آموزش رانندگان و موتورسواران اسنپ‌باکس

گزینه مالی در اپلیکیشن رانندگان اسنپ‌باکس، چه جزئیاتی را نمایش می‌دهد؟

اپلیکیشن کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس، بخش‌های مختلفی دارد که در هر کدام قسمتی از اطلاعات مربوط به فعالیت کاربران قابل‌مشاهده است. یکی از مهمترین بخش‌ها، گزینه «مالی» است که اطلاعات مربوط به تراکنش‌ها، درآمد و اطلاعات بانکی را نمایش می‌دهد. در ادامه مطلب با بخش‌های مختلف نمایش‌داده‌شده در گزینه «مالی» بیشتر آشنا می‌شویم.

اطلاعات بانکی

یکی از بخش‌های نمایش‌داده‌شده پس از لمس گزینه «مالی» اطلاعات بانکی است که در قسمت بالا سمت چپ، قابل‌مشاهده است.در این بخش می‌توانید شماره شبا و شماره کارت بانکی خود را ویرایش کنید.

افزایش اعتبار حساب کاربری

برای فعالیت در ناوگان اسنپ‌باکس، لازم است اعتبار حساب کاربری‌تان همواره مثبت باشد. برای افزایش اعتبار حساب کاربری، پس از لمس گزینه «مالی» در صفحه اصلی اپلیکیشن، گزینه «+» را لمس کنید و مبلغ موردنظر خود را وارد کرده و دکمه پرداخت را لمس کنید.

جزئیات تراکنش‌های مالی

پس از لمس گزینه «مالی» در صفحه اصلی اپلیکیشن، علاوه بر موارد گفته‌شده تراکنش های مالی کاربر راننده نمایش داده می‌شود. برای مشاهده جزئیات تراکنش‌های مالی، کافی است هر تراکنش را لمس کنید.

تراکنش‌های مالی کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس در اپلیکیشن ثبت می‌شود. برای مشاهده این فهرست، لازم است در صفحه اصلی اپلیکیشن گزینه مالی را لمس کنید. با لمس گزینه «مالی»، بخش‌های مختلفی به نمایش درمی‌آید. در این مطلب جزئیات گزینه «مالی» را با هم مشاهده کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا