آموزش رانندگان اسنپ

راهنمای کامل مقصد منتخب در سفرهای اسنپ

اسنپ لاین

خیلی از ما کاربران راننده اسنپ ترجیح می‌دهیم وقتی صبح‌ها عازم محل کارمان هستیم و یا غروب که به خانه بر می‌گردیم یک هم‌سفر داشته باشیم و این مسیر را تنها نباشیم. انتخاب «مقصد منتخب» این امکان را فراهم می‌کند که مسیرهای همیشگی و پر رفت‌وآمد خودمان را به‌عنوان «مقصد منتخب» در اپلیکیشن انتخاب کنیم و فقط درخواست‌های سفر به مقاصد ازپیش‌تعیین‌شده را دریافت کنیم.

«مقصد منتخب» چیست؟

قابلیت تعیین «مقصد منتخب» به شما کاربران راننده این امکان را می‌دهد که مقصد موردنظر خود را انتخاب کرده و فقط درخواست‌های سفری را که در محدوده مقصد منتخب شما قرار دارند دریافت کنید.

مزایای استفاده از قابلیت مقصد منتخب

  • کاهش تردد خودروهای تک‌سرنشین در سطح شهر
  • صرفه‌جویی در مصرف سوخت در سفرهای درون‌شهری
  • کسب درآمد در مسیرهای همیشگی و پررفت‌و‌آمد
  • کاهش ترافیک شهری
  • کاهش آلودگی هوا

نکات مهم استفاده از مقصد منتخب

  • برای انتخاب «مقصد منتخب» لازم است اپلیکیشن را در حالت خاموش قرار دهید.
  • امکان انجام ۵ سفر در روز به مقاصد منتخب وجود دارد.
  • تعداد ۴ مقصد منتخب را می توانید روی اپلیکیشن انتخاب کنید.
  • در صورت انتخاب مقصد منتخب، فقط سفرهایی در محدوده همان مقصد دریافت خواهید کرد.

راهنمای انتخاب مقصد منتخب

اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ را باز کنید و وضعیت دریافت سفر خود را در حالت «خاموش» قرار دهید. اکنون گزینه‌ «مقصد منتخب» را لمس کنید.

اکنون با جابه‌جا کردن نشانگر، مقصد موردنظر خود را انتخاب کنید و گزینه «انتخاب مقصد منتخب» را لمس کنید.

برای استفاده مجدد از این مقصد منتخب، می‌توانید آن را ذخیره کنید. برای انجام این کار گزینه «ذخیره می‌کنم» را لمس کرده و دکمه «روشن» را انتخاب کنید.

اکنون تنها سفرهایی را دریافت خواهید کرد، که در محدوده‌ مقصد انتخابی شما است. مقصد این سفرها با رنگ زرد نمایش داده می‌شوند.

ویدیوی آموزشی انتخاب مقصد منتخب

با قابلیت تعیین «مقصد منتخب»، کاربران راننده‌ای که در پایان یک روز کاری قصد بازگشت به خانه را دارند هم می‌توانند آخرین سفر روز را با همراهی مسافر هم مسیر، به پایان برسانند. یکی از چالش‌های سفر آخر در پایان یک روز کاری، انتظار برای دریافت درخواست سفر در محدوده موردنظر شما کاربران راننده است که این چالش با قابلیت «مقصد منتخب» به طور کامل برطرف شده است. کافی است، نشانی منزل خود را به‌عنوان یکی از مقصدهای منتخب در اپلیکیشن ذخیره کنید و هر روز در پایان ساعات کاری، این گزینه را برای بازگشت به منزل فعال کنید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا