اسنپ باکس

خرید اقساطی موتورسیکلت برقی «تکتاز»

ویژه کاربران موتورسوار اصفهان

باکس‌کلاب در راستای بهبود کیفیت ناوگان حمل‌ونقل اسنپ‌ شرایط ویژه خرید اقساطی موتورسیکلت را برای شما کاربران موتورسوار عزیز در ناوگان اسنپ‌باکس اصفهان فراهم کرده است.

در این طرح شما می‌توانید 2 مدل موتورسیکلت برقی برند «تکتاز موتور» را با استفاده از تسهیلات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و کمک‌هزینه بلاعوض 10 میلیون‌تومانی اسنپ‌باکس، در اقساط 12 ماهه، کارمزد 4 درصد سالیانه و پیش‌پرداخت 25 درصدی خریداری کنید.

50 کاربر موتورسوار اولی که موتورسیکلت‌های ارائه‌شده در این طرح را خریداری کنند، از 10 میلیون تومان کمک‌هزینه بلاعوض خرید موتورسیکلت از سوی اسنپ‌باکس بهره‌مند شده و به‌مدت یک سال از پرداخت کمیسیون معاف خواهند شد.

با توجه به ظرفیت محدود طرح، در صورت تمایل از لینک زیر برای دریافت کد تخفیف کمک‌هزینه 10 میلیون‌تومانی و استفاده از شرایط اقساطی ویژه اقدام کنید.

در این طرح سند موتور از ابتدا به نام خریدار ثبت می‌شود و در رهن شرکت نخواهد بود.

امتیازات طرح

 • معافیت یک‌ساله از پرداخت کمیسیون سفر (برای 50 نفر اول)
 • کمک‌هزینه 10 میلیون‌تومانی خرید موتورسیکلت (برای 50 نفر اول)
 • شرایط ویژه خرید اقساطی انواع موتورسیکلت‌های برقی تکتاز
 • اقساط 12ماهه
 • پیش‌پرداخت 25 درصدی
 • کارمزد سالیانه 4 درصد
 • بدون نیاز به ارائه چکبرای پرداخت اقساط
 • خرید اقساطی با استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران
 • تحویل حداکثر یک‌ماهه (پس از دریافت تأییدیه ثبت درخواست وام)
 • صدور سند به نام خریدار

شرایط لازم برای خرید موتورسیکلت‌های تکتاز:

 • حداقل سن 18 سال
 • کارت پایان خدمت برای آقایان
 • رتبه اعتبارسنجی بانکی مناسب (درصورت داشتن چک برگشتی با اقساط معوقه، اعتبارسنجی شما از سوی بانک تأیید نخواهد شد)
 • دریافت وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای نهایی‌شدن ثبت‌نام شما الزامی است.

شرایط پرداخت اقساطی

در این طرح، دو مدل موتورسیکلت برقی از برند تکتاز، با شرایط ویژه خرید اقساطی در دسترس شما عزیزان برای خرید قرار داده شده است. برای خرید هر یک از مدل‌های ارائه‌شده، کافی است فقط 25 درصد مبلغ (با احتساب کمک‌هزینه اسنپ‌باکس) را به‌صورت نقدی پرداخت کنید. باقی‌مانده مبلغ از طریق دریافت تسهیلات بانکی «بانک قرض‌الحسنه مهر ایران» واریز خواهد شد.

کمک‌هزینه 10 میلیون‌تومانی بلاعوض اسنپ‌باکس، در قالب کد تخفیف و روی مبلغ پیش‌پرداخت واریزی شما اعمال خواهد شد. این کد را پس از ثبت‌نام اولیه از طریق پیامک دریافت می‌کنید.

نوع موتورسیکلتشرایط خرید قسطی
تکتاز موتور– اقساط ۱۲ماهه
– کارمزد ۴ درصد
– 25 درصد پیش‌پرداخت
– باقی‌مانده وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

با توجه به اختصاص امتیاز وام به کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌، سند موتور از ابتدا به نام خریدار بوده و در رهن شرکت نخواهد بود.

مشخصات موتورسیکلت‌‌های ارائه‌شده

در دور جدید طرح خرید اقساطی موتورسیکلت برای کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس، 2 مدل موتورسیکلت برقی از برند تکتاز برای خرید در دسترس شماست.

مشخصات، ویژگی‌ها، قیمت تمام‌شده و مبلغ اقساط هر مدل را از لینک‌های زیر ببینید:

مبلغ پیش‌پرداخت مشاهده‌شده در صفحه مشخصات هر مدل، پیش از کسر کمک‌هزینه ویژه اسنپ‌باکس است. پس از واردکردن کد تخفیف، مبلغ 10 میلیون تومان از این هزینه کم خواهد شد.

نحوه ثبت‌نام و فرایند دریافت موتورسیکلت

1. برای استفاده از شرایط ویژه و کمک‌هزینه این طرح، ابتدا لازم است از طریق لینک زیر برای ثبت‌نام اولیه اقدام کنید.

2. پس از ثبت‌نام اولیه، کد تخفیف کمک‌هزینه بلاعوض 10 میلیون‌تومانی اسنپ‌باکس از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

پس از دریافت کد تخفیف، از لینک زیر وارد سایت کارفیکس (دکمه زیر) و سپس بخش «خرید موتورسیکلت» شده، موتور موتورسیکلت خود را انتخاب کرده و مبلغ پیش‌پرداخت را از درگاه سایت کارفیکس واریز کنید.

توجه داشته باشید پیش از مرحله پرداخت نهایی، کد تخفیف ارسالی در پیامک را وارد کنید تا مبلغ 10 میلیون تومان کمک‌هزینه ویژه کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس از واریزی نهایی شما کسر شود.

3. حداکثر پس از 24 ساعت از زمان واریز پیش‌پرداخت و در صورت تأیید اعتبارسنجی توسط بانک، پیامکی برای مراجعه به اپلیکیشن یا سایت مهر ایران برای ثبت آنلاین درخواست وام برای شما ارسال می‌شود. (مبلغ وام، تعداد ضامن‌های موردنیاز و شرایط بازپرداخت، با توجه به رتبه اعتبارسنجی هر فرد متفاوت است)

ثبت درخواست دریافت وام بانک قرض‌الحسنه مهرایران، به صورت آنلاین انجام می‌شود و مهلت آن یک هفته از زمان گرفتن پیامک تأیید اعتبارسنجی است.

نکات بسیار مهم:

 • از زمان دریافت این پیامک، به‌مدت یک هفته فرصت دارید درخواست وام خود را در سایت و یا اپلیکیشن قرض‌الحسنه مهر ایران ثبت کنید.
 • در صورتی که درخواست شما از سوی بانک برای دریافت وام تأیید نشود، مبلغ پیش‌پرداختی که واریز کرده‌اید، حداکثر طی 24 ساعت به حساب شما برمی‌گردد.
 • برای خرید موتورسیکلت در این طرح، دریافت وام الزامی است. در صورت عدم ثبت درخواست برای دریافت وام، مبلغ پیش‌پرداخت طی 3 تا 5 روز کاری به حساب شما برمی‌گردد.

4. موعد تحویل موتورسیکلت حداکثر یک ماه پس از دریافت تأییدیه وام خواهد بود. زمان و مکان دقیق تحویل از سوی اسنپ به شما اعلام می‌شود. در زمان مقرر به مرکز اعلام‌شده مراجعه و موتورسیکلت خود را تحویل بگیرید.

5. هنگام تحویل موتورسیکلت، هزینه سند، کارت موتور و کارت سوخت از شما دریافت خواهد شد.

طرح خرید موتورسیکلت‌های «تکتاز موتور» ویژه کاربران موتورسوار اصفهان است. تحویل موتورسیکلت‌های خریداری‌شده در نمایندگی تکتاز شهر اصفهان انجام خواهد شد.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (13 دیدگاه)

 1. ببخشید این چی ۱۰درصد تحقیف هستش که دارید میدید پول سند کارت همه رو دارید از مامیگیرید دنبال وام هم خودمان بایدبریم صامن ازخودمون. میشه بگیرید شما چه نقشی دارید بازی میکنید

 2. سلام و درود
  قيمت ها به تومان هست يا ريال ؟
  اندازه رو هم ميتونيد بگيد منظور ارتفاع موتور

 3. تمسخری بیش نیست لطفا به تخت فولاد مراجعه کنید از شما تحصیلکرده تر و خوشتیپ تر خودشا فدای مملکت کرده تا ما آرامش داشته باشیم اما زنده بودن شما باعث رنجش دیگران حتی بستگان درجه یک شماست انسان باید محبت و نیکی کند تا حال دل خودش خوب باشد .فریب یا نیرنگ مقصدی ندارد جزء آزردگی خود

 4. اینهمه نوشتی نوشتی قیمت موتورم مینوشتی باز چه کلکلی سوارکردید سرملت بدبخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا