دریافت چند درخواست همزمان در اپلیکیشن کاربر راننده اسنپ‌باکس

کاربران راننده و موتورسواران اسنپ‌باکس معمولا دوست دارند هنگام دریافت درخواست سفر چند درخواست همزمان را مشاهده کنند تا بتوانند بهترین درخواست را با توجه به قیمت و مسیر پیشنهادی انتخاب کنند؛ برای همین به تازگی امکان جدید «دریافت چند درخواست همزمان» به اپلیکیشن کاربران راننده افزوده شده است.

اگر آخرین نسخه اپلیکیشن رانندگان اسنپ‌باکس را نصب کنید، خواهید دید که در زمان دریافت درخواست سفر به شما چند درخواست به صورت همزمان، نمایش داده می‌شود.

نمایش امکان دریافت چند درخواست همزمان در اپلیکیشن

اما امکان «دریافت چند درخواست همزمان» در اپلیکیشن به چه صورتی قابل مشاهده است؟ بیایید با هم تصاویری از اپلیکیشن کاربران موتورسوار و راننده اسنپ‌باکس را ببینیم.

هنگامی که گزینه‌ی بررسی اتصال را زده باشید و دسترسی موقعیت مکانی و اینترنت فعال شده باشد، درخواست‌ها برای شما نمایش داده می‌شود.

پیش از این اگر واجد شرایط چند درخواست در همان لحظه بودید، باید صبر می‌کردید تا زمان درخواست اولی که برایتان نمایش داده شده است به پایان برسد و بعد می‌توانستید درخواست دیگری را مشاهده کنید.

اما با بروزرسانی اپلیکیشن، پیامی با عنوان مثلا « ٣ پیشنهاد دیگر دارید»، بالای صفحه‌ نمایش شما ظاهر می‌شود. اگر مایل به پذیرش سفری که برایتان در همان لحظه نمایش داده می‌شود، نبودید، پیام « ٣ پیشنهاد دیگر دارید» را لمس کنید.

بعد از لمس پیام ظاهر شده، به صفحه لیست درخواست‌ها وارد می‌شوید و آنجا می‌توانید جزئیات بیشتر مربوط به درخواست‌های ارایه شده را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید برای دیدن مسیر درخواست‌ها گزینه‌ی نقشه را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که در صفحه اصلی اپلیکیشن هم، تعداد درخواست‌های آماده پذیرش، مطابق تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که با انتخاب آن مجددا به صفحه لیست درخواست‌ها هدایت می‌شوید.

نکته پایانی

استفاده از امکان «دریافت درخواست‌های همزمان» این فرصت را به شما می‌دهد که با توجه به مبلغ درخواست و همینطور آدرس مبدا و مقصد، از میان درخواست‌های متنوع بهترین درخواست را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید و درآمدتان را افزایش دهید.

اگر سوالی در مورد این امکان جدید برایتان پیش آمده است و پاسخ آن را در این متن پیدا نکردید، در قسمت کامنت‌ها نظرات خود را ثبت کنید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
داریوش اصفهانی
داریوش اصفهانی
14 فروردین 1400 02:21

بسیار عالیست وبا این برنامه میشود به درآمد کار افزود و یعنی حقوق مان بیشتر میشود.

1
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x