آموزش رانندگان و موتورسواران اسنپ‌باکس

راهنمای اعلام کد معرفی در اپلیکیشن راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس به ارائه‌کننده خدمات

باشگاه رانندگان اسنپ در همه شهرهای ایران برای کاربران موتورسوار و راننده تسهیلات متنوعی را فراهم کرده است که طیف متنوعی از خدمات درمانی تا خرید پوشاک خانواده، خدمات خودرویی، رفاهی و… را در بر می‌گیرد. تا پیش‌ازاین هنگام مراجعه به مرکز ارائه‌کننده خدمات لازم بود که اپلیکیشن فعال موتورسوار و راننده اسنپ‌باکس را نشان دهید تا از تسهیلات ارائه‌شده استفاده کنید.

در حال حاضر این روند تغییر کرده و برای استفاده از خدمات و تسهیلات اعلام کد معرفی اپلیکیشن موتورسوار و راننده اسنپ‌باکس کافی است. نحوه ارائه کد معرفی اپلیکیشن در ادامه مطلب بخوانید.

نحوه مشاهده کد معرفی در اپلیکیشن موتورسوار و راننده اسنپ‌باکس

همه کاربران راننده و موتورسوار اسنپ‌باکس کد معرفی منحصربه‌فرد دارند که می‌توانند آن را از طریق اپلیکیشن راننده اسنپ‌‌باکس مشاهده کنند برای مشاهده کد معرفی کافی است مراحل زیر را طی کنید:

۱- در صفحه اصلی اپلیکیشن، گوشه بالا سمت راست، تصویر پروفایل را لمس کرده و در صفحه‌ای که باز می‌شود، کد معرفی را مشاهده کنید.

تسهیلات باشگاه موتورسواران و رانندگان اسنپ مختص کاربران موتورسوار و راننده است و مراکز ارائه‌کننده خدمات موظف هستند خدمات ذکرشده در سایت باشگاه را فقط به کاربران راننده و موتورسوار ارائه‌ دهند و برای حصول اطمینان از هویت موتورسوار و راننده لازم است کد معرفی اپلیکیشن را مشاهده کنند.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (3 دیدگاه)

  1. سلام، در پروفایل من کد معرفی خالی است. راهنمایی بفرمایید.ممنون

  2. سلام من داخل اپلیکیشن رفتم ولی جلوی کد معرفی هیچ شماره ای نیست باید چیکار کنم تا کد معرفی داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا