آموزش رانندگان اسنپ

راهنمای استفاده از بیمه موبایل در اپلیکیشن راننده اسنپ

کاربران راننده اسنپ، روزانه ساعات زیادی را صرف رانندگی می‌کنند و در معرض حوادث متعدد رانندگی و هزینه‌های مرتبط با آن قرار می‌گیرند. علاوه بر حوادث رانندگی و مشکلات مربوط به خودرو، استفاده دائمی از موبایل به وسیله رانندگان مشکلاتی نظیر سرقت، خرابی و شکستگی را به‌ دنبال دارد. بیمه، راه‌حلی برای جبران و کاهش اثرات ناخوشایند این حوادث بر زندگی رانندگان خودرو است.

در همین راستا برای آسودگی خاطر کاربران راننده اسنپ، در اپلیکیشن راننده، گزینه «اسنپ‌بیمه» و امکان خرید بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و بیمه موبایل فراهم شده است. در این مطلب راهنمای روش استفاده از بیمه موبایل را باهم مرور می‌کنیم.

نحوه استفاده از گزینه بیمه موبایل در اسنپ‌بیمه اپلیکیشن راننده اسنپ

۱- در صفحه اصلی اپلیکیشن، گزینه سه خط (منو) را لمس کنید و از صفحه ای که باز می‌شود، بعد از انتخاب گزینه «اسنپ‌بیمه»، روی گزینه «بیمه موبایل» بزنید.

۲- در مرحله بعد، قیمت موبایلتان را به تومان وارد کنید و روی گزینه «تأیید و ادامه» را بزنید. اگر کد تخفیف دارید، در صفحه بعد می توانید کد تخفیفتان را وارد کرده و نوع بیمه موردنظرتان را انتخاب کنید. در این بخش دو نوع بیمه وجود دارد:

  • بیمه سرقت و خرابی دستگاه و صفحه موبایل
  • بیمه سرقت موبایل

۳- در مرحله بعد لازم است آزمون‌های سنجش سلامت صفحه موبایل را انجام دهید. با توجه به راهنمایی‌های گفته‌شده مراحل را به ترتیب طی کنید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا