اسنپ باکس

طرح تضمین درآمد: ویژه کاربران موتورسوار و راننده اسنپ‌باکس

کاربران موتورسوار و راننده کارباکس در اسنپ‌باکس، از این پس می‌توانند با شرکت در طرح تضمین درآمد، درآمد روزانه خود را به‌صورت تضمینی افزایش دهند.

در این طرح که برای انجام سفارش‌های اسنپ‌اکسپرس و اسنپ‌فود اجرا می‌شود، کاربر موتورسوار در محلی که برای وی مشخص می‌شود مستقر شده و به صورت تمام وقت یا پاره وقت سفارش‌های ارسالی را به مقاصد مربوطه می‌رساند و تحویل می‌دهد. در این روش درآمد کاربر تضمین شده است یعنی اسنپ‌باکس متعهد می شود در قبال ساعت کار مشخص، کاربر موتورسوار و راننده مبلغ مشخصی درآمد خواهد داشت و در صورتی که درآمد به دست آمده از این مقدار کمتر باشد، اسنپ‌باکس مابه‌التفاوت این مبلغ را پرداخت خواهد کرد.

شرایط شرکت در طرح تضمین درآمد:

1- این طرح در دو شیفت به‌صورت تمام‌وقت و پاره‌وقت برگزار می‌شود. به عنوان مثال در صورتی که طرح تضمین مبلغ ۳۰۰ هزار تومان برای ساعات مشخص حضور و فعالیت برای شما اعلام شود و در نهایت درآمد شما به این عدد نرسد، اسنپ‌باکس مابه‌التفاوت مبلغ را به حساب شما واریز خواهد کرد.

2- در صورت تمایل برای شرکت در این طرح می‌توانید از طریق فرم زیر ثبت‌نام کنید:

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

  1. بنظرم این طوری بهتر هست برای کسای ک واقعا جز کار کردن با موتور کاری دیگر نمی تونند انجام بدن ب دلیل بی کاری ب نظرم هرچه ب کمک کردن این آداما باعث خوشحالی میشه
    ممنونم از شرکت اسنپ ک پشتیبان راننده‌اش هستش و براشون تصمیم شایسته میگیره

    1. سلام. برای طرح برای همه شهرها هست و شما میتونید در طرح ثبت نام کنید باهاتون تماس گرفته خواهد شد

  2. سلام این طرح برای تهران هست فقط یا کل کشور واز کی اغاز میشه من اصفهان هستم و ثبت نام هم کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا