راهنمای ثبت دلایل لغو سفارش اسنپ باکس

راهنمای ثبت دلایل لغو سفر توسط کاربران راننده اسنپ‌باکس

اگر کاربر راننده اسنپ باکس هستید، ممکن است به دلایل مختلفی مثل آماده نبودن بسته ارسالی، انتخاب اشتباه سرویس، مبدا نادرست و… مجبور به لغو سفر شوید. در این مطلب قابلیت جدید «ثبت دلایل لغو سفر» را که اخیرا به اپلیکیشن اسنپ‌باکس اضافه شده با هم مرور می‌کنیم.

ثبت دلیل لغو سفر از طرف کاربران راننده اسنپ‌باکس

امکان لغو سفر برای کاربران راننده اسنپ‌باکس بعد از پذیرش درخواست‌ها و قبل از دریافت مرسوله، در اپلیکیشن اسنپ‌باکس .وجود دارد. کاربران راننده می‌توانند در طول شبانه‌روز به تعداد محدود و در چهارچوب قوانین اسنپ‌باکس اقدام به لغو سفر کنند. در صورتی که بیش از حد مجاز سفرهای خود را لغو کنید پیامک هشداری دریافت خواهید کرد که به شما اعلام می‌کند در صورت لغو سفرهای بیشتر، حساب کاربری شما به مدت محدود مسدود خواهد شد.

برای لغو سفر، در تصویر زیر، علامت ضربدر را لمس کنید.

برای مشاهده دلایل لغو سفر، پس از لمس گزینه ضربدر، تصویر زیر را مشاهده می‌کنید. دلیل لغو سفر را به درستی انتخاب کرده و در صورتی که دلیل مورد نظر شما در بین گزینه‌ها وجود ندارد، نزدیک‌ترین دلیل را انتخاب کنید.

در این قسمت یکی از دلایل ذکر شده را انتخاب کنید، دقت کنید گزینه لغو سفر در انتهای تصویر زمانی فعال می شود که حتما یک دلیل را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب دلیل و لمس گزینه لغو سفر، تصویر زیر نمایش داده می‌شود که تایید می‌کند سفارش لغو شده است.

نکته :

در صورتی که از گزینه لغو سفر، بیش از اندازه استفاده کنید، پیامک هشدار دریافت خواهید کرد، اگر پیامک اخطار را دریافت نکرده‌اید و دلیل قانع‌کننده‌ای برای لغو سفر دارید، نیازی به تماس با پشتیبانی نیست و می‌توانید خودتان سفر را لغو کنید.  به‌طورکلی تا پیش از دریافت پیامک اخطار می‌توانید، از گزینه «لغو سفر» استفاده کنید.

برای مشاهده این قابلیت ، لطفا آخرین نسخه نرم افزار رانندگان را از لینک زیر دریافت کنید:
https://snapp-box.com/driverapp

guest
138 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
بهمن علی تاش
بهمن علی تاش
8 آبان 1400 23:41

متوجه شدم

سهراب‌شفای‌مستعلی‌بیلو
سهراب‌شفای‌مستعلی‌بیلو
8 آبان 1400 22:54

متوجه‌شدم

مهدی
مهدی
8 آبان 1400 00:14

لعنت به تمامی کارمندان بی وژدان و بی درک و شعور اسنپ ..‌ بی شرفها فقط میگن دست سیستم بر جدو آباد برنامه نویس سیستم لعنت

محمد
محمد
6 آبان 1400 18:16

متوجه شدم

1 12 13 14
138
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x