پشتیبانی آنلاین

کاربران راننده پاره‌‌وقت چگونه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟

کاربران راننده ناوگان اسنپ تنوع زیادی دارند. از جوان گرفته تا میان‌سال و مسن، مرد و زن، تمام‌وقت و پاره‌وقت در بزرگ‌ترین ناوگان تاکسی اینترنتی ایران یعنی اسنپ فعالیت می‌کنند.

کنار کاربران راننده‌ای که فعالیت در اسنپ شغل اصلی آنها است، عده‌ای رانندگی در این سامانه را به عنوان شغل پاره‌وقت خود انتخاب کرده‌اند. این افراد به نسبت رانندگان تمام‌ وقت زمان کمتری فعالند. اگر شما هم به عنوان شغل دوم در اسنپ فعالیت می‌کنید تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

مزایای فعالیت در اسنپ به صورت پاره‌وقت

کسب در آمد به عنوان کاربر راننده اسنپ مزایای فراوانی به دنبال دارد. برخی از این مزایا مناسب حال کاربران راننده پاره‌وقت است. زمان کاری و محدوده جغرافیایی دلخواه، یکی از مهمترین مزایایی است که به کاربران راننده که به صورت نیمه وقت کار می‌کنند اجازه می‌دهد در زمان‌های خالی، در هر جای شهر که باشند اقدام به دریافت درخواست سفر کنند.

کسب درآمد به عنوان کاربر راننده به شما اجازه می‌دهد کمک هزینه‌ای در کنار دیگر درآمد‌های خود داشته باشید. فرقی نمی‌کند که صبح زود کارتان را شروع می‌کنید یا نیمه شب؛ در هر ساعت شبانه‌روز اپلیکشن راننده خود را روشن و درخواست‌های سفر را قبول ‌کنید.

سهمیه سوخت کاربران پاره وقت در اسنپ
به کاربران راننده‌ای که به صورت پاره‌وقت در اسنپ کار می‌کنند، سهمیه بنزین تعلق می‌گیرد.

چگونگی دریافت اعتبار سهمیه سوخت ویژه کاربران پاره‌وقت

 همزمان با سهمیه بندی سوخت، کاربران راننده اسنپ امکان دریافت اعتبار برای خرید بنزین را به صورت هفتگی دریافت می‌کنند. لازم به ذکر است که این امکان برای کاربران راننده پاره‌وقت نیز مهیا است.

اختصاص اعتبار سهمیه سوخت به کاربران راننده در تاکسی‌های اینترنتی بر اساس پیمایش هفتگی صورت می‌گیرد. هر کاربر راننده‌ای که در هفته حداقل ۴۷ کیلومتر پیمایش داشته باشد، واجد شرایط دریافت این اعتبار خواهد بود. بنابراین اگر شما به عنوان کاربر راننده پاره‌وقت در هفته سفرهای کمی را می‌پذیرید، کافی است نسبت به هفته‌های قبل فعال‌تر باشید تا اعتبار سهمیه سوخت به شما هم تعلق بگیرد.

کافی است نسبت به هفته‌های قبل فعال‌تر باشید تا اعتبار سهمیه سوخت به شما هم تعلق بگیرد.

پس از سهمیه‌بندی بنزین چگونه درآمد خود را افزایش دهیم

 برخی کاربران راننده گمان می‌کنند با سهمیه‌بندی بنزین، درآمدشان نسبت به قبل کاهش پیدا می‌کند. این باور در مورد کسب درآمد کاملا اشتباه است. چرا که با کاهش نسبی ترافیک شهری، امکان فعالیت راحت‌تری برای کاربران، مخصوصا کاربران پاره‌وقت فراهم می‌شود. سهمیه‌بندی بنزین باعث شده است میزان استفاده از خودروهای شخصی در سطح شهرها برای استفاده روزانه کاهش پیدا کند. بنابراین میزان درخواست سفرها به نسبت گذشته افزایش پیدا کرده است.

راهکارهایی برای افزایش درآمد ویژه کاربران راننده پاره‌وقت

  • فعالیت در ساعات اوج ترافیک
  • فعالیت در محدوده‌های شلوغ و پرترافیک
  • فعالیت در طول شب
  • قبول سفر بیشتر در ساعات فعالیت
  • آنلاین شدن در مناطق پردرخواست

guest
46 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
بهمن زاهدی کوشا
بهمن زاهدی کوشا
17 اسفند 1398 14:26

وراستی سهمیه بنزین هم تا حالا نگرفتم

بهمن زاهدی کوشا
بهمن زاهدی کوشا
17 اسفند 1398 14:24

سلام من از زاهدان پیام میدم لطف کنید کرایه شب را از ساعت 9به بعدر افزایش دهید وچرندگان مسیر ها دور هستند وبخاطراینکه ساعت دوازده شب یک شب کرایه را هنوز توقف چهار هزار وپنج هزار میزنید چون شب باید بارون تفاوت کرایه بیشتری داشته باشه ما قسط داریم خرج واسوهانک ماشین گورانی قطعات بجاش

کیانوش
کیانوش
12 اسفند 1398 14:10

سلام من شماره ملی میزنم میزنه تا حالا به این شماره ملی سهمیه واریز نشده چرا

46
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x