اسنپ باکس

توقف مسابقه سفر تا ۹۹ اسنپ‌باکس

212

با توجه به شرایط موجود و وظیفه همه ما برای کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفتیم مسابقه «سفر تا ۹۹» را متوقف و ادامه آن را به زمان دیگری موکول کنیم. ضمن تشکر از مشارکت همه شما عزیزان، به اطلاع می‌رسانیم در حال حاضر اقداماتی در راستای همراهی کاربران راننده جهت حفظ بهداشت فردی و خودروهای این عزیزان در دست اقدام است که در روزها آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد.کم‌کم به روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ نزدیک می‌شویم. باکس کلاب، باشگاه موتورسواران اسنپ‌باکس امسال نیز برای قدردانی از همراهی کاربران موتورسوار مسابقه بزرگ سفر تا ۹۹ را برگزار می‌کند که بزرگ‌ترین سفر اسنپ تا امروز است. صدها برنده و میلیون‌ها تومان جوایز نقدی بخشی از مسابقه بزرگ سفر تا ۹۹ است.

جوایز

جوایز سفر تا ۹۹ ویژه کاربران موتورسوار در دو دسته به واجدین شرایط تقدیم می‌شود. جوایز هفتگی و جوایز نهایی. هر هفته ۹۹ کاربر موتورسوار برنده جایزه ۲۵۰ هزار تومانی (به قید قرعه) می‌شوند و در پایان نیز ۲۹ کاربر موتورسوار به عنوان برنده جوایز بزرگ شناخته می‌شوند.

نوع جایزهتعداد برندگانشرط برنده شدنمبلغ جایزه (تومان)
جوایز هفتگی۹۹حداقل ۱ سفر در هفته (به قید قرعه)۲۵۰,۰۰۰
جوایز نهایی۹کسب بیشترین امتیاز (بدون قرعه‌کشی)۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۰کسب بیشترین امتیاز (به قید قرعه)۲,۰۰۰,۰۰۰

هر سفر بیشتر برابر یا یک امتیاز و شانس بیشتر برای برنده شدن است.

قوانین و شرایط شرکت در مسابقه

جوایز سفر تا ۹۹ به دو دسته کاربر موتورسوار تقدیم خواهد شد. دسته اول برای بردن جایزه لازم است حداقل ۹۹ سفر را در طول کمپین یعنی از ۳ تا ۲۳ اسفند انجام دهند. لازم به ذکر است که هر سفر بیشتر بعد از ۹۹ سفر، برابر با یک امتیاز و شانس بیشتر است. در نهایت ۹ کاربر موتورسواری که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، بدون قرعه‌کشی، جایزه ۵ میلیون تومانی را دریافت خواهند کرد.

همچنین ۲۰ کاربر موتورسواری که شرط ۹۹ سفر را انجام داده باشند به قید قرعه، جوایز ۲ میلیون تومانی دریافت می‌کنند.

توجه داشته باشید کاربران موتورسواری که در طول هفته فقط ۱ سفر انجام دهند نیز در قرعه‌کشی هفتگی حضور خواهند داشت. در طول سفر تا ۹۹ ( ۳ تا ۲۳ اسفند) هر هفته ۹۹ کاربر موتورسوار که حداقل یک سفر در هفته انجام داده باشند به قید قرعه جایزه ۲۵۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید که هر سفر بیشتر، به عنوان یک امتیاز و شانس بیشتر در قرعه‌کشی محسوب می‌شود.

زمان قرعه‌کشی و اسامی برندگان

اسامی برندگان جایزه هفتگی هر شنبه در همین صفحه قرار می‌گیرد. همچنین هر هفته در دو نوبت اطلاع‌رسانی میزان امتیازات از طریق پیامک ( روزهای یکشنبه و سه‌شنبه) انجام می‌شود و کاربران موتورسوار در جریان مقدار امتیازهای خود قرار می‌گیرند.

قرعه‌کشی نهایی نیز ۲۴ اسفند ساعت ۲۲ برگزار می‌شود که به صورت زنده از صفحه رسمی کاربران اسنپ‌باکس در اینستاگرام پخش خواهد شد.

توقف مسابقه سفر تا ۹۹ + اعلام برندگان ۳ روز اول

مقاله قبلی

{منقضی شد} تخفیف‌های استخر رسالت تبریز برای کاربران راننده و اعضای خانواده‌ی آن‌ها

مقاله بعدی

212
نظرتان را بگویید

avatar
ح ب
مهمان
ح ب

سلام.لطفن پرداخت آنلاین رو اجباری کنید
تا شیوع کرونا کمتر بشه
ممنون.

باشگاه رانندگان اسنپ
ویرایشگر

سلام کاربر عزیز

با توجه به شرایط ویژه ای که این روز ها در آن به سر می بریم، یکی از راه های جلوگیری از شیوع بیماری ها، همین موردی است که شما فرمودید
تماس با پول یکی از راه های شیوع بیماری کروناست
سعی می کنیم در همه شبکه های اجتماعی موارد بهداشتی ویژه این روز ها رو یادآور بشیم
امیدواریم هر چه سریع تر وضعیت سلامت جامعه به حالت عادی برگرده

1 19 20 21