پروموکلاب، باشگاه بازاریابان حرفه‌ای اسنپ

قوانین و نحوه استفاده از تسهیلات

پروموکلاب، با هدف ارائه تسهیلات متنوع به همه پروموترهای اسنپ در سراسر ایران شروع به فعالیت کرده است.
شما پروموترهای عزیز هر ماه، با کسب امتیاز، در یکی از جایگاهای عمومی، برنزی، نقره‌ای و طلایی قرار می‌گیرید و می‌توانید با خرج کردن این امتیازها از تسهیلات جایگاه خود استفاده کنید.
تسهیلات پروموکلاب، شامل طیف متنوعی از خدمات رفاهی، خودرویی، درمانی و... است.

ورود به پورتال پروموکلاب

نحوه کسب امتیاز

امتیازهای پروموکلاب از طریق فعالیت‌های معمول روزانه به دست می‌آید. شما می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود در پورتال پروموکلاب، امتیازات و جایگاهی که در آن قرار دارید، را مشاهده کنید.

روش‌های کسب امتیاز میزان امتیاز
هر ثبت‌نام 1 امتیاز
هر 5 روز فعالیت 10 امتیاز
معرفی 2 پرموتر 10 امتیاز
قوانین کسب امتیاز

حداقل امتیاز هر جایگاه

شما با توجه به مجموع امتیازهایی که هر ماه به‌دست آورده‌اید، در یکی از جایگاه‌های «عمومی»، «برنزی»، «نقره‌ای» و یا «طلایی» قرار می‌گیرید.
نکته: جایگاه‌ها به صورت ماهانه و براساس امتیازهای کسب شده ماه گذشته شما مشخص می‌شود.
با کسب حداقل یک امتیاز در هر ماه، فارغ از شهر محل فعالیتتان در جایگاه عمومی آن ماه قرار می‌گیرید. اما حداقل امتیاز ماهانه مورد نیاز برای رسیدن به جایگاه برنزی، نقره‌ای و طلایی برای شهرهای مختلف، باتوجه به جمعیت و میانگین ثبت‌نام‌های روزانه متفاوت است.

جدول امتیاز براساس شهر

علاوه بر جایگاه برنزی، نقره‌ای و طلایی، پروموکلاب دو جایگاه افتخاری «پلاتینیوم» و «کاپیتان» دارد. پروموترهایی که چند ماه متوالی در جایگاه طلایی قرار بگیرند می‌توانند علاوه بر تسهیلات جایگاه‌های دیگر به جوایز ویژه دسته‌های پلاتینیومی و کاپیتان‌ها هم دسترسی پیدا کنند.

پلاتینیوم:

پروموترهای برگزیده‌ای که سه ماه متوالی در جایگاه طلایی قرار می‌گیرند، به مدت یک ماه به‌عنوان پلاتینیوم شناخته می‌شوند.

نکته: برای آنکه مجددا به جایگاه پلاتینیوم دست یابید باید ۳ ماه متوالی دیگر در جایگاه طلایی‌ها قرار بگیرید.

کاپیتان:

پروموترهایی که طی یکسال ۳ بار در جایگاه پلاتینیومی قرار می‌گیرند، به مدت یک ماه به‌عنوان کاپیتان شناخته می‌شوند و تسهیلات، جایزه‌های جدید و ۵۰۰ امتیاز هدیه به آنها تعلق خواهد گرفت.

نکته: این مزایا مختص کاپیتان‌ها است و به سایر جایگاه‌ها تعلق نمی‌گیرد.

نکته مهم: جایگاه کاپیتان در صورتی برای شما فعال می‌شود که در 9 ماه گذشته کاپیتان نشده باشید. یعنی هر پروموتر می‌تواند هر 9 ماه یک‌بار در جایگاه کاپیتانی قرار بگیرد.

جایگاه قانون
طلایی یک ماه کسب امتیاز طلایی
پلاتینیوم ۳ ماه متوالی طلایی
کاپیتان ۳ دوره متوالی پلاتینیوم

امتیازات شما به‌صورت ماهانه محاسبه شده و جایگاه شما را در پروموکلاب تعیین می‌کند. با قرار گرفتن در هر یک از دسته‌های عمومی، برنزی، نقره‌ای، طلایی، پلاتینیومی و یا کاپیتان، به‌مدت یک ماه می‌توانید از تسهیلات آن جایگاه استفاده کنید.

پروموترهای عزیز، توجه داشته باشید برای خرج امتیازاتتان در پورتال، لازم است حداقل یک امتیاز طی ماه گذشته کسب کرده‌باشید، در غیر این‌صورت امکان انتخاب و دسترسی به تسهیلات را در پورتال نخواهید داشت.

تسهیلات پرموکلاب

با قرار گرفتن در هریک از جایگاه‌های عمومی، برنزی، نقره‌ای و طلایی امکان استفاده از یک‌سری تسهیلات برای شما فراهم می‌شود. هرچه در رده‌بندی بالاتری قرار داشته باشید، تسهیلات بیشتری برای انتخاب دارید.
به این معنا که کاربران رده طلایی به بیشترین مزایا، پس از آن کاربران نقره‌ای، در رتبه سوم کاربران برنزی و در آخر اعضای دسته عمومی به تعداد کمتری از تسهیلات دسترسی دارند.
علاوه بر رده‌بندی کلی، چنانچه به جایگاه افتخاری پلاتینیومی یا کاپیتان دست یابید، می‌توانید از مزایای ویژه این جایگاه‌ها هم استفاده کنید.

غذا و سوپرمارکت

کد تخفیف سفارش آنلاین غذا، پروتئین، میوه، شیرینی و آجیل

شارژ و اعتبار

شارژ کیف پول اسنپ، شارژ سیم کارت و بسته اینترنت

خدمات تفریحی

اشتراک رایگان فیلیمو، نماوا و کد تخفیف اسنپ تیکت

خرید کالا

کد تخفیف خرید موبایل و لوازم جانبی، پوشاک و لوازم خانگی

خدمات درمانی

کد تخفیف ویزیت پزشک، خرید دارو و کمک هزینه درمان

خدمات خودرویی

کد تخفیف خرید بیمه و قطعات خودرو

وام بانکی

وام بانک رسالت

هدایای ویژه پروموکلاب

جوایز ارزشمند مانند موبایل، لپ‌تاپ، دوربین و ...

نکات مهم

مشاهده امتیازها

امتیازهای پروموکلاب شما از طریق فعالیت‌های روزانه مثل تعداد ثبت‌نام‌ها و روزهای فعالیت به‌دست می‌آید. شما می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری پورتال پروموکلاب، امتیازهای ماهانه و مجموع کل امتیاز‌های کسب‌ شده‌تان را مشاهده کنید.

امتیازهای ماهیانه

مجموع امتیازهایی است که در یک ماه به ‌دست آورده‌اید. این امتیاز مشخص می‌کند در ماه آینده، در کدام جایگاه عمومی، برنزی، نقره‌ای یا طلایی قرار می‌گیرید.

مجموع کل امتیازها

تمام امتیازهایی را که تاکنون به‌دست آورده‌اید را نشان می‌دهد. به عنوان مثال شما ممکن است در آذر 1401، ۱۳۰ امتیاز کسب کنید ولی مجموع امتیازهایی که از ماه‌های پیش بدست آورده‌اید ۵۰۰ امتیاز باشد.

سوختن امتیازها

برای استفاده از تسهیلات پروموکلاب باید پروموتر فعال اسنپ باشید. پروموترهای فعال اسنپ لازم است حداقل یک ثبت‌نام موفق در ماه داشته باشند. چنان‌چه به مدت دو ماه متوالی فعالیتی (ثبت‌نام موفق) نداشته باشید، تمام امتیازهای پروموکلاب شما می‌سوزد. یعنی امتیاز کل شما صفر خواهد شد.

امتیازهای هر ماه، به ماه بعد منتقل می‌شود.

چگونگی خرج امتیاز ها

برای خرج کردن امتیازها و انتخاب تسهیلات، وارد حساب کاربری خود در پورتال پروموکلاب شوید، مجموع امتیازهایتان را ببینید و با توجه به آن و جایگاهی که در آن قرار گرفته‌اید (عمومی، برنزی، نقره‌ای یا طلایی) از قسمت پیشنهادها در پورتال برای انتخاب تسهیلات اقدام کنید.


درخواست‌های ثبت‌شده شما در پورتال در 2 دسته اصلی قرار می‌گیرد:


فعال‌سازی برخی تسهیلات پروموکلاب، به‌علت دخیل بودن عوامل و سازمان‌های بیرونی ممکن است زمان بیشتری ببرد. برای پیگیری فعال‌شدن تسهیلات و یا بروز هر مشکل دیگری در نحوه ثبت و دریافت آنها می‌توانید از طریق بخش «پشتیبانی» پورتال اقدام کنید. پیام‌های ثبت‌شده شما در پشتیبانی در کمتر از چند ساعت پاسخ داده خواهد شد.