آموزش رانندگان اسنپ

راهنمای درخواست‌های سفر تلفنی اسنپ ۱۵۵۱

اینترنت با زندگی همه ما گره‌خورده و تصور ارتباط بدون اینترنت تقریباً محال است؛ از درخواست اسنپ گرفته تا کارهای بانکی همگی به وجود اینترنت نیاز دارند؛ اما گاهی اوقات در شرایطی قرار می‌گیریم که به اینترنت دسترسی نداریم. در این وضعیت روش درخواست اسنپ به چه صورت است؟ در این مطلب روش دریافت درخواست‌های اسنپ تلفنی و همچنین قوانین و نکات مهم این سرویس را با هم مرور می‌کنیم.

درخواست اسنپ تلفنی چیست؟

برای درخواست‌های اسنپ تلفنی در سفرهای شهری یا بین‌شهری مسافر با شماره ۱۵۵۱ تماس می‌گیرد و کارشناسان پشتیبانی نشانی مبدأ و مقصد را ثبت کرده و پس از اعلام قیمت به مسافر در صورت تمایل درخواست سفر را ثبت می‌کنند.

در اپلیکیشن رانندگان اسنپ، درخواست سفر تلفنی با علامت «قبول سفر تلفنی» نمایش داده می‌شود و پس از پذیرش سفر از طرف شما کاربر راننده، جزئیات سفر مانند شماره پلاک، نوع خودرو و مشخصات کاربر راننده از طریق پیامک به اطلاع مسافر می‌رسد.

مراحل قبول و انجام درخواست سفر اسنپی به صورت تلفنی تفاوتی با سفرهای معمولی ندارد و در هر درخواست جزئیاتی شامل «نام مسافر»، «مبدأ »، «مقصد سفر» و «هزینه سفر» نمایش داده می‌شود که می‌توانید با توجه به شرایط، سفر مطلوب خود را انتخاب کرده و روی گزینه «قبول سفر تلفنی» بزنید.

هنگام رسیدن به مقصد، مبلغ کرایه برای شما به نمایش درمی آید. توجه داشته باشید که مسافران در درخواست‌های سفر تلفنی فقط به صورت نقدی می‌توانند هزینه سفر را پرداخت کنند.

هزینه درخواست‌های سفر تلفنی فقط به صورت نقدی از طرف مسافر پرداخت می‌شود.

نحوه محاسبه هزینه درخواست‌های سفر تلفنی

هزینه درخواست‌های سفر تلفنی شامل هزینه معمول سفر به‌علاوه هزینه تماس تلفنی است که توسط مسافر پرداخت می‌شود. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، در انتهای سفر، هزینه کسرشده بابت تماس تلفنی به صورت مجزا برای شما به نمایش در‌می آید. توجه داشته باشید هزینه کسرشده بابت تماس تلفنی در شهرهای مختلف، متفاوت است.

در درخواست‌های سفر تلفنی، هزینه تماس تلفنی مبلغی جدا از درآمد کاربر راننده است که توسط مسافر پرداخت شده و در پایان سفر هزینه کسر‌شده بابت تماس تلفنی به صورت مجزا نمایش داده می‌شود.

سوالات پر تکرار

  • چرا هزینه سفرهای اسنپ تلفنی با سفرهای معمولی تفاوت دارد؟

تفاوت درخواست‌های سفر اسنپ تلفنی و سفرهای معمولی مربوط به هزینه تماس تلفنی است که از مسافر کسر می‌شود.

  • هزینه درخواست‌های اسنپ تلفنی چطور پرداخت می‌شود؟

در درخواست‌های سفر اسنپ تلفنی، هزینه سفر فقط به‌صورت نقدی پرداخت می‌شود و هزینه تماس تلفنی بر‌عهده مسافر است که در پایان سفر هزینه کسر‌شده بابت تماس تلفنی به صورت مجزا نمایش داده می‌شود و از رانندگان هزینه‌ای بابت تماس کسر نمی‌شود.

  • در سفرهای اسنپ تلفنی، استفاده از کد تخفیف به چه صورت است؟

در درخواست‌های اسنپ تلفنی، امکان استفاده از کد تخفیف وجود ندارد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا