آموزش رانندگان اسنپ

قابلیت نمایش اطلاعات معلولیت مسافر به راننده در اپلیکیشن رانندگان اسنپ

کاربران راننده اسنپ در سفرهای اسنپی پذیرای مسافرانی با شرایط مختلف هستند. برخی مسافران ممکن است درگیر محدودیت‌های خاص حرکتی باشند که نیاز به متناسب‌سازی شرایط خودرو باشد. اطلاع از شرایط معلولیت مسافر هنگام نمایش درخواست سفر این آگاهی را به کاربران راننده می‌دهد درصورتی‌که شرایط و فضای مناسب برای پذیرش مسافر دارای معلولیت حرکتی را دارند سفر را قبول کنند.

در اپلیکیشن رانندگان اسنپ، اطلاعات معلولیت مسافر (حرکتی، ناشنوایی، کم‌شنوایی، نابینایی و کم‌بینایی) نمایش داده می‌شود، البته باید مسافر از قبل نوع معلولیت خود را در صفحه اطلاعات کاربری وارد کرده باشد.

راهنمای نمایش اطلاعات معلولیت مسافر در اپلیکیشن راننده اسنپ

اطلاعات مربوط به معلولیت حرکتی مسافر در صفحه درخواست سفر و قبل از قبول سفر با نشان ویلچر نمایش داده می‌شود.

اطلاعات مربوط به ناشنوایی یا کم‌شنوایی و نابینایی یا کم‌بینایی پس از قبول سفر نمایش داده می‌شود و راهنمایی‌های لازم برای تعامل صحیح با مسافر را مشاهده خواهید کرد.

قبل از سوار شدن مسافر با معلولیت حرکتی، از داشتن فضای کافی برای گذاشتن ویلچر (صندلی چرخ‌دار) در خودروتان مطمئن شوید.

اگر مسافر معلولیت داشته باشد به راننده اطلاع داده می‌شود و درمورد نحوه تعامل مسافر و راننده آموزش‌هایی به راننده نمایش داده می‌شود. درصورتی‌که مسافر شما ویلچر (صندلی چرخ‌دار) داشته باشد لازم است قبل از قبول سفر از داشتن فضای کافی در خودرو برای قراردادن ویلچر مطمئن شوید.

همه ما لازم است به حکم انسانیت شرایط زندگی را برای افراد دارای شرایط خاص راحت‌تر کنیم. کاربران راننده اسنپ در مواجه با مسافرانی با معلولیت حرکتی و همچنین مشکلات نابینایی و ناشنوایی بی‌تفاوت نیستند و سعی می کنند با استفاده از راهنمایی‌های گفته‌شده تجربه سفر بهتری ایجاد کنند.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (6 دیدگاه)

  1. چرا با وجود کمک وخیرخواهی من راننده باقبول این درخواست سفر معلولين، و وقت و زمانی که صرف ميشود اسنپ از درصد کمیسیون کم نمی کند؟

  2. تابحال ۹۰درصد سفرهای بادرخواست معلولیت که انجام دادم، مسافر هیچ نوع مشکل و معلولیت نداشته است وفقط بعلت اینکه درخواست سفر زودتر قبول شود استفاده ازاین مزيت کرده است.

  3. بسیار عالی هرچند انسانیت فراتر از اینا هست کمک به هم نوع از واجبات هست فقط در بعضی اوقات بوده بخاطر سالمند بودن طرف تو کوچه با بدبختی رفتیم آخرش هم با منت کرایه دادن

  4. فدای ایران ایرانی سلام کاربسیارخوب وخداپسندی هست که انجام دادید من خودم باجان ودل درخدمت این عزیزانم هستم

  5. باسلام خوب بود اپلیکیشن اسنپ نسبت به دیگر اپلیکیشنها بهتربود واکنون جامعترشد.باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا