آموزش رانندگان اسنپ

استفاده از مسیریاب چه مزیت‌هایی برای کاربران راننده اسنپ به همراه دارد؟

برنامه‌های مسیریابی کاری کرده‌اند تا دیگر نیازی به حفظ‌کردن خیابان‌های شهر نباشد. این نرم‌افزارها از داده‌های بزرگ برای به‌دست‌آوردن بهترین مسیرها کمک می‌گیرند و به همین دلیل، خطای بسیار کمی دارند. مسیریاب‌ها به طور پیوسته از روی رفتار شما و سایر کاربران راننده یاد می‌گیرند و باتوجه‌به نکاتی که به دست آورند، مسیرهای هوشمندانه‌تری را به شما پیشنهاد می‌دهند. در این مطلب درباره نحوه و چرایی استفاده از مسیریاب در سفرهای اسنپی صحبت می‌کنیم.

نحوه استفاده از مسیریاب در سفرهای اسنپی

پس از قبول سفر، گزینه «مسیریابی» در پایین صفحه‌نمایش داده می‌شود. پیش از شروع سفر، روی گزینه «مسیریابی» بزنید و از بین برنامه‌های مسیریابی که برایتان نمایش داده می‌شود یک برنامه را انتخاب کنید.

پس از رسیدن به محل مبدأ و سوارشدن مسافر نیز مجدداً مسیریابی انجام دهید. همچنین پیشنهاد می‌شود پس از مسیریابی گوشی را روی پایه قرار دهید.

مزیت‌های استفاده از مسیریاب در سفرهای اسنپی

استفاده از مسیریاب باعث صرفه‌جویی در زمان و در نهایت موجب افزایش درآمد خواهد شد. در ادامه سایر مزایای مسیریاب را با هم مرور می‌کنیم.

از مسیریابی اشتباه جلوگیری می‌شود

هر اندازه هم که راننده‌ ماهری باشید و شهر را بشناسید، محال است که از تمام معابر فرعی مطلع باشید. اپلیکیشن‌های مسیریابی می‌توانند بهترین مسیرها را در میان پیچ‌و‌خم کوچه‌ها و خیابان‌ها پیدا کنند و به شما نمایش دهند. استفاده از چنین معابری به شما کمک می‌کند تا از ترافیک شهری دور بمانید و بتوانید مسافرتان را در سریع‌ترین زمان به مقصد برسانید.

با استفاده از برنامه‌های مسیریابی حتی اگر در ترافیک ماندید، باز هم مطمئن هستید که هیچ راه بهتری وجود نداشته است.

زمانی که از برنامه‌های مسیریابی استفاده می‌کنید، خیال‌تان راحت است که از کوتاه‌ترین مسیر به مقصد می‌رسید. حتی اگر در ترافیک ماندید، باز هم مطمئن هستید که هیچ راه بهتری وجود نداشته است. تقریبا تمام مسافران اسنپ به برنامه‌های مسیریاب اعتماد دارند و اگر شما از این برنامه‌ها استفاده کنید، دقت مسیریابی شما را زیر سؤال نخواهند برد. عملا می‌توان گفت برنامه‌های مسیریاب جلوی خطا در پیدا‌کردن راه درست را می‌گیرند.

تمرکز کردن روی رانندگی و دقت به مسیر
وقتی از مسیریاب استفاده می‌کنید، حواس‌تان همیشه جمع است.

با خیالی راحت روی رانندگی تمرکز می‌کنید

کاربران راننده‌ حرفه‌ای در همان ابتدای سفر از مسافرشان می‌پرسند که آیا مسیر پیشنهادی دارند یا خیر. در صورتی که مسافر مسیریابی را به خود راننده واگذار کند، کاربران راننده مقصد را در برنامه‌ مسیریاب وارد می‌کنند و باقی کار را به این برنامه‌ها می‌سپارند. خیلی از برنامه‌های مسیریابی به قابلیت دستور صوتی مجهز هستند و حتی در حالتی که صفحه‌ گوشی خاموش است، راننده را با دستور صوتی راهنمایی می‌کنند. انگار که یک راه‌بلد حرفه‌ای کنارتان نشسته است و نمی‌گذارد تمرکزتان از جاده برداشته شود. شما کار رانندگی را انجام می‌دهید و مسیریاب به شما می‌گویید کجا باید به کدام طرف بپیچید.

امتیاز بیشتری به دست می‌آورید

مسافران به یک موضوع خیلی اهمیت می‌دهند؛ اینکه در خودروی شما احساس امنیت داشته باشند. زمانی که مسافر را در زمان مناسب به مقصد برسانید، ستاره(امتیاز) بیشتری دریافت می‌کنید. هر اندازه ستاره بیشتری بگیرید امتیاز کلی‌تان بیشتر خواهد شد و به عنوان راننده بهتری شناخته می‌شوید.

همراهی‌تان را با دنیای مدرن نشان می‌دهید

برای کار کردن در دنیای مدرن، باید الزامات آن را هم بپذیرید. پذیرفتنی نیست که مسافرتان را با استفاده از اپلیکیشن مدرن اسنپ پیدا کنید و مسیریابی را به شکل سنتی انجام دهید. این دو به نوعی در کنار یکدیگر معنی پیدا می‌کنند. مدرنیته را به شکل کامل قبول کنید و استفاده از مسیریاب در کنار اسنپ را جدی بگیرید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (5 دیدگاه)

 1. سلام
  اگه برنامه مسیریاب داخل برنامه اسنپ باشه عالی میشه

 2. سلام
  اگه مسیریابی داخل خود اپلیکیشن باشه خیلی خیلی بهتره
  ممنون از شما همکاران گرامی

 3. سلام اگه بشه تو خود اپلیکیشن مسیریاب مخصوص اسنپ را گذاشت عالی میشه
  اولا مسافر پیام میفرسته میبینیم
  چقدر با مسافر فاصله داریم
  آیا نقدی میده یا آنلاین
  آیا لغو کرده سفر رو
  تو مبدا خیلی حیاتی هست
  ما بین مسیرباب و اسنپ در حال گردش هستیم
  بیشتر موقع ها مشکل سازه چرخش بین اینها و وقت سفر تلف میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا