پروموکلاب

همه چیز درباره تسهیلات درمانی پروموکلاب

پروموکلاب

چقدر درباره تسهیلات درمانی پروموکلاب می‌دانید؟ تا حالا از آنها استفاده کرده‌اید؟ می‌دانید این تسهیلات کدام دسته از خدمات درمانی را پوشش می‌دهد؟ از خدمات داروخانه‌ای و همین‌طور پوشش هزینه‌های بستری در بیمارستان پروموکلاب خبر دارید؟

خدمات درمانی پروموکلاب اسنپ، در سه قالب «کمک‌هزینه خدمات درمانی»، «ویزیت و مشاوره پزشکی و روانشناسی اسنپ دکتر» و خدمات دریافت دارو از «داروخانه اسنپ» در پورتال در دسترس شماست.

خدمات درمانی پروموکلاب ویژه شما پروموترهای عزیز و اعضای خانواده شما (مادر، پدر، همسر و فرزندان) و برای تمام دسته‌های پروموکلاب، یعنی عمومی، برنزی، نقره‌ای، طلایی، پلاتینیومی و کاپیتان قابل استفاده است.

در این مطلب می‌خواهیم درباره هر یک از این تسهیلات، جزئیات، ملاحظات و نحوه استفاده از آنها صحبت کنیم. پس تا پایان همراه ما باشید.

تسهیلات کمک‌هزینه خدمات درمانی پروموکلاب

کمک‌هزینه خدمات درمانی پروموکلاب، انواع هزینه‌های درمانی شما و اعضای خانواده شما را تا سقف‌های مشخصی تحت پوشش قرار می‌دهد. علاوه بر این، در صورت مراجعه به مجموعه‌های درمانی تحت قرارداد پروموکلاب می‌توانید از خدمات این مرکز با تخفیف ویژه استفاده کنید.

این کمک‌هزینه شامل پرداخت هزینه‌های آزمایشات عمومی و تخصصی، ویزیت پزشکی، هزینه داروهای تجویز شده توسط پزشک (همراه با نسخه و فاکتور داروخانه)، هزینه خدمات بستری در بیمارستان و سایر خدمات پزشکی و پرستاری است.

دسته‌بندی تسهیلات کمک‌هزینه درمانی پروموکلاب

کمک‌هزینه خدمات پروموکلاب در 5 دسته مختلف با سقف‌ پوشش هزینه‌ای متفاوت عرضه می‌شود:

سقف مبلغ کمک‌هزینه خدمات درمانیقابل استفاده برای دسته‌هایامتیاز مورد نیاز
100 هزار تومانتمام دسته‌ها18
200 هزار تومانتمام دسته‌ها35
300 هزار تومانتمام دسته‌ها52
400 هزار تومانتمام دسته‌ها70
یک میلیون تومانتمام دسته‌ها170

نحوه استفاده از تسهیلات کمک‌هزینه خدمات درمانی

برای استفاده از این تسهیلات، هم‌زمان با ثبت درخواست خود در پورتال، مدارک درمانی خود، شامل نسخه پزشک، رسید خدمات دریافت شده مانند فاکتور آزمایشات، فاکتور داروخانه همراه با نسخه پزشک و … را در بخش «پشتیبانی» پورتال پروموکلاب آپلود کنید. مدارک شما بررسی شده و پس از تایید آنها، در زمانی بین 15 تا 30 روز کاری، هزینه خدمات درمانی ارائه شده تا سقف انتخابی شما به حسابتان واریز خواهد شد.

پروموترهای عزیز توجه داشته باشید، ارسال مدارک پزشکی شما برای استفاده از کمک‌هزینه خدمات درمانی، فقط و فقط از طریق بخش «پشتیبانی» پورتال پروموکلاب صورت می‌گیرد. مدارک خود را در این بخش آپلود کنید و سپس منتظر تایید آن از سوی پروموکلاب بمانید.

مراکز درمانی پیشنهادی پروموکلاب با تخفیف ویژه برای پروموترهای اسنپ

با خرید تسهیلات کمک‌هزینه خدمات درمانی پروموکلاب، علاوه بر پوشش هزینه‌های درمانی، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مراکز تحت قرارداد پروموکلاب برای پروموترهای اسنپ نیز استفاده کنید.

تخفیف‌های این مراکز، ارتباطی به میزان کمک‌هزینه شما ندارد و با خرید هر یک از دسته‌های آن، تخفیف مراکز تحت پوشش پروموکلاب بر فاکتور نهایی هزینه پرداختی شما لحاظ خواهد شد.

نکات مهم:

  • پیامک تایید دریافت تسهیلات کمک‌هزینه خدمات درمانی، به‌منزله معرفی‌نامه شما برای مراجعه به هر یک از مراکز درمانی موجود در لیست بالا است. پس فراموش نکنید هنگام مراجعه به هر یک از این مراکز، پیامک را به پذیرش مرکز ارائه کنید.
  • همه انواع هزینه‌های درمانی به شرط داشتن نسخه و تجویز پزشکی مورد قبول است.
  • محدودیتی در تعداد دفعات خرید تسهیلات کمک‌هزینه خدمات درمانی وجود ندارد. به عنوان مثال اگر هزینه‌های درمانی شما حدود 2 میلیون تومان است، برای تحت پوشش قرار گرفتن تمام آن می‌توانید 2 بار کمک‌هزینه یک میلیون تومانی را خریداری کنید.
  • امکان استفاده از تخفیف‌های مراکز درمانی تحت قرارداد پروموکلاب فقط در صورت خرید این تسهیلات امکان‌پذیر است.

تسهیلات مشاوره پزشکی و روانشناسی اسنپ‌دکتر

دومین تسهیلات درمانی پروموکلاب، به ویزیت و مشاوره روانشناسی از طریق «اسنپ‌دکتر» اختصاص دارد.

برای استفاده از اسنپ‌دکتر نیازی به مراجعه به مطب پزشک ندارید. هر جایی که هستید، با گوشی موبایلتان می‌توانید وارد سوپر‌اپلیکیشن اسنپ و یا سایت اسنپ‌دکتر شوید و با لمس چند دکمه از پزشک یا روانشناس موردنظرتان مشاوره و حتی نسخه پزشکی بگیرید.

دسته‌بندی تسهیلات مشاوره پزشکی اسنپ‌دکتر

تسهیلات مشاوره پزشکی و روانشناسی اسنپ‌دکتر در یک دسته کد تخفیف 70 هزار تومانی و برای تمام جایگاه‌های پروموکلاب از عمومی تا طلایی ارائه می‌شود.

مبلغ کد تخفیفقابل استفاده برای دسته‌هایامتیاز مورد نیاز
70 هزار تومانتمام دسته‌ها12

نحوه استفاده از تسهیلات اسنپ‌دکتر

برای استفاده از تسهیلات اسنپ دکتر ابتدا از طریق پورتال، این تسهیلات را خریداری کنید. پس از انجام خرید، کد تخفیف اسنپ‌دکتر از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

در این مرحله وارد حساب کاربری‌تان در سوپر اپلیکیشن و یا سایت اسنپ‌دکتر شده و سپس پزشک یا مشاور موردنظرتان را انتخاب کنید.

در مرحله بعد می‌توانید بین گزینه‌های «مشاوره متنی» و «مشاوره تلفنی» یکی را انتخاب کرده و در مرحله پرداخت، کد تخفیف پروموکلاب خود را وارد کنید.

نکته مهم:

توجه داشته باشید کد تخفیف پروموکلاب فقط برای شماره تماسی که در اطلاعات کاربری‌تان در پورتال وارد کرده‌اید فعال می‌شود. اگر کد تخفیف عمل نکرد، ابتدا مطمئن شوید با شماره تماس درست وارد حساب کاربری خود شده‌اید.

تسهیلات خرید دارو از داروخانه اسنپ

تسهیلات خرید دارو نیز مشابه تسهیلات مشاوره پزشکی از طریق سایت اسنپ‌دکتر و یا سوپر‌اپلیکیشن اسنپ در دسترس شماست.

برای استفاده از این تسهیلات لازم نیست حتما از مشاوره پزشکی اسنپ‌دکتر استفاده کنید، هر نسخه پزشکی را می‌توانید از طریق داروخانه اسنپ در خانه تحویل بگیرید.

دسته‌بندی تسهیلات مشاوره پزشکی داروخانه اسنپ

کمک‌هزینه خدمات پروموکلاب در 2 دسته مختلف در دسترس شماست:

مبلغ کد تخفیفقابل استفاده برای دسته‌هایامتیاز مورد نیاز
کد تخفیف 300 هزار تومانیتمام دسته‌ها52
کد تخفیف 600 هزار تومانیتمام دسته‌ها100

نحوه استفاده از تسهیلات داروخانه اسنپ

برای استفاده از تسهیلات داروخانه اسنپ کافی است به حساب کاربری خود در سوپراپلیکیشن اسنپ وارد شده و بخش «داروخانه» را انتخاب کنید.

در این مرحله باید نحوه ارائه نسخه را انتخاب کنید. با توجه به نوع نسخه خود، یکی از گزینه‌های «داروهای بدون نسخه»، «عکس نسخه یا نسخه الکترونیک بیمه» و یا «نسخه اسنپ‌دکتر» را لمس کنید.

اگر نسخه شما به‌صورت الکترونیک ثبت شده باشد، کافی است با وارد کردن کد ملی و نام پزشک خود نسخه را دریافت کنید و اگر نسخه کاغذی دریافت کرده‌اید، می‌توانید تصویر آن را بارگذاری کنید.

پس از وارد کردن مشخصات نسخه، در مرحله پرداخت کد تخفیفی که با خرید این تسهیلات از پورتال دریافت کرده‌اید را وارد کرده و نشانی موردنظرتان برای تحویل داروها را بنویسید.

سخن پایانی

تسهیلات درمانی پروموکلاب، از ویزیت پزشکی و روانشناسی رایگان با اسنپ‌دکتر تا کمک‌هزینه خدمات درمانی، از طریق پورتال پروموکلاب در دسترس شما عزیزان است.

با خرج مقداری از امتیازات پروموکلابتان می‌توانید هزینه‌های درمانی خود و خانواده‌تان را تا حد قابل‌ملاحظه‌ای کاهش دهید و برای تخفیف بیشتر به مراکز درمانی تحت قرارداد پروموکلاب نیز مراجعه کنید.

برای شما عزیزان آرزوی سلامتی می‌کنیم.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (%s دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا