آموزش موتورسواران جدیداسنپ باکسامکانات اپلیکیشن

راهنمای ثبت به موقع و درست مراحل سفر در اپلیکیشن اسنپ‌باکس

افزایش کیفیت سفرهای اسنپ‌باکس، جلب اعتماد مشتری، پیگیری آسان‌تر سفرها مثل حلقه‌های زنجیر بهم متصل‌اند و با رعایت قوانین فعالیت در ناوگان اسنپ‌باکس به دست می‌آید.

یکی از قوانین مهم اسنپ‌باکس، ثبت به موقع و درست مراحل سفر است. وقتی مسئولیت جابجایی بسته را برعهده می‌گیرید باید مراحل سفر را از « قبول درخواست» تا انتهای سفر حتما در اپلیکیشن اسنپ‌باکس به ترتیب و در زمان درست ثبت کنید.

به این نکته دقت کنید که ثبت پشت سرهم و بدون فاصله مراحل سفر تخلف محسوب می‌شود و ممکن است موجب مسدود شدن حساب‌کاربری شما شود.

در این مطلب همراه ما باشید تا مراحل سفر را با هم مرور کنیم.

نحوه ثبت مراحل سفرهای‌ اسنپ‌باکس

1- ابتدا گزینه قبول درخواست را لمس کرده و به سمت مبدا حرکت کنید.

2- زمانی که به مبدا رسیدید، دکمه رسیدم به مبدا را بزنید. در این حالت زمان دقیق رسیدن شما به محل مبدا ثبت می‌شود.

نکته: در صورتی که پیش از رسیدن به مبدا دکمه رسیدم به مبدا را بزنید، پیام هشداری دریافت می‌کنید که به شما اعلام می‌کند فاصله شما از مبدا بیش از حد مجاز است.

دقت داشته باشید تا زمانی که به مبدا نرسیده اید، امکان استفاده از گزینه‌های رسیدم به مبدا و بسته را تحویل گرفتم را نخواهید داشت.

3-مرحله بعدی تحویل گرفتن بسته است. در این مرحله دکمه بسته را تحویل گرفتم را نگه دارید.

4-پس از تحویل گرفتن بسته به سمت مقصد حرکت کنید و بعد از اینکه به مقصد رسیدید حتما دکمه به مقصد رسیدم را بزنید.

نکته: در صورتی که پیش از رسیدن به مقصد دکمه رسیدم به مقصدرا بزنید، پیام هشداری دریافت می‌کنید که به شما اعلام می‌کند فاصله شما از مقصد بیش از حد مجاز است.

دقت داشته باشید تا زمانی که به مقصد نرسیده اید، امکان استفاده از گزینه‌های رسیدم به مقصد و بسته را تحویل دادم را نخواهید داشت.

5- بعد از اینکه به مقصد رسیدید و بسته را به مشتری تحویل دادید، دکمه بسته را تحویل دادم را نگه دارید.

6- پس از تحویل بسته به مشتری، مبلغ و کمیسیون در صفحه اپلیکیشن برای شما به نمایش در می‌آید. دکمه تایید را بزنید و در محله بعد از مشتری امضا بگیرید.

نوشته های مشابه

29 دیدگاه

  1. من راننده سواری هستم متاسفانه بعضی افرادبجای وانت ازسواری اسنپ استفاده می‌کنند فکرکنم بخاطرکرایه کمتره.تواین مورد چیکاربایدکرد.لغو سفرمن بزنم ؟به چه دلیلی؟مسافرنمیزنه ومنتظرمیمونه. سپاسگزارم

  2. با سلام و احترام پیشنهاد می شود در بخش وانت سبک snapp box نوع وانت مثلاً پیکان یا پرایدمسقف(اتاقدار) یا باربنددار برابر آنچه در کارت خودرو قید شده است برای مشتری هنگام درخواست مشخص و نمایش داده شود تا مشتری برابر نیاز خود، خودروی مورد نیازش را انتخاب نمایند بعنوان مثال خودروی بنده وانت پرایدمسقف میباشدبارها اتفاق افتاده بعد از رسیدن به مقصد بدلیل مسقف بودن خودرو ویا پراید بودن سفرازطرف بنده ویا مشتری لغو ویا برعکس مورد استقبال مشتری قرار گرفته و می گوید بارم یا بسته ام از باد و باران وافتاب در امان است و سالم به مقصد می رسد.لذا خواهشمندم در صورت امکان پیشنهاد بنده را در نرم افزار مربوطه اعمال بفرمایید

  3. سلام خسته نباشین اگر بشه برای مسیری که درحال سفر هستیم به همان محدوده مقصد بار دوم هم اعلام بشه

  4. سلام ی پیشنهاد خوب دارم اونم اینکه بنظرم اگه تازمانی که راننده به مبدا نرسیده کلید مبدا روشن نشه و زمانی که در محدوده مبدا قرار گرفت از طرف برنامه روشن بشه و همینطور وقتی به مقصد رسیدیم کلید مقصد روشن بشه .اینطوری حتی اگه به صورت اتفاقی دستمون صفحه گوشی را لمس کند یا مشکلی در جی پی اس پیش بیاد راننده دیگه از طرف سیستم مسدود نمیشه

  5. سلام من تمامی مراحل را مطالعه کردم و متوجه شدم.مبالغی که اسنپ باکس دریافت میکند بعد از برداشتن کمیسیون خودش به چه طریق کرایه موتورسوار پرداخت میشه؟
    سوال دیگه اینکه چند روزه این مبالغ پرداخت میشه؟

  6. سلام بیشتر مواقعه ثبت مراحل قانونی سفر انجام نمیشه مثلاً میخوای بزنی بسته رو تحویل گرفتم میزنه خطای عملیات یا اطلاعات یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا