تغییر شرایط سفر اسنپی؛ به‌روزرسانی هزینه سفر

در سفرهای اسنپی، مسافران می‌توانند با هماهنگی و تایید کاربر راننده و با استفاده از اپلیکیشن مسافر، مقصد خود را تغییر دهند.

وقتی مسافر مقصد خود را تغییر می‌دهد، این مورد از طریق اپلیکیشن راننده به اطلاع کاربر راننده می‌رسد و بازنگری در قیمت انجام می‌شود.

در چنین شرایطی هزینه سفر تا جایی که طی شده برای کاربر راننده محاسبه شده و باقی کرایه بر اساس مقصد جدید به روز‌رسانی می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از گزینه بازنگری قیمت روی لینک زیر بزنید.

همه چیز درباره تغییر شرایط سفر و به‌روزرسانی هزینه سفر

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (6 دیدگاه)

  1. سلام من در چابهار سیستان و بلوچستان فعالیت اسنپ دارم…اینجا اولا گاز نیست بعد با این بنزین کارت سوخت فقط میشه نهایت سه روز کار کرد…در جایگاه ها هم کارت آزادوجود نداره..و ما باید بنزین دبه ای به نرخ لیتری ۲۰ هزار بخریم تا کار کنیم که اصلا به صرفه نیست پس کار نکنیم بصرفمونه…حداقل یا این مناطق اینجوری رو یا باید کرایه ها با مناطق دیگه فرق کنه یا حداقل یه هماهنگی با شرکت نفت کنید که ما رانندگان اسنپ کارت سوختمون بیشتر بنزین آزاد شارژ بشه که بتونیم کار کنیم… پول بنزین نمی‌خوایم حداقل همون بنزین آزاد ۳ تومنی بتونیم بزنیم…الان ماهانه ۶۰ لیتر ۱۵۰۰ و ۱۰۰ لیتر ۳ تومنی داریم که برا مصرف شخصیه برا کار اسنپ هیچ تمهیداتی در نظر گرفته نشده برا ما

  2. سلام الهی سال ۱۴۰۳ برای همه خوبان خیلی عالی باشه من هم یک راننده اسنپ نهایت سعی من اینکه همه مسافرانم راضی باشن ولی من هم انتظار دارم که یک سال از بنزین خبری نیست وسایل ماشین فاجعه هستش از گرانی کمی هم بفکر ما رانندگان باشید هر سال به ما سر پرستان از اذر کمیسیون نمی گرفتید ان هم لغو شد پس کرایه هارا پیشتر کنید ممنونم از شما پاینده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا