آموزش رانندگان اسنپ

راهنمای کامل سرویس «اسنپ‌ اکوپلاس»

«اسنپ اکوپلاس» تجربه انجام سفرهایی با خودروهای به‌روزتر و باکیفیت بالاتر را برای مسافران فراهم می‌کند. پس از ثبت‌نام در اسنپ، درصورتی‌که خودروی کاربر راننده واجد شرایط باشد، کارشناسان پشتیبانی با وی تماس گرفته و به‌عنوان کاربر راننده اسنپ اکوپلاس محسوب خواهد شد. در ادامه مطلب خودروهای واجد شرایط فعالیت در این سرویس را معرفی کرده و نکاتی که رانندگان سرویس اسنپ اکوپلاس ملزم به رعایت آنها هستند را با هم مرور می‌کنیم.

کدام خودروها در سرویس «اسنپ اکوپلاس» امکان فعالیت دارند؟

خودروهای با مدل بالاتر از سال ۱۳۹۵، غیر از خودروهای پراید، تیبا، سمند (سورن و معمولی)، پژو (405، 206، پارس، روآ و آردی)، ریو، ماتیز، سیلو، ساینا، ام وی ام 110، تندر 90 و رانا امکان فعالیت در سرویس اسنپ اکوپلاس را دارند.

کدام کاربران راننده امکان فعالیت در سرویس «اسنپ اکوپلاس» دارند؟

در این سرویس کاربران راننده بر اساس امتیاز و سطح رضایت مسافران جزو این دسته قرار می‌گیرند. هر هفته امتیاز و عملکرد کاربر راننده بررسی شده و اگر امتیاز کاربر از 4.5 کمتر باشد، از این سرویس حذف می شود.

سرویس «اسنپ‌‌اکو پلاس» با «اسنپ‌اکو» چه تفاوت‌هایی دارد؟

  • درخواست‌های «اسنپ‌‌اکو پلاس» نسبت به درخواست‌های «اسنپ اکو»،٣٠٪ نرخ کرایه بالاتری دارد.
  • طرح‌های تشویقی و پاداش‌های ویژه اسنپ‌‌اکو پلاس با نرخی بالاتر ارائه می‌شود.
  • مسافران درخواست‌دهنده سرویس «اسنپ‌‌اکو پلاس» انتظار بیشتری از کیفیت سفر دارند.
  • این سرویس در حال حاضر فقط در شهرهای (تهران،شیراز،اهواز،کرج،قم،اصفهان،مشهد) فعال است.

رانندگان سرویس اسنپ‌‌اکو پلاس چه نکاتی را باید رعایت کنند؟

مسافرانی که سرویس اسنپ اکوپلاس را انتخاب می‌کنند، انتظار سفرهای با‌کیفیت بالاتر از سفرهای معمولی را دارند. رعایت برخی نکات در سفرهای اسنپ اکوپلاس الزامی است.

داشتن رفتار محترمانه و ظاهر آراسته

یکی از اولویت‌هایی که رانندگان سرویس اسنپ‌‌اکو پلاس باید آن را رعایت کنند، داشتن رفتار محترمانه با مسافر است. سعی کنید با روی گشاده و ظاهر آراسته با مسافران اسنپ‌‌اکو پلاس روبه‌رو شوید.

توجه به تمیزی و خوشبویی خودرو

محیط داخل خودروی راننده سرویس اسنپ‌‌اکو پلاس باید خالی از هرگونه وسیله اضافی باشد، بوی مطبوعی بدهد و صندلی‌های آن تمیز باشد. توجه به این موارد تجربه خوشایندی را برای مسافر شما رقم می‌زند.

استفاده از کولر

روشن کردن کولر در مسیر، از الزامات سفرهای اسنپ‌‌اکو پلاس است.

مسیریابی حرفه‌ای

رانندگان سرویس اسنپ‌‌اکو پلاس بر اساس کاربلدی‌شان گزینش می‌شوند. یک راننده حرفه‌ای اسنپ‌‌اکو پلاس شهر را خوب می‌شناسد و با استفاده درست از مسیریاب، بهترین مسیر را برای رساندن مسافر به مقصد انتخاب می‌کند.

در نظر داشته باشید که در صورت عدم ارائه سرویس باکیفیت به مسافران و رعایت‌ نکردن موارد فوق، درخواست‌های سفر در سرویس اسنپ‌‌اکو پلاس برای شما ارسال نخواهد شد. بنابراین با رعایت موارد گفته‌شده و زمان‌بندی دقیق هنگام رسیدن به مبدأ و مقصد مسافر، علاوه بر جلب رضایت مسافران، درآمد خود را افزایش دهید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (3 دیدگاه)

  1. من که ساینا Sدارم میتونم عضو اکو پلاس بشم مدل۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا