانه راهی نیست با کارشناسان تماس تلفنی داشته باشیم بنده 5دقیقه در مبدأ منتظر مسافر بودم ولی متاسفانه مسافر نیامد و گوشی مسافر هم خاموش بود و ناچار لغو سفر زدم ،واین چندمین بار است به این مشکل بر خوردم و از طرف اسنپ پیغام هشدار رعایت نکردن قوانین اسنپ دریافت کردم لطفاً در این موارد تماس با کارشناسان را فعال کنید که مشکل خود را حل نماییم با تشکر

 9. سلام.توشهرمون اژانس زیر 40تومن کرایه نداره اوتوقت اسنپ ساعت 11شب تو شهر کرایه اش اعلام میشه 19تومن 25تومن واقعا نامردیه همون شخص تاکسی بگیره باید 2برابرشو بده یا باکرایه کم مجبوری قبول کنی میری میبینی 4نفرن میخوان سوار بشن بعدش 30تومن کرایه میدن ک 20 درصدش اسنپ میگیره….اسنپ باید تعدادمسافر ک سوار میشن معلوم کنه

 10. سلام هر جوری که مجازه سفر را لغو کنیم پیام میاد که نقض قوانین اسنپ احتمال عدم همکاری باشما راننده.سر در نیاوردم ولی برا مسافر مهم نیست راحت لغو میکنه روبروت وامیسته یه فشم میده

 11. وقتی مسافت مبدا دور باشه،، هیچ گزینه ای نیست که راننده اعتراضش رو اعلام کنه
  سفر رو هم اگه لغو کنیم جریمه میشویم

 12. باره شده مسافر تا ۱۰ دقیقه منو نگه داشته جواب هم نداده و وقتی سفر لغو کردم هزینه کنسلی که برام در نظر گرفته نشده اخطار لغو سفر هم برام اومده اگه قانونه چرا خود اسنپ رعایت قانون نمیکنه

 13. سلام خوبین خسته نباشین چرا بعضی سفرها مسافر هم لغو سفر میزنه کمسیون کم میکنین ؟

 14. سلام ، خسته نباشید چرا وقتی ما به مقصد می رسیم و مشتری سفر را لغو میکند هزینه ای برای طول راه پیموده شده به ما تعلق نمی گیرد ولی سفری که ما لغو می کنیم بدلیل ترافیک یا مبلغ پائین در جا از ما هزینه کسر می شود لطفاً برسی نمایید

 15. درود من ساعت سه وپنج دقیقه صبح ازمبدا چالوس به ساری با مسافر تماس گرفتم گفت دیر شده دیگر نیاز ندارم و سرویس را لغو کرده برای چی حساب کاربری من حدود صدوده هزار تومان بدهکار شدم من که سرویس انجام ندادم در صورت لغو از طرف مسافر بوده ممنون از همکاری شما

 16. سلام
  خواهش میکنم مسافت مبدا تا مقصد سفر را هم به اطلاعات اولیه واسه دریافت سفر اضافه کنید من ۱۰۴ کیلومتر رفتم کرایه ۲۲۰ تومان بوده که ۳۳ تومان ازش میبره اسنپ و ۱۸۷ تومان سهم من واسه ۱۰۴ کیلومتر میمونه خداییش این خیلی ظلمه پیگیری کنید یا کرایه سفر اضافه کنید بخدا به خرج زندگی نمیرسیم مجبوریم این شغلو کنار بزاریم چون اصطلاح ماشین بالاس

 17. در شهر من نقشه و ادرس داخل اپ با بیشترین خطا نمایش داده میشه
  مثلا: در ادرس میاد بلوارشهدا خیابان جمهوری پاساژ شهرداری
  بلوار شهدا با خیابان جمهوری در موازی هم هستند واین دو همدیگررو قطع یا در امتداد یکدیگر نیستند
  از نظر تو پوگرافی اکثر مسیر ها به راه ماشین رو نیستند که در نقشه نشان داده نمیشه

  ممنون میشم پیگیری کنید
  بند حاظر به
  همکاری برای رفع ایراد و ارائه هر چه بهتر برای همشهری هایم هستم

 18. راننده سفر پذیرفته به مبدا رسیده مسافر سفر را لغو کرده که مقصد اشتباه انتخاب کردم. در این جا تکلیف راننده چیست

 19. سلام خدمت همگی
  من در هفته بیشتر از 10 تا سفر دارم که بعد از رسیدن به مبدأ از طرف مسافر لغو میشه و هیچ وقت کنسلی هم پرداخت نشده.
  ولی من کلا تو یک هفته شاید دو تا سفر رو کنسل کنم اونم وقتی چاره ای نباشه بلافاصله هنوز 10 دقیقه نگذشته یک پیام تهدید آمیز اسنپ ارسال میکنه.
  اسنپ میگه اگر مجبور شدید کنسل کنید علت را در سابقه سفر به صورت کامل توضیح بدید اگه کسی جایی برای توضیح پیدا کرد به من هم یاد بده.
  یک مشکل دیگه اینکه با یک نفر تو پشتیبانی نمیشه حرف زد تیکت هم که میدی یک ربات جواب تکراری نامربوط میده

 20. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  امروز مسافر درخواست داد منم قبول کردم اولش که زد 3دقیقه تا مبدا بعدش که درخواست و قبول کردم شد 7دقیقه بعدشم به لوکیشن رسیدم لغو سفر زده شد این جور مواقع چیکار باید کرد چند سری برام پیش اومده
  لطفاً راهنمایی کنید

 21. در روز ۲الی۳بار مسافر در مبدا که میرسیم سفر را لغو میکنه یاصلا جواب گو نیست یا شماره اسنب رو سرچ کرده نمیشه تماس کرفت شما هم که پاسخگو نیستید از هزینه کنسلی سفر هم که خبری نیست با این همه مخارج سنگین خودرو ما چکار کنیم کی به داد ما میرسه. ممنون

 22. باسلام درمواردی که برای راننده ها اعلان میکنید منظور سفرهاست دربیشتر مواردی که درخواست سفر میدهید طوری هست که راننده در مقصد سفری که اعلان میکنید هست وباید ۱۰ کیلومتر یا بیشتر برود که به مبدا برسد مگه راننده میتونه پرواز کنه لطفا مواردی که درخواست سفر میدهید مبدا خیلی از راننده دور نباشد در بیشتر موارد مثلا در شهر نیشابور من راننده در میدان صنعت هستم سفرهایی را برایم ارسال میکنید که مبداش در میدان باغرود یا ترمینال هست مگه راننده مغزش معیوب باشه که اینطوری مورد قبول کنه بعد از اونم میگیکن چون سفرها رو قبول نمیکنید سفرهایی که هزینه بهتری داره نمیدهید اگر اینطور هست جمع کنید برید ماهم بریم دنبال کار خودمون والا هرکس اینطوری کار کنه باید به شعورش شک کرد

 23. سلام راننده که سفر را قبول میکند به هیچ وجه اگر مجبور نباشند لغو سفر نمیزنه تقریباً نود و پنج درصد لغو سفر مقصر مسافر می‌باشد ولی اسنپ حق را به مسافر می‌دهد و راننده ضرر میکند مواردی دیگر مانند عدم تطابق راننده با عکس که مسافر این گزینه را انتخاب می کنند که اکثریت اشتباه است اگه لااقل مدرک بخواهد راننده راحت تر است تا گزارش غیرواقعی دهد

 24. سلام
  واقعأ ناراحت کننده هس ک ب دلیل لغو سفر تا پایان روز دیگه پیام نیاد . این کارُ نکنید لطفا خواهش میکنم

 25. سلام من سفر گرفتم در حین رفتن به سمت مبدا متاسفانه چراغ خودرو خاموش شد و مجبور به لغو سفر شدم به همین دلیل از من جریمه کم شد این انصاف نیست بخدا

 26. سلام
  یکی از دلایل لغو سفر زمانی است که پس از قبول سفر، مشخص می‌شود که آدرس مبدا مسافر فاصله زیاد چند کیلومتری دارد.
  با انتخاب مبدا نادرست نیز جریمه شامل حال می‌شود. احتمالا این مشکل از اپلیکیشن است که محل حضور راننده را به درستی تشخیص نمی‌دهد.

 27. وقتی مسافت مبدا دور باشه،، هیچ گذینه ای نیست که راننده اعتراضش رو اعلام کنه
  سفر رو هم اگه لغو کنیم جریمه میشویم

  1. سلام خسته نباشید من یک سفر گرفته بود بده ۵دقیقه به من پیام داد چند دقیقه توقف کنی هزینه توقف را پرداخت می کنم بد ۲۰دقیقه آمدن برید نمیام هزینه سفر را پرداخت نشده است

 28. سلام لطفا تعداد استاندارد مسافر برا هرخودرو باید چند نفر باشد چون‌ گاها يک نفر جلو مینشیند وسه نفر عقب وفقط همان کرایه مصوب را پرداخت می کنند ممنونم راهنمایی فرمایید

 29. وقتی مسافردرمحل موردنظرآماده نبوده مگه کاری جزلغوسفرهم میمونه؟چاره ی نیست تابشه سفرهای جدیدی دریافت کنیم

 30. مسافر اشتباه مبدا رو زده من رفتم اونجا میگه بیا یه جا دیگه منم سفر لغو کردم از حساب من کم میکنید واقعا که این چه کاریه ؟

 31. سلام لطفا یک قانون هم برای مسافر بزاریدکه موقع لغو سفر از طرف مسافر هزینه راننده را بپردازد من راننده چه گناهی کردم که مسیر ۸ دقیقه یا ۵ دقیقه برم و مسافر رو قبول کنم اونجا هم ۵ دقیقه باشم ولی مسافر هم جواب گوشی نمیدهد و هم لغو سفر کند ولی راننده به اشتباه لغو سفر مبکند چرا زود جربمه میکنید ولی مسافر را جریمه نمیکند خواهش پیگیری کنید خسته نباشید به عوامل اسنپ 🙏🙏🙏🙏🌹

 32. چقدر اسنپ مسخرست،من راننده میرسم مبدأ،تماس میگیرم با مسافر ،میکع تو مترو ام،چند دقیقه دیگه میرسم،بعد لغو سفر میزنی اسنپ جریمه میکنه،یا اگر بمونی مسافر میگه وظیفت ،یا با ببخشید تمومش میکنه،گزارشم میکنی کسی توجه نمیکنه،چون اسنپ فقط به فکر کمیسیون خودشون هستند نه راننده ها

 33. سلام خداقوت ببخشیدا خودشون نوشتن لغو سفر با گزینه های متعدد وجود داره که نیاز به تماس پشتیبانی نداره حالا اپلیکیشن ما به مشکل برخوده موقعیت مکانی من رو 10تا خیابون بعد میزنه لغو سفر زدم فورا مبلغ کسر میکنه پیام پشتیبانی دادم جواب بی ربط میده

 34. سلام…
  میگین لغو سفر سیستمی بررسی میشه، خب سیستمتون رو اصلاح کنین…
  چندبار کلی مسیر رو تا مبدا رفتم، مسافر منصرف شده یا در مبدا حاضر نشده مجبور شدم خودم لغو کنم؛ بعد برا این جریمه می‌کنید؟؟!!! جای تاسف داره واقعا…

 35. سلام. من سرویس انجام دادم مسافر میگه پول همراه ندارم. شماره کارت بده شماره کارت که نباید داد به مسافر به پشتیبانی هم که اطلاع میدم فقط پیام می‌فرسته پیگیری میشه ولی نمیشه چنتا مورد برا من پیش آمده. متاسفانه. کمسیون که جلو جلو برداشت میشه کلا حق ما رانندها ازبین رفته خیلی متاسفم برای مدیریت بسیار ضعیف فقط طرف دار مسافر هستن ..تا راننده نباشه مسافر هم نیست.

 36. سلام .
  امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ به دلیل خرابی سامانه اسنپ یا اختلال درشبکه gps سه سفر من لغو شد بخاطر اشتباه بودن مبدا مسافر سفر رو لغو کردم و بهمین دلیل اسنپ منو جریمه کرده

 37. چرا وقتی سفر به دلیل نبودن مسافر لغو میشه برای راننده امتیاز منفی میزنید

 38. سلام من گاهی پیش میاد سفری رو قبول میکنم چون نوشته زمان رسیدن به مبدا یک دقیقه ولی بعد از قبول سفر مینویسه ۷ دقیقه و من مجبور به لغو سفر میشم ولی اسنپ جریمم میکنه این نا انصافیه و انگیزه ادامه کار رو از از ما سلب میکنه

 39. قیمت ها که معلوم نیست چجوری !!!!
  لغو سفر هم که در هر صورتی جریمه میخاد بشیم واقعا تیم ضعیف داره اسنپ و فقط راننده بیچاره

 40. باسلام
  بنده دیروز یه یفری رو قبول کردم رفتم مبدا حدود ۵دقیقه منتظرماندم بعدا زنگ زدم گفت من این طرف خیابان هستم باید بیایی این طرف وگرنه لغوسفرمیکنم
  متاسفانه بعد از نیم ساعت علافی دست خالی برگشتیم
  به اسنپ هم گزارش میکنی یه متن تکراری هستش که با اون متن براهمه جواب میده

 41. برای ثبت درخواست گاهی خیلی زود میگذره که نمیشه درست متوجه شد که قابل استفاده برای ما هست یا نه و اینکه کرایه های که از محلی مثل باقرشهر تا شهرری منگل که درب مغازه سوار بشه و درب خانه تو کوچه تنگ و خراب پیاده بشه واقعا باید چهل و هشت تومان باشه تازه ۶۵۰۰ هم برای اسنپ کسر میشه یه نگاه درستی به کرایه ها بندارین ما ناچار هستم که اینجا کار کنیم حداقل انصاف رعایت بشه

 42. سلام من امروز ندونسته دوسه تا سفر لغو کردم الان امروز بیکار شدم سفر برام نمیفرستن چکار کنم

 43. امروز گرفتم میگه 6 نفر هستیم اگه میخای نیا خب مجبورم کنسل بزنم بعد پیامک برام اومده چرا

 44. سلام دوبار برای من اتفاق افتاد مسافر در مبدا نبود وقتی تماس هم گرفتم جواب تماس دادن ولی حرف نمی‌زنم و خودم لغو سفر کردم پس چرا من منفی 5خوردم اونا بودن تقصیر من چیه لطفاً به این چیز ها پیگیری کنید ممنون

 45. سلام رفتم مبدااز ۵:۳۱تا۵:۵۷منتظر ماندم از مسافر کیخا زاهدان نبوت سعادت ۲۲
  ازمسافرخبری نبود سرویس رو لغو کردم پیام رسان رو غیرفعال کرده تماس گرفتم سیستم میگه باسیم کارت اسنپ تماس بگیرید…..

 46. لطفا در قسمت لغو سفر از طرف راننده؛مسافر مشکوک به رفتار پرخطر تشخیص داده شد را اضافه کنید

 47. سلام من درخواست مسافر رو قبول کردم دوکیلومتر مسیر رو رفتم تا مبدا لغو کرده قیمتها پایین کمسیون بالا این مساله هم روش حالا که ملت مشکل دارن اینجوری شما هم سواستفاده نکنید خواهشا

 48. سلام کرایه های خوزستان شهرستان امیدیه خیلی پایینه لطفا رسیدگی کنید راننده ها راضی نیستن

 49. سلام، بنده مسافر سوار کردم متوجه شد که چیزی رو جا گذاشته و باید برگردد ، عذرخواهی کرده و سفر رو لغو کرده و من هم چون باید سفر بعدی رو دریافت میکردم به ناچار عبارت پایان سفر رو کلیک کردم و از من بدون اینکه کرایه ای دریافت کنم کارمزد کسر شد و درخواست دادم که مسافر انصراف داده ولی متأسفانه ترتیب اثر داده نشد. ممکن است از این اتفاقات به دفعات پیش بیاد و راننده بدون دریافت مزد ازش کارمزد کسر شود تکلیف چیست ؟

 50. مشهد روستای کوشک مهدی چون روستا دوره از شهر کرایه هاشو خیلی کم میزنید لطفا بشتر کنید

 51. سلام خسته نباشید رسیدم ب مبدا و مسافر لغو سفر زدناین همه راه آدم میاد بعد کنسل میکنن چرا نظارت ندارین روی این مسائل

 52. سلام مسافر برای فاطمی داشتم تمس گرفتن که الان میایم لیکن بعد از گذشت ۱۴ دقیقه از مسافر خبری نشد و موبایل ایشان بطور سیستمی پاسخگو نمیباشد لذا لغو سفر نمودم

 53. سلام خسته نباشید چرا مسافر سفر لغو میکند هزینه سفر میگیربد ممنون میشم پیگیری کنید

 54. سلام خسته نباشید من امروز یک سفر قبول کردم از اهواز به شیراز مسافر سوار شد بعد 15 دقیقه حرکت کردم بعد گوفتن اقا ما نمیرم کنسل کردیم شیراز پیاده شده رفتن قیقتش الان من کمسیون ازم گرفتن به پشته بانی تماس گرفتم مشکله کمسیون حل کنید

 55. سلام وخداقوت
  دوستان من تو این دوماهی که تو اسنپ بودم
  ناشکری بگم راضی نبودم خدا راشکر خوب بوده
  فقط روزی یه مسافر هزینه سفر نمیده
  جالبه با پشتیبانی هم تماس میگیری ویا درخواست میدی
  فقط میگن پیگیری میکنیم من مسافری که فرار میکنه چیکار کنم شما بگید

 56. من امروز تو ترافیک رفتم رسیدم تو مبدا طرف گوشی رو از دسترس خارج کرده بعد یه سفر رو اشتباهی قبول کردم و بعد لغو کردم از حسابم به عنوان جریمه پول کسر شده این یعنی بی عدالتی برای راننده

 57. سلام
  چرا فقط حرف مسافر رو قبول دارید
  امروز در قزوین مسافر پذیرش کردم بعداز کلی تلفن بازی آخرش مسافری در کار نبود بعدش مبلغ ۱۵۰۰ تومان از حساب من کسر شده چرا موقع کسر کردن لحظه ای عمل میکنید ولی برای پرداخت هزینه کنسلی یا پاداش ۲۴ الی ۴۸ ساعت باید صبر کرد خدا رو خوش نمیاد که با قشر راننده چنین میکنید

 58. با سلام
  چرا وقتی مسافر لغو می‌کند به بنده اطلاع داده نمی شود که این همه راه را نرم ، میرم میرسم مبدا بعدا می بینم سفر توسط مسافر لغو شده بوده ، لطفا بلافاصله بس از لغو سفر از طرف مسافر به بنده اطلاع بدید که الکی آلاف نشم ، تبسی سریعا اطلاع میده و اسنپ نه

  1. سلام همکار عزیز بعد از لغو مسافر یک هشدار صوتی که صدای متفاوتی داره به شما داده میشه اگر بعد شنیدن هشدار برگردید روی اپلیکیشن رانندگان اسنپ می‌بینید که سفر انتخاب شده حذف شده

 59. سلام دوستان حواستان باشد امروز من دراولین سفر بعد علافی از صبح تا ظهر در مکانیکی وتعمیرات در راه منزل یه سفر ۱۴۰۰۰ تومانی گرفتم که بلافاصله با مسافر تماس گرفتم که دقیق اش را پیدا کرده با هماهنگی سوارش کنم تا به مقصد برسونم تلفنش خاموش بود وچون ترافیک شدیدی بود دیرمیرسیدم ومسافر معطل نمونه لغو سفر با تیک زدن عدم پاسخگویی مسافر زدم بلافاصله جریمه ۱۵۰۰ تومانی شدم

 60. سلام باعرض ادب واحترام خدمت همکاران محترم
  درخصوص سرنشین اضافه نفرچهارم دربعضی از درخواستی ها درموقع سوار کردن مسافر با مشکل مواجه میشویم که باتوجه به تاکید قانون تعداد سرنشینان اسنپ متاسفانه مورد قبول اکثرمسافرین قرارنمی گیرد.که موجب بروز مشکلاتی میشود.
  بنده پیشنهاد میدم در اپلیکیشن درخواستی خودرو مسافرین جهت رویت درخواست کننده و آگاهی از رعایت قوانین اسنپ مربوط به سرنشینان ثبت گردد تا موجب بروز مشکلاتی نشود.ممنون

 61. سلام و عرض ادب خسته نباشید بنده در لغو سفر کردن مشکل دارم هرچی میزنم لغو نمیشه لطفا بفرمایید چکار کنم ممنون از راهنمایی شما

 62. با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه همکارای عزیزم و عوامل محترم بخش پشتیبانی اسنپ
  مشکلاتی که بعضی از دوستان اعلام کردن مشکل خیلی از ما راننده هاست مخصوصا مسیرهایی که میریم دنبال مسافر و با کنسلی مواجه میشیم سر هممون اومده و میاد
  بنده به نظر همه عزیزانم احترام میزارم و شخصا درخواستی دارم اونم اینه که لطفا از مبلغ کرایه ها 500 تومن و کم کنید،بنده ارومیه فعالیت میکنم در اکثر کرایه هامون 500 تومن همیشه هست
  اونم که پیدا نمیشه باقیمانده کرایه مشتری رو پس بدیم،خیلی ها لطف میکنن خودشون نمیگیرن اما بعضی از عزیزان کم لطفی میکنن و یه جوری برداشت میکنن که انگار نقشه میکشیم که 500 تومن و برنگردونیم
  لطفا لطفا این مورد را پیگیری کنین تا دینی گردنمون نباشه
  همگی خسته نباشید
  یا علی مدد

  1. سلام و خسته نباشید. من هم با این پیشنهاد موافقم. مسافر بوده اصلا پول خرد نداشته و من مجبور شدم از دو هزار تومان بگذرم. پولی نمیشه ولی چندتا سفر اینجوری بشه خوب قابل توجه هست و بنظرم بهتره در خصوص لغو سفر برای راننده ها آیکون توضیح هم بذارن لطفا

 63. در موارد بسیار متعدد، در اپلیکشن اسنپ فاصله ی راننده تا مسافر رو مثلا دو دقیقه یا سه دقیقه زده، اما پس از دریافت سفر و باز کردن اپلیکشن نشان جهت مسیر یابی، زمان رسیدن رو 8 دقیقه الی 10 دقیقه زده! در چنین مواقعی هم هیچ گزینه ی مربوطه داخل گزینه های لغو سفر وجود نداره، این مواقع که مشکل از محاسبات اسنپ هست، راننده باید چکاری انجام بده؟؟

 64. سلام خسته نباشید
  لطفا در مورد تشخیص سیستم مبنی بر تخلف بنده تجدید نظر بفرمایید چون بنده هیچ اطلاعی از قوانین اسنپ وهمچنین قوانین لغو سفر نداشتم ، چطور ممکنه راننده ای بدون اینکه مسدودی های موقت خود را ببیند و همچنین پیام اخطار لغو سفر دریافت نکند، یکباره مسدود دائم بشود، لطفا ساعت و تاریخ مسدودی های موقت بنده را بهم بگید ، بنده هیچگونه تخلفی مرتکب نشدم و نمیدونم این را چگونه ثابت کنم

  1. برای منم همین اتفاق افتاده طرف ۵ نفر اومده سوار ماشین بشن ولی من رسوندمشون گفتم لغو رو بزنن کرایه اون یک نفر پاک بشه مسدود شدم

 65. سلام حساب بنده مسدود شده دوسه تا لغو سفرداشتم یکی خودرو بعد اینکه سفر قبول کردم روشن نمیشود یکی ادرس اشتباه زده بود پیداش نمیکردم

  1. سلام برهمگی کارشناسان محترم ورانندگان عزیز : بنده در تمام مواردلغو سفر طبق همین آیین نامه ودستور پیگیری کارشناسان عمل کرده ودلیل لغو سفر ا تیک گذاری میکنم وحتی تو گزارش هم توضیح میدهم ولی گوش شنوایی پیدا نکردم وامروز ۱۲/۱۰بخاطر یک سفر اونم اولین سفر ۱۴ هزارتومانی که بخاطر ترافیک وعدم پاسخگویی مسافر لغو سفر کردم به بهانه واهی جریمه
   ۱۵۰۰ تومانی شدم

 66. سلام‌؛اساتید خواهشن‌ به فکر سود خود نباشید؛به فکر راننده هم باشید؛من سفری رو گرفتم و بعد که لوکیشن‌ مقصد رو دیدم‌ ومقصدی‌ که تو سفر تایید کردم یکی نبود؛مقصدم‌ زده بود شهر ری‌ تموم؛وقتی رسیدم شهر ری دیدم‌ ۲۰ کیلومتر دیگه مونده؛مقصد جاده ورامین شهرک صنعتی بود؛یک بار که نه الان چند سری‌ این بلا سرم اومده؛خواهشن‌ پیگیری‌ کنید؛سفرها بیرون شهر رو دقیق بگید ادم اولش بدونه؛مثلا زده کرج اوکی که میکنی؛از جاده قزوین سر در میاری؛خوب بزنید حصارک؛نه کرج؛کلی فرقشه‌؛

 67. با سلتم حساب کاربری مسدود شده وامورش هم‌انجام دادم اما هنوز حساب کاربری مسدوده با تشکر

 68. باعرض سلام و ارادت علت لغو سفر نقض فنی ماشینم بود باعرض پوزش

 69. من پیمان وطن نواز هستم ۱۶ روز برنامه من قت شد کلی ستم بهم خورده من خواهشمندم مدیرعامل پ پیامبر اسلام بدونی ترف مهکم نکرده

 70. چه کددستوری رابایدبعدازلغوسفرشماره گیری بکنم،باتشکر

 71. سلام وقت بخیر و خسته نباشید بنده مسدود دائم شدم و متاسفانه همکاراتون بنا به استناد سیستم بنده را متهم به تخلف نموده و هیچ فرصتی به بنده نمیدهند تا از خود دفاع نمایم ، با توجه به اینکه هیچ کدام از مسدودی های موقت خود را ندیدم و هیچگونه پیام اخطار مبنی بر لغو سفر به بنده ارسال نشده و بنده گاها فراموش میکردم گزینه مسافر سوار شد را بزنم تا به مقصد میرسیدم و همین موضوع باعث تصمیم سیستم مبنی بر تخلف شده ،، لطفا فرصتی به بنده بدین تا ادعای خود را مبنی بر صحت و درستی سفرهایم را به اثبات رسانم و موضوع دیگر اینکه بنده هیچ اطلاعی از قوانین اسنپ نداشتم و هیچگونه راهنمایی در این مورد نشده بودم لطفا بررسی کنید با تشکر تقی پور

 72. بنده هیچ پیام اخطار مبنی بر لغو سفر دریافت نکردم حتی مسدودی های موقت خود هم هیچکدام ندیدم و متاسفانه هرچی هم با پشتیبانی تماس میگیرم ساعت دقیق مسدودی های موقت را بهم نمیگن تا اینکه یکباره مسدود دائم شدم لطفا بررسی کنید که چرا مسدودی های موقت بنده در ساعاتی بوده که بنده ندیدم و همچنین چرا پیام اخطار لغو سفر برای بنده ارسال نکردن و یکباره مسدود دائم شدم لطفا بررسی کنید و به بنده اطلاع دهید
  با تشکر تقی پور

 73. سلام وقتی مسافر سوار میشه ناگهان بر هر دلیلی پیاده میشه و از انجام صفر پشیمان میشود سفر را نمیشه لغو کرد چکار باید کرد

  1. بنده هم بارها به همین مشگل خورده ام. قبلا امکان تماس با اپراتور برای لغو سفر بود اما جدیدا امکان تماس با اپراتور را برداشته اید.
   راهنمایی کنید.

 74. سلام امروز من اسنپ رو نصب کردم و بعد از قبول سفر هیچ مسیریابی روی نقشه نمیومد منم لغو سفر را زدم الان حسابم مسدود شده خب روز اول ناشی هستم یه کم رحم داشته باشید حسابم مسدود شده پول نون ندارم

  1. سلام داداش آره شما اول باید چندتا نرم افزار مسیر یاب نصب کنی بعد مسافر بزنی و من از دوتا نرم افزار استفاده میکنم نشان و بلد این دوتا خوبن

  2. ماکسیسم رو نصب کن بهتره من اونو نصب کردم داخل شهر هم هزینه نمیگیرن فقط بیرون شهر هزینه کم میکنه

 75. شما به هر دلیل از حساب راننده کم میکنید انگار جیب خلیفه است، این قانون کسر هزینه بدلیل لغو سفر را بطور واضح توضیح بدید تا یه کلاهبرداری واقعی نباشه

 76. هیچکدوم از این توضیحات شما صحیح نیست و غیر واقع بود,, بنده امشب ب گزینه مالی خودم نگاه کردم و دیدم در این مماه حداقل 20بار هربار 1500ریال بابت لغو سفر از بنده کسر شده,, نه انصاف کارتون و نه حلال,

 77. از نظر من قانون اسنپ خیلی خوب است وجایی بحث ندارد خیلی خوب است وممنونم

 78. سلام بنده یسرویس مسافربردم انلاینی پرداخت شدولی بحسابم نیامده لطفاپیگیری کنید

 79. سلام خسته نباشی چرا منو می ریزم تو برنامه یارگیری میزنه

 80. سلام سه روز که حساب من مسدود شده زنگ زدم پشتیبانی گفتند باید تست آزمون بدید دادم ولی جوابش نیومد وعلت مسدود بودن من چه هست

  1. من حساب کاربری ام یک ماهی است که مسدود شده است چه کار کنم. بارها امتحان داده ام. بارها تماس گرفتم. لطفا پیگیری نمایید. باتشکر.

 81. سلام خسته نباشید ،چن روز قبل من یک درخواست رو قبول کردم و وقتی به مبدا رسیدم مسافر گوشیشو خاموش کرده بود بعد از یه ربع دوباره زنگ زدم گفت داداش من اصلا تو اون منطقه نیستم و شفاهی یه آدرس دیگه بهم داد تو بر بیابون های جاجرود من دوباره تو اون منطقه ۲۰ دقیقه دیگه منتظر موندم بعدش هر چی زنگ زدم خاموش بود تا من کنسل کردم، و دوباره کسر امتیاز برام اومد، ،،،والا نمیدونم چکار کنم بخدا

 82. چرامن لغوکار شدم مگه من چی کارکردم ازاول شب تاظهرفردا همکاری میکنم عوض تشوق لغوم کردید

 83. الان حساب مسدود میشه نباید پیگیری بشه این کارتون باعث بی اعتمادی به شرکت میشه

 84. همه سفرهایی که من لغو کردم چندثانیه بعداز تایید بوده و قبل از رسیدن به مبدا و عیب از اپلیکیشن بوده که درخواستی را میزدم و درخواست دیگه را تایید میکنه، چرا جریمه شدم، من را جریمه میکنید اما مسافر چندین بار بعد از رسیدن به مبدا لغو زده هیچ هزینه لغوی برای من نزدید، فقط زور و ضرر به راننده بدبخت؟؟!

  1. عزیزم اینا از چیز مسافر هم بالا میرن بعد بیان برای تو راننده بدبخت هزینه کنسلی بریزن آخه!!! ان شاءالله به وعده خدا این زورگویان ی روزی جواب خواهند داد…همونجور که اسنپ فود رو هک کردن اینا کار خداست

 85. سلام من بارهای بار برای ثبت‌نام دوگانه‌سوز کردن خودرو خود اقدام کردم ولی میگه خودرو شما واجد شرایط این طرح نمی‌باشد

 86. سلام بادرخواست مسافر درمبدا حاضرشدم پس از تماس بامسافر اعلام داشت راننده دیگری درمبدا حاضر شده وباان خودرو رفته ام درصورتیکه برای بنده لغو سفر نخورده است وپس از تماس بامسافر مجبور شدم لغو سفربزنم بررسی شود چرا تداخل ایجاد شده است تشکر

 87. سلام زمانی ک مسافر خیلی ببخشید میاد میشینه برای 5 هرار تومن انگارراننده ماشینشو خریده الان راننده یکی مثل من باید مسدود بشه چون مسافر حرف حق رو نمی‌پذیرد

 88. من چندین بار این کارارو انجام دادم ولی باز جریمه شدم مثلا مسافر مبدا و اشتباه زده پیدا نکردم زدم مقصد نادرست باز جریمه شدم.

 89. سلام خسته نباشید گوشی من هنگ کرده بود میخواستم مسافر بردارم به کسی دیگه زنگ میزد یا ِلغو سفر می‌کرد یا برنامه دیگری میومد الان هم اسنپ من را مسدود کردن الان ما چیکار کنیم

 90. سلام من حسابم نزدیک ده روزه مسدود موقت شده به همه جا زنگ زدم چند بار ازمون دادم کسی جوابگو نیست تو رو خدا راهنمایی کنید واقعا نیازمندم

  1. به مدیرعامل اسنپ زنگ بزنید ازواحدپشتبانی بگین به مدیرعامل شرکت وصل کنن

  1. هیچ نظارتی روی ماشین ها و‌رانندگان ندارند و هرکی درخواست داد پذیرش میکنند

 91. تاحالا بیش از۵۰بار رفتم رسیدم به مبدا.شایدبوده ۲۰دقیقه تامبداراه بوده رسیدم سفرلغوشده.حتی یه ریال خسارت ندادن

 92. سلام
  برای لغو سفر ممکن است که موردی باشد که در موارد ذکر شده نیست و توجیح هم دارد، بنابراین یک گزینه دیگری باید اضافه شود، مثل سایر موارد، که خود راننده علت لغو سفر رو توضیح مختصری بدهد

 93. سلام در این باکس وانت بار میخواستم بدونم چقدر سفته بدم و به چه کسی باید بدم

 94. سلام ادمین جان این پیامکی که از اسنپ میاد واسه لغو سفر چجور پیامکی هست؟به خط ادم میاد یا روی اپلیکیشن میاد؟ممنون میشم از راهنماییتون.

 95. گزینه های لغو سفر رو به اپلیکیسن اسنپ باکس هم اضافه کنید که بگیم واسه چی لغو کردیم تا دیگه اس ام اس کسسر هشدار نفرستید الکی

 96. با سلام.من دیروز بعلت مبدا نادرست از طرف مسافر و دوباره طی تماس با مسافر دوباره به مبدا گفته شده از طرف مسافر رفتم که انجا هم نبود و بعد از چند دقیقه معطلی لغو سفر کردم.درحالی خود اسنپ در برنامه نوشتید لغو مبدا نادرست بدون کسر پول و امتیاز میتوانید لغو کنید و قانونی هست.
  پس چرا من دیشب هم اطلاع دادم هم پول و هم سه امتیاز از من کسر کردید؟
  با این کارهایی که شما در حق راننده انجام میدهید دیگه کاملا روحیه کاری از ما میگیرید.
  چرا گفته شما با عمل درست نیست.خواهشن برسی کنید
  روحیه کاری بنده بعلت خطا از طرف یک مسافر صفر شده
  الان بخاطر اشتباه شما دیگه نمیتونم کار کنم.ببینید اشتباه یک مسافر چقدر به شما و بنده ضرر میرساند.

 97. سلام مبدا مسافر بخاطر یک طرفه بودن بلوار میرداماد از من زیاد شد حدود ۱۵ دقیقه من مجبور شدم لغو زدم ولی جریمه شدم این واقعا انصاف نیست حتی پشتیبانی هم جواب مسخره ای به من داد

 98. باسلام خدمت دوستان واقعا خیلی خوب راهنمای میکنید ازهمه کسای که درپشتیبانی اسنپ هستن تشکرمیکنم خسته نباشید

 99. با سلام اگر مسافر سوار شود وبا مسافر به سوی مقصد میروی بعداز طی مسافتی ماشین خراب شد و مسافر هم به مقصدش نرسید چکار باید کرد.

 100. متاسفانه در عمل مغایر این توضیحات عمل می کنید. برای مثال در سفری مسافر مبدا خود را اشتباه زده لغو سفر زدم ۲هزار تومن هزینه از من کسر شد!!
  دوبار تیکت فرستادم. پیام از پیش اماده که ربطی به سوالم نداشت کپی پیست‌کردن و پاسخ مناسب داده نشد.

 101. سلام خسته نباشیدبنده راننده اسنپ کاربری من مسدودشده

 102. مبدا مسافر خیلی زیاد بود ومن ناچار به لغوسفر شدم .لطفا پیگیری کند ودرخواست منو آزاد کنید .ممنون

 103. سلام من اشتباه سفر را قبول کردم و لغو سفر زدم و امتیاز نن ۳ نمره کم شده است باید چکار کرد

 104. سلام خودروی من بعد از قبول سفر ریپ زد و از ترس اینکه مبادا در مسیر و خارج از شهر یا بعد از سوار کردن مسافر خاموش شود سفر را لغو کردم آیا مشکلی برایم پیش میاد؟

 105. من امتیازم ۴/۸بود برام تشویقی میومد رفیقم پیشنهاد داد پایان سفر کن مشکلی پیش نمیاد ناشی بودم بقرآن الان بصورت داعم قط شدم هیچ شغلی ندارم مستاجرم با زن و بچه همه امیدم اسنپ بود که رفیقم گولم زد توروخدا اگه میشه یه بار دیگه وصلش کنین که از بی پولی داره زندگیم ازهم میپاشه

 106. من دیروز به ناوگان رانندگان اسنپ اومدم چون اپلیکیشن اسنپ را بلد نبودم همین اول کاری برام جریمه خورد و از همان ساعت هم غیر فعال شده سیستم

 107. سلام عرض ادب خسته نباشید بزرگوار بخوام صفر در صفر رو حذفش کنم برام نیاد چه باید کرد؟

 108. با سلام و درود به خدمت شما و همکاران گرامی تان.در مورد اینکه موقع سوار کردن مسافر کلمه تایید رسیدن و مسافر سوار شدرا ثبت کردم و موقع سوار شدن بیشتر میشوند (هفت نفر) چطور می توانم کنسل کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون به این مسئله برخورد کردم واسنپ کمسیون خودش را برداشت کرد . لطفاً راهنمایی کنید

 109. با عرض سلام و درود خدمت شما عزیزان بارهها برایم پیش اومده به مبدا رسیدم منتظر مسافر ماندم بعداز گذشت ۱۰دقیقه از طرف مسافر سفر را لغو نموده اون وقت تکلیف چیه ممنونم

 110. سلام خدا قوت
  معمولا ساعت ۰۲:۰۰تا ۰۸:۰۰ مشغول بکار میشم
  گاها پیش آمده فاصله مسافر با من زیاده یا مقصد مسافر مناسب رفت آمد نیست و مجبور هستم منتظر درخواست دیگری باشم.آیا این موضوع باعث کم شدن امتیازم میشه؟؟؟
  ممنون از شما

 111. حالا برو به مبدا مسافر چند دقیقه هم معطل شو بعد مسافر نمیاد لغو کن هزینه کنسلی هم به حسابت نمیاد کسی هم جوابگو نیس

 112. سلام
  ودرود برشما
  یک انتقاد یا پیشنهادی داشتم
  اگر می شد سفرهای خارج از شهر
  یعنی به شهرستانها هم داشت اسنپ خیلی خوب میشد
  آیا در دستور کار شما در آینده هست ؟

 113. عزیزانم گفتین به پشتیبانی زنگ نزنیم .. خب مسافرین خیلیاشون جواب نمیدن ..بعد ناجوانمردانه جریمه میکنین واسه لغو .. مسیر طی شده رو بسنجین بعد جریمه لحاظ کنین

 114. با تشکر از زحمات شما خوبه که راهنمایی های مناسب و بموقع مرحمت می‌فرمایید .

 115. سلام خسته نباشید مسافر در مکان مبدا حاضر نشد بعد از تماس هم اظهار بی اطلاعی کرد ناچارا سفر را لغو کردم ولی مبلغ ۲۰۰۰ تومان از اعتبارم کسر شد جهت اطلاع

 116. با عرض سلام و خسته نباشید . من ی سوال داشتم چرا سفر هایی ک ب مشکل می‌خوریم و لغو میکنیم راننده رو جریمه میکنید . من رفتم محلی ک مسافر بوده کلی راه رفتم کلی صبر کردم حاشیه بلوار ولی مسافر نیومده ،بعد شما منو جریمه کردید این انصاف نیست ب خدا .

 117. سلام خیلی خوبه بعضی موقع میرسی مبدا هرچقدر به مسافر زنگ میزنی جواب نمیده مجبوری لغو سفر کنی

 118. فقط ای کاش همونطور که جریمه میکنید برای لغو سفر همونطورم هزینه لغو سفر یا کنسلی رو هم میدادید نه اینکه فقط جریمه کم کنید
  تشکر

 119. سلام.اگه مسافر سوار شد ودر حین سفر خودرو خراب شد و مسافر وجه را الکترونیکی پرداخت کرد.مجبور به پیاده کردن مسافر شدیم باید چیکار کنیم.ممنون

 120. سلام گاهی اوقات در شلوغی اینقدر سفرها جابه جا میسه که وقتی سفری رو قبول میکنی میبی ی جای دیگه هست و مجبوری لغو کنی .
  من دیروز این مشکل رو داشتم و ۲۰۰۰ تومان از حسابم کسر شد !!!!

 121. سلام یکی ازقوانین لغوسفرمجازمسافرزیر سن قانونیه بعضی ازوالدین درخواست سفر میدن که بچه هاشونوازمدرسه یاآموزشگاه سوارکنیم آیا درصورت مواجه باهمچین موردی بایدسفرولغوکنیم؟

 122. سلام ممنون که راهنمایی میکنید و ممنون که به راننده‌ای خود ارزش می‌گذارید من از مسئولان اسنپ تشکر فراوان دارم

 123. باسلام این که لغو سفر را خودمان بدون تماس باپشتیبانی انجام میدیم خیلی خوبه ولی لطفاً راهنمایی کنید راننده شش دقیقه مسیررامیره برای برداشتن مسافر ولی وقتی به مقصد میرسه مسافر یاجواب نمیده یا لغو میکنه این موقع راننده ضررمیکنه آنوقت چه بایدکرد

 124. سلام خسته نباشید مسافر آدرس اشتباه میده بعد میگه راننده اشتباه کرد تازه تلبکاره هرچه خواستم با پشتیبانی ارتبات برقرار کنم نشد اگه مسافری پرخواشگروبی عدب راننده را کتک بزنه تاباپشتیبانی ارتبات برقرارکنه خاکسپاریشم تمام شده .خواهشن به این مضوع رسیدگی کنیدباتشکرفراوان
  .

 125. سلام اگر مسافر شرب خمر یا استمال مواد مخدر کرده بود یا برای خرید مواد اسنپ رفت و برگشت گرفته باید لغو سفر کرد

 126. سلام من وقتی که میرم برای یه مسافر 3یا 4 کیلو متر طی میکنم بعد اون لغوش میکنه ما هیچ حقی نداریم شرکت باید پاسخگو باشه من میرم تا دم در خونه اش طرف لغو میکنه

 127. من امروز امیر آباد بودم وقتی انتخاب سفر میکردم مسیر یابی درستی نشان نمی داد واختلال ایجاد میشدومجبور به لغو سفر میشدم کلا برام به دفعات پیش آمده منطقه امیر آباد شمالی وشیخ بقایی وهتل بین المللی کلامسیر یابی به اشتباه می افته ولی اسنپ اینو بدون درنظر گرفتن این موضوع هزینه لغو سفر راازراننده کسر می‌کنه که این کار کمی نابه حق است

 128. پس چرا حساب من مسدود دایم شد.
  میگه به علت کنسلی بیش از حد حساب شما بصورت دائم مسدود شد. من چیکار باید بکنم اخه

 129. سلام بنده چندروز پیش سوالاتی در مورد لغو سفر مطرح کرده بودم اما متاسفانه پاسخ ندادین .
  اینکه مسافر درخواست ارسال کالاویابسته بدون حضور خودداردوقبل از رسیدن به مبدا اعلام نمیکند ویاحیوانی مثل سگ در باکس ویابدون باکس بدون هماهنگی ،داخل خودرو میآورد در اینصورت که مسافرسوارشدرازدیم چه کنیم ممنونم لطفا پاسخ شفاف ارسال کنید.

 130. سلام
  با عرض خسته نباشید هم خدمت تمام. پرسنل اسنپ و. هم رانندگان عزیز و محترم
  ببینین این درست نیس من خودم چند ساله اسنپ هستم ولی این امتیاز گیری از مسافر خیلی هم درست نیس مسافر اهمیت اصلی رو به خودش میده و. راننده و رانندگی براش مهم نیس اصلا نمدونه امتیاز و چجوری بده لطفا این امتیاز و حذف کنین چون به ضرر راننده ست خیلی امتیاز من اومده پایین دوسال 4.68 بودم یه ماه هست تا 4.44 متقیر پایین اومده و. سرویس نمتونم بگیرم درامدم پایین اومده آخه چجوری با مسافر درست صحبت کنم یا حتما باید التماس مسافر و. بکنم تا امتیاز بده لطفا یه راهنمایی بکنین ممنون نمیشه همش طرف مسافر بود چون مسافر چند دقیقه داخل ماشین هست راننده چندین ساعت بازم ممنون و. متشکر

 131. خوبه .ولی در بعضی مواقع لغو بی دلیل مسافر لطفا به راننده هزینه اصطحلاک ماشین و وقت تلف شده رانندگان را مد نظر قرار دهید. متشکریم..

 132. در صورت سوار شدن مسافر اگر در حین سفر ماشین خراب شد چطور میتونیم سفر لغو کنیم

 133. چرا یک دکمه مستقیم خاموش شدن اپلیکیشن نمیذارید درزمان شلوغی اصلا بهت اجازه نمی ده خاموشش کنی

 134. بسیار عالی. ولی کاش دلایل کسب امتیاز منفی راننده در برنامه اسنپ آورده شود و اطلاع رسانی شود.

 135. باسلام
  من هر دفعه که لغو سفر میکنم 1500 تومان برایم جریمه میاید بدون اینکه پیام اخطاری برام بیاید
  ولی اگه وقتی به مبداء برسیم و مسافر سفررا لغو کنه یا جوابگو نباشه هیچ جریمه ای پرداخت نمیشه
  لطفا واقعیت را که اتفاق میفته را بگویید

 136. سلام ضمن تشکر از شما دوستان عزیز .یه مشکل که خیلی برای من پیش میاد اینکه مسافر در پایان راه وقتی به مقصد میرسه ودر اون مقصد دستگاه عابر بانک نیست میگه من فقط ۱۰تومن دارم ۵تومن دیگش رو شماره کارت بدین بزنم بکارتتون.یا اپلیکیشنم به مشکل خورده نمیتونم اینترنتی پرداخت کنم پول نقد ندارم .در بعضی موارد که اصلا پول هم ندارن.خوب من مجبور میشم شماره کارت بدم درسته قوانین اسنپ خلاف این امر رو میگه.اما خوب خودتون تو این شرایط باشین میگین باشه نمیخواد پول بدی برو یا برخلاف میل باطنی مجبورمیشین شماره کارت میدین.لطفا منو راهنماییی کنید.در همچین مواردی منی که یه خانم به مسافر آقا چی باید بگم.وقتی هم که مشکلم رو باهاتون مطرح میکنم پیام میاد نباید کارت بکارت کنید .مرسی از شما.بگین چیکار کنم.ممنون

 137. مسافر گوشی خاموش کرده بعد یک ربع ایستادم نیومده پاسخگو نیست بعد لغو کردم اسنپ 2000تومان از من کم کرده سه تا لغو سفر داشتم تو یه روز با بیست تا مسافر سوار کردم 6000هزار تومان برادران اسنپ ما رو چاپیدن تشکر از اسنپ زحمت کش

 138. سلام مسافر توقع دارد به مبدأ رسیدیم دنبال مسافر باشیم و چطوری!مسافر به اشتباه مبدأ خود را انتخاب کرده ویا حتی حاضر نیست از آنطرف خیابان بیاد اینطرف ویا چهار قدم بیاد عقبتر یا جلوتر وبعدٱ میفرماید گذارش میکنم انگار راننده با خودرو خریداری کرده چندتا کلمات توهین آمیز بخصوص خانمها!!!!!

 139. سلام وقت بخیر. آیا لغو سفر تأثیری در امتیاز داره؟ در یک روز من مجبور به لغو سه سفر شدم و روز بعد بیشتر از ده امتیاز از امتیازاتم کسر شده بود

 140. سلام اگر مسافر سوار شدوبعداز طی مسافتی خودرو دچار مشکل شد چطور سفر رو لغو کنیم

 141. چندروز پیش من بخاطر پنچری ماشین لغو سفر انجام دادم، که بعدش جریمه برام زدین، ایا این انصافه

 142. سلام و سپاس از همه عزیزان با هر سمتی در ناوگان اسنپ.بسیار مفید و ارزنده است موارد ذکرشده.
  ولی یه درخواست کوچیکی دارم چون بارها و بارها بعد از قبولل سفر بسمت مسافر رفتم چه بسا ۴-۵ کیلومتر راه یا ۸دقیقه زمان تا رسیدن به مبدا.
  و بنا بهر دلیلی سفر لغو شده

  ولی تا اینساعت هیچ هزینه ای برای من لحاظ نشده و در اپ اسنپ گفتید که با پشتیبانی در این رابطه هیچ تماسی نگیرید

 143. به هر حال شما بعدش آدمو مسدود میکنین مسافر میدین بیست دقیقه با من فاصله داره معلومه وانمیسته من تو ترافیک باید برم

 144. سلام چند ماه هست از طریق اسنپ به سی ان جی اقدام کردم و تایید ثبت نام برام ارسال کردند ولی ظاهرا تایید خودرو نشده در حالیکه فامیلم یک ماهه ثبت نام کرده سی ان جی هم نصب کرده .
  میخواستم بدونم مشکل چیه؟؟

 145. سلام بیشترلغوسفربابت این هست.قبل ازسفرانتخاب کنیم میزنه مثلا۲۰۰متربعدازاینکه قبول کردیم مثلامیزنه۲۰۰۰متر.بخاطرهمین.مسافروراننده.لغومیکنن.ممنونم

 146. من راننده فعال چند ساله اسنپ الان ماشینم خراب شد ه دیسک صفحه درجهای دیگه داره روغن ریزی شدید لطفا ۵ میلیون وام میخوام روز ۱۰۰ هزار تومن کم کنید ببینم مردا نگی میکنین در حق من

 147. سلام چرا به من مسافر نمی‌دید نوشته نمره منفی زیاد خوردید یه هفطهه هس مسافر نمیده الان چکار کنم

 148. سلام فقط هزینه کنسلی بی موردیابعدازرسیدن به مبدا راپرداخت کنید چون واقعا هزینه های نگهداری ماشین سرسام آورشده ازدرک مشکلات ممنونم

 149. در مواقعی که مسافر سوار میشه و راننده سوار شد را ثبت میکنه بعداز چندصدمتر مسافر به هر دلیلی منصرف از سفر میشه اونوقت راننده هم نمیتونه لغو سفر کنه چیکار میشه کرد؟

 150. بنده بعرد از پیمایش ۲کیلومتر به مبدا رسیدم ومسافر سفر را لغو کرده در کمال نایاوری اسنپ محترم امتیاز بنده را کسر نمود برایم جای سوال است ؟؟؟،،

 151. واقعا خوبه اینجوری کمک بیشتری به راننده میشه برای مواقعی که واقعا ذکر شد برای لغو سفر

 152. سلام من لغو سفر مجاز انجام دادم اما هزینه کسر شد پیام هم ارسال کردم وبه پشتیبانی تماس گرفتم اما هزینه ی کسر شده برگشت داده نشد وپاداشروزپنج شنبه ۲۵شهریور برایم واریزنشده

 153. سلام همه موارد برای یک سفر مهیاست، الا آنتن دهی جی پی اس
  چه باید کرد،مسافرهم سوار خودرو شده است. وسفر فقط با جی پی اس میسر است.یعنی نشانی ومسیر را هیچ‌یک بلد نیستیم ، لطفاً راهنمایی بفرمائید.
  سپاس فراوان از زحمات حضرات عالی

 154. با سلام و خسته نباشید،هر مدلی که سفری رو لغو بکنیم برای راننده امتیاز منفی داره و اسنپ اصلا توجهی در این مورد نداره،فقط به ضرر راننده است.

 155. در ترافیک‌های سنگین دیر رسیدن به مسافر باعث لغو سفر اطلاع رسانی کردم بازم از حساب من کسر شده چرا وعده میدهید عمل نمیکنید

 156. سلام ممنون از راهنمایی شما در طول سفرهای اسنپی مواردی ایجاد ک لغو سفر ضروری میباشد با تشکر از پشتیبانی ک راننده ها را درک مینماید جای تشکر دارد

 157. سلام
  روز گذشته مسافری داشتم که مبدا رو اشتباه وارد کرده و پس از مشخص شدن مبدا درست به محل رسیدم و شخص توی ماشین نشست و یه پاکت بزرگ به بنده داد با آدرس و گفت پاکت رو باید برسونم…که بنده امتناع کردم و بعد از کلی جر و بحث گفتم بار بدون مسافر برخلاف قوانین هستش….مسافر سفر رو کنسل نکرد و بنده جهت دریافت سفر بعدی کنسل کرده و گزینه سفر خدماتی رو زدم….ولی در کمال ناباوری از طرف شرکت مبلغی رو بابت جریمه لغو سفر متحمل شدم و پس از پیگیری از طریق پشتیبانی کماکان نتیجه نگرفتم…هم مسافت زیادی رفتم…هم مبدا اشتباه بود…هم فحش خوردم…هم اسنپ جریمم کرده…این انصاف نیست…

 158. با عرض سلام و احترام
  اسنپ برای مسافران از لحاظ امنیتی خیلی خوب کار کرده ولی از کاربران یا رانندگان هیچگونه امنیتی دیده نمی‌شود مثلا خدای نکرده یه مسافری رو سوار میکنی خوب وسط راه خواست از راننده زورگیری کند گوشیش هم خاموش کرده من خیلی از این دست سوالات تو ذهنم پیش میاد و خیلی سفرها رو با احتیاط قبول میکنم .زیرا اسنپ یک نقطه ضعفی که در قبال ثبت نام مسافران دارد فقط اپلیکیشن اسنپ رو نصب کن و یه شماره تلفن هم که به اسم خودت نیست رو وارد کن و اسمم هر چی خواستی بزار و تمام. آیا در قبال چنین چیزی شرکت اسنپ فکری کرده؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 159. چندین مرحله شده که مسیر اشتباه زده بعد تا به مسیر که صحبت میشه میرسیم خیلی راحت مسافر لغومیزنه گوشیشوهم از دسترس خارج میکنه…یاشده شماره تماس اشتباه…

 160. وقتی هیچ رسیدگی به حرفهای ما در خصوص لغو سفر نیست، این توضیحات تان بی فایده است

 161. یه وقت هایی ماشین خراب بشه وسط راه. پس باید چجور سفر رو لغو کنیم. تا طرف بتونه ماشین دیگه بگیره؟

 162. سلام
  وقتی ما سفری را انتخاب میکنیم ولی نرم افزار سفر دیگری را برای ما می‌گیرد
  می شود سفر را لغو کرد متشکرم

 163. اضافه سوار شدن مسافر را توضیح دهید راننده مجاز به سوار کردن چند مسافر است

 164. با عرض سلام وخسته نباشید گزینه ای هم برای لغو سفر در نظر بگیرید که تعداد مسافران چهار نفر یا پنج نفر هستن که اسرار دارن با ۱۰ تومان اضافه سوار شوند که بارها با این مشکل روبرو شده ایم

 165. انروز من یه سفر قبول کردم دیدم طرح ترافیک لغو زدم برای این موارد هیچ گونه گزینه نبود انتخاب کنم

 166. سلام . شده مسافر بعد از سوار شدن و حرکت ماشین درخواست لغو سفر کرده و خواسته که پیاده بشه . اون موقع باید چیکار کنیم

 167. با سلام وصبح بخیر،لطفا به مواردی که قید شده،بفرمائید، آیا بانزدن ماسک مسافر ، میتوان لغو سفر زد؟ یا خیر؟ در این شرایط بحرانی ،باخیلی از مسافرین روبرو میشویم که ماسک نمیزنند،ممنون

 168. سلام خدا قوت
  من معمولا شب ها مشغول بکار میشم
  گاها پیش آمده فاصله مسافر با من زیاده یا مقصد مسافر مناسب رفت آمد نیست و مجبور هستم منتظر درخواست های دیگری باشم… آیا این موضوع باعث کم شدن امتیازم میشه؟؟؟
  ممنون از شما

 169. سلام اسنپ ممنونم از راهنمایی شما من خیلی نگران بودم برای مسدود شدنم سپاس فراوان🙏🙏🙏

 170. بسیار واضح راهنمایی کردین فقط خاطرم هست چند بار بخاطر لغو سفر به دلایل فوق مبلغ ۱۵۰۰ تومان از حسابم کسر شد . ایا الان هم همین شرایط حاکمه یا خیر ؟

 171. سلام وقتی مسافت طولانی و کوچه پس کوچه ای تنگ طی میکنیم و مدتی منتظر مسافر میشیم ویهویی مسافر کنسل میکنه تکلیف چیه؟

 172. سلام اگه همه همکاران همکاری کنند خیلی خونه سفر خدماتی رو لغو میکنیم همون جا برای سفر منتظریم نفر بعد میاد همون سفر رو انجام میده بسته رو میگیره میبره

 173. سلام من قبلا ماشین داشتم و در اسنپ فعالیت میکردم . یکسال هست که بی وسیله بودم . دوباره دارم ماشین میخرم باید دوباره برم ثبت نام کنم یا با همون اکانت قبلی میتونم فعالیت کنم و ضمن اینکه من شبها میتونم فعالیت انجام بدم و اینکه نمیخام شبها جریمه بشم باید چکار کنم

 174. دو بار من گزینه لغو سفر را زدم و هر بار دلیل منطقی داشتم در هر مرحله 1500تومان از من کسر شد ولی در روز به طور میانگین 5درخواست سر کاری دارم که هیچ اتفاق خواصی نمی افته چرا جریمه فقط برای راننده است؟

 175. واقعا این شرایط راهنمایی اسنپ خیلی خوب شده بدون دق دقه میتونیم سفرهای کها شتباهی میگیریمروکنسل کنیم

 176. سلام خسته نباشیداگه مسافت زیادی برای رسیدن به مسافرطی کنیم ومسافراشتباه مبدا خود راثبت کرده باشدمسافر میتواندسفر را لغو کند

 177. سلام امروز یه مسافر از پردیس کیان سوار کردم ولی بعد از شروع سفر مبدا زهتابی ثبت شده بود مشکل از کجا بود نمیدونم

 178. تکلیف کسی که تا مبدا میره و مسافر پاسخ گو نیست چی میشه
  ما سفر و لغو میکنیم ولی این همه راه که رفتیم تا مبدا چی میشه؟؟

 179. سلام کلا فکر کنم شما دوست دارید ما لغوسفر بزنیم چون ۱۵۰۰ جریمه بشیم
  چرا میگین مجاز بعد جریمه میکنید

 180. هزینه سفرهای لغو شده که مسافر پاسخگو نبوده یا حضوریدا نکردن چطوری و بعد چ مدت واریز میشه؟و چرا برای من هزینه لغو سفر مجاز پرداخت نمیشه

 181. یه سوال داشتم وقتی به مبدا میرسی و جای پارک برای ماشین نیست و مسافر هم نمیاد برای لغو سفر کدوم گزینه رو بزنیم بهتره

 182. باسلام وخسته نباشید خدمت شما بزرگواران، ازاینکه به این خوبی رانندگان ناوگان اسنپ را توجیه و راهنمایی می نمایید بسیار متشکرم
  ازشما دوسئوال دارم 1_ اگر مسافر سوار خودرو شد و در مسیر مقصد خودرو خراب شد باید چه عملیاتی رو انجام داد. ٢_ در چندین روز پیش من دوسفررو لغو کردم به علت نداشتن ماسک مسافر و چند سفر رو به محض قبول کردن خود مسافر سفررو لغو کردومن از طریق پیام موضوع را برای پشتیبان محترم ثبت کردم ولی ۴ الی ۵ نمره از امتیازم کم شد متشکرم در این مورد مرا راهنمایی نمایید.

 183. سلام ناظر محترم اسنپ یه فکری به خاموش بودن شماره های مسافر بکنید میریم می‌رسیم زنگ میزنیم میگه گوشی مورد نظر خاموش هست این موضوع تخلف حساب نمیشه از نظر اسنپ

 184. سلام وقت بخیر
  من تازه به مجموعه اسنپ اضافه شدم
  متاسفانه در خصوص لغو سفر از سمت راننده یک مقدار کم لطفی هستش
  در اپلیکیشن فاصله تقریبی تا مبدا مسافر زده شده بعد از قبول سفر فاصله و زمان دقیق رسیدن به مبدا مشخص میشه که متاسفانه گزینه ای برای این مطلب و لغو سفر وجود نداره
  خود بنده یکی دو روز اول وقتی سفر رو به خاطر فاصله و زمان زیاد تا مبدا مسافر لغو کردن از گزینه مشکل نرم افزار استفاده کردم که هر بار دو هزار تومان از حسابم کم شد
  پیشنهاد میکنم یه فکر برای این قضیه بشه !!!!

 185. چرامسافر میتونه بدون هیچ ضرروزیانی داننده را مسافتی ب معبدا بکشد ولغو سفر کند ولی راننده نمیتواند بعضی وقته وقعا راننده خسته ازکار میشود

 186. سلام
  لطفا به مسافران بگید هرجایی که تقاضای اسنپ میکنند همونجا حضور داشته باشند بارها و بارها برای من پیش اومده که مسافر یکی دو کوچه یا خیابون بعد از محل تقاضا ، تماس گرفته که بیا فلان جا!!!
  این مسئله قطعا مشکل خیلی از رانندهاست

 187. مسافر ها اکثرا بدون ماسک سوارمیشن داخل خودرو تذکرهم میدیم امتیازمنفی میدن اما اموال اسنپ همچنان طرف مسافررومیگیرن این هم یه مورد از نقطه ضعف اسنپ هستش

 188. ببخشید الان من رفتم دنبال مسافر حدودپنج الی ده دقیقه تومبدا وایسلدم تامسافربیاد این همه وقت که من اونجا توفقف کردم مسافرسواربشه اون به عهده چه کسی هستش تواین مدت شاید یه سرویس جابجا میکردم تا مسافرتشریف بیاره زمانی که من اونجا ایستادم رو چه حسابی میزارید تا حتی زنگ میزنم میگه الان میام اما ۱۰دقیقه طول میکشه تا تشریف بیاره این محدوده زمانی من یه سرویس رو جابجا میکردم

 189. سلام وقت بخیر، من از رشت پیام میدم ، مدتی ست آدرس مبدا و یا مقصد قبل از قبول سفر با آدرس مبدا و یا مقصد بعداز قبول سفر مغایرت دارد، مثلاً آدرس مبدا در یکطرف بلوار و آدرس بعد از قبول سفر در طرف دیگر بلوار قرار دارد و مجبور میشیم کلی در ترافیک ودور برگردان معطل بشیم که این موضوع هم به ضرر مسافر میشه و هم به ضرر راننده . لطفاً اصلاح فرمایید.

 190. سلام امروز در میدان آذربایجان از بنده ایسنپ در خواست شد. ولی عوامل پبسی بودن. به همین خاطر لغو کردم😠😠😠

 191. خیلی خوبه.اما اگر شما کارشناسان عزیز بابت لغو سفر بی دلیل العقل در حد اتلاف وقت و هزینه اصطحلاک رانندگان هم فکر قابل قبول و منصفانه ای داشتید خیلی عادلانه تر بود.متشکرم.شما به مسافر فقط طزکور میدهید ولی راننده متحمل ضرر و زیان میباشد .خود بنده روز جمعه سه مورد داشتم و گزارش هم کردم واما…هیچ..ما قشر ضعیف جامعه را یاری کنید…با سپاس فراوان.

 192. درصورت رسیدن به مبدا اولا مدت انتظار چقدر است در برنامه های دیگر دو دقیقه اعلام کردند ولی در برنامه اسنپ هنوز من نمیدانم ومسافر دیر میاد ومی گویند۵دقیقه حق تاخیر دارم ومن نظرخودم ۲یا۳دقیقه بیشتر درست نیست چون مسافرمی توند اماده سفر شد درخواست سفیر کند ولی سفیر یک یادو یا۳کیلومتر راه می پیماید تا برسد به مسافر وبیاد انجاهم منتظر طولانی بمانددرست نیست

 193. سلام. در قسمت دلایل لغو سفر بهتر است گزینه ای قرار داده شود تا علت نوشته شود.بعضی وقتها دلیل لغو سفر ممکن است چیزی غیر از گزینه های موجود باشد ولازم باشد ذکر شود.

 194. باباسلام،درصورتی که بعد ازاخطارپیامک نیاز به لغو سفر پیدا کردیم در این مورد باید چکار کنیم.چون برای من اتفاق افتاده.باتشکر

 195. کاش اون پیام اخطار برای زیاد شدن لغو سفر که میگید رو
  آخر همین متن اطلاع رسانی میگذاشتین بشناسیمش
  آخه اسنپ از این نوع پیامهای زیاد و شبیه برای رانندها می‌فرسته که تشخیص پیام های مهم سخته

 196. باسلام و عرض وادب احترام .شکایتی وجود دارد که تا مبدا مسافر رفتیم و معطلی هم داشته ولی متأسفانه کنسلی تعلق نگرفته بیش‌از ۱۰۰ بار خواهشا عنایت بفرمائید تا مابیش ازین زیان وضرر نبینیم همین طور راننده بدلیل گرانی قطعات و غیره با مشکل مواجه هستیم البته نیاز به اینکه بازگو کردن نیست همکاران در ارگان اسنپ صاحب فهم و درک و شعور وکمال کاملا بودند و هستند باسپاس فراوان..

 197. سلام ممنون از راهنمایی های عالی شما عزیزانم، موفق باشید، دل افروز

 198. اتفاقا من با رعایت همین قوانین لغو سفر داشتم اما جریمه نقدی داشتم
  بخاطر مسیر طولانی لغو کردم مسیر یاب جهتی که ماشین ایستاده رو تشخیص نمیده و گاهی اوقات حرکت از برگشت ماشین به سمت جاده هستش و گاهی اوقات مسیر یک طرفه هستش و امکان دور زدن نداره باید مسیر طولانی طی کنیم تا برگردیم و این واقعا به صرفه نیست

 199. من امروز پس از پیمودن۳کیلومتر به مبدا رسیدم پس از ۱۰دقیقه انتظار وتماس متوالی خانم میفرمایند من داخل پاساژ هستم خلاصه من لغو کردم وشما منو جریمه کردید و پیام اخطار فرستادید وقتی قوانین دست وپاگیر شما فقط بسود مسافره وراننده همیشه مقصره بایدم مسافر درخواست کنه بریم توپاساژ یا کنار رختخوابشون

 200. سلام چرا امکان لغو سفر برای راننده جریمه در نظر گرفته می شود ولی راننده با هزار مکافات سر آدرس میرود ولی مسافر سفر را لغو می‌کند جریمه یا اخطار برای مسافر در نظر گرفته می‌شود

 201. سلام

  چند روز پیش یه درخواست قبول کردم و بعد از قبول سفر مسافر زنگ زد که ۱۰ تا مرغ زنده میخوام بفرسم به این آدرس که برای مقصد تعیین کردم

  منم گفتم آقا شما تاکسی منا با خودروی حمل حیوانات اشتباه گرفتین و من نمیتونم مرغ زنده ببرم و لطفا لغو کنین

  یه ماشین که میتونه ببره براتون بیاد

  بی شرف تلفن را قطع کرد و لغو نکرد

  من مجبور شدم لغو کنم

  دلیل را هم نوشتم برای پشتیبانی ولی باز هم مبلغ ۱۵۰۰ تومن به عنوان جریمه از حساب من کسر کرد

  آیا این انصافه

  این حق زن و بچه منه که اسنپ داره میخوره

  من که راضی نیستم خدا هم از دست این مسافرای بی فرهنگ راضی نباشه

 202. باسلام خدمت شما میخواستم بدونم که من مدتیه برای دوگانه سوز کردن ماشین اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده است اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 203. خیلی از مشکلات که در حین سفر برای راننده اتفاق میفته در گزینه های پیش نویس شده نیست و راننده نمیتونه ارسال کنه اسنپ باید گزینه هایپیشنهادی رانندگان که در طول سفر پیش میاد تو لوکیشن لحاظ کنه ممنون

 204. سلام
  چندبار بدلیل لغو سفر امتیاز من کسر گردید
  ظرف مدت ۳_۴روز امتیازم از۴/۸۶به ۴/۷۰رسید

 205. سلام من ماشینم دوگانه نیست برای همین روزی10الی15سفر میرم امتیازم۴/74بوداما یهوی نزدیک 67امتیاز ازم کم شد من خدایش تا حالا با هیچ مسافری رفتار بد نداشتم حتی بعضی وقتا پولم ندادن چیزی نگفتم. حتی مدارک جا گذاشتن خودم پیگیری کردم بهشون دادم

 206. با عرض سلام خسته باشید خدمت شما همکاران محترم تان خیلی خوب است از راهنمای شما سروران گرامی خوب وعالی است ممنون از شما

 207. باعرض سلام واحترام خدمت همه عزیزان.
  موارد لغو سفرمجاز راشرح دادید وخیلی ممنون.امانگفتید دقیقاچند دقیقه پس ازپاسخگونبودن مسافر میتوان سفر رالغو نمود چون حداقل برای خود بنده چندین مورد پیش آمده که مسافر تلفن همراهش خاموش بوده پیامک هم دادم که رسیدم به مبدا ولی بعدازهمه این تعارفات مسافر سفر رالغوکرده حتی یک بارمسافر بابنده تماس تلفنی گرفته وزمان تقریبی رسیدن من راپرسیده وشماره پلاک راهم داده ولی وقتی درست سر کوچه رسیدم لغوسفرکرده وجواب تلفن بنده راهم نداده ودراین مدت فقط یک بارپیش آمده که من ازمسافری بابت این قضیه شکایت کردم وبه جایی هم نرسیدم.
  آیا فکرنمیکنید اینقدرکه هوای مسافر رادارید،بهترنیست کمی هم به فکر رانندگان خودباشید؟آیا اگرهمین رانندگان زحمتکش وبی ادعای اسنپ اگرنباشند شمامیتوانید اینگونه به مشتریان خود سرویس بدهید؟
  باعرض تشکر وعذرخواهی بابت پرحرفی

 208. ببخشید من امتیازم بالا بود الان بیست امتیاز امدم پایین هیچ مشکلی هم با مسافر نداشتم چندبار لغودرخواست کردم امتیازم امد پایین چطور مشکلم حل کنم

 209. سلام بنده سفرروبه اشتباه دریافت کردم وقتی لغوکردم اسنپ۱۵۰۰ازحسابم کم کرد

 210. راهنمایی خوبی بود اما اتفاق افتاده که اپلیکیشن سفر مسافر را تایید کرده ولی در صفحه اپلیکیشن راننده سفر تایید نشده.راننده به خیال اینکه تایید برای راتنده دیگر رفته به مبدا مسافر نمی رود.راننده اصلا نمی داند این اشکال بوجود آمده تا سفر را کنسل کند.

 211. من دو روز یک مسافر میگیریم دیروز که اصلا جواب نداد امروز هم بعد کلی معطلی میگه من با یک اسنپ دیگه رفتم والان پیاده شدم متاسفانه اینهمه اصطلاک واعصاب خورد کنی هیچ وپوچ اون مسافر باز فردا یک ساعت دیگه درخواست سفر داره ممنون میشم پیگیر این موضوعات هم باشید

 212. سلام چرا اسنپ برای لغو سفر فقط راننده ها رو جریمه میکنه تا الان بنده هزارموردبوده که من به مبدا رسیدم ومسافر سفر رو لغو کرده واسنپ هیچ مبلغی رو بابت لغو سفر توسط مسافر به من نداده و دیروز سه مورد بود که مسافر حضور نداشت و من مجبور شدم سفر رو لغو کنم واسنپ منو جریمه کرد تا کی راننده باید بابت نبودن مسافر متضرر بشه لطفا دراین مورد هم راه چاره ای بیندیشید

 213. سلام آقا این وام 2ملیونی رو چجوری باید ثبت نام کنیم والا من ماشینم خرابه و نیاز به این وام دارم

 214. سلام وخسته نباشید
  با پشتیبانی تماس گرفتم،در مورد هزینه سفر ولی اصلا جوابی نگرفتم،ممنون میشم راهنمایی کنید

 215. با‌سلام‌بنده‌‌مشکل‌کار‌کردن‌با‌گوشی‌دارم‌واصلا‌دستم‌روی‌لغو‌سفر‌تا‌بحال‌نرفته‌متوجه‌نمیشوم‌چطور‌سفرم‌لغو‌شده‌جز‌یک‌بار‌اینترنت‌همراهم‌تموم‌شد‌باتشکر‌راهنمایی‌کنید

 216. من همیشه با اپلیکیشن لغو کرده ام، و مشکل خاصی نداشته ام، حدودا از هر 10 سفر یک یا دو مورد به ناچار لغو میکنم، ممنون از تیم اسنپ!

 217. وقتی مسافتی را طی میکنیم تا به مبدا میرسیم بعد مسافر جواب نمیدهد یا انصراف میدهد هزینه آن چی میشه چندین بار این اتفاق برای من رخ داده ولی هزینه ای واریز نشده

 218. چهار سفر گرفتم بعداز رسیدن به مبدا گوشی تلفن خاموش است و جز اجبار به لغو سفر راهی ندارم حتی مسافر لغو نمیکنه

 219. سلام ممنونم ازراهنمایی دوستان واقعا برای همه رانندگان عزیز شرایطی پیش میادکه لغوسفرمیزنن انشالله درمورد این قشرزحمت کش ازطریق اسنپ مورد لطف قراربگیرن

 220. سلام بارها برای من پیش آمده که درخواست سفر را قبول کرده ام و هنوز مسافتی زیادی را تا مبدا طی نکرده ام مسافر زنگ زده سفر خدماتی میباشد یا درخواست لغو رادارد و میگویم خودتون لغو کنید میگن بلد نیستیم ومن هم که لغو میکنم جریمه ۱۰۰۰ تومان میشوم البته بعد از یکبار بیشتر ممنون میشم راهنمایی کنید

 221. حدود یک ماه هزینه لغو سفر برای راننده واریز نشده
  هر چی تماس و پیام هیچ تاثیر نداشت

 222. من چند بار این مشکل رو داشتم که مسافر سوار شده حرکت کردم بعد مسافر گوشیش زنگ خورده که گفته برم گردانید به مبدا آنوقت چکار باید کنیم راهکار ساده لطفا

 223. ممنونم خیلی خوب شده ولی این درست نیست سه روز پیش یک داخلی مواجه شدم ۱۰ دقیقه وقت بنده روگرفته بد سفررالغو کردم یه فکررو لغو سفرباشیدبازهم ممنون

 224. اگربیش از ده دقیقه مسافر نیامد و لغو زده شد اونوقت این ضرر سفر رو چطور باید بگیریم؟؟ وتا چه میزان میشود بار حمل کرد؟

 225. شما سفر دوم را که لغو کنید بلافاصله ۱۵۰۰ تومان جریمه خواهی شد در ضمن تا ده دقیقه هم صبر کنی بعد لغو کنی هزینه کنسلی واریز نمیشه تمااااام

 226. سلام شما که لغو سفر خدماتی را جزء موارد لغو گذاشتید در اپلیکیشن گزینه خدماتی رو هم لحاظ کنید چون وقتی من راننده به مبدا میرسم و میگن یه بسته رو به مقصد برسون خب گزینه خدمت داشته باشیم مبلغ اضافه رو هم مسافر پرداخت کنه هم راننده هم مسافر راضی بشن

 227. سلام برای اینکه مسافت با مسافر تعلل بوجود می‌آید که مسافر را قبول کنی بهتر از زمان استفاده شد در اپلیکیشن راننده ، ممنون میشم که کمک کرده باشم تا ما رانندگان اسنب بهتر دریافت کنیم مسافر راتا موقعیتش

 228. متاسفانه من چند بار این کار رو انجام دادم اولی به درخواست خود مشترک بود که در ترافیک بودم و گفتم گفت اقا لغو سفر انجام بدید
  دومی مشترک در مقد حضور نداشت
  سومی همچنین…
  بعد برای هر کدوم ۱۰۰۰ تومن از حساب کسر نمودید با پیگیری چتی هم به نتیجه نرسیدم

 229. این درست ایول راننده اومده کار کنه نه که دغدغه اینو داشته باشه 3تا لغوی داشته باشه مسدود میشه.

 230. سلام اگه لطف کنید به مسافر هم یاد بديد اول آماده بشن بعد درخواست اسنپ بدن خیلی خوبه که راننده زمان طولانی تو مبدا منتظر مسافر نمونه مرسی

 231. درودبرهمه زحمتکشان خانواده بزرگ اسنپ
  مشکل اپلیکیشن رو درست کنید مواقعی که درخواست صفر بالاس دائم ب مشکل برمیخوریم صفردیگه میخوای بگیری اماصفردیگه بهت میخوره
  اگر بشه ک انتخاب صفرروبایک ضربه کوچک گرفت بهتراست تااینکه کامل درخواست صفر رونگه داشت

 232. خوبه که راهنمایی میکنید ای کاش در باره قیمت ها هم یه تصمیم بهتری بگیرید چون واقعا با مسیر هایی که ما میرم قیمتها خیلی پایین ….

 233. با سلام . یکی از مشکلات ما کامل نبودن آدرس مقصد و تشابه اسمی می باشد . یعنی با کلافگی کار ، بعضی اوقات مثلا درج شده ” بهارستان ” ، وقتی تایید را می زنیم متوجه می شویم مقصد مسافر شهرستان بهارستان است ، یا شهرستان قدس و از این قبیل . لذا بهتر است در این موارد در ابتدا کلمه ” شهرستان ” قید شود . با تشکر

 234. دوستان و همکاران عزیز، لطفا مسافر بیش از ۳ نفر سوار نکنید.میبینی من سوار نکردم یه همکار محترم میاد سوار میکنه.

 235. با سلام ممنون این خیلی عالی شدردر خور اسنپ باید بهترین برنامه ها باشد با سپاس فراوان

 236. سلام. هنگامی که مسافر سوار شد و ما گزینه مسافر سوار شد را زدیم اگر به هر دلیلی بخواهیم سفر را لغو کنیم در این گونه موارد بایستی چکار کنیم.بارها شده مسافر هم روی لج بازی سفر را لغو نمیکند. سپاس از شما

 237. سلام.من مسافرم بدون اطلاع مقصد دوم زد و من نمیخواستم برم اونجا و هزینه رو هم نقدی زده بود و کارمزد از حساب من کم میشد و از طریق برنامه از راننده اجازه نمیگیرن که آیا قبول میکنید مقصد دوم رو یا نه و فقط گزینه متوجه شدم رو داره و مسافرم ممکنه اطلاع نده و مقصد دوم بزنه وسط سفر.لطفا این مشکل رو برطرف کنید.من زنگ زدم پشتیبانی لغو کرد برام

 238. سلام
  لطفاً گزینه مریض کورونایی را هم به آپشن ها اضافه کنید
  متشکرم

 239. سلام با این این گزينه هرچند به نفع راننده هست ولی موافق نیستم، چون من استفاده کننده هم به عنوان مسافر هم هستم از بیمارستان عرفان به منزلم در سعادت آباد و چون همکار کمی پایین تر بود نیومد و لغو کرد و من پیشنهاد دیگری هم دارم سرویس تهران به استان های دیگر هم بگزاریم نه البرز مثلا مازندران یا گیلان با سپاس

 240. سفری روقبول کردم وقتی به مبدا رسیدم ۶نفر بودن با توجه به شرایط بیماری کرونا سوار نکردم وقتی سفر رو لغو کردم ۱۵۰۰تومان از اعتبارم کم شد

 241. گام دیگری در آزار و اذیت راننده…

  وقتی مسافر قوانین و رعایت نمیکنه، بار نامتعارف داره یا تعدادشون ۴ نفر و بیشتره ما باید لغو کنیم و دو هزار تومن جریمه بشیم…

 242. با سلام مواری پیش رو میاد . مثلا میخوایم سفری را ثبت کنیم میبینی اون سفرو یک همکار دیگه ثبت کرد و دست رو دکمه ثبت مسافر موند واز بد شانسی یه سرویسی گرفتیم که مبداش از ما خیلی دوره البته بارها برا من اتفاق افتاده . اون موقع من اگه نزدیک باشه که اصلا لغو نمیکنم ولی اگه مبدا دور باشه لغو میگنم ولی این لغو کردن امتیاز 4.87منوبه4.65اورده . لطفاً توضیح بدین . و یک مورد دیگه که وقتی ادرس سرویس میاد اول یه ادرسه . وقتی سرویس پزیرفته میشه ادرس صد درصد عوض میشه و سردرگممون میکنه .

 243. سلام ممنون از راهنمایی شما ولی ای نگه مسافر میروی نیست بعد لعو سفر را می زنی پول لعو سفر واریز نمی شود ولی جریمه را خیلی زود از حساب بر می دارید بعد پیامک میاد لعو سفر مجاز بوده هر کاری هم تنبیهی داره هم تشویقی بازهم ممنونم

 244. ای کاش میشد این چرخش اتومات درخواستها توسط نرم افزار رو غیر فعال میکردید و خود راننده به صورت دستی خودش این کار رو انجام میداد و یا یه گزینه ای میذاشتید سفری که نمیخوایم رو خودمون رد کنیم و منتظر تموم شدن زمانش نشیم

 245. ولی دیروز بنده دو سفر لغو کردم از اسنپ هیچ پیامک هشدار نیومد که هیچ ۴۰۰۰ هزار تومن هم کسر کرد

 246. سلام فکری هم بابت تاخیر طولانی مدت مسافر در مبدا باشید بعضی از مسافرین تاخیری زیادی دارند

 247. سلام و خسته نباشید به عوامل اسنپ زمانی هست که مسافر در مبدا ناهموار جاده خاکی هست و خودرو امکان طی کردن این همه سنگ و خاک را ندارد و مجبور به لغو سفر می شود لطفا راهنمایی کنید ممنون

 248. سلام الان من مسافر قبول کردم مسیریاب زدم زمان گفته ده دقیقه لغو کردم جریمه شدم واسه راننده ای کل روز با شماست کار درستی نمیکنید لغو یکبار خیلی کمه یه کم مراعات کنید همه ش دنبال درامد زایی برای خودتانید با این تورم راننده درک کنید

 249. سلام من یکی دوبار تا اومدم سفر محدوده خودمو بزنم گزینه دیگه اومد و اشتباهی اونو تائید کردم و بعد که سفر رو لغو کردم از حسابم کسر شد

 250. سلام هنگام انتخاب سفر هی سفرها روی صفحه گوشی جابجا میشود اشتباهی سفر دیگر انتخاب میشود برای لغو سفر ایا گزینه میدا نادرست راانتخاب کنیم

 251. لطفا یه گزینه هم برای لغو سفر اضافه کنید با مضمون عدم داشتن ماسک مسافر وگرنه بعد سفر و اطلاع دادن به شما چه فرقی به حال ما میکنه اگه مبتلا بشیم شما پاسخگو هستین قطعاً نه پس در این دوران کرونایی این گزینه رو هم اضافه کنید تا مشکلی واسه ما و خانواده ما پیش نیاد

 252. همه قوانین دراسنپ به جامی باشد،فقط موضوع مهمی که رانندگان باآن مواجه هستندبدحجالی وبی حجابی ازسوی مسافران وتذکردادن به آنها می باشدکه منجربه امتیازغیرواقعی ازسوی مسافروکم کردن امتیازبه کاربرازسوی اسنپ می باشد.لطفاخواهشمندیم دقت وبررسی بیشتری دراین زمینه صورت گردد.

 253. سلام بر مدیران محترم اسنپ من سفر لغو نکردم چرا باید مسافرم فکر کن من سفر لغو کردم چون نرم افزارهای اسنپ مشکل دارد

 254. بعر از رسیدن به مبدا و تماس با مسافر پیام داد الان میام بیشتر از ۵ دقیقه گذشت و پیام دادم اما جواب نداد و نیومد ناچارا لغو سفر کردم بعد از چند دقیقه جریمه لغو سفر شدم با ثبت تیکت درخواست بررسی دادم پشتیبانی جواب داد تعداد محدودی سفر را میتوانید لغو کنید درصورتیکه اولین سفری بود که لغو کرده بودم معنی تعداد محدود هم فهمیدیم به لطف پشتیبان عزیز

 255. سلام ضمن خسته نباشید. هنگام درخواست. انقدر سریع میاد که قاطی میشه باهم ونمیشه اون سفری که میخوایم دریافت کنیم. وخیلی وقتها اشتباه میشه. برای مثال وقتی روی دریافت میزنیم خود به خود عوض میشه و سفره دیگه ای دریافت میشه. و ضمنن خیلی هم این روزها هنگ میکنه. هم سیستم اسنپ هم نقشه ها. ممنون از شما

 256. اقا بحث لغو سفر نیس من میگم بنا به درخواست مسافر تعقیرمسیر بار توقف ویا غیر تا تماس با پشتیبانی حاصل بشه مسافر رفته خونه با تشکر

 257. سلام و خسته نباشید.
  من دیشب یه مسافر سوار کردم و دکمه مسافر سوار شد هم زدم
  اواسط مسیر لاستیک پنچر شد و قادر به ادامه مسیر نبودم و مسافر پیاده شو ولی داخل اپلیکشین فقط گزینه پایان سفر داشت و انصراف نداشت کلا.
  تا صبح هم منتظر بودم مسافر انصراف بزنه ولی اینکارو نکردو به ناچار من پایان سفر زدم تا بتونم سفر قبول کنم ولی کمسیونم کم شد.

 258. عرض ادب و احترام.امتیاز بنده در عرض دو روز ۷امتیاز کسر شده. درحالیمه با کمال ادب و احترام با مسافرین رفتار کردم و سفرهای مربوطه را با موفقیت و رضایت مسافرین به اتمام رساندم. لطفا دلیل کسر امتیاز رو بگین

 259. من با برگه درخواست تعویض گواهینامه ثبت نام کردم مدتی بعد گواهینامه صادر شده آمد و دیدم شماره گواهینامه عوض شده چطوری عکس آن را برای شما بفرستم در ضمن میخواهم عکس خودم را هم عوض کنید مرا راهنمایی کنید چکار کنم ممنونم

 260. سلام وقت بخیر ، خواهشمند است گزینه ثبت اشتباهی سفر که در هنگام انتخاب اتفاق میوفته را هم اضافه فرمایید ، چون خود من تا اومدم سفر را قبول کنم یک سفر دیگه ناگهان در نرم افزار ثبت میشه و ناخواسته ان سفر قبول میشود ، که اگر ان سفر را لغو کنم شامل جریمه میشم ،خواهشمندم که این مشکل نرم افزاری را با قرار دادن گزینه ثبت اشتباه مرتفع کنید ، تا از تماس گرفتن اضافی با پشتیبانی و حتی کسر امتیاز یا جریمه کاربر جلوگیری بشه.با عرض معذرت نام اشتباه ثبت شده ، محمود مقدسی صحیح است ، با تشکر از راهنمایی خوبتان

 261. سلام. بزرگترین مشکل ضعیف و یا قطع شدن اینترنت در بسیاری از مناطق تهران می‌باشد که هیچ اشاره ای به ان نمی‌کنید.

 262. سلام . من امروز وارد بحثتون میشم. ناوگان اسنپ یکی از بهتری و هلال ترین شغل های ایران هست بنده هیچوقت سفر رو لغو نمیکنم و نخواهم کرد در حد امکان . چون اعتقادم اینه که سفره هلال همیشه پر میمونه

 263. راننده می رسه پیش مسافر.
  مسافرخیلی راحت کنسل میکنه
  خب الان تکلیف راننده چیه؟

 264. یا در زمان کرونا چند نفر مجازیم بزنیم بعضی وقتا هست بیش از ظرفیت سوار می‌شوند باید چکارکنیم

 265. با سلام و خسته نباشید چرا هزینه مشتری با راننده فرق میکند
  برای من راننده زده 4500تومان برای مسافر زده 3500 تومان

 266. سلام ممنون از اسنپ بابت ثبت گزینه های لغو صفر من مدتی چند سال هست با اسنپ هستم تقریبا راضی بودم با ارزوی سلامتی برای همه همکاران

 267. از لغو سفر دوم به بعد چرا جریمه میکنید؟؟؟ اونم با دلایلی که خودتون فید کردین!!!

 268. با سلام.مسافری سوارخودرو شد با گزینه ی رفت و برگشت.بدلایلی امکان برگشت به مبدأ را ندارد برای کنسلی برگشت چیکار باید کرد.

 269. سلام
  در شرایطی که مسافر بی مورد سفر را لغو میکند
  چرا هیچ حمایتی از راننده نمیشود
  و هزینه عاید راننده نمیشود
  بعد رسیدن به مبدا مسافر سفر را لغو میکند ولی چیزی گیر راننده نخواهد آمد
  لطفا رسیدگی کنیین

 270. اگه اینا موارد مجاز هستن چرا پس جریمه میکنید؟؟؟ در طول یک روز احتمال داره چند تا لغو سفر داشته باشی اونم با دلایلی که قید کردین. پس چرا از سفر دوم به بعد جریمه میکنید؟؟؟؟

 271. باسلام خدمت مسولین محترم اسنپ..این قوانینی که اعلام فرمودید خیلی خوب وکارایی مثبتی هم برای شرکت وهم برای راننده دارد..ولی به شرطی که علت لغو سفر اعلام شده را پی گیری نمایید ..من خودم دو الی سه بار لغو سفر منطقی با اعلام علت لغو داشتم ولی برای من اخطار فرستاده شد و فردای ان روز حدود ۴ساعت مسدودی حساب داشتم وهرچی تماس گرفتم گفتند از دست ما کاری بر نمیاد سیستم حساب شما را برای ۴ساعت مسدود کرده.در صورت تمایل با دلیل ومدرک امکان اثبات صحبت خودم را دارم .تشکر وسپاس

 272. بعضی وقتهامسافرآنقدربی فرهنگ است که راننده می خواهدهرچه زودترازشراوراحت شودولی چون راننده دکمه مسافرسوارشدرالمس کرده نمی تواندسفررالغوکنددراین مواقع راننده چگونه ازشراین مسافرراحت شود

 273. دیروز مسافر میخواد دوتا کپسول گاز بار ماشین بکنه آخه میشه اینجور زنگ میزنیم پشتیبانی دو ساعت طول میکشه و کلی شارژ میخواد درست کنید لطفا این برنامه رو مخصوصا شهرستان آبادان که همه ی مسیراش رو درست نمیزنه قاطی میکنه

 274. سلام
  کارفیکس در زمانی که باید باشه نیست و جوابگو نیست و در مورد مشکلی که برای من بوجود آمد تا این لحظه که جوابی نگرفتم و حداقل ۲۳۰هزار تو منم هم پایمال شد لابد و تعویض روغنی هم که سر جاش و البته کماکان بی جواز و حتی شماره تلفن یعنی تلفن که داده نازی آباد و تعویض روغنی امیر آباد ؟!!!و کماکان و بدون ترس به کلاهبرداری ادامه میده!

 275. همش چرته لغو میکنیم اونوقت پیام میاد در صورت لغو مجدد تا پایان رو درخواستی برای شما نخواهد آمد
  ملت رو سر کار گذاشتن

 276. فقط لغو راننده خارداره مسافر لغوکنه ایرادنداره 15دقیقه توگرما تومسیرمیرسی لغومیکنن اسنپم ک فقط میگه کنسلی واریزمیشه اگه واجدشرایط باشی ک هیچوقتم نیستی

 277. سلام خیلی برنامه اسنپ قاطی میکنه مثلا میدان سبلان را میزنه میدان آزادی خسته شدم اینقدر بهم میریزه

 278. سلام
  اصلاً پیام هشدار چیه از اولین لغو 1500رو اسنپ کم می‌کنه صد کیلومتر هم بری یک ساعتم واسه مسافر گرامی معطل بشی به مبدا رسیدم رو هم بزنی تماس هم بگیری بعد مسافر لغو سفر کنه اصلأ اسنپ هزینه پرداخت نمیکنه

 279. وقتی دوبار سفر را لغو کنیم سریعا پیامک عدم اتمام سفر دریافت میکنیم تکلیف ما در آن موقع چه خواهد بود

 280. سلام باطری که شما اعلام کردین ازبازارقیمتش بیشترهست ۷۴آمپررو من خریدم ۷۵۰هزارتومان ولی شما گذاشتین ۹۵۰هزارتومان دلیلش چیه !!!!!!!؟؟؟؟؟؟

 281. لغو سفر از طرف راننده باشه پاداش همکاری واریز نمیشه برا خودم این اتفاق افتاده

 282. سلام والا هی شما میگید تو اپلیکیشن ثبت کنید هی میگید به مسافر شماره کارت ندید و مبلغ درخواستی را که مسافر پرداخت نکرد ثبت کنید تا ۴۸ ساعت واریز میشه من سه تا مبلغ و ثبت کردم همون موقع ده بار بیشتر هم زنگ زدم شرکت که پرداخت چرا نشده اونم بعد از تازه ده روز بیشتر که پرداخت نشده خانوم اپراتور به من میگه که چون طول کشیده از توسیستم قابل مشاهده دیگه نیست باید کد کامل سفر رو اعلام کنید اونم بهشون دادم تازه باز هم بعد از سه روز ریختن تو حسابم اونم بعد از سیزده روز مورد بعدی در مورد لغو سفر مسافر مبدا رو اشتباه زده هفت کیلومتر با من فاصله داره به من میگه بیا دنبالم بهش میگم لغو کن لغو نمیکنه خودم لغو کردم شرکت ۱۵۰۰ جریمه میکنه یا مسافر ماسک نزده تو این شرایط بد در اهواز بهش میگم لغو کن یا برو ماسک بزن میگه ماسک ندارم لعو نمیکنم خودم لغو کردم باز شرکت ۱۵۰۰ جریمه کرده زنگ زدم شرکت میگه باید زنگ میزدی شرکت خودمون لغو میکردیم حالا نمیدونم حرف کی رو قبول کنیم از اپلیکیشن لغو کنیم یا زنگ بزنیم

 283. خیلی پیش امده که به مقصد رسیدیم ، 10 دقیقه هم منتظر ماندیم اما مسافر نیامده، هنگامی که لغو کردیم و علت لغو را زدیم عدم حضور مسافر، از حسابمان مبلغ کسر شده، و یا اینکه مسافر، بار نامتعارف داشته و لغو کردیم اما جریمه از حسابمان کم شده و هنگامی که با پشتیبانی تماس گرفتیم هیچ گونه دلیلی برای این موضوع ذکر نشده

 284. امروز برنامه خیلی اذیتم کرد مدام جای مسافر تغیر میکرد بعدش هزار تا فحش میخوریم

 285. سلام مسافر رو سوار کردم به مقصد رسوندم ولی اپلیکیشن مشکل داره اتمام سفر ثبت نمیشه باید چکار کنم

 286. سلام خسته نباسید از دیروز بعد از ظهر اسنپ من کلا قطع شده و به من سرویس نمیدهد

 287. مواردی که مشخصا مسافر قصد انجام تخلف داره ، چکار کنیم؟
  مثال : مسافر و درخواست کنده یکی نیستند ، و مسافر با تاخیر و مشکوک باشه و بعد از سوار شدن در عقب بسته ای رو زیر صندلی جلو میزاره ، مقصد و عوض میکنه یا درخواست توقف ، مسیر غیر متعارف … داره

 288. سلام مجدد
  در هنگام سوار شدن کودکان کم سن در صندلی جلوی خودرو (چه همراه والدین و چه تنها) چه برخوردی داشته باشیم؟

 289. سلام
  لطفا راهکاری درمورد استعمال دخانیات توسط مسافر در خودرو ارائه بفرمایید.
  در برخی موارد مسافر قصد سوار شدن با سیگار روشن را دارد یا در خودرو اقدام به روشن نمودن سیگار می نماید.

 290. سلام ببخشید اگر در حین سفر دو مقصدی یا سفر رفت و برگشت اگر مسافر در مبدا اول درخواست لغو سفر و امتناع از ادامه مسیر را داشته باشد باید چیکار کرد؟! از طریق خود مسافر باید لغو شود یا راننده و یا پشتیبانی؟!
  هزینه سفر چطور از مسافر اخذ شود؟!

 291. درود بر شما .وقتی مسافر سوار میشه و بعد از لمس گزینه( مسافر سوار شد).خودرو خاموش بشه و دیگه روشن نشه چکار کنیم؟

 292. چرا سوال هائی که من دارم از شما می پرسم وقتی خارج میشم و دباره وارد برنامه میشم پاک شدند و جوابی هم داداه نشده به سوال های من

 293. تاییده لغو مجازش برای راننده کسر هزینه لغو برای شرکت منت به سر راننده میزارین لغوت مجاز بوده هزینش را بدین

 294. اینهمه نوشتید ولی چرا در مورد اینکه اگه لغو سفر رو بزنید مبلغ پونزده هزار ریال از شما کم میکنیم هیچ توضیحی ندادین ؟

  حالا تازه تهدید هم میکنید

  خیلی رو دارین والا

 295. سوالی دارم.
  زمانی که مسافر اسنپی داریم میشه از خیابان هایی که محدوده ترافیکی دارند تردد کرد یا نه؟جریمه دارد یا نه؟

 296. سلام.مسافر دیروز بعداز رسیدن من لغوسفر رو زد به پشتیبانی هم زنگزدم اما کسی بابت هزینه کنسلی جوابگو نیست

 297. راهنماییتون خیلی خوب بود ودیگه با مطالعه این برنامه موفق لغوسفر حول نمیشیم چیکار کنیم یا به مسافر بگیم شما لغو کن چون از ترس بسته شدن اکثران راننده ها به مسافر میگن تا لغو کنه اون موقع هم مسافر بجای لغو دیر آمدن یا کثیف بودن خودرو ویا کسر امتیاز راننده را درخواست مکند

 298. سلام
  یک بار مسافر وسط راه گفت میخوام سیگار بکشم من هم اجازه ندادم و پیاده شد اگر همچین موردی بود چیکار کنم
  در حالی که گزینه مسافر سوار شد را زده ام.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 299. تشکر از توضیحات جامع و کامل شما درخصوص چگونگی لغو سفرها بسیار مفید و کارآمد بود

 300. نزدیک بعضی از مراکز نظامی یااطلاعاتی که میشی
  جی پی اس
  گوشی از بین میره ودچار سر در گمی میشی وکلا آدرس رو از دست میدی وهرجای تهرانکه باشی فقط میدون آزادی رو نشون میده
  اسنپ جان
  شما بگو چکار کنیم یاعلی

 301. سلام
  میشه بگید دقیق متن پیام اخطار چیه؟؟ و وقتی واسمون اومد باید چیکار کنیم؟؟

 302. سلام،ممنون از راهنمایی شما.
  در صورتی که موبایل ناخوداگاه خاموش بشه یا شارژ تموم بکنه،چه کاری باید بکنیم..؟!
  ممنون🙏

 303. سلام دیروزازطرف مسافرچندتالغوسفرداشتم چقدرمسافت رفتم وچه قدر اسیر شدم ولیکن هزینه کنسلی ندادین ولی اولین سفری که من لغو کردم فوری ۱۵۰۰کسرکردین چرا یه طرفه به قاضی میرین سیستم کنسلی درست نیست

 304. سلام خسته نباشید
  میشه بگید دقیقا پیام اختطار چیه؟ منظورم متنش ک دقیق چی نوشته؟؟؟ و وقتی واسمون پیام اخطار اومد باید چیکار کنیم؟؟؟

 305. هزینه کنسلی هم واریز کنید خوبه.چندبار پیش اومده به مبدا رسیدم و لغو کردن.ولی هزینه کنسلی واریز نشده

 306. سلام لطفاراهنماییکنیدآیاامکان گازسوزکردن ماشین هست یانه چطوری بایدانجامش بدم ماشینم دوگانه بوده کپسولش رابرداشتن بقیه لوازمش هست شاسی وکپسول میخام فقط شرایطی چون دستم خالیه بایدچکارکنم وچگونه ممنونم

 307. سلام من تواین هفته چندبالغوسفرزدم یا مسافر نبود بااینکه مسافرادرس درست نمیزنه بعدازمن امتیاز کم شده ؟

 308. سلام خسته نباشید خیلی خوانا و درست توضیح داده شده بود من تمام متن را به دقت مطالعه کردم دست شما درد نکنه متشکرم زحمت کشیدید

 309. سلام حالا اومدی من رفتم جایی مسافر سوار شد زدم مسافر سوار شد سریع پیاده شد و گفت نمیام ومبلغ هم۲۰۰هزارتومان باشد یعنی پول که گیرم نیومده وقتمم رفته من باید ۳۰هزارتومن از جیبم بدم اسنپ خیلی باحاله

 310. سلام ….چندین بار برایم پیش امده که از محل قبول درخواست تا مبداا را طی نمودم به محض رسیدن به مبدا مسافر سفر رالغو میکنه ….

 311. ازراهنمایی‌شمامتشکریم‌‌بعضی‌ازمسیرا‌یه‌‌‌مقدار‌مسیرشان‌خاکی‌هست‌این‌مسیرو‌بایدرفت‌یانه‌تاالان‌من‌رفتم‌چیزی‌هم‌نگفتم‌‌ولی‌واسه‌ماشین‌خوب‌نیست

 312. باسلام خدمت عوامل محترم اسنپ
  خواستم بگم یه فکری هم برای لغو سفر از طرف مسافرین محترم کنید . بارها شده به مبدا بعد از طی مسافتهای طولانی رسیدم ولی مسافر سفر لغو کرده و هزینه کنسلی هم پرداخت نشده . مخصوصا سفرهای پلاس بیشتر لغو میکنن

 313. سلام وقتتون بخیر اگه تعداد اخطار رو افزایش بدین واسه کاربرانی که سفر های زیادی میرن عالی میشه ممنونم

 314. امکان برقراری تماس راننده با مسافر درون اپليکيشن رو هم اضافه کنید. خیلی خوب میشه ممنون.

 315. پیش اومده مسافر سوار شده در راه خواسته تغییر مسیر بده و یا توقفات بیجا داره بدون اینکه بخواد حتی ثبت کنه آخرش هم میگه خودم کم و زیاد رو باهاتون حساب میکنم و ما به ناچار دیگه دعوا نمیتونیم بگیریم و این کار هر روز تکرار داره واکثر مسافران میخوان پول خارج از اسنپ حساب کنن و خدمات دریافت کنن و گزینه ای هم برای راننده وجود نداره که توقف بزنه

 316. سلام بعضی از مسافر ها وقتی سفر قبول میکنیم مسیر انها جاده خاکی ،،در این مورد چکار میشود کرد

 317. سلام بنده امتیازم ۴و۶۵ بود در عرض ۴ روز نزدیک ۳۰۰ سفر رفتم وولی به جای اینکه امتیازم بیشتر بشه شده ۴ و۲۹ والا مسافرای بی معرفتم همه راضی بودن وشکایتی نداشتم علتش چیه ادمین

 318. سلام یک راهنمایی کنید وقتی مسافر اسنپ میگیره راننده میره درب خونه مسافر ده دقیقه منتظر میشه اس میده به مسافر باز خبری نیست تماس میگیره میگه من که سفرو لغو کردم در صورتی که من میبینم لغو نکرده هنوز تکلیف راننده بدبخت چیه که بعد تماس تلفنی با مسافر تازه مسافر سفر لغو میکنه ممنون

 319. پس چرا بعد از هر لغو سفر مبلغ هزار تومان ما رو جریمه میکنید؟در صورتی که خودتون مجاز دونستید این کار رو

 320. شده تا به حال ۱۰ دقیقه معطل مسافر شدم تا بیاد سوار بشه اینجوری که نمیشه یک گزینه بزارید که اگه تا دو دقیقه بعد نیومد تاخیر یا توقف محاسبه بشه

 321. باسلام بعضی از راننده هااز مسافر درخولست لغوسفر میکنند ولی سفر را انجام میدهند که این کار خارج از قوانین اسنپ میباشد ممکن است درطی سفر مشکلاتی بوجود آید که خود راننده جواب گوخواهدبود باسپاس

 322. سلام خسته نباشید.کاش میشد همین اپلیکشنمون خودش مسیریاب داشت و همینطور که مسافر درخواست میده مبدا رو میزنه چند کیلومتره تا مسافر، مقصدم خودش یه مسیر پیشنهادی میزد حداقل میدونستیم چند کیلومتره ؟!یه ارزیابی میکردیم.

 323. سلام،راهی نیست سرویس‌های خدماتی قبل از قبول کردن سفر برایمان نمایش داده شود،به مقصد برسیم ظلمه لغو کنیم

 324. ای کاش این جریان نمره منفی راهم توبرنامه دیده میشد تاراننده بفهمه بخاطر چه مشکلی نمره منفی گرفته تابتونه مشکل برطف کنه بنده بعضی روزها جلوخودم همه امتیازدادن ولی همان روز دیدم ده امتیاز ازمن کم شده لااقل علت امتیازمنفی رابرامون پیامک کنید

 325. سلام خب بعضی از مسافرین به قصد اذیت یا سر کاری درخواست سفر میدن در چنین شرایطی که کلی در ترافیک و شلوغی میری به مبدا می رسی بعد از تماس با مسافر میگه گوشیم دست دوستم بوده ببخشید به همین راحتی برای این شرایط چه برنامه ای دارید من برام پیش آمده و از طرف اسنپ هیچ اتفاقی نیفتاده که یا کنسلی بگیرن یا تذکر بدن

 326. امتیاز ها چجوری محاسبه میشن شب میخوابیم صبح میبینیم از ۶ شده ۴ چجوریه کیلویی هست

 327. سلام‌ خسته نباشید ببخشید اگر سفری راقبول کرده باشم به اشتباه دکمه رسیدم رالمس کنم چکار باید کرد

 328. احسنت راهنمایی عالی
  فقط توی راهیاب اسنپ مسیر شمال رو اضافه کنید تا زمان رسیدن به مبدا و یا مقصد بهتر مسیریابی کنیم .باتشکر

 329. سلام.
  تقریبا دو ماه است که من قادر به ثبت درخواست در اپلیکیشن اسنپ نیستم. از آنجایی که نرم افزار رو بارها حذف و مجدد نصب کرده ام، و هم اکنون نیز آخرین نسخه رو نصب کرده ام، و با احتمال اینکه مشکل از گوشی باشه، برنامه رو بر روی دوتا گوشی دیگه هم امتحان کرده ام، اطمینان دارم که هیچ مشکلی از طرف نرم افزار یا گوشی وجود نداره. بخاطر همین مشکل من دو ماهه حتی یه سفر هم انجام ندادم. بیش از بیست بار با پشتیبانی تماس گرفته ام، اما کارشناسان کارشناس می‌فرمایند که مشکل شمارو ثبت کردیم، به زودی رسیدگی میشه. لطفاً حساب کاربری من رو چک کنید، احتمالا یکی از همین کارشناسان عزیز سهوا یه تیک رو غیر فعال کرده و باعث این مشکل شده.

 330. با سلام خسته نباشید دیروز مسافری از سرآسیاب ملارد به مقصد ندامتگاه قزلحصار می خواست بره بعد بعد ۲۰دقیقه انتظارنیامد یه موقغ مبدا میری ۲ کیلومتر۳ کیلومتر مسافر ِِلغو می کنه چرا رسیدگی نمی کنید

 331. تعداد مجاز مسافر چند نفر است؟و آیا اگر بیشتر از حد مجاز بود میتوان سفر را لغو کرد،کدام گزینه؟

 332. سلام متاسفانه لغو سفر را به
  صورت مجاز هم انجام می دم
  شامل جریمه میشم واصلا این
  جوری که شما بیان کردید نیست

 333. سلام ممنون از راهنمایی خوب شما ای کاش بتوانید گزینه های بیشتری برای رانندگان در نظر بگیرید. مواردی مانند نزدن ماسک . سرنشین اضافه
  ومسائل دیگر . ممنون از خدمات خوب شما

 334. والا مسافر چند مین تحمل نمیکنه و سفر را لغو میکنه و رانده باید تاوان پس بده واقعا سیستم اصلا ب فکر رانده نیست

 335. سلام بارها پیش آمده در اتوبان های مختلف سفری پیشنهاد میشود ومن معمولاً برحسب عادت سفرهای که فاصله تامقصد کم باش پذیرش میکنم معولا زیر۱۵۰۰متر قبول کردم و بعد از قبولی ومسیر یابی فاصله ۵کیلوتر ببالا پژمان رسیدن به مسافر را بالای ۱۲دقیقه اعلام کرده‌ا در این موقعیت مجاز به لغو هستم .
  اگر جواب مثبت است باکدام گزینه.
  باتشکر

 336. سلام بارها برام پیش اومده که در ساعات شلوغی به سفری را قبول کنم پشت سرهم سفرهای دیگری میاد مجبورا لغو میکنم بعدش کریمه میاد اینو لطفاً رسیدگی کنید

 337. از راهنمایی شما بسیار متشکرم . چون برای بنده از موارد بالا خیلی پیش آمده و اساسا فردی هستم دوست ندارم لغو سفر بزنم مگر اینکه ناگزیز باشم .
  و مسافری هم که تا نزدیکیهای راننده به مبداء ، آنگاه اقدام به لغو سفر میکنند یه جور توهین به شخصیت میدانم .

 338. لغو سفر مشکلات اساسی داره
  چندین بار برای من پیش اومده
  لغو سفر که انجام دادم کاملا منطقی بوده ولی پیام اخطار برام ارسال شده

 339. سلام دیروز شنبه پیام به من آمد مبنی بر این که شما اکر از ساعت ۷ بعد ار ظهر تا ساعت ۱۲ شب ۵ سفر داشته باشید ما به شما ۲۰ هزار تومان تشویقی به ما باید ولی داده نشد کی پر دوخت می کنید

 340. با عرض سلام
  چنانچه ممکن باشد بفرمائید چرا در هنگام قبول سفرهای پلاس ، وپس از قبول آن مبالغ تفاوت دارند و حتی هزینه های کمیسیون ونیز مالیات نیز مانند بقیه سفرهایی میگردد.
  پس آن ۳۰٪ تفاوت مازاد که عنوان میشود درکجا اعمال میگردد.
  سپاسگزارم

 341. سلام خسته نباشید یک روز واسه من پیام دوگانه سوز کردن خودرو اومد نتونستم ثبت نام کنم . میشه بازم این میام واسم بیاد؟
  استادجعفری هستم

 342. با سلام ،،، شما بسیاری از موارد لغوسفررا تا زمان دریافت اخطار عادی عنوان فرمودید، اما درخصوص کسر جریمه ناشی از لغو ویا احتساب تعداد این موارد تارسیدن به حد نصاب برای دریافت اخطار توضیح نفرمودید.
  متشکرم

 343. سلام. برای مسافرانی که هزینه رو از طریق اپلیکیشن پرداخت می‌کنند یک زنگ هشدار مجزا ثبت کنید ، مثلا صدای “سکه” تا راننده متوجه بشه . سپاس

 344. سلام ناظر محترم اسنپ بنده بار ها شده رفتم تا مبدا نشستم بعد مسافر لغو سفر میزنه گزارش هم دادم گفتین میریزین پولش رو ولی تا الان خبری نشده

 345. سلام.خسته نباشید…شما رو به تمام مقدساتتون قسم میدم این امتیاز به راننده رو اصلاح کنید..بدون ماسک سوار میشن جرات نداری حرف بزنی.با سگ و گربه سوار میشن همینطور.سیگار میکشن باید لال بمونی..آخرشم هر روز میبینی امتیازت میاد پایین..

 346. به جای اینکارها به مردم اطلاع بدید که تردد شبانه جریمه میشن و ما هیچ کاری براشون نمی کنیم موقع ثبت نام هم اطلاع نمیدن که مردم ثبت نام کنن و جریمه هم شدن شدن فدای سرت ما درصدمون رو بگیریم متاسفم برای اسنپ

 347. ی لطفی کنید برا مسافرانی ک در مبدا خیلی راننده رو معطل میکنن هم قانونی بزارید
  سپاس💌🙏

 348. خداروشکر که این مورد رو اضافه کردید.
  بارها من بابت مواردی که ذکر شد ضرر کردم.🌹

 349. با احترام.واقعا باعث خوشحالی است که مسئولین اسنپ موقعیت کاربران راننده را درک کرده و می‌دانند رانندگان به دلیل عجله برای گرفتن سفر ممکن است سفری انتخاب کنند که بسیار دور ویا خلاف میل راننده باشد تا قبل از توضیح در مورد مقصد اشتباه ، طبیعی بود که موضوع تا حدی مبهم به نظر می‌رسید . ولی با توضیحات شما این ابهام بر طرف شد. تشکر

 350. اینا کلا به نفع خودشون کار میکنن
  مسافر پیام داده من نمیتونم لغو کنم شما بیزحمت لغو کن. بعد من لغو کردنم از حساب من بعنوان جریمه لغو سفر کم کردن🤣🤣🤣

 351. سلام وقت بخیر
  میخواستم بودنم اگه مسافر خودش سفر رو لغو کنه قبل رسیدن من باز هم من باید اطلاع بدم به پشتیبانی
  ویا اینکه این مورد هم برای من انتیاز منی داره
  تشکر

 352. با سلام ، بنده قبول سفر کردم به مبدا رسیدم و دیدم ۲ نفر ایستادند، در همین هنگام در حین سوار شدن، من هم دکمه مسافر سوار شد را زدم، ولی ناگهان ۳ نفر زن وبچه آمدندو سوار شدند، ۵ نفر سوار شده بودند و من هم دکمه را زده بودم، یعنی منو غافلگیر کردند، و گفتم نمیتوانم ۵ نفر سوار کنم، پیادشون کردم، لغو سفر را آنها با اکراه انجام دادند، یعنی منو حدود ۱۰ دقیقه معطل کردند، اگر لغو نمیکردند، واقعا تکلیف من چی بود؟ متشکرم

 353. سلام،من تو روز اول کاریم به خاطر سردرگمی در یافتن مبدا سه بار لغو سفر زدم الان تکلیفم چیه؟؟لطفا راهنمایی کنید..

 354. سلام بعضی وقتها به مبدا می رسیم ولی مسافر چند دقیقه با تاخیر سوار می شود که ممکن است از۳ تا ۱۰ دقیقه تاخیر باشه در چنین مواردی هیچ حقی برای راننده در نظر گرفته نشده درحالی که چند بارهم باید زنگ بزند به مسافر

 355. همه اینها قبول شما به قوانین اسنپ پایبند نیستید با دومین لغو سفر من سریع ۱۵۰۰ از حساب من کم میشه من هم از مسافر بارها خواهش کردم سفر را لغو کرده تا بی دلیل جریمه نشم 🙏🙏

 356. سلام
  یعنی تو هر شرایطی عدم پایبندی مسافر به قوانین را انتخاب کنیم؟؟

  به جزء مشکل اپلیکیشن و خرابی خودرو ،،،،😏

 357. باسلام وخسته نباشی داداش من ازسگ میترسم امروزسه تامسافر سگ داشتن منم باهاشون بحث الکی نکردم