آموزش رانندگان اسنپ

راهنمای اعلام کد معرفی در اپلیکیشن راننده به ارائه‌کننده خدمات

 باشگاه رانندگان اسنپ در همه شهرهای ایران برای کاربران راننده تسهیلات متنوعی را فراهم کرده است که طیف متنوعی از خدمات درمانی تا خرید پوشاک خانواده، خدمات خودرویی، رفاهی و… را در بر می‌گیرد. تا پیش‌ازاین هنگام مراجعه به مرکز ارائه‌کننده خدمات لازم بود که اپلیکیشن فعال راننده اسنپ را نشان دهید تا از تسهیلات ارائه‌شده استفاده کنید.

 در حال حاضر این روند تغییر کرده و برای استفاده از خدمات و تسهیلات اعلام کد معرفی اپلیکیشن راننده اسنپ کافی است. نحوه ارائه کد معرفی اپلیکیشن در ادامه مطلب بخوانید.

نحوه مشاهده کد معرفی در اپلیکیشن رانندگان اسنپ

همه کاربران راننده اسنپ کد معرفی منحصربه‌فرد دارند که می‌توانند آن را از طریق اپلیکیشن راننده اسنپ‌ مشاهده کنند برای مشاهده کد معرفی کافی است مراحل زیر را طی کنید:

۱- در صفحه اصلی اپلیکیشن راننده، گوشه بالا سمت راست، گزینه منو (سه خط) را لمس کرده و در صفحه‌ای که باز می‌شود، گزینه «اطلاعات کاربری» را لمس کنید.

۲- پس از لمس گزینه «اطلاعات کاربری»، صفحه ای باز می‌شود که کد معرفی شما در آن به نمایش در‌می‌آید. با نشان‌ دادن کد معرفی به ارائه‌کننده خدمات، از تسهیلات باشگاه رانندگان اسنپ بهره مند شوید.

تسهیلات باشگاه رانندگان اسنپ مختص کاربران راننده است و مراکز ارائه‌کننده خدمات لازم موظف هستند خدمات ذکرشده در سایت باشگاه را فقط به کاربران راننده ارائه‌ دهند و برای حصول اطمینان از هویت راننده لازم است کد معرفی اپلیکیشن را مشاهده کنند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا