پشتیبانی آنلاین

راهنمای استفاده از امتیازات پروموکلاب اسنپ

با آغاز کار رسمی پروموکلاب، امتیاز پروموترهای سراسر کشور ثبت می‌شوند. این امتیازات از فعالیت‌های روزانه شما به‌عنوان پروموتر مانند ثبت‌نام‌های جدید، تعداد روزهای فعال و معرفی پروموترهای جدید به‌دست می‌آیند. مجموع امتیازات شما در هر ماه محاسبه شده و شما می‌توانید همه یا بخشی از امتیازهای خود را خرج کنید.

مجموع امتیازات هر ماه شما، مشخص می‌کند در کدام‌یک از گروه‌های اعضای طلایی،  نقره‌ای و برنزی قرار گرفته‌اید. هر چه امتیاز بیشتری در ماه جمع کنید، در گروه بهتری قرار می‌گیرید و تسهیلات بیشتری برای استفاده شما باز می‌شود.

برای انتخاب گزینه‌های مختلف از میان تسهیلات ارائه شده باید دو شرط اساسی را داشته باشید:

 1. باید حداقل امتیاز لازم برای باز شدن تسهیلات مورد نظر خود را کسب کرده باشید. یعنی اگر تسهیلات بیمه برای اعضای طلایی ارائه می‌شود، باید آن ماه حداقل امتیاز قرار گرفتن در بین اعضای طلایی پروموترکلاب را به‌دست آورده باشید.
 2. مجموع امتیازات شما باید به اندازه امتیاز لازم تسهیلات انتخابی شما باشد. مثلا اگر 50 امتیاز دارید، نمی‌توانید تسهیلاتی را که 60 امتیاز ارزش‌گذاری شده انتخاب کنید.

برای انتخاب تسهیلاتی که امتیاز بالاتری لازم دارند، می‌توانید امتیازات خود را جمع کنید و در ماه‌های آینده تسهیلات مورد نظر خود را انتخاب کنید. امتیازهای شما در صورت خرج نکردن در حساب کاربری پروموکلاب شما ذخیره می‌شوند.

روش کسب امتیازها، نحوه گروه‌بندی اعضای باشگاه و امتیاز لازم برای عضویت در یکی از گروه‌های اعضای برنزی، نقره‌ای و طلایی را می‌توانید از لینک زیر ببینید:

در این مطلب می‌خواهیم بدانیم برای خرج امتیازات در هر ماه چه کارهایی لازم است. علاوه بر این نحوه استفاده از تسهیلات و امتیازهای هریک را با جزئیات کامل بررسی می‌کنیم.

چه زمانی و چگونه می‌توانیم امتیازهای خود را خرج کنیم؟

همان‌طور که گفتیم مجموع امتیازات شما دوشنبه یا سه‌شنبه هر هفته از طریق یک پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. اما بین یکم و پنجم هر ماه یک پیامک شامل اطلاعات زیر برای شما ارسال خواهد شد:

 • مجموع کل امتیازات شما تاکنون
 • امتیازی که در ماه گذشته کسب کرده‌اید
 • جایگاه شما در ماه اخیر (طلایی، نقره‌ای یا برنزی)
 • لینک فرم ثبت درخواست خرج امتیاز (به منظور استفاده از مزایا و تسهیلات پروموکلاب)

پس از دریافت این پیامک ماهیانه به مدت 48 ساعت فرصت دارید درخواست خرج امتیازات براساس اولویت‌هایتان را در فرم ارسال شده ثبت کنید. این امکان فقط برای پروموترهایی وجود دارد که حساب آنها مسدود نباشد. در صورتی که فعالیت شما به صورت موقت تعلیق شده باشد، امتیازات کسب شده، محفوظ می‌ماند و زمانی که مجدد امکان فعالیت برای شما مهیا شود می‌توانید امتیازهایتان را خرج کنید.

همچنین در نظر داشته باشید به غیر از بیمه تامین اجتماعی، دریافت سهمیه لاستیک و وام بانکی، امکان ثبت بیش از یک درخواست برای سایر خدمات بلامانع است. به عنوان مثال اگر ۲ بار درخواست اینترنت ۱۰ گیگابایتی داشته باشید، دو بسته ۱۰ گیگابایتی اینترنت همراه دریافت خواهید کرد. یا ۲ بار درخواست شارژ اکانت 150 هزارتومانی اسنپ را ارسال کنید اکانت شما به مبلغ 300 هزار تومان شارژ خواهد شد. اما در مواردی که در ادامه به آنها اشاره شده است امکان ثبت چند درخواست در ماه میسر نیست:

– بیمه تامین اجتماعی (هرماه فقط یک درخواست به جز کد 805)
– دریافت سهمیه یک جفت لاستیک دولتی (حداکثر 2 درخواست در ماه)
– وام بانکی (هر ماه فقط یک درخواست)

همچنین توجه داشته باشید درخواست تکراری به اشتباه ثبت نکنید زیرا امتیاز خرج شده برای هر درخواست قابل برگشت نیست.

تسهیلات انتخابی خود را مطابق گروهی که در آن قرار گرفته‌اید انتخاب و به ترتیب اولویت در فرم وارد کنید. پس از ارسال فرم، درخواست شما بررسی می‌شود و در صورت داشتن امتیاز لازم برای دریافت تسهیلات و مزایای انتخابی، حداکثر طی یک هفته برای شما فعال شده و در قالب پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

خدمات پروموکلاب

اعضای پروموکلاب براساس گروهی که هر ماه در آن قرار می‌گیرند به تسهیلات متنوعی از کد تخفیف اسنپ‌فود تا بیمه تأمین اجتماعی و جوایز مختلف دسترسی پیدا می‌کنند.

توجه کنید که همه کدهای تخفیف به شماره تلفن اسنپی (شماره‌ای که به اسنپ اعلام کرده‌اید) شما ارسال و فعال می‌شوند. پس شماره تلفنی را که به اسنپ اعلام کرده‌اید چک کنید و در صورت لزوم آن را تغییر دهید.

اسنپ‌فود

برای استفاده از کدهای تخفیف اسنپ‌فود پروموکلاب، می‌توانید یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب کنید:

 • پکیج 10 تایی کد تخفیف 15 هزار تومانی نهار: ارزش هر کد تخفیف 15 هزار تومان است. یعنی با هر خرید از اسنپ‌فود با استفاده از این کد تخفیف، 15 هزار تومان از مبلغ خرید شما کسر می‌شود.
 • پکیج 10 تایی کد تخفیف 25 هزار تومانی تومانی ناهار
 • پکیج 20 تایی کد تخفیف 15 هزار تومانی ناهار
 • پکیج 20 تایی کد تخفیف 25 هزار تومانی ناهار

پس از ثبت درخواست یکی از بسته های کد تخفیف اسنپ‌فود، حداکثر طی یک هفته پیامکی شامل کدهای تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.

نکات مهم:

 1. کدهای تخفیف ارسالی فقط به مدت یک ماه معتبر هستند.  
 2. زمان استفاده از کدهای تخفیف اسنپ‌فود از ساعت 12 تا 16 (جهت ناهار) هر روز است.
 3. در هر خرید فقط از یک کد تخفیف می‌توانید استفاده کند.
 4. قبل از ثبت درخواست کدهای تخفیف اسنپ فود مطمئن شوید که اسنپ فود در شهر محل فعالیت شما حضور دارد برای این کار می‌توانید به اپلیکیشن اسنپ فود مراجعه کنید

بسته اینترنت همراه

پس از ارسال درخواست دریافت اینترنت همراه حداکثر طی یک هفته، بسته اینترنت مورد نظر بر روی شماره تلفن شما فعال خواهد شد.

این بسته ها در حال حاضر برای مشترکین همراه اول و ایرانسل فعال می‌شود.

وام بانک رسالت

تسهیلات بانک رسالت در قالب وام‌های 2 و 5 میلیون تومانی، در دسترس اعضای نقره‌ای و طلایی پروموکلاب قرار می‌گیرند. در نظر داشته باشید پروموترهایی که از امتیاز دریافت وام بهره‌مند می‌شوند تا پایان پرداخت اقساط امکان دریافت مجدد وام را نخواهند داشت.

وام 2 میلیون تومانی

این وام برای اعضای نقره‌ای و طلایی قابل انتخاب است. چنانچه امتیاز لازم برای گرفتن آن را دارید و در پایان ماه به عنوان عضو طلایی یا نقره ای شناخته شده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت وام خود را ثبت کنید.

شرایط گرفتن وام: بدون بهره و بدون نیاز به ضامن

ضمانت: یک فقره چک به مبلغ 2 میلیون و 200 هزار تومان یا یک فقره سفته به مبلغ 2 میلیون و 400 هزار تومان

نحوه پرداخت: بازپرداخت این وام در 10 قسط انجام می‌گیرد:

 1. قسط اول به مبلغ 32 هزار تومان به عنوان کارمزد
 2. 9 قسط به مبلغ 222 هزار و 222 تومان

وام 5 میلیون تومانی

وام 5 میلیون تومانی، مخصوص اعضای طلایی پروموکلاب است. چنانچه امتیاز لازم برای گرفتن آن را دارید و در پایان ماه به عنوان عضو طلایی شناخته شده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت وام خود را ثبت کنید.

شرایط گرفتن وام: بدون بهره و بدون نیاز به ضامن

ضمانت: یک فقره چک به مبلغ 5 میلیون و 500 هزار تومان یا یک فقره سفته به مبلغ 6 میلیون تومان

باز پرداخت این وام در 20 قسط انجام می‌گیرد:

 1. قسط اول به مبلغ 100 هزار تومان به عنوان کارمزد
 2. قسط 13ام به مبلغ 33 هزار تومان به عنوان کارمزد
 3. 18 قسط باقی‌مانده به مبلغ 277.777 تومان

نکته مهم:

توجه داشته باشید که شخص وام‌گیرنده باید دارای حساب بانک رسالت باشد. در صورتی‌که حساب بانک رسالت ندارید هنگام دریافت وام هم می‌توانید اقدام به افتتاح حساب کنید.

پس از ثبت درخواست وام، پیامکی حاوی ثبت اطلاعات شما در بانک به شما ارسال می‌شود. پس از دریافت این پیامک، برای دریافت وام خود می‌توانید به هر یک از شعب بانک رسالت مراجعه کنید.

بیمه‌نامه کرونا

طرح بیمه‌نامه کرونا برای همه دسته‌های اعضای طلایی، نقره‌ای و برنزی پروموکلاب قابل انتخاب است.

مدت اعتبار این بیمه‌نامه 3 ماه است.

ضمن آرزوی سلامتی برای همه شما پروموترهای عزیز، با انتخاب بیمه‌نامه کرونا و خرج امتیاز لازم، درصورت ابتلا به ویروس کووید-19، تا سقف 10 میلیون تومان از هزینه‌های درمان شما و 50 میلیون تومان غرامت فوت توسط بیمه سرمد پرداخت خواهد شد.

 • هزینه‌های پوشش داده شده شامل هزینه‌های پزشکی و درمانی صورت‌گرفته و در صورت بستری شدن در بیمارستان، شامل هزینه‌های بستری و درمانی بیمارستان خواهد شد.
 • مطابق شرایط بیمه‌نامه کرونا، شرکت بیمه‌گر (بیمه سرمد)، حداکثر طی 30 روز برای پرداخت خسارت اقدام خواهد کرد.

شرایط استفاده:

 • پس از ارسال درخواست بیمه‌نامه کرونا و بررسی درخواست شما، حداکثر طی یک هفته، پیامکی از طرف بیمه سرمد، با محتوای صدور بیمه‌نامه برای شما ارسال می‌شود که به‌منزله صدور بیمه‌نامه شماست.
 • بیمه‌نامه بعد از گذشت دو هفته از زمان صدور فعال می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • شما می‌توانید 24 ساعت پس از دریافت پیامک صدور بیمه‌نامه، وارد سامانه بیمه سرمد شده و با وارد کردن کد ملی به‌عنوان نام کاربری و رمز عبور، بیمه‌نامه خود را ببینید و از خدمات باشگاه مشتریان بیمه سرمد استفاده کنید.

در صورت بستری شدن در بیمارستان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا،برای دریافت هزینه‌های پزشکی مراحل زیر را انجام دهید:

1- مراجعه به یکی از شعب بیمه سرمد (بیمه سرمد در تمام استان‌های کشور شعبه دارد)

2- بررسی مدارک توسط پزشک معتمد بیمه سرمد

3- در صورت تأیید پزشک معتمد، شماره حساب خود را با مراجعه به محل شعبه به نماینده بیمه می‌دهید و مبلغ تحت پوشش به حساب شما واریز خواهد شد.

شارژ حساب کاربری اسنپ

همه اعضای پروموکلاب، با داشتن امتیاز لازم جهت شارژ کیف پول اسنپ برای استفاده از سرویس تاکسی آنلاین اسنپ و یا اسنپ‌باکس می‌توانند یکی از این خدمات را انتخاب، و با خرج امتیاز مورد نیاز درخواست خود را ثبت کنند. سه نوع بسته با ارزش‌های متفاوت جهت شارژ کیف پول اسنپ برای اعضای پروموترکلاب ارائه می‌شود:

 • شارژ 50 هزار تومانی
 • شارژ 100 هزار تومانی
 • شارژ 150 هزار تومانی

بعد از ثبت درخواست، حداکثر طی یک هفته، کیف پول اسنپ شما شارژ شده و می‌توانید از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که کیف پول اسنپ شما فقط برای حساب کاربری که با شماره اسنپ خود ثبت‌نام کرده‌اید شارژ می‌شود.

شارژ حساب کاربری اسنپ‌دکتر

اسنپ‌دکتر یکی از محصولات جدید مجموعه اسنپ است که خدمات مشاوره پزشکی آنلاین را برای کاربران خود فراهم کرده است. دسترسی به بسته اعتباری اسنپ‌دکتر، برای همه اعضای طلایی، نقره‌ای و برنزی باشگاه پروموترها باز است.

برای دریافت 50 هزار تومان اعتبار مشاوره پزشکی اسنپ‌دکتر، درخواست خود را ثبت کرده و منتظر پیامک تأیید اسنپ باشید. پس از دریافت پیامک، حساب کاربری شما در اسنپ‌دکتر شارژ شده و می‌توانید از آن استفاده کنید.

بن خرید روغن موتور و لوازم یدکی خودرو

همه اعضای باشگاه پروموکلاب اعم از اعضای طلایی، نقره‌ای و برنزی می‌توانند در صورت داشتن امتیاز لازم، یکی از بن‌های خرید روغن موتور و لوازم یدکی خودرو از سایت T2BON را انتخاب و با ثبت درخواست از آن استفاده کنند.

 • بن خرید 75 هزار تومانی از وبسایت T2BON
 • بن خرید 150 هزار تومانی از وبسایت T2BON

پس از ثبت درخواست، حساب کاربری مخصوص شما در سایت T2BON توسط اسنپ ساخته شده و با توجه به میزان بن خرید شما شارژ می‌شود. فعال‌سازی و شارژ حساب کاربری شما در سایت T2BON را از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. و پس از آن می‌توانید خرید خود را از این سایت انجام دهید.

همه پروموترهای اسنپ، در صورت خرید از سایت T2BON، حداکثر تا 15 روز پس از خرید می‌توانند به یکی از مراکز معرفی شده در شهر محل فعالیت خود مراجعه و محصول خریداری شده را تعویض کند.

نکته مهم:

تنها درصورتی می‌توانید از تسهیلات T2BON استفاده کنید که شهر محل فعالیت شما در لیست شهرهای ارائه کننده خدمات این سایت باشد. پس پیش از ثبت درخواست دریافت تسهیلات T2BON، حتما از ارائه خدمات سایت در شهر خود مطمئن شوید. برای اینکار میتوانید به سایت T2BON مراجعه کرده و شهرهای محل فعالیت این شرکت را مشاهده کنید.

خرید لاستیک به نرخ دولتی

دسترسی به تسهیلات خرید لاستیک (سهمیه یک جفت لاستیک با نرخ دولتی) برای اعضای طلایی و نقره‌ای پروموکلاب قابل استفاده است. چنانچه امتیاز لازم برای انتخاب این گزینه را دارید، پس از ارسال درخواست در زمان مقرر(ابتدای هر ماه پس از دریافت پیامک مجموع امتیازات ماهانه)  پیامک مبنی بر فعالسازی این خدمت برای شما ارسال خواهد شد. سپس می‌توانید به وبسایت T2BON مراجعه و از قسمت لاستیک دولتی خرید خود را انجام دهید.

توجه داشته باشید که هزینه خرید لاستیک به عهده پروموترهاست و تنها معرفی‌نامه خرید لاستیک با نرخ دولتی از طرف اسنپ به شما ارائه می‌شود.

نکته مهم:

تنها درصورتی می‌توانید از تسهیلات T2BON استفاده کنید که شهر محل فعالیت شما در لیست شهرهای ارائه کننده خدمات این سایت باشد. پس پیش از ثبت درخواست دریافت تسهیلات T2BON، حتما از ارائه خدمات سایت در شهر خود مطمئن شوید. برای اینکار میتوانید به سایت T2BON مراجعه کرده و شهرهای محل فعالیت این شرکت را مشاهده کنید. همچنین در حال حاضر هر پروموتر در سال امکان ۲ بار استفاده از امتیاز دریافت لاستیک دولتی را خواهد داشت.

بیمه تأمین اجتماعی

دریافت تسهیلات بیمه تأمین اجتماعی به صورت کاملا رایگان فقط برای اعضای طلایی پروموکلاب در دسترس است. اعضای نقره‌ای و طلایی البته می‌توانند از کمک هزینه دریافت تخفیف حق بیمه ماهیانه استفاده کنند. شما در صورت کسب امتیازات لازم می‌توانید یکی از بیمه‌های ارائه شده را انتخاب و با خرج امتیاز لازم، درخواست دریافت بیمه خود را ثبت کنید.

بیمه اختیاری

بیمه اختیاری، بیمه‌ای است که در واقع متقاضی خود را به جای کارفرما بیمه می‌کند. حداقل قیمت برای پرداخت ماهیانه بیمه اختیاری در سال 99 تقریبا برار با ۶۱۵ هزار تومان است. درصورتی که پروموتر این بیمه را انتخاب کند مبلغ توسط شرکت اسنپ پرداخت می‌شود.

شرایط استفاده از این بیمه عبارتند از:

 1. داشتن حداقل 30 روز سابقه کار
 2. سن حداکثر 50 سال

بیمه اختیاری خدماتی مانند مستمری بازنشستگی و از کار افتادگی، فوت، هزینه‌های پروتز و اورتز و هزینه کفن و دفن را در بر می‌گیرد.

در بیمه اختیاری به دلیل نداشتن کارفرما، بیمه بیکاری به بیمه‌شونده تعلق نمی‌گیرد و این یکی از تفاوت‌های اساسی بیمه‌های اختیاری و اجباری است.

واجدین شرایط، با در اختیار داشتن امتیاز لازم برای دریافت بیمه اختیاری، می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند. سپس درخواست شما بررسی و در صورت کافی بودن امتیاز شما پیامکی مبنی بر تایید ثبت درخواست برای شما ارسال خواهد شد.

پس از دریافت این پیامک لازم است به یکی از شعب تأمین اجتماعی مراجعه و خود را بیمه کنید. پس از نهایی شدن دریافت بیمه، فیش واریزی و رسید پرداخت خود را از طریق کارشناسان فروش ارسال کنید. مبلغ پرداخت شده، پس از بررسی در واریزی بعدی شما که به‌صورت هفتگی انجام می‌شود، به حساب شما منتقل خواهد شد.

بیمه حرفه‌ها و مشاغل آزاد

بیمه حرفه‌ها و مشاغل آزاد به افرادی تعلق می‌گیرد که تا کنون تحت پوشش هیچ بیمه‌ای قرار نگرفته‌اند. تفاوت بیمه مشاغل آزاد با بیمه اختیاری در خدمات ارائه شده آن‌ها است.

بیمه حرفه‌ها و مشاغل آزاد بر حسب نوع تعهدات بیمه‌گذار به سه نوع متفاوت تقسیم می‌شود:

بیمه 12 درصدی: در این بیمه فقط پرداخت مستمری بازنشستگی و فوت در صورتی که بعد از بازنشستگی اتفاق بیفتد ارائه می‌شود.

بیمه 14 درصدی:  در این بیمه علاوه بر پرداخت مستمری بازنشستگی و هزینه‌های فوت، پرداخت مستمری به بازماندگان بیمه‌شونده، در صورت فوت قبل یا بعد از بازنشستگی تعلق می‌گیرد.

بیمه 18 درصدی: در این بیمه علاوه بر پرداخت مستمری بازنشستگی، هزینه‌های فوت و پرداخت مستمری به بازماندگان، در صورت از کارافتادگی بیمه‌شونده مستمری به او تعلق می‌گیرد.

این بیمه شامل خدماتی مانند کمک هزینه ازدواج، بیمه بیکاری، پروتز و اورتز، غرامت دستمزد ایام بیکاری و بارداری نمی‌شود.

واجدین شرایط ، با در اختیار داشتن امتیاز لازم برای دریافت بیمه حرفه‌ها و مشاغل آزاد، می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند. درخواست شما بررسی و در صورت کافی بودن امتیاز پیامک تایید ثبت درخواست برای شما ارسال می‌شود.

پس از دریافت این پیامک لازم است به یکی از شعب تأمین اجتماعی مراجعه و خود را بیمه کنید. بعد از نهایی شدن دریافت بیمه، فیش واریزی و رسید پرداخت خود را از طریق کارشناسان فروش ارسال کنید. مبلغ پرداخت شده، پس از بررسی در واریزی بعدی شما که به‌صورت هفتگی انجام می‌شود، به حساب شما منتقل خواهد شد.

کمک هزینه بیمه خویش فرمای تامین اجتماعی:

اعضای طلایی و نقره‌ای پروموکلاب می‌توانند از ۱۲۰ هزارتومان تخفیف بیمه خویش‌فرمای تامین اجتماعی نیز بهره‌مند شوند.

در صورتی که از اعضای طلایی و نقره‌ای هستید و تمایل به استفاده از این خدمات دارید، کافیست یکی از 4 نوع بیمه را که در بالا به آنها اشاره شد انتخاب کرده و با مراجعه به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی شهر خود، بیمه خود را دریافت و حق بیمه را پرداخت کنید، فیش واریزی حق بیمه خود را از طریق کارشناس فروش خود ارسال کرده، سپس مبلغ 120 هزار تومان از فاکتور به حساب شما باز گردادنده می‌شود

توجه داشته باشید که قبل از ارسال درخواست خود، به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی در شهر خود مراجعه کرده و اطمینان پیدا کنید که کدام یک از بیمه های ارائه شده (اختیاری یا مشاغل آزاد) شامل حال شما می شود.

هدایای پروموکلاب ویژه اعضای پلاتینیومی و کاپیتان‌ها

جایزه‌های پروموکلاب فقط به اعضای برتر باشگاه، یعنی پلاتینیومی‌ها و کاپیتان‌ها تعلق می‌گیرد. در صورتی‌که در این ماه یکی از عناوین پلاتینیوم یا کاپیتان را کسب کرده‌اید، می‌توانید یکی از جایزه‌های باشگاه را انتخاب و با خرج امتیاز لازم آن را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که برای دریافت جایزه‌ها هم باید از طریق فرم درخواست خرج امتیازات، درخواست خود را ارسال کنید و منتظر پیامک اسنپ باشید.

همه اطلاعات درباره پروموکلاب را از لینک زیر بخوانید

guest
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
بهنام
بهنام
21 مهر 1399 18:00

عالی💪💪💪💪🌟🌟🌟🌟🌟

باشگاه رانندگان
27 مهر 1399 16:10
پاسخ به  بهنام

خوشحالیم که راضی هستین

علی اکبر
علی اکبر
21 مهر 1399 17:54

عالی عالی
ممنون از تیم موفق و پرکار اسنپ

علی
علی
19 مهر 1399 21:11

عالیه اسنپ و مزایاش

4
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x