آموزش رانندگان اسنپ

قابلیت نمایش اطلاعات معلولیت مسافر به راننده در اپلیکیشن رانندگان اسنپ

کاربران راننده اسنپ در سفرهای اسنپی پذیرای مسافرانی با شرایط مختلف هستند. برخی مسافران ممکن است درگیر محدودیت‌های خاص حرکتی باشند که نیاز به متناسب‌سازی شرایط خودرو باشد. اطلاع از شرایط معلولیت مسافر هنگام نمایش درخواست سفر این آگاهی را به کاربران راننده می‌دهد در صورتی که شرایط و فضای مناسب برای پذیرش مسافر دارای معلولیت حرکتی را دارند سفر را قبول کنند.

در اپلیکیشن رانندگان اسنپ، اطلاعات معلولیت مسافر (حرکتی، ناشنوایی، کم شنوایی، نابینایی و کم‌بینایی) نمایش داده می‌شود، البته باید مسافر از قبل نوع معلولیت خود را در صفحه اطلاعات کاربری وارد کرده باشد.

راهنمای نمایش اطلاعات معلولیت مسافر در اپلیکیشن راننده اسنپ

اطلاعات مربوط به معلولیت حرکتی مسافر در صفحه درخواست سفر و قبل از قبول سفر با نشان ویلچر نمایش داده می‌شود.

اطلاعات مربوط به ناشنوایی یا کم‌شنوایی و نابینایی یا کم‌بینایی پس از قبول سفر نمایش داده می‌شود و راهنمایی‌های لازم برای تعامل صحیح با مسافر را مشاهده خواهید کرد.

قبل از سوار شدن مسافر با معلولیت حرکتی، از داشتن فضای کافی برای گذاشتن ویلچر (صندلی چرخ‌دار) در خودروتان مطمئن شوید.

اگر مسافر معلولیت داشته باشد به راننده اطلاع داده می‌​شود و درمورد نحوه تعامل مسافر و راننده آموزش‌هایی به راننده نمایش داده می‌شود. در صورتی که مسافر شما ویلچر (صندلی چرخ‌دار) داشته باشد لازم است قبل از قبول سفر از داشتن فضای کافی در خودرو برای قرار دادن ویلچر مطمئن شوید.

همه ما لازم است به حکم انسانیت شرایط زندگی را برای افراد دارای شرایط خاص راحت‌تر کنیم. کاربران راننده اسنپ در مواجه با مسافرانی با معلولیت حرکتی و همچنین مشکلات نابینایی و ناشنوایی بی‌تفاوت نیستند و سعی می کنند با استفاده از راهنمایی‌های گفته‌شده تجربه سفر بهتری ایجاد کنند.

نوشته‌های مشابه

3 دیدگاه

  1. فدای ایران ایرانی سلام کاربسیارخوب وخداپسندی هست که انجام دادید من خودم باجان ودل درخدمت این عزیزانم هستم

  2. باسلام خوب بود اپلیکیشن اسنپ نسبت به دیگر اپلیکیشنها بهتربود واکنون جامعترشد.باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا