تکمیل اطلاعات کاربری - اسنپ‌باکس

نحوه تکمیل «اطلاعات کاربری» جهت دریافت اعتبار سهمیه سوخت در اپلیکیشن اسنپ‌باکس

همان‌طور که می‌دانید از سال گذشته و همزمان با سهمیه‌بندی بنزین، کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس، اعتبار برای خرید سهمیه سوخت دریافت می‌کنند. باتوجه به مصوبه ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش اعتبار خرید ۲.۵ لیتر بنزین دریافت خواهندکرد. برای بهره‌مندی از اعتبار سهمیه سوخت انجام کارهای زیر الزامی است:

۱. پیمایش حداقل ۲۰۰ کیلومتر در سفرهای اسنپی به صورت ماهانه

۲. تکمیل اطلاعات کاربری برای واریز سهمیه سوخت

در جدیدترین نسخه اپلیکیشن کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس، فرم تکمیل اطلاعات کاربری داخل اپلیکیشن قرار گرفته است و شما کاربران موتورسوار عزیز می‌توانید به راحتی با مراجعه به قسمت مربوطه آن را تکمیل کنید.

عدم تکمیل این فرم اطلاعات کاربری به منزله انصراف از دریافت اعتبار سهمیه سوخت تلقی خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با این قابلیت و نحوه تکمیل اطلاعات کاربری با ما همراه باشید.


وارد اپلیکیشن راننده اسنپ‌باکس شوید و از گوشه تصویر سمت چپ، «علامت ≡ » را لمس کنید. سپس گزینه «مشخصات» را انتخاب کنید.

اکنون صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود، عبارت «تکمیل اطلاعات» را لمس کنید تا فرم باز شود. در این صفحه لیست کامل اطلاعات موردنیاز برای دریافت صدور پروانه فعالیت قابل مشاهده است. لازم به ذکر است جهت دریافت سهمیه سوخت و تخفیف عوارض طرح ترافیک تکمیل اطلاعات خواسته شده الزامی است.

گزینه «اطلاعات گواهینامه» را انتخاب کنید تا فرایند تکمیل اطلاعات آغاز شود. اکنون اطلاعات گواهینامه خود را وارد کنید و گزینه تایید را لمس کنید.

در بخش بعدی مشخصات وسیله نقلیه خود را وارد کنید. لازم به ذکر است اطلاعات خواسته شده را دقیق تکمیل کنید که در آینده دچار مشکل نشوید.

در بخش‌های بعدی به ترتیب اطلاعات بیمه خودرو و معاینه فنی را وارد کنید و گزینه «تایید» را لمس کنید.

در قسمت «پروانه و ناوگان» نوع فعالیت خود را انتخاب کنید، سپس وارد بخش «اطلاعات مالک وسیله نقلیه» می‌شوید. در این قسمت نیز اطلاعات هویتی مالک وسیله نقلیه را به دقت وارد کنید.

در بخش پایانی مشخصات صاحب حساب بانکی را وارد کنید سپس گزینه تایید را لمس کنید.

بدین وسیله ثبت‌نام شما تکمیل می‌شود و به‌زودی پروانه فعالیت شما توسط شهرداری صادر می‌شود. بدین ترتیب سهمیه سوخت شما ماهیانه (در صورتی که بیش از ۲۰۰ کیلومتر پیمایش داشته باشید) به کدملی شما واریز خواهد شد.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
جابر وزیری سرشک
جابر وزیری سرشک
26 اسفند 1399 12:53

سپاس گذارم

1
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x